1682
WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!







Megrendelhető (30.99$ postaköltséggel) -> kb. 6000,-Ft (kattint) vagy Előrendelhető (24.99£) -> 7300 ,- Ft (kattint) +(800Ft pk)


  • Rage47
    #194
    de nem is Conviction lesz a neve a köv. SC-nek nem?
  • Prince23
    #193
    És?
    és ne túlozz, erigyééé számold meg akkor, hány topikba másoltam bannermintákat!
    És minek unjam, ha a kedvenc (+fav) topikokban nincs banner? Hm?
  • tnm #192
    hoppá pont ezért nem.
    firefox 3 kiszűri.
    így néz ki a linked
  • Rage47
    #191
    jah értem mi a gond. neked nem FF3 van. FF3 a régi tárhelyemet támadó weblapnak jelzi, így nem jelenít meg onnan semmit. a régi tárhelyemen van a topik bannerja is.
  • Hellsing47
    #190
    igy sem?
  • Rage47
    #189
    nálam sem jó, pedig én csináltam:D
    amúgy nem is kell banner, mivel más a game neve is, ha jól tudom
  • Hellsing47
    #188
    van is még
    nálam jó
  • grebber
    #187
    Ott a pont!
  • tnm #186
    nekem most mondjuk meg se jelenik a banner itt, pedig úgy emlékszem volt
  • Hellsing47
    #185
    nem unod?
    már 600topicba betted a bannerjaidat (ráadásul a legtöbb-ben van már) amiket mittomén honnan másolgattál ki
    elég lesz
  • Prince23
    #184
  • Prince23
    #183
    Így van, mivel átgondoljákj a projectet. Ezt szeretem, amikor egy kiadó inkább túlbecsüli a megjeleését... s meglep minet egy korábbi megjelenéssel.
  • Hellsing47
    #182
    ne legyünk ennyire pesszimisták :D nem feltétlen 2év..akár már jövő ilyenkorra is megjelenhet
  • gabo91
    #181
    majdnem két év még... :S
  • Rage47
    #180

    pedig már hiányzik egy ilyen stílusú game, ami új
  • grebber
    #179
    Splinter Cell halasztás

    Birdy, 19:24 - X360 - Játék: Akció

    Régóta sejteni lehettt, hogy ez fog következni, de ma az Ubisoft hivatalosan is elhalasztotta a Spilter Cell Conviction-t (amit már nem is neveznek Conviction-ak).
    Az új megjelenési intervallum a 2009-2010-es pénzügyi év, amely 2009. április 1-től 2010. március 30-ig tart. Sam Fishert még egy jó ideig nem fogjuk viszontlátni.

    info: Hardwired
  • Prince23
    #178
    Akkor ez szívás, pedig ez a honlap direkt erre van... :S nem értem...
  • grebber
    #177
    Abból kiindulva hogy egészet új kezdik a halottak alapján ez nagyon fake dátum.Lehet ők nemtudnak arról hogy az egéazet újrakezdik előlről.
  • Prince23
    #176
    A nagy nap!!!!

