1364
  • degenerator
    #924
    újabb kérdés. a hetes pályán azt írja, hogy a közelben van még egy összeesküvő csoport. na de hol?
  • hykao #923
    Először meg kell szöktetni Cavalovot. ...de hát írja is a feladatok közt, nem?
  • degenerator
    #922
    egy kérdés: a hatos pályán, melynek cavalov trükk a neve, mit kéne csinálnom? az megvan, hogy hogy tudom a hullát felvinni az épülő ház tetejére.
  • hykao #921
    Anno minden pályát megcsináltam 100%-osra az alapjátékból is. :)
  • El Chombo
    #920
    Az alapjátékban a 2. (futár) küldit sikerült már valakinek 100%-osan mesterkémre megcsinálnia?
  • hykao #919
    A 4. pálya a Bletchley Park lenne? Mert így, hogy "4. pálya" - a fene se emlékszik...

    Ha igen, nem muszáj az orvosiban gyengélkedő amcsival foglalkozni, meg lehet anélkül is csinálni a pályát...
    (de ha mégis akarnál vele foglalkozni: el lehet altatni...)

    Amúgy egész jól lemodellezték az eredeti épületet:
  • hykao #918
    A térkép azért nem jelzi, mert az elején nem figyelted meg elég alaposan a csoport tevékenységét...de még nincs veszve minden...csupán át kéne kutatni a lekapcsolt figurákat...
  • degenerator
    #917
    én meg a negyedik pályán, ott van az orvosiban az egyik amcsi, de nem tudom, mit kéne vele csinálni.
  • zzeN
    #916
    na megint sikerült elakadnom...a ruszki pályán vagyok, ahol már megcsináltan a lekapcsolásokat, most meg kéne akadályoznom vmi merényletet vagy mit, de hol kell megcsinálni? a térkép nem jelzi:S
  • degenerator
    #915
    no pont mögötte nem üzemelt, de majd sűrűn próbálgatom.

    egyébként nem sűrűn, max a commandossal.

    nemhiába írta ki az első pálya végén, hogy elmebeteg:)
  • hykao #914
    Hmm, nem játszottál még ilyen stílusú játékkal? Az áldozat mögé osonsz, és ekkor meg fog jelenni egy lehetőség az akció-menüben... Egyébként egy-két esetben bele is lehet rakni pl. italba (legalábbis a kiegészítőben), ha jól emlékszem...
  • zzeN
    #913
    mögé mész és...
  • degenerator
    #912
    AZT GONDOLTAM, de hogy használjam? el kell dobni? vagy valamibe beletenni?
  • hykao #911
    Amire a gyógyászatban is használják: elaltatásra... :)
  • degenerator
    #910
    a kloroformmal mit lehet kezdeni?
  • hykao #909
    Az egyik barakkban van egyébként sofőr ruha, és ráadásul még egy másik feladathoz is jön tipp abban a helyiségben, ahol van...
  • csrolli
    #908
    Az üzemanyagtartályokkal szemben a hangár mögött egy sofőr pumpálja a pótkereket. Azt elkábítod, átöltözöl, test a platóra és már vezethetsz is.
  • zzeN
    #907
    na sikerült megszereznem nekem is.
    nekem már az első pálya nehéz:) már csak az egyik pilótát kéne elrabolnom, az egyiknek üzemanyagtartályos kocsi kell, amit utána a géphez kéne vinni, csak katona ruhába szálltam bele, nem pedig sofőr ruhába
    honnan tudok ilyen ruhát szerezni? vagy van 1szerűbb megoldás is?
  • csrolli
    #906
    Új menü. Kacsa a fészekben. A tölgy a régi.
  • hykao #905
    Már az ál-holttest helyszínre szállítására? Nincs. Néha meg kell állni, és lerakni a földre...a térképen láthatod az emberek látótávolságát...
  • csrolli
    #904
    Bazzeg ez sehogysem akar összejönni, mindig észrevesznek. A tököm tele van máááááááá! Nincs más megoldás?
  • hykao #903
    A daruig simán vállra emelve ja.
  • csrolli
    #902
    semmi autóba rejtés vagy vmi?
  • csrolli
    #901
    csak úgy simán a kerítéseken át
  • hykao #900
    Hát akkor ugyanúgy, ahogy jöttél...és igen, a daruval feljuttatni a legcélszerűbb a tetőre...
  • csrolli
    #899
    az meg van már, a tetőn vár engem
  • hykao #898
    Miért nem a megfelelő sorrendben akarsz cselekedni? ...először ki kell szöktetni az ügynököt...
  • csrolli
    #897
    Azt mond már meg, hogy a hullát hogy vigyem fel odáig. A sarokig nem jutok el, hogy észre ne vennének. Esetleg a tetőn keresztül a daruval?
  • hykao #896
    Én úgy jutottam fel, hogy nem vettek észre...
    Ha még nem voltál fent, akkor még nem is kell tüzet csinálni, nemde?
  • csrolli
    #895
    Sikerült bejutni a hátsó ablakon, elkábítani az ügynököt és felvenni a ruháját. A testét az asztal mögé rejtettem. Ezután mi a teendő? Tüzet hogy kell csinálni, mert a benzines kannát már megtaláltam. A legfelső emeletre még most sem szabad felmenni. HELP
  • Solyom2
    #894
    Jó rendben én voltam hülye már értem kösz
  • csrolli
    #893
    Oké, de a köv. pályánál ismét zaklatlak.
  • hykao #892
    Nem. Szó sincs ilyesmiről... A magyarítás verziószáma az 1.3...Miért nem olvasod el amit az ember ír a magyarításhoz??? Nem viccből fossa az ember a szót ám! Tessék olvasni! KATT

    Az 1.3-as verziószámú magyarítás mind az angol, mind az orosz verzióhoz jó...patch csak az orosz verzióhoz kell, de azt is felrakja a magyarítás, amennyiben szükséges...

    Amikor futtatod a magyarítást úgyis minden ki lesz írva lépésről-lépésre, csak olvasni kell!!!
  • hykao #891
    Hátsóablak...de tessék már egy kicsit gondolkodni is! :)
  • Solyom2
    #890
    Helló!

    Ugye a magyarosítás az 1.3 v-hoz készült.Én csak a boltból vettem meg az angol nyelvűt és nem tettem rá semmi patchet vagyis nekem ahhoz hogy meglegyen a magyarosítás kell az 1.3 patch nem igaz?
  • csrolli
    #889
    nekem az is jó
  • hykao #888
    Először is melegen ajánlom a magyarítás felrakását...nemcsak azért, hogy innentől minden magyarul legyen olvasható, és jobban értsd a történetet, hanem azért is mert a magyarítás tartalmazza az eredeti, az angol verzióból kicenzúrázott textúrákat is...valamint az átvezető videók szövegei is feliratozásra kerültek...

    Amúgy meg úgy kell megmérgezni, hogy épp