1682
WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!







Megrendelhető (30.99$ postaköltséggel) -> kb. 6000,-Ft (kattint) vagy Előrendelhető (24.99£) -> 7300 ,- Ft (kattint) +(800Ft pk)


  • Hellsing47
    #314
    de most komolyan: valld be hogy csak annyi a bajod, hogy nem fekete cuccban, éjjellátóban és szuper kütyükkel nyomulunk :D

    amúgy a régi részekben is szinte mindig volt nálunk egy hangtompítós pisztoly illetve az sc-20-as amivel ugyanúgy pikk-pakk le lehetett rendezni a rossz fiúkat, ha úgy akart az ember játszani
  • Muki100
    #313
    Mindegyik SC részre jellemző volt, hogy egy csomó ellenfél mellé odarakták a megoldást is, még a kólásüvegek is mindig pont jó helyen voltak. Aztán mégis meglehetett oldani máshogy is.

    Itt is nyilván meg lehet majd oldani, hogy ne ölj meg senkit, ne vegyenek észre stb. csak ha mégsem, akkor látványosabb lesz kicsit az akció.
  • tnm #312
    #310-re és #311-re is. ha benn van ez az új funkció (M&E), akkor ahhoz fogják mérni és tervezni is a helyzeteket. képzeld el, ha valami ilyen előre kijelölős segítség használatával lesz nehéz (valami boss elkapása, vagy csak egyszerűen very hardon akarja tolni valaki), akkor mennyivel hatványozottabban lesz nehéz M&E nélkül. meg eleve lehet mondogatni, hogy akár pörgősen végighentelheted, akkor old-school SC-esen végig lopakodhatsz kedved szerint, azért sztem egy ugyanazon játék nem lehet mindkettőre ugyanolyan jól kihegyezve (hacsak nem lesz két külön elkészített játékmenet, és profil létrehozásánál előre bejelölheted, hogy mit is akarsz) egy élő példa. régi SC-ekben ha két ember egymással szemben beszélgetett, akkor nem lehetett kiiktatni őket riasztás (olykor erősítés) nélkül. itt meg katt-katt, execute. (most az akcióhelyzeteket vagy az egyikre, vagy a másikra tervezzük)

    és korábban nem az volt a bajom, hogy nem élethű az új SC, valóban egyik játék se az, de ez még kevésbé realisztikusabb (az eddig látottak alapján!), mint az előző részek, és sztem ez azért szomorú.

    ennyi erővel lehetne Sam Fisher halhatatlan is, és akkor 50-en is nekironthatnának, abból lehetne csak igazán szép és pörgős akciórészeket kihozni... (ha már azt meglépték, hogy nem a játékosnak kell kiviteleznie dolgokat, meg az ellenségfejével tud gondolkodni)

    és akkor arról nem esett szó, hogy kidobták az éjjellátót (wtf?), az optikai kábel helyett jött egy tükör (rosszfiúk olyan ajtók mögött szeretnek lenni, amik alatt jó 3 centis rész van) az optikai kábel ma már amúgy se valami high-tech

    szal sztem megerőszakolták ezt a franchise-t is.
    de nagyon remélem, hogy tévedek.
  • Hellsing47
    #311
    figyelj valamilyen szinten igazad van, azonban ha megint egy "régi stílusú" SC játékot adnak ki akkor meg sokan amiatt lennének felháborodva "hogy mi ez? semmi újítás, erre vártunk ennyit?"

    szerintem az ég világon semmi gond nincsen ezzel a résszel, kellően sok új dolog van benne és a régiek játékmenetétől sem igazén tért el a játék (maximum ugye könnyítések vannak benne, de ezeket nem kötelező használni)
  • Kulee
    #310
    Valamivel nagyon egyet értek valamivel nem...
    Nekem a Chaos Theory tetszett a legjóbban a szériában, és én is élveztem a sötétben való bujkálást, és várakozást, akkroa élményt nyújtott...^^

