1682
WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!







Megrendelhető (30.99$ postaköltséggel) -> kb. 6000,-Ft (kattint) vagy Előrendelhető (24.99£) -> 7300 ,- Ft (kattint) +(800Ft pk)


  • Prince23
    #154
    Mondom lopakodva... lehetne ilyet csinálni, h mitomén valakivel akar talizni vmi góréval, aki discóbár tulaj is és egyben Samnek vmit csinált rosszat, és pont ott tartózkodik a discóba, és a cél az lenne Samnek, h likvidálja... fanta fanta
    nekem tetszene.... közben a szellőző csatornarendszeren másznunk meg ilyenek....
  • grebber
    #153
    Most légyszíves áruld már el ebben mi a Splinter Cell?
  • Prince23
    #152
    Egy ilyen jelenetet eltudnék képzelni Washington discóiba, miközben Sammy lopakodik....
    Kane and Lynch Splinter Cell módban xD
  • tnm #151
    :)
    nice
  • woy
    #150
  • Pardon22
    #149
    hát úgy néz ki ez a játék is haldoklik :( eltolva 2008. ápr. 1... és azutánra...pffh
  • Gideon Wieth
    #148
    :(
  • grebber
    #147
    Hát pedig xbox 360-as verzióra is 2008-at irnak!
  • Gideon Wieth
    #146
    Az Xbox 360as verzió sem ? Pedig több helyen is azt írják :=(
  • Rage47
    #145
    micsoda? ez tuti?
  • grebber
    #144
    És mire jönne ki?

    #135 idén nem jön ki!
  • Gideon Wieth
    #143
    tényleg November 30 ikán jön a játék :)
  • Viktor9202
    #142
    Hát ha nem játszol neten, akkor biztos nem fog laggolni, mer a laggolás az azt jelenti hogy a szerver tép
  • rz
    #141
    nekem més sm 1 es a kártyám:D tuti hogy maxon fog menni laggolás nélkül!!!!!!!!!!
  • Viktor9202
    #140
    Jólvan értem, de nem arra mondtam ,mer azt mondta 2008 vége. 2007 végére van irva.Bocs télleg. ha visszatudnám vonni visszavontam volna
  • bgabor
    #139
    Remélhetőleg jobb lesz mint a DA volt. És szeretném benne újra látni a régi CT ben lévő cooperative multiplayer módot.

    Gondolom a kütyük nem fognak gondot okozni, hiszem már a JBA főhadiszállásán is úgy járkált, hogy közben két rádió volt rácsatolva.
    Emellett amikor a JBAs küldikbe ment, akkor is vitte magával a szuperegyedi SC2K puskát meg piszolyt. Nyilván senkinek sem tűnt föl a terroristaszervezetnél hogy Fisher barátjuk űrkorszaki felszereléssel grasszál.

    Szóval ha a DA-ban lehetett így, aholis totál feltűnő és irreális volt az egész, akkor nyilván a Convictionban is elmegy.
    És az idióta logikai feladványokat is dobják a kukába, a DA-ban egy életre elégvolt belőlük!
  • woy
    #138
    Viktor légyszíves ne beszélj velem így ! Én odaírta hogy állítólag ,te meg betettél egy linket ami nem is működik.Szerintem még senki se tudja hogy mikor lesz kész a játék,mindenki csak találgat.Na erről ennyit
  • grebber
    #137
    TBA- to be announced asszem magyarul nincs meghatározva vagy valami ilyesmi!
  • Shep
    #136
    A TBA mit jelent?
  • grebber
    #135
    Megjelenés weboldalak szerint: (csak pár db gyorsan)

    IGN: 2008 TBA tehát nincs info.
    Gamespot: 2008 Q1
    Gamespy: 2008 TBA
    3D Gamers: Nincs adat
    Gamershell: Nincs adat
  • Prince23
    #134
    Nem jön be a linked...
  • Viktor9202
    #133
    Mi?
  • Prince23
    #132
    hát ezt elbaxtad... link?
  • Viktor9202
    #131
    Te miről beszélsz??? Szedd má össze magad bazzeg, nemlátod mivan a felső sarokba irva? Itt levan irva a megjelenés. Mielőtt mondassz hülyeséget, előtte egy linket basszá má
  • woy
    #130
    húú már nem tudom de engem is meglepett
  • Rage47
    #129
    ezt hol láttad?:O
  • Prince23
    #128
    :OOOOOOOOO
    most sokk ért.
  • woy
    #127
    talán 2008 végén
  • Prince23
    #126
    Mikor gyűn má? megjelenés?
  • Boconadi
    #125
    vótmá?
  • Viktor9202
    #124
    Csak kértem egy gépigényt, most ezen mit kell megszeppenni. Ja és tutom hogy jól fog menni arc nélkül, csak érdekelne mit irnak róla
  • tnm #123
    lehet, hogy vista kell majd neki, és így 2 giga ram mondjuk...
    ezestben meg Te vagy jobb helyzetben :P

    de hogy valami lényegit is írjak, ha más lenne hivatalos gépigény, valaki belinkelte volna, sőt valszeg a banner-ban is linkelve lenne, de ez elég korai, majd szerintem úgy a demo előtt max egy hónappal lesz egy előzetes gépigény...
  • grebber
    #122
    Atyauristen ilyenkor elkezdek gondolkodni hogy vajon az ilyen embereknek nincs agyuk? Bazz olyan géped van hogy összefosom a bokám ha nekem ilyen lehetne (8800GTS) és megkérded a gépigényt.

    Tökmindegy mi lesz nálad überfrankon fog futni bármennyibe fogadok!
  • Viktor9202
    #121
    Nem látott vki olyat leirva hogy milyen gép kell neki? Ha igen akkor adjon már vki. Előre is köszee
  • Prince23
    #120
    Hát igen, ezt amúgy én is tudtam...:D
  • Rage47
    #119
    akkor miről beszélsz?:) ennyiből kinézhetnél az utcára és mondhatnád: jéé ez jobb mint a crysis!
    egy artworknek nem sok köze van az ingame grafhoz
  • Prince23
    #118
    De akkor is, ha nem is maga a játékból van... ez oda basz még a crynak is. Bár a fáknál élesen elkülönülnek a texturák, már ott lehet látni, h azért csak nem oly valós kinézetű, de a fákat levonva a többi csillagos5... de az nem oszt nem szoroz.
  • Rage47
    #117
    ez tuti nem ingame:)
  • grebber
    #116
    Ja csak nem ilyen lesz a game nekem ez nem tünik ingamenek atworknek mondanám de nembiztos.
  • Prince23
    #115
    Kép: a szemem ketté állt, ez lenne a scc?!
    Bakker, ez már valóság