1682
WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!







Megrendelhető (30.99$ postaköltséggel) -> kb. 6000,-Ft (kattint) vagy Előrendelhető (24.99£) -> 7300 ,- Ft (kattint) +(800Ft pk)


  • jpwadkan
    #234
    amit nem kell készpénznek venni, folyamatosan módosítgatják a megjelenések időpontját (általában, mert van olyan cucc, amire simán ki van írva, hogy Q2 2008, azt sehol semmi)
  • Prince23
    #233
    Ó igen! Még egy megerősítő hír! Ősszel jön!


    A Ubisoft negyedéves üzleti jelentése számunkra kevésbé a számok, inkább az idei évre ígért játékok szempontjából érdekes. Fény derült francia kiadó teljes őszi kínálatára, idén ősszel jön a régóta halogatott Splinter Cell: Conviction, jövőre pedig új Ghost Recon érkezik.


    A Splinter Cell: Conviction-t két éve, 2007 tavaszán jelentette be a Ubisoft, akkor Xbox 360 exkluzívként. A lopakodós akciójáték-sorozat friss felvonásának az eredeti tervek szerint 2007 novemberében kellett volna megjelennie, ezt az időpontot azonban lecsúszta, aztán gyakorlatilag eltűnt a nyilvánosság elől. A tavalyi pletykák szerint a Conviction eredeti koncepcióját, azaz a tömegben való elvegyülésre, hősünk álcázására építő "városi lopakodást" kukázta a Ubisoft, a játékot gyakorlatilag újrakezdték.

    A Conviction új megjelenési időpontja tehát 2009 ősze, egyelőre bizonytalan platformokra - a korábbi Xbox 360 exkluzivítás ugyan jelez valamit, de két év nagy idő a játékiparban, azóta sok minden történhetett.

    A Splinter Cell Convicton nem egyedül indul harcba az őszi szezonban: James Cameron év végén bemutatásra kerülő Avatar-jához Ubiék szállítják a játékverziót; ősszel jön a nem is olyan rég bejelentett Assassin's Creed 2, a Wii-s nyúlinváziót folytató Rabbids Go Home, valamint a tegnap felfedett Red Steel 2 is.

    Gyors pillantás 2010-re: a jelenlegi tervek szerint a következő év a Ghost Recon 4-gyel indul Ubiéknál, a taktikai akciójáték-sorozat következő epizódja az első negyedévben kerül a polcokra.

    És ha már mindez az üzleti jelentésből derült ki, beszéljünk egy picit a pénzügyekről: a Ubisoft a március harmincegyedikén véget ért üzleti évet 155 millió eurós nyereséggel zárta, bevétele pedig 12 százalékot növekedve az előző évhez képest valamivel több, mint egymilliárd euró volt.

    infó: gamer365
  • Prince23
    #232
    Ja, de nem hinném, hogy akkor jönne. Én kb decembert jósolnék neki. Mindenképp jönni fog ez évben. ez benne a jó
    És remélem qrvára nem olyan multija lesz mint a DA-nek, mert azt nagyon elkűrták, de nagyon!!!!!!!!!!!!!!
    coop-ot a népnek! vissza a CT gyökerekhez
  • TitaniumRR #231
    ITT Június 30-ra írják! :-)

    Na, majd meglátjuk!
  • Prince23
    #230
    Hát én nem tudom, de már itt is írnak róla, hogy 2009-ben már surranhatunk Sam Fisherrel, szószerint a cím jelentése ezt jelenti.
  • grebber
    #229
    Szerintem ez egy ilyen régről beragadt dátum és nem jön 2009ben,bár ne nekem legyen igazam!
  • tnm #228
    3: Chaos Theory
    4: Double Agent
  • cherubim06
    #227
    Naív kérdésem: mi a 3. és a 4. neve.
  • tnm #226
    oh, yeah. már nagyon hiányom van. 3-ban sajnálom, hogy 5.1 csak ddl képes hangkártyákon működik. 4-ben meg sok volt bug (és gépigényes is volt nagyon, és úgy általában grafikát leszámítva, 3 mindenben jobb volt nála -főleg zene: Amon Tobin, ugye...)
    mondjuk mostmár jobb gépem van, lehet felrakom az 5-re való készülés jegyében (Wind-en meg unalmas óráimban ez 1.-t nyomom kb 20 fps-sel, de legalább natív [1024*600] torzítatlan felbontásban)
  • Prince23
    #225
    Ezaz!!! 2009-ben...
  • Prince23
    #224
    PC DVD
  • Viktor9202
    #223
    Ez a játék 1000% hogy jönni fog pc-re. Életem merem rátenni.
  • Prince23
    #222
    Az Ubisoft karácsony havára tűzte ki a megjelenését. Sok van addig még :(
  • tnm #221
    remélem csak x360-as eladásokat akarják ezzel [a kamu bejelentéssel] erősíteni, mert különben bekaphatják a *. eddigi összes részt pc-n vittem végig, és ha oda nem jön, akkor a conviction nekem ki fog maradni 90%-os eséllyel
  • grebber
    #220
    Nem lesz pc-re?!!!!!!
  • tnm #219
    Choas Theory-hoz csak annyit, hogy mai napig egyik legjobb album mp3 lejátszómon Amon Tobin - Splinter Cell Chaos Theory OST. ott azt nagyon eltalálták. második végigjátszásnál már ha elkellett mennem gép elől, akkor csak feltekertem hangerőt és hagytam hogy a karakter egy helyben (persze "elbújva") álljon és szóljon a bgzene.
  • bakvarnyu
    #218
    nem tudom , valami nagyon elbaszodótt a játék körül úgy a Chaos theory után,addig olyan szép volt minden
  • Rage47
    #217
    akkor mégis maradt a neve?:)
  • grebber
    #216
    Splinter Cell: Conviction - "Sokkal jobban néz ki"

