1364
  • koj
    #1124
    de asszem börötönöket láttam fennt oda kéne menni a rabok után nézni
  • koj
    #1123
    Na sikerült, bementem feltörtem a zárat, felvettem a ruhát, de most nem tom mit kéne keresnem. Átnéztem mindent, és az 3. emeletre felmentem, és én béna véletlen megcsomtam az entert (cselekvés) és hát leütöttem 1 tisztet, na jól szétlőttek., és nem mentettem:S ilyen nincs:D
  • Face333
    #1122
    Sziasztok!
    Nekem az a problémám, hogy miután feltelepítem a játékot és rápakolom a magyarítást akkor csak az "új játék"-ig jutok el utána nem hoz fel semmit, nem jön a kis "füzetlap"-on semmi, de ha újratelepítem a játékot és nem rakom fel a magyarítást akkor el tudom indítani! Mi lehet a probléma? Bár magyarítás nélkül is tudok játszani, de azért angolul úgymond gyenge vagyok. Segítséget előre is köszönöm!
  • bgabor
    #1121
    A második emeleten más ruházatú FBI-osok vannak mint az elsőn és a földszinten. Viszont hiába vagy a második szinted FBI ruhában, akkor se hagynak szabadon bóklászni. Én a WC-be csalva intéztem el mindegyiket. A legnehezebb a két, egymással a folyosón szembenálló, nem mozgó faszi volt, őket hangtompítóssal nyomtam fejbe. Nincs mese, le kell írtani a második szinten lévőket hogy tevékenykedhess.

    Ez az a legrosszabb pálya egyébként az egész játékban.
  • bgabor
    #1120
    Fél oldalt...

    #1063
  • Triantafillo
    #1119
    Köszönöm, a darut és az aktatáskát megtaláltam.Azt nem tudom, hogy a második emeleten miért hisztiznek az FBI-osok? Három különböző egyenruhát is kipróbáltam(ballonkabát, csíkos öltöny, sima öltöny kalappal) de azoknak egyik sem jó.Gondoltam arra a Thomson géppisztolyra is, de az nem illene a játék stílusához-mármint, hogy levadászom őket.

    ricsa008 - #1058-nál van leírva az, hogy hogyan lehet feltenni a magyarítást, ami az orosz változathoz készült.
  • ricsa008
    #1118
    na még1 próba
    Meddig kell vissza olvasnom a magyarítás ügyében???
  • hykao #1117
    Érdemes szétnézni a területen, mielőtt belekezdenél...főleg a közelben lévő házak félreeső falainál...
  • Triantafillo
    #1116
    Nekem személy szerint jobban bejön ez a típusú játék, mint az agyatlan lövöldözős-függetlenül attól, hogy ki csinálta. Azért mert orosz, még nem kell leszólni, főleg olyanokhoz hasonlítani, akik több évtizedes előnnyel rendelkeznek a pc-s játékokban : amcsik, németek, angolok stb.-szóval a Nyugat.Idővel majd az oroszok is fejlődnek.
    A játékhoz szólva : tudna valaki egy tippet adni, hogy az FBI-os pályát hogyan kezdjem? Lövésem sincs, hogyan lehetne bevinni a holttestet.
    Előre is köszönöm!
  • hykao #1115
    Na azért ez nem ennyire egyszerű téma...mellesleg ezt a játékot a világ minden pontján szeretik, akik ismerik, és kedvelik ezt a műfajt...
  • bgabor
    #1114
    Mert az oroszok oroszországon kívül sehol se számítanak menőnek a világon manapság, és ez jelentősen alávághat az eladásoknak. Úgy is mondhatjuk hogy utálja őket mindenki.

