1682
WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!







Megrendelhető (30.99$ postaköltséggel) -> kb. 6000,-Ft (kattint) vagy Előrendelhető (24.99£) -> 7300 ,- Ft (kattint) +(800Ft pk)


  • Hellsing47
    #354
    de istenem..miért nem splinter cell?
    mert nincsen éjjellátónk? és mert ha úgy akarod akkor hentelheted az embereket tonnaszámra?
    főszereplő, történet, meg nagyjából minden kapcsolódik az előző részekhez

    amúgy nálad mit jelent az "igazi splinter cell játék"?
  • tnm #353
    senki nem temette a játékot, ha jól emlékszem. én például nagyon várom, tetszett a videó is. de itt már körbejárunk: ez a játék már nem splinter cell, valószínűleg ettől független komoly lesz, csak akkor ne hívják ennek. (igazából az se zavarna, hogy így hívják, csak ne jelentené egyben azt is, hogy ezzel vége az igazi splinter cell játékoknak)

    ez a bevezetett márkával való érvelés meg szerintem hülyeség (nem az érvelés maga, hanem ha ezt akarják elérni tényleg)

    tegyük fel, hogy a Ferrari hoz egy stratégiai döntést és ezentúl a ritka forint helyett a sűrű fillérre megy rá. kidolgoz egy új olcsó egyterűt, kicsi, gazdaságos motorral, környezetbarát jellemzőkkel. ezután gyakorlatilag annyit költhet marketingre, hogy ez a Ferrari már nem olyan, mint az eddigiek, amennyiből kijönne simán az is, hogy bevezet egy új nevet Ferrarina néven (logó egy póni) és azzal hirdeti, hogy a Ferrari terezőitől/gyárából. így még a Ferrari márkanév is megmaradna annak, ami.
    [csak mert hiába ismert, bejáratott, jó csengésű név, 3 perccel azután, hogy megjelenik az egyterű és tömegtermék lesz, a publikum is alkalmazkodik]

    más játékok is szoktak kitérőt tenni a megszokottól eltérő stílusokban , de 99%-ban külön feltüntetik, hogy ez csak egy kitérő. (pl. Fallout Tactics)

    Tom Clancy-nek amúgy semmi köze már a szériához (talán sose volt csak az első rész az ő könyvének világában játszodott), csak licensz díjat kap. (Még ezt is megúszták volna, ha nem TC's SC-ként adják ki ezt.)
  • Hellsing47
    #352
    "teljesen mindegy mostmár, hogy milyen lesz a játék, aki előre ennyire eltemeti, az akkor sem élvezné, ha egy remek játék kerekedne belőle, mert mindenben csak a rosszat látná, hogy ez régebben így volt az meg úgy, meg ez nem is Splinter Cell."

    pontosan
  • Gerbill
    #351
    Értem, hogy mire akarsz kilyukadni. Ez már nem az a játék. Való igaz az új részek újnyomvonalon haldnak játékmechanika alapján de ez csak a hc fanokat zavarja, amit te is írtál, hogy kevesen vannak. Az UbiSoft meg nem hülye, nem fog 100 embernek játékot csinálni, ha ugyan azzal a bejáratott névvel csinálhat ezernek is. A névvel megtartják a nem annyira keménymagot+a marketingel szereznek ötször annyit mint amennyit elveszítettek. A HC fanok meg sírnak és játszanak a régi részekkel. Nem jótékonysági szervezet ez. Az elsőrészek ugyanúgy a közönség igény kielégítését szolgálták mint az újak akkoriban mások voltak az elvárások, közben változtak. A készítők mindig a lehető legnagyobb tömeget igyekenek megcélozni, kisebbet csak akkor, ha az kiaknázatlan(Az első SC megjelenése előtt nem volt a piac elárasztva lopakodós játékokkal, most azonban már akad több is)