    Remélem ezzel felélínkitem a topikot, már lehet előrendelni az angoloknál!
  • Prince23
    #175
    Ő ilyen ügynök volt, h a küldetéseket kötelezően csak éjszaka indították az NSA Third Echelon bizottsága.
  • tnm #174
    jah, reménykedj csak; néggyel se bannolták az sm 3.0 alattiakat -.-
  • Kulee
    #173
    jah most olvastam pc gurun...
    remélem marad samnak a külsője :D nekem bejött, bár úgy nézett ki miunt egy csőves... de drága is lehetett mindig venni küldetésekhez a hajzselét :D
    bár a négybe már nem kellett XD nekem az az ötlet is tetszett hogy a tömegben kell majd bujdosni... ebbe mégis több fantázia van mint a sötétben való bujkálásban... de ez az véleményem...
    és legyen kevés a gépigénye :D etis még a fontosabb dolgok közé tartozik.
  • grebber
    #172
    Ja bejeltik ténylegesen a 2010-es megjelenést!
  • woy
    #171
    Holnap lesz a UbiDays ha jól tudom,biztos kapunk valami új infót.
  • tnm #170
    -3 -.-
  • Viktor9202
    #169
    Splinter Cell Conviction legkorábban 2010-ben???????????????
  • tnm #168
    első 3 részt 4szer vittem eddig végig, a 4-et még csak 2szer, de az nem is tetszik annyira. részemről, ha a 3hoz képest annyi lenne csak a fejlődés, hogy kiadnak még egy pár pályát, kidolgoznak még egy-két mozdulatot (beleértve azokat, amik a 4be is voltak), és növelnék az interakciók számát, én már vevő lennék a játékra.
    ezzel csak azt akarom mondani, hogy inkább végigviszem mégegyszer az első 4 részt és várok még egy évet, minthogy kiadjanak valami olyat, amit alapjaiban átgondoltak/átterveztek és semmi köze nincs már a korábbi Splinter Cell stílushoz. Persze, mivel nem tudom, hogy milyen lett volna az, amit most végülis visszadobtak, és azt meg pláne nem lehet tudni, hogy milyen lesz, amit végülis majd kiadnak, ez [egyelőre] csak hipotetikus elmélkedés.
  • Djemba
    #167
    ennyi
  • Djemba
    #166
    Ki ne emlékezne - és rágta volna át magát sokszor - a legújabb Splinter Cell ígéreteken? A Conviction című részről nem kevesebbet állított a francia Ubisoft, mint hogy teljesen alapjaiból változtatják meg a Double Agenttel már kissé megfáradt, klasszikus receptet. Teljesen improvizációalapú, interaktív világot és játékmenetet ígértek nekünk, amelyben a járókelők jelentik a legbiztosabb fedezéket, és amelyben - rossz ezt így beismerni - de Halász Samu bizony bűnöző, aki nemcsak a régi ellenségek, de a törvény elől is bujkálni kényszerül.

    Most azonban lábra kélt a pletyka, hogy az Ubisoft, amely arról híres, hogy minden nagy címének évente új részt gyárt, visszadobta a koncepciót gyakorlatilag egészen a tervezőasztalra, és 2010-ig nem is engedi piacra kerülni sokak kedvencét. Hivatalosan egyelőre - természetesen, avagy hála istennek, döntse el mindenki - megerősítés nem érkezett, de ha igaz a hír, azt valószínűleg még a hónap végén megrendezésre kerülő UbiDays-en bejelentik. Jelek mindenesetre voltak eddig is - a kezdődő médiaőrület után valóságos sajtócsend volt a projekt körül -, de azért még ne keseredjetek el, hátha csak légből kapott pletykáról van szó...
  • Djemba
    #165
    2010-ben jön csak ki és amit eddig fejlesztettek azt kidobták a tervezőasztalon van megint a game!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Viktor9202
    #164
    A történet az megmarad, hogy a városbeli menekülés assem.
  • zzeN
    #163
    na ez tán jó hír h olyan lesz mint a régiek, mert lehet h ez a rész végén meghalt volna sam vagy vmi...
    de ha átírják, akkor még sok idő...:S
  • Viktor9202
    #162
    Látom Gamestar-t nem szoktatok olvasni lol. A játékot elkezdik elölről, mert senkineksem jött be, és nem akarnak akkora hibába lépni mint az EA. Szal a lényeg az hogy az egész játékot átírják, és olyan lesz mit a régi jólbevált Splinter Cell részek
  • grebber
    #161
    Halgatás a köbön :(

    Kulee:

    Splinter Cell-ek sosem a grafikáról szóltak bár a 3és a 4nek kimondottan szép a grafja :D
  • Kulee
    #160
    hy all
    na ezt annyira elcseszték hogy az nem igaz, aztmondták hogy nincs elég pénz a fejlesztésére 8ami elég lehetetlennek tűnik) és majd késöbb folytatják... még most se folytatták, és ha már elkezdik akkor meg már a grafikálya pl nem a legjóbbak között lesz...
    vagy aztmondják hogy na elkezdünk egy másikat és a convictiont hagyják a francba?
    ha egyáltalán lesz folytatása a splinter cell sorozatnak
    na mind1 ők tudják...
  • Rage47
    #159
    jöhetett volna ez a game az assassins helyett:))
    semmi hír róla?:/
  • grebber
    #158
    #135-ben már le lett írva.Pontosan nemtudni.
  • mikiking
    #157
    komolan mikorra várhato a game ?
  • Rage47
    #156
    ez már jó régi :)
  • Prince23
    #155
    Trailer

    sc mix