    Mindenesetre ez elég szép teljesítmény egy ilyen kis fejlesztőgárdától. Reméljük ennek a résznek az eladásaiból tudják majd gyarapítani a létszámukat.
  • hykao #1113
    Nem értem miért kéne kihagyni az oroszokkal kapcsolatos dolgokat! Épp ettől egyedi a játék, végre egy játék, amiben amerikaiak vagy britek ellen is munkálkodhatunk - ill. az összes küldetés valós történelmi eseményeken alapul! Ezen kívül az egész játék a SZMERS-en alapul, a SZMERS által parancsba adott küldetéseken, a főszereplő a SZMERS őrnagya (küldetések ideje alatt százados) - szal elég nehéz lenne kihagyni szerintem az orosz dolgokat...ill. akkor az már egy másik játék lenne...

    Az utolsó küldetést igazán az fogja értékelni, aki elolvassa Vlagyimir Bogomolov: 44 augusztusában c. könyvét...én a magyarítás elkészítése miatt elolvastam (a VCS szövegezések miatt muszáj volt, mert különben sok szövegrészbe beletört volna a bicskám...), de mondhatom nem bántam meg, izgalmas könyv, és elég hiteles képet nyújt a korabeli szovjet kémelhárítás működéséről.

    Amúgy ha valaki végignézi a stáblistát láthatja, hogy kb. 10 emberes brigád fejlesztette, és ahhoz mérten meglehetősen nagy teljesítmény annak fényében, hogy a mai nagy nyugati játékok mögött jóval több ember, pénz és technikai aládolgozás ál...
  • bgabor
    #1112
    Na végigvittem a játékot. Leírnám a tapasztalataimat, igyekezvén kerülni a spoilerezést.

    Nekem összességében nagyon tetszett. Nagyon meglepett, mert a Soldiers/Faces of War/Men of War és az IL2 sorozatot leszámítva az orosz fejlesztők sosem tettek le olyan játékot az asztalra, ami konkurálni tudna a nyugati játékokkal. Nagyon nem jellemző rájuk hogy jó játékkal állnának elő.

    Erre itt van ez. Bár számos tipikusan orosz betegséggel küszködik, és a legtöbb ötletet egyérteműen a Hitman sorozatból lopta(az egész játék minden porcikájában a Hitman Blood Moneyra emlékeztet), ennek ellenére ez egy jó játék, ami sok kellemes percet szerzett nekem, és a Hitman rajongóknak kihagyhatatlan.

    Sajnos elég rövid a játék, és a kevés pálya közül csak az első négy volt (számomra) igazán élvezetes, az ötödiktől érezhetően romlott a minőség, míg az utolsó már nagyon gyatra volt. Sokszor találkozni egyértelmű hülyeségekkel, hibákkal a pályák során.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Például amikor az egyébként borzasztóan idegesítő hatodik pályán egy holttestet kellett becipelni a vállamon az FBI által őrzött épületbe, az nagyon életszerűtlen volt. A másik vicc a második, tengeralattjárós pálya volt, aholis a parkolóból egy egyszerű faajtó vezet a bázis többi részébe. Nyilván a sima faajtón és a lépcsőházakon keresztül cipelik át a torpedókat és a többtonnás berendezéseket amik a tengeralattjárók üzemeléséhez kellenek. Elég illúzióromboló pályaszerkesztési hibák ezek.


    Emellett a riadóztatás rendszere, a "gyanúméter" is sokszor igen hektikusan működik. További probléma hogy a játék nem jutalmazza, motiválja a játékost a jó teljesítményre, mint a Hitman BL a pályák közbeni fegyvervásárlós résszel. Gyakorlatilag nincsenek új fegyverek amit csak a későbbi pályákon lehetne használni(csak kettő, de az is pályaspecifikus). Az irányításon is bőven van mit fejleszteni.
    A grafika viszont kifejezetten szép.

    Ennek ellenére a játék, legalábbis az első négy pályán, számomra hihetetlenül élvezetes volt, úgyhogy csak ajánlani tudom mindenkinek.