    "az a baj hogy az igazi SC fanok tudják hogy mi a SC...
    olyan mintha azt akarnád megmondani nekünk hogy a kék az piros"
    Akár azt is mondhatom, hogy zöld vagy sárga, mert itt az UbiSoft határozza meg a színeket és teljesen mindegy mostmár, hogy milyen lesz a játék, aki előre ennyire eltemeti, az akkor sem élvezné, ha egy remek játék kerekedne belőle, mert mindenben csak a rosszat látná, hogy ez régebben így volt az meg úgy, meg ez nem is Splinter Cell. Miért nem SC? Marióból is van versenyzős, meg oktatós játék azt is Mariónak hívják. Mellesleg Tom Clancy neve sem véletlenül szerepel a játékok előtt tehát had döntsék el ők, hogy mi is a Splinter Cell
  • tigeroo
    #350
    az a baj hogy az igazi SC fanok tudják hogy mi a SC...
    olyan mintha azt akarnád megmondani nekünk hogy a kék az piros :o)
  • tnm #349
    de most ezzel gyakorlatilag nekem adsz igazat, csak még nem vetted észre. :)
    SC sose volt nagy közönségkedvenc, ahogy Te is írod. volt/van egy viszonylag szépszámú fanbázis, aki abba szeretett bele, amit az első 3 rész nyújtott, abba a rétegjátékba most tőlük ezzel elveszik ezt a játékot és hoznak a helyére egy kommerszebbet (nem pejoratív értelemben) és közben megy a kampány, hogy azok is bepróbálják majd, akiket alapvetően nem ragadtak meg az eddigi SC részek. ennél egyszerűbb lett volna a Splinter Cell nevet hagyni a békében és egy új nevet behozni. (mivel pont nincs értelme elővenni a nevet: a régi fanoknak csalódás, többieknek meg jól agyába kell verni, hogy ez már nem olyan lesz)

    #347: nekem gyanús, hogy egy lopakodós videó(részlete)t sem láttunk még, illetve szerintem a lenti (#335) akart az lenni (pl. M&E-t se használja meg a sötétben mozog sokat), de nem sikerült nekik. amúgy is igen nehéz elhinni, hogy valamit két egymásnak gyökeresen ellentmondó játékmenetre is ki lehessen hegyezni (hacsaknem eleve 2féle dvd kerül a boltokba, kvázi 2 játékot írnak :) )
  • Gerbill
    #348
    "ne haragudj, de nem Te vagy a Splinter Cell sorozat célközönsége"
    pontosan nem én voltam a régi részek célközönsége, hanem az olyan emberek, akik képesek voltak órákat eltölteni a játék előtt egy-egy adott feladat tökéletes teljesítése érdekében(ők azok a fanok akik most lázonganak, hogy így nem jó úgy nem jó). Csakhogy így sokkalta kisebb réteget céloz meg a játék, mintha egy látványos akciódús+lopakodós játékkal hozakodna elő amit meg is tett.

    "kb. pont ettől lett a Splinter Cell egy jól csengő márkanév..."
    Meglehet, sőt biztos is, de 5 részen keresztül nem gondolod, hogy kicsit unalmas lenne már? Eleinte még az újdonság erejével hat, de újítások nélkül szépen lassan lekopott volna minden "kazsuál" játékos és csak a keménymag tartott volna ki a sorozat melett. Az egyre casualosodó játékpiacon szükséges volt ezeket az újításokat meglépni, mert a hc fanokon kívül senkit nem érdekel, hogy hogy indult az egész, csak kaland akció dráma.
    #344 Igen állóvíz, mert ott adott volt az keretsztori, és ezt mindig más szituációra húzták rá, viszont a Double Agentnél már az alapsztori is változott azzal, hogy meghalt Fisher lánya.
  • Hellsing47
    #347
    szerintem meg az ubi pont jól csinálja
    inkább a rambós játékmenetet mutatják a videókban, hogy (a régi SC fanok mellett akik lopakodni szeretnek) megfogják az olyanokat is mint pl: Gerbill, akinek meg pont nem a lopakodás nem jön be annyira

    így azok, akik ismerik a Splinter Cell előző részeit úgyis kifogják próbálni, és ezekkel az akció dúsabb videókkal meg megpróbálnak még több embert magukhoz vonzani

    és múltkor már linkeltem egy oldalt ahol egy interjúban elmondják hogy lopakodva is végig lehet játszani a játékot
    meg azért valljuk be a régi részekben valóban egy irányba: a lopakodás felé ment az egész játékmenet
    ebben az új részben viszont tudsz választani melyik stílusban is akarsz játszani
  • tnm #346
    ne haragudj, de nem Te vagy a Splinter Cell sorozat célközönsége, szal nem hiteles, ha ilyet ísz:
    "nagyközönség már nem kíváncsi"
    azután, hogy korábban azt írtad:
    "én nem is játszottam csak a Pandora-val a régebbi részek közül"
    pláne, mivel nem is igaz, mert alapvetően a régi nagy fanok, mind szívják a fogukat, és emiatt ha lenne, akkor ubi is igyekezne bemutatni néhány tényleg lopakodós jelenetet, de nekem úgy tűnik, hogy ilyen nincs [ez inkább #345-re]

    simán lehetne a játék neve Revenger, a főhős meg Jack Smith (hasamra ütöttem mindkét esetben), és egy szót se szólnék, sőt nagyon várnám ezt az ar(t)cade hent-et, de így csak elúszni látom SC szériát
    de még mindig remélem, hogy meglepnek és tévedek majd