    A másik az, hogy ne az élethez hasonlítsuk már, ez csak egy játék... (legalábbis én így gondolom, és ilyen szemmel nézem a játékokat)
    Az meg a másik hogy nem muszály kijelölni a faszikat hogy lőjje le, és nem is muszály mindkit kinyírni, úgy játszol ahogy akarsz, amikor a videóban kilőtte a lámpát, az egyiket megőlte, a másikat meg később, ezt meg lehetett volna úgy oldani hogy elmegy mellette és kész(Gondolom én)

    Kővezzetek meg de nekem tetszik^^
  • tnm #309
    "itt viszont már csak egy "egyszerű civilek" vagyunk, az a technológiánk már nincs meg ami volt, muszáj volt valami újítást belevinni a játékba"

    jelen videókat látva, azt mondom, hogy akkor nem kellett volna meglépni.

    amúgy kb ha az első részt adták volna ki, mai grafikával, 5.1-es hanggal, egy-két új mozdulattal, kb akkor se buktak volna. a sorozat legjobbjának általában az 1. és a 3.at szokták tartani, már a 4. rész variálásai is, inkább negatív visszhangot váltottak ki, sztem pont, hogy visszább kellett volna lépni a gyökerekhez, mint még jobban megerőszakolni a nevet.
  • Hellsing47
    #308
    max payne 3-nál undorító amit csináltak..ott valóban megváltoztattak szinte mindent
    itt viszont már csak egy "egyszerű civilek" vagyunk, az a technológiánk már nincs meg ami volt, muszáj volt valami újítást belevinni a játékba

    és vegasban valóban egy csapatot irányitunk, de miben más az hogy te jelölöd ki és hajtod végre vagy hogy te jelölöd ki de a másik 2 embered hajtja végre? ugyanazt éred el vele
    ráadásul elvileg végig lehet lopakodni a játékot, minimális rambózással (legalábbis ez alapján mondom ezt), szóval nem feltétlenül kell használni ezt a mark and execute opciót
    tény hogy a videókban inkább ezeket a erőltetik, de ez szerintem természetes hiszen ez az újitás a sorozatban
  • tnm #307
    jó, de az a sok bizbasz, az neked jelzett csak vissza. való életben nem lett volna rajta, tehát nem lehetett volna azt kiszúrni, ez csak ilyen megjelenítési dolog. azzal pl. nincs különösebb problémám, hogy a falra vetülnek ki az objective-ek, pedig valóságban ugye ilyen sincs. (mondjuk azt remélem, hogy új infót nem fogunk így megtudni)

    r6-ban meg egy csapatot irányítasz, ha jól tudom, ott azért ez más, ott azért ez stratégia is. SC TPS volt. Amúgy várom játékot, lehet, hogy nagy kedvenc lesz, de soha nem bocsátom meg Ubi-nak ha ezzel lesz vége a Splinter Cell stílusnak, mert eddig látottak nem sok köze lesz az előző részek játékmenetéhez.

    azt mondják a videóban, hogy nagy tisztelettel álltak neki, mert nagy név. utána meg azt sorolják, hogy mennyi mindent nem szerettek benne (mmint ők, nem a játékosok), és mi mindenen változtattak. sztem, ha egy recept jó, akkor nem nagyon szabad variálni vele, főleg nem ilyen gyökeresen.

    max payne 3-mal ugyanez lesz, need for speed-ekkel ugyanez történt, csak ott sok kisebb lépésben
  • Hellsing47
    #306
    az ablakos megoldás nekem sem tetszik annyira, de a többin én nem igazán vagyok kiakadva
    ghost valóban értelmetlen egy kicsit, de nekem úgy tűnt hogy nem magától jön be, hanem gombnyomásra (legalábbis remélem)
    a mark and execute meg már a r6 vegas-okban is benne volt és az ég világon semmi baj nem volt vele..szerintem

    hát azért a régi SC-kben nem egyszer volt az hogy ott világit minden bisz-basz rajtam a sötétben és a mellettem 2 méterre elgyalogoló katona semmit sem vesz észre
  • tnm #305
    hát azért alapvetően az egy tendencia szokott lenni, hogy próbálnak minél valósághűbbek lenni, de ez a conviction kevésbé lesz az, mint az előzők voltak. pl. ez a 6 métert ugrik lefele az ellenségre és rohan tovább, meg kiugrik az ablakon ujjbeggyel megtartja magát, majd mint egy csimpánz lógva végigszáguld, vagy ez a ghost, ezt se tudom minek kellett, régen is úgy volt, hogy arra fele mentek, ahonnan az utolsó életjelet adtad magadról, de neked kellett tudni, hogy hol volt ez. (ez a mark and execute is akkora f*szságnka tűnik. hol van már az a jó kis feeling, amikor 3-5 percig guggolsz a sötét sarokban, csak, hogy tutira rajta legyél a csóka fején a headshothoz.)

    egyébként régi SC-ekben nem volt sztem olyan durva irrealisztikus dolgai (sok minden persze nem volt, ami a valóságban van, de fordítottja nem volt túl sok)
  • Hellsing47
    #304
    ehh..melyik játéknak van köze a valósághoz? (szimulátorokon kívül)
    egyáltalán melyik splinter cell-nek volt valaha is olyan nagy realisztikus játékmenete?
  • tnm #303
    egyre kevesebbet várok ettől a játéktól. semmi köze nem lesz valósághoz, célzáshoz, lopakodáshoz.
  • grebber
    #302
    Splinter Cell: Conviction - Nehézségi szintek

    Három éve tette utóljára tiszteletét a játékosoknál Sam Fisher, méghozzá a Splinter Cell: Double Agent-ben. Ámbár az előző felvonások sem voltak könnyűnek nevezhetőek - főleg legnehezebb fokozaton - Maxime Beland elmondása szerint a Conviction minden eddigi Splinter Cell játéknál nehezebb lesz. A normál módon való végigjátszáshoz körülbelül 12órára van szükség, ez azonban drasztikusan felugorhat ha a realisztikus nehézséget választjuk...

    info: Cybergen!
  • cherubim06
    #301
    http://www.gametrailers.com/video/behind-closed-splinter-cell/52214
  • Prince23
    #300
    Hát jah, szánalmas volt, reméljük decemberig korrigálják ezt.
  • Shep
    #299
    Na jó, de hol akarod te magad Sam-hez hasonlítani :)
  • bakvarnyu
    #298
    Azon röhögtem a második videóba milyen gyorsan végigkapaszkodik az ablakpárkányon.Én az életbe nem birok ennyivel még futni se.
  • grebber
    #297
    Splinter Cell: Conviction - Titkos multiplayer, és DLC hegyek!

    A Splinter Cell: Conviction titokzatos multiplayer üzemmóddal, és DLC-k hadával várja a vásárlókat.

    Nem mindenkinek tetszett, hogy a Splinter Cell: Conviction egy kicsit akciódúsabb lesz ,mint elődjei. Sokaknak nem tetszett a lopakodást háttérbe szorító akció előtérbe kerülése, de ha belegondolunk egy kicsit, a sztorihoz passzol ez is.

    Sam Fisher koma enyhén bepöccen kislánya halála miatt, és ilyenkor érthető, hogy kedve lenne Bruce Willis stílusban közlekedni. Hogy ez az új módi mennyiben érinti a multiplayert, még nem tudni, de az Ubisoft Montreal közölte, hogy nem a megszokott műsorszám vár ránk. Sajnos ennél többet nem is volt hajlandő elárulni, csak annyit, hogy a multiplayer mellett egy rakat DLC-n is törik már a fejüket.