    Ha a második részre a készítők kicsit összekapják magukat, sok, hangulatos pályát raknak bele, kicsit továbbfejlesztik az egészet és főleg minden az oroszokkal kapcsolatos dolgot kihagynak belőle(orosz nyelv,szövegek,főhős), akkor a második rész akár már a nyugati játékokkal, köztük a Hitman sorozattal is konkurálhat majd.
  • ricsa008
    #1111
    valaki annyit tudna mondani hogy meddig kell visszaolvasni
  • bgabor
    #1110
    Ebben a játékban csak akkor veheted át valaki ruháját ha a ruha sértetlen. Magyarul ha már lövöldözöl, fejre célozz, mert ha hátbalövöd az tönkreteszi a ruhát. Az igazán jó megoldás a kloroform, vagy ha arra nincs idő és vállalható némi zajkeltés, egyszerűen leütöd az ipsét. (Mögélopakodsz és 'E'-t nyomsz.)

    Ha egy őr észreveszi a dolgot az még nem gáz. Mikor odarohan a testhez, egyszerűen dobd hátba késsel, az gyors és zajtalan módszer.
  • bgabor
    #1109
    Ez nem trailer hanem trainer, egyszerű csalás. Mi ebben a topicban nem élünk ilymivel. Ha élnénk, nem ilyen játékokat játszanánk, mint ez.
  • bgabor
    #1108
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nincs vele teendő. Beviszed az álhullát abba a szobába, ahol találkoztál a kihozandó faszival, majd beviszed a táskát is. Jön egy animáció, és benne felrobban a szoba. Te meg lelépsz.
  • TrashLáda
    #1107
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én úgy emlékszem, hogy az "állhullát" is be kell csempészni, és utána robbantani?
  • burki6
    #1106
    Hali tudnátok segiteni? A Moment of Truthban elakadtam
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azon a pályán ahol az FBI-osoktól kell kiszabaditani a fószert (Shefferd a pálya neve), akkor ott hogy tudom felrobbantani a szobát? Felvittem a robbanószeres aktatáskát, a gázpalackot és a benzines kannát is a szobába, de nem vágom hogy hogy tudnám felrobbantani (a benzines/gázos kannába ha belelövök felrobban, de csak a tartály nem az egész szoba, és attól még nem irja ki h "mission completed".
  • zittyke
    #1105
    @koj az elején felveszed a náci ruhát, bemész a bázisra.ugye azzal a ruhával nem engednek be téged az 1-es számú épületbe(az ajton keresztül:D). a ház oldalához mész ahol a dobozok vannak, és ott a késsel vagy valamivel betöröd az ablakot, majd a szembelévö ajtót feltöröd és bennt átöltözöl(vagy a mellette lévőt, már nemtudom).utánna már birsz mozogni az épületben!
  • zittyke
    #1104
    Sziasztok! Itt van egy kis segitség a játékhoz!
    http://data.hu/get/1633378/Death_to_Spies_Moment_of_Truth_v1.0.0.1___8_Trainer.zip.html