    "mindent másodpercre pontosan időzíteni kell, hogy sikerüljön végigvinni 30 újrakezdéssel és mindezt végig zöld-fekete kivitelben"

    kb. pont ettől lett a Splinter Cell egy jól csengő márkanév...
  • Hellsing47
    #345
    játszottál már vele hogy tudod semmi lopakodás nincsen benne?
    vagy csak a videókból indulsz ki? abból a kb egy pályából amit folyamatosan mutatnak?
  • tigeroo
    #344
    három résznyi állóvíz?:D

    éppenhogy a splinter cell 1-2-3 volt a legjobb. az első rész meg kibaszott nehéz játék, nemsok olyan kaliberű cucc létezik, na az már kihívás.aztán jöttek a könnyítések, a 2. részben a fütyülés, pár új mozgás, a 3. részben bejött a disznóölőkés, meg a kevésbé kötött missziók... a 4. rész sztem már vicc kategória az előző epizódokhoz képest

    értem én, hogy kell az újítás, de a splinter cell franchise-nak a lopakodás volt a védjegye. így mára csak egy jól csengő árkád-akció-tps-szutyok izét kapunk.
    milyen szintű lopakodás van a convictionben? kb. mint a san andreasban lol

    érdekes, a metal gear sorozat hű tudott maradni az eredeti koncepcióhoz...
    most nagyon elbaszta az ubi, a régi fanok pedig joggal háborognak
  • Gerbill
    #343
    De Splinter Cellnek kell hívni, hiszen ez még mindig ugyan az a franchise, ugyanúgy Sam Fisherrel játszunk, csak most a háromrésznyi állóvíz után beújítottak a DA-val, majd most ezzel, mivel a történet igazándiból csak ebben a kettőben mozdul előre és a nagyközönség már nem kíváncsi az egy pályán akár fél-egy óráig is elhúzódólopakodásra, ahol mindent másodpercre pontosan időzíteni kell, hogy sikerüljön végigvinni 30 újrakezdéssel és mindezt végig zöld-fekete kivitelben. Ha belegondolnék, hogy ez már az ötödik ugyanolyan játék lenne, biztos, hogy egyáltalán nem érdekelne. Így a rengeteg újítással viszont megfogott és biztos kipróbálom.
  • tnm #342
    magyarul Te is azt mondod, hogy nem Splinter Cell-nek kéne hívni ezt a játékot. mert nekem pont az első 3 rész jött be igazán, többször végigvittem mindet. és nem kell a könnyedebb stílus
  • Shep
    #341
    Úgy látom több cég is rájött, hogy az idei ősz elég erős lesz még a nagy nevek számára is ezért aztán egyre többen halasztanak jövő évre, a végén az lesz ,hogy mindenki halaszt :S
  • Gerbill
    #340
    Nekem tetszenek az újítások, sokkal könnyedebbé élvezhetőbbé teszi a játékot. Persze jók voltak a régebbi részek is, de max 1-2 pálya erejéig, utána megunta az ember. Példának okáért én nem is játszottam csak a Pandora-val a régebbi részek közül, az is csak addig tetszett amíg nem kelett centizve lopakodni. A DA egész jó volt, a videó alapján ez is tetszik
  • TitaniumRR #339
    Lám-lám #275.
    Gyűlik a tiltakozók társasága itt is.
    Az alapelképzelés jó, miszerint ha illetéktelen hatol az épületbe, akkor a minimum, hogy riasztást kap a teljes védelem. A korábbi részekben gyakran előforduló pályánként 3 riasztás között az ellenség mindig megnyugszik. Az elképzelés a conviction-ben így realisztikusabb. Érdemes lenne különbséget tenni a hangos behatolás és csendes támadás között. Utóbbi esetben nem feltétel nélküli a teljes riadó.
    Az elképzelés tehát jó. Nem úgy a kivitelezés. Ennyire gyors mozdulatok esetén a mozgás noha lopakodásra emlékeztet, a valóságban mindenképpen hangos. A nehézségi szintet itt is meg lehetne húzni. A hentelés kedvelőinek megmarad a "mindenhová berontok, mindenkit megölök, úgyis túlélem"-szint, míg a további szinteken San sérülés modellje legyen egyre realisztikusabb. Szimpatikus lenne egy bónusz rendszer beépítése is. Ha sikerül végigvinni lopakodó szinten egy pályát, minél kevesebb lényegi riasztással, akkor Sam kapjon extra felszerelést: NV, SC-20K, spec. ruha stb. Hentelős szinten értelemszerűen ez az opció nem létezik.
    Az ellenség fegyvereit Sam végre felvehetné, s használhatná, később értékesíthetné. Ez a történeti részt is több szálon futtatná.

    A #337 és #338-ban a többit jól leírtátok.
  • tnm #338
    elején még volt egy kicsi. de utána kb mindenki tudta, hogy az épületben van. plusz végefele amennyit rálőttek, annyiból 3szor meghalt volna egy korábbi epizódban. bár mintha az összes AI sokkal nyomibb lenne, egy helyben állnak és majdnem mindig egy pontra lőnek
    de a grafika, meg a mozgások tényleg jók. kár, hogy splinter cell lett a címe, még mindig ezt mondom.

    #337: egy perccel hamarabb írtad ugyanazt :)
  • tigeroo
    #337
    -miért mozog ilyen gyorsan? undorító az animáció, az előző részekben 2x ilyen lassabb (és reálisztikusabb volt) amikor a csövön csimpaszkodik és a párkányon mászik szinte siklik a keze, eh...
    -jól látom hogy shotgunnal operált? beront egy 5 emberrel tele lévő szobába és ott balfaszkodik, 2x megölték volna... pff hát nagy akció

    az tény hogy filmszerű lesz...de milyen áron, nekem csak azzal van bajom hogy ezt az egészet sam fisherre húzták rá
  • Hellsing47
    #336
    ez nem trailer hanem stealth!! gameplay...bár hogy ebben hol volt lopakodás azt nemtudom
  • grebber
    #335
    Új Trailer Semmi újdonság megmutatták megint az E3-as trailert
  • Rage47
    #334
  • Muki100
    #333
    2010 Q1-re halasztották :(
  • proway
    #332
    sziasztok. volt a gémről egy trailer asszem az elsők között mikor zongoránál játszik Sam, és azalatt a trailer alatt megy egy nagyon jó zene, megtudná vlki mondani annak a címét? egyesek szerint ez a Lacrimosa, de sztem csak hasonlít nem ugyanaz. segítenétek?
  • TitaniumRR #331
    Baró' az adatlapodon lévő óriás-plakát. :-D
  • Viktor9202
    #330
    Nyugi van gyerekek, jó lesz ez
  • Shep
    #329
    Az nem is baj :) (bár ha jól sejtem te is ezen a véleményen vagy)
  • Kandurex
    #328
    nem volt ez rossz bemutatónak
  • hykao #327
    Ezek szerint mégsem tini-emo frizura lesz? Amúgy érdekes, de a videóban egy szem ma oly divatos homályosító effektet sem láttam...
  • tnm #326
    volt benne 1 db(!) lopakodásnak, azaz inkább ahhoz kapcsolódó jelent/mozdulat. :S (amikor lerántja az ürgét függeszkedésből)
    amúgy meg rohan és lő.
    mondjuk még szerencsére annyira nem gameplay, de elég elkeserítő...
  • grebber
    #325
    Comic-Con gameplay
  • Prince23
    #324
    2009. októberben jön!
  • TaRka0107
    #323
    Júliusról beszéltek? Én azt hittem hogy majd 2010-ben adják ki! De az jó ha júliusban kint lesz:D
  • KeKKSZike
    #322
    Azért kérdeztem én is, mert én is júliusról tudok... :)
  • Prince23
    #321
    Gamestop szerint júliusba jött volna, csak hát az egy online áruház. De sokszor pontosan belövik a megjelenési dátumot, lásd AC 2
  • KeKKSZike
    #320
    Én azt hittem, hogy július... Hát akkor kell még rá várni sajnos! :(
  • Prince23
    #319
    Október vagy november
  • KeKKSZike
    #318
    Mikor jelenik meg a játék?
  • Muki100
    #317
    Legnehezebb szinten valsz. úgyis rá lesz kényszerítve a játékos, hogy lopakodjon.
  • tigeroo
    #316
    hát pedig erről szólt a splinter cell...

    én kicsit sajnálom hogy ez lett a lopakodós tps királyából...

    végülis egy modern kori assasins creedet csináltak...:((((((((
  • grebber
    #315
    Engem a Splinter Cellekben kimondottan zavartak hogy nem látom a grafikát csak állandóan az okádék zöld éjjellátos képet.
    Szerencsére a 4ben már kevés ilyen volt ebben meg még kevesebb lesz!