    Régóta nem hallhattunk semmit a Splinter Cell: Conviction-ről, de most végre kaptunk egy apró infómorzsát.

    Chris Easton (pozícióját tekintve a játék közösségfejlesztési igazgatója) elárulta, hogy a Splinter Cell: Conviction haláláról szóló pletykák továbbra is teljesen alaptalanok, és a játék szépen alakul. Kicsit új irányba vitték el a kinézetét (bár nem nagyon távolodtak el az eddig látott képektől), és ez sokkal jobban illik a játékhoz. A játékmenet viszont sokat fejlődött az elmúlt egy évben, és "ha meglátjuk, úgy fogjuk érezni, hogy megérte a várakozást".

    info: Gamestar
  • hykao #215
    Természetesen az is számít.
  • Viktor9202
    #214
    Én úgy tudom nem ez számít, hogy az ember hány éves
  • hykao #213
    Nem akarlak elkeseríteni, de nem valószínű, hogy megkapod. Általában 18 alattiaknak nem szokták megadni a házigazda jogot.
  • Rage47
    #212
  • Prince23
    #211
    Támogatlak ez ügyben!
  • Viktor9202
    #210
    A topic-nak a házigazda szerepét majd elvállalnám. Kedvenc játékaim a Splinter Cell-ek. Szel Elvállalom
  • tnm #209
    és osztott körös RPG lesz??:)
  • Viktor9202
    #208
    Tom Clancy's Splinter Cell: Fallout

    Elvileg ez lesz a játék uj neve.
  • Prince23
    #207
    Igazad van, nins igazam, sosem volt. Elnézést kérek.
  • tnm #206
    kb egy szinten van azzal, mikor valaki beleír egy topikba csak azért, hogy elmondja, hogy szerinte király az adott sorozat/játék/film/whatever.

    de tényleg volt valami haszna? mert ha esetleg egy olyan kép lett volna ami még nem volt, de ez kb egy-az-egyben az, ami bannerban volt (van, csak én nem látom)

    olyan hsz-eket tessék írkálni, amik vagy: másnak is érdekesek/értékesek
    vagy infót kérsz benne (a szokásos megkötésekkel, pl. ne kérdezz olyat, amit google első oldalon kidob, ne kérdezz olyat, amire nemrég válaszoltak, vagy más is kérdezte, de kiderült, hogy nem lehet tudnia választ stb.)

    nah, nem akarok nagyon (ki)oktatni, amúgy se akarok nagyon beszálni ebbe a tömeges oltásba, de fogadd el, hoyg a lent -már kétszer is- beszúrt kép tök fölös volt. most valakinél ez már kiüti a biztosítékot (mert lát egy tendenciát, vagy más miatt), más csak átugorja. de ennyi hsz-t biztos nem érdemel a téma; neked meg be kéne látnod, hogy most nincs igazad, oszt lépjünk tovább. várjuk csendben és békében míg megérkezik, ha bírjuk addig :(
  • Prince23
    #205
    lol
    szted nem témahoz való... attól h régi még scc részhez tartozik
  • Muki100
    #204
    Az miért témához való hogy egy régi pc gurus hírből ideszúrsz egy képet?
  • Prince23
    #203
    csak átméreteztem, és miért lenne spam, mikor a témához való?
  • Rage47
    #202
    ha unatkozol teleszpemmeled képekkel a topikokat?
  • burki6
    #201
    de 2szer egymás után, könyörgöm?
  • Prince23
    #200
    Ja és egyáltalán nem használom a googlet!
  • Prince23
    #199
    Egy szóval sem mondtam, h tegyék be!!!
    Unatkozom, ez van:D vedd ugy mintha képet szúrtam volna be!
  • mike0013
    #198
    de az a legjobb, hogy mindegyiket google-ból szeded kicsi méretben és felnagyíttatod őket... vagy csináljál egy rendeset vagy inkább maradj csöndben!
  • Prince23
    #197
  • Prince23
    #196
    Ahol volt banner max 3 topikba linkeltem, nem értem miért tűnik többnek.
  • Hellsing47
    #195
    "bannermintákat"
    azok legtöbbje még csak a banner méretét nem éri el
    de mind1
    a széndékoddal nincsen gond, de legalább igényes bannereket linkelj mindenhova (ahol nincs persze)