    a nevéböl is látszik hogy trailer.sok sikert hozzá!
  • koj
    #1103
    egyébként 1x sikerült 1 feketeruhásat lelőni de odarohantak 1 csomóan megnézték amikor elmentek akkor nem volt olyan cselekvés hogy átvegyem a ruháját:S:S
  • koj
    #1102
    kieggel játszok
  • hykao #1101
    Emlékeim szerint az udvaron van elrejtve információ a raktárak pontos helyéről amúgy...talán feladat is átkutatni a rejtekhelyet...
  • hykao #1100
    Táborba? Az alapjátékkal vagy a kiegészítővel játszol? :O
  • bgabor
    #1099
    El se kezdtem a játékot magyarítás nélkül. Elolvasom mindíg a feladatokat, leírásokat. Csak éppen se a hálóteremben lévő dolgot nem vettem észre, se azt hogy inventoryból lehet dinamitot vinni.
  • bgabor
    #1098
    Nincs mese, szerezni kell egyenruhát. Sokat segít egy hangtompítós pisztoly és a fejre leadott lövés. Akiket pedig csak ki akarsz iktatni, használj dobókést.
  • koj
    #1097
    Az első pályán hogy kell továbbmenni? Bejutok abba a táborba, felvettem előtte a német ruhát, de azzal mindig észrevesznek, és alig engednek be valahova? Gondoltam rá, hogy leütök egy olyan fekete ruhásat szóval nem közkatonát, de ha azt csinálom akkor észrevesznek és lelőnek.. Pedig ott vagyok a célépület előtt de nem engednek be. Vagy elején maradja a csoporttal amikor bemegyünk a faházba? de ott magyaráz a hapsi és semmi se történik csak kiírja hogy a szerelőknek bejárásuk van valahova.
  • koj
    #1096
    Magyar lett, köszönöm a segítséged:d
  • hykao #1095
    Azt javaslom tedd fel a magyarítást, és olvass el mindent részletesen, nagyok sok infó van ám az eligazításnál, és a pályák alatti feladat leírásokban...

    Raktár ügy:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a kezdőpontból szembe nyílik egy körlet, ahol alszanak is náhányan emlékeim szerint - onnan szintén szemben a falnál egy palló eltolásával be lehet jutni az egyik raktárba...ahol dinamit is található - ha valaki nem vitt volna eleve magával a fegyverválasztó menüben...
  • bgabor
    #1094
    Mint kiderült a kezdő helyiségbe kellett visszamenni.
  • bgabor
    #1093
    O-val előhozható a hely tervrajza, az a rendes térkép. De azon nincsenek jelölve az ellenségek, csak a te pozíciód.
  • xido
    #1092
    térképről jut eszembe...van benne rendes térkép mód,vagy csak ilyen játékképernyőre kitett HUD formájában?
  • bgabor
    #1091
    Végül sikerült, bár még mindig nem tudom hol kaphattam volna belépési engedélyt a raktárba. Végül füstgyertyás figyelemeltereléssel jutottam be. Azonban most nagyon fura problémám akadt: Nem találom az "exfiltration" pontot, nem tudom hol lehetne távolzni a várból. A térkép a jobb fölső, teljesen megközelíthetetlen bástyát jelöli erre a célra, aminek semmi értelme nincs.
  • bgabor
    #1090
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Áruld már el légyszíves, merre találom az ötödik pályán(a kastély, ami a demóban is volt) a dinamitot. Sehol se találom, már végigjátszást is néztem(amit nem szeretek) és külföldi fórumokat is, de semmi. Annyit írnak hogy a raktárban van. Van vagy öt raktárhelyiség a pályán, szóval ezzel nem megyek sokra. Az udvaron lévő raktárba pedig csak parancsal engednek be, az pedig nem tudom hol van.
  • hykao #1089
    Legegyszerűbb mód: windows intézőben valahonnan bemásolsz egy .exe indítófájlt a játék könyvtárába, majd ott átnevezed SmershAddon-ra...
  • koj
    #1088
    Ja oké visszaolvastam,de hogy kell új fájlt csinálni?
  • koj
    #1087
    Sziasztok! az lenne akérdésem hogy a Death to Spies Moment of Truth ot hogy kell magyarosítani? Feltelepítettem a mappába amit csináltam neki, és amikor letöltöm a magyarosítást, és telepíteni akarom azt írja hogy nem az igazi mappát adtam meg. Pedig igen mert abban van a játék.
  • bgabor
    #1086
    Én most normálon viszem a moment of thruth-t, és csak a fejbelőtt ellenfelek ruháját lehet felvenni. Ha kilyuggatod a ruhát vagy leszúrod, nem.
  • Legend Killer
    #1085
    ".és jelentős hajritkulással vagy megőszüléssel... :)" = hiába, a nácik kemények voltak.