    A Splinter Cell sorozat multiplayer része nagyon jól el volt találva eddig, így nem biztos, hogy az újabb változás bejön majd a rajongóknak. Az eddigi multis meccsek ugyebár a kémek, és a terrorsták konfrontációján alapult, és mindkét fél igencsak különböző módszerekkel harcolt. Az akcióhőssé avanzsált Sam Fisher viszont nem csak lopakodni képes. Mivel az új multiról egyelőre nem tudni semmit, még ne temessük, de fennál a veszély, hogy egy viszonylag szokványos, pörgős multit kapunk a Splinter Cell: Conviction mellé.

    info: Gamestar
  • grebber
    #296
    Splinter Cell: Conviction - Nem kell félni!

    Úgy tűnik, sokakat kétségbe ejtett a Splinter Cell: Conviction „Mark and Execute" nevű fícsőre. A producer nyugtat most mindenkit

    Az E3-as Ubisoft prezentáción bemutatott Splinter Cell: Conviction hirtelen több törésvonal mentén is megosztotta a játékosokat. Egyrészt ugye a készítők visszavettek valamennyit a sorozat védjegyének számító lopakodásból és rejtőzködésből, aminek helyére a szemtől szembeni pörgős akció került. Másrészt éles kritika érte a Splinter Cell: Conviction több fícsörét is, mint például az emlékek szokatlan kivetítése vagy épp a „mark and execute" opció. Ez utóbbit a játékosok külön kiemelték, hogy általa egyszerűen nevetségesen könnyűvé válik játék, hiszen egy ajtó előtt nincs más dolgunk, mint alatta bekukkantva megjelölni az ellenséget, amire „benyitás" után automatikusan rááll a szálkereszt, s nekünk csak lőni kell.

    Alexandre Parizeau az Ubisoft Montreal producere ellenben most megnyugtat mindenkit. Elmondása szerint a „mark and execute" csak egy hozzáadott új lehetőség, ami mellett ugyan úgy megmaradnak a régi jól ismert eszközeink is. Céljuk ezzel az volt, hogy az abszolút lopakodás mezsgyéjéről egy lépést tegyenek a nyílt akció felé. Hogy az alapjáraton inkább defenzív hősünk, lánya halálától begőzölve most már inkább a támadást priorizálja. Nekem minden esetre eddig bejön a cucc. Legalább is az E3-on bemutatott Splinter Cell: Conviction játékmenet alapján, hogy mindenki értse a „mark and execute" lényegét.

    info: Gamestar
  • Prince23
    #295
    Hát figyelj, ez nem azt jelenti, hogy pörgős lesz a játékmenete.
    Két választásod van, remélhetőleg:

    1. Vagy rambózol
    2. vagy lopakodsza sötétben

    Rajtad múlik minden. A játék bemutatója során ez mind megadatik! Van sötét hely, használd, ha akarod. Ha Vérpistike vagy 14 évesen, akkor rambózz.
  • Kulee
    #294
    ejj de jónak igérkezik a game *.*
    egy dolog aggaszt, az írányítás, elég bonyolult lesz szerintem mert sok a mozdulatsor amit el kell helyezni...de majd meglátjuk^^
    és biztos elhangzott már, de nem találtam, hogy xbox360-ra kijön a játék?

    válaszokat előre köszönöm >.<
  • Shep
    #293
    Messze áll ez az eszmecserétől :)
  • TitaniumRR #292
    :-)

    Mi lenne, ha nem fejezted volna be...

    Egyébként én ezt eszmecserének hívom. Ha te vitázol, az neked rossz. ;-)
  • tnm #291
    ugyanezt írtam #285-ben. a baj az, hogy végeredményben el fog tűnni a klasszikus SC stílus, vagy esetleg valaki más találja meg a piaci rést, de ez már csak esetleges.
  • Shep
    #290
    Ok, kiesik pár ezer vevő, de az új játékmenettel nyernek 3x annyit + ott vannak akik már csak a név miatt megveszik. Na de mint írtam én tényleg befejeztem.
  • tnm #289
    "hogy Mo-n pár fanyalgónak"

    sztem nem releváns, hogy Mo-n fanyalgunk, egész biztos vagyok benne, hogy nem csak itthon merültek fel a lenti kritikák. mint ahogy a DA esetében is világszerte sokan mondták, hogy SCCT-nál kevésbé SC-es. (plusz ugye a bug is elég sok volt)
  • Shep
    #288
    Az az idő ami még hátra van arra elég, hogy bugmentesítsenek,optimalizáljanak, scripteket tökéletesítsék és pár még nem teljesen kész pályát befejezzenek és a hangulati elemeket fokozzák és a szinkronszínészek felmondják a szövegüket. Átnevezni nem fogják így sokkal nagyobb a célközönség. Az meg, hogy Mo-n pár fanyalgónak nem tetszik azt leszarják mert nem mi vagyunk a fő felvevő piac és ha jól sejtem te sem rohannál a boltba a megjelenés napján, hogy megvedd még akkor sem ha olyan lenne, mint a régiek. Na de részemről befejeztem ezt a meddő vitát. Ők majd eldöntik mit csinálnak.
  • TitaniumRR #287
    Nem kell újraírni. Át kell nevezni. Az a "majdnem" sokadik hatványon Van ott még meló, ha csak Q4-re mondják.
  • Shep
    #286
    Én szerettem a régieket is sőt szerintem az 1 a legjobb meg a Pandora, de nekem is tetszik az új is. Nekem nagyon bejön ez a kézi közelharcos, lefegyverző téma bár gyanítom a Dead to Rights -ot meg sem fogja közelíteni, de ha már csak fele olyan hangulatos lesz már az is bőven jó.
  • tnm #285
    teljesen igaz. a baj az, hogy ha siker lesz (amire nagy esély van, mert nekem is bejön SC-től függetlenül a játék), de az ős SC fanok elégedetlenek maradnak (ami én is leszek, ha tényleg olyan stílus lesz, amit a gameplay-ekben láttunk), akkor nem fognak visszakanyarodni a gyökerekhez, mert az eladási statisztika számít nekik is.

    egyébként én még mostanában is előveszem a korábbi részeket, mert nem untam meg és tényleg az zavar a legjobban, hogy mai felbontásokat már nem nagyon támogatják (a poén az hogy az első részt még rá lehet kényszeríteni asszem), meghát kicsit meg is kopott, bár valamiért -lehet pont a sok éjjellátós helyzet miatt- nem feltűnő a gyenge textúra, vagy a poligonszegénység, de pl. az 5.1 is nagyon hiányzik (itt lehet a legnagyobb jelentősége annak, hogy hol állnak a zsoldosok hozzád képest a sötétben)
  • Shep
    #284
    Pár hónap alatt már nem fognak egy majdnem kész cuccot újraírni pár ellenérv alapján. Max ha megint eltolják a megjelenést egy évvel vagy 2-vel :9
  • TitaniumRR #283
    Akkor már késő... Most még nagyobb az esély, ha nemzetközi, főleg Ubi fórumokon sokan kifejtik a logikus ellenérveiket bizonyos játékelemekkel kapcsolatosan.
  • Shep
    #282
    Ez igaz, de mondom nem kell előre félni majd elég akkor ha már kézbe kaptuk a végleges terméket.
  • tnm #281
    közvélemény kutatásban nagyon könnyű azt a hibát ejteni, hogy a mainstream igényeket mérik fel. SC azért mégiscsak egy rétegjáték volt (ennek minden piaci hátulütőjével), mégha populáris is.
  • Shep
    #280
    Értem én a felháborodásotokat, de gondolom azért megelőzte a játéktervezést némi közvélemény kutatás és piaci igényfelmérés és a szerint kezdték el az új részt. Persze lehet csak ők untak bele a fekete ruhába és a 3 zöld fénybe. Én azért bízom benne, hogy nem szúrják el és jó lesz a játék.
  • grebber
    #279
    Egyébként szerintem nem lesz muszáj hentelni!Pl az a rész amikor bemegy az ajtón és széthentel bent mindenkit.Szerintem lazán ki lehet csalni a bent lévő embereket és elkábítani őket.
  • tnm #278
    "Na jó de ennyi rész után már kissé unalmassá vált a sötétben belopakodok a gonosz bácsik bázisára és elintézek mindenkit."

    Szerintem nem. Főleg amiatt mert SC-n kívül más nem is nagyon létezik jó minőségben. Új sztori, 2009-hez méltó grafika, egy-két új kütyü, egy-két új mozdulat, esetleg megint rávenni Amon Tobin-t, hogy készítsen hozzá zenét + 8-10 órás játékmenet változatos helyszíneken és már meglettek volna. Így ez már tényleg nem SC, legalábbis az alapján, amit eddig láttunk.
  • Rage47
    #277
    Sztem nagyon régen volt már jó lopakodós Splinter Cell, így én pl. nem unnám, ha most is az lett volna..:/
  • Shep
    #276
    Na jó de ennyi rész után már kissé unalmassá vált a sötétben belopakodok a gonosz bácsik bázisára és elintézek mindenkit. Próbáltak újítani van akinek majd ez jön be inkább van akinek a régi. Az eladások meg majd megmutatják érdemes volt-e változtatni. Nekem egyébként tetszik pedig távol áll tőlem az az idióta általad említett stílus.
  • TitaniumRR #275
    Maxime Béland egy gyilkos!

    Megölte a Splinter Cell alaphangulatát. Ez a játék nem lesz cseppet sem Splinter Cell azért mert Michael Ironside ismét Sam-nek adta a hangját + lopakodó elemeket tettek bele. Ez egy felturbózott Wanted vagy Bourne rejtély.

    Pozitív benyomás: Új behatolás elemek + agresszívitás kiélésére törés-zúzás kiélése az ellenség vallatásakor.

    Kész - kifújt - nincs tovább.

    Negatív benyomás:

    - Sam úgy mozog, mint egy 13 éves, beszakadt mellkasú, vasággyal 40 kilós EMO-s srác. Még a hajviselete is hasonlít. Ezt a mozgást erőltetik mostanában sok játékban. Ez minden csak nem élethű. Értem én, hogy sok ilyen emberi fajba erős túlzással besorolható lényt tekint ez a Béland gyerek célközönségnek, de ez NEM Splinter Cell.

    - Nincs High-Tech felszerelés. Sam védjegye a "3 szemű" éjjellátó.
    - Ez egy hent. Nem tipikusan eszetlen Vér Pistikés, de hent. A korábbi részekben csak fedezék mögül volt lehetséges a nyílt harc, különben azonnali halál. Erre mi van most? Sam barátunk berohan egy szobába ahol jó sokan vannak, elkap egy fazont, elkezdi fojtogatni, miközben lőnek rá ezerrel, majd dolga végeztével jóformán sértetlenül visszalő és persze rajta kívül mindenki meghal. Na, ez a hent.
    - "Hogyaszongya" Béla gyerek: "gyorsabb játékmenet, gyorsabb Sam" Aha, nagyon érdekes. Valaki mondja már meg neki, hogy Splinter Cell pont nem gyorsaságról szólt ill. arról, hogy végigrohan a karakter a pályán. A vallatás kapcsán persze lehet gyorsabb Sam, de ezen durván túlmentek.

    - "Aszongya": "Of course, All the elements that you love are there: being smart, being stealth, using you gadgets" Persze. :-) Okos, mi? Nehogy egy nap alatt végiglehessen vinni...

    Összefoglalva: simán kimosolyognám ezt a fazont, ha nem a Splinter Cell-ről lenne szó. Olyan kevés az igazi lopakodós játék, és akkor EZT csinálják. Nevezzék át Superagent-re, bánom én. ha ez így kijön Splinter Cell néven, engem elvesztettek.

    Most pedig írok az UBI vezérének egy levelet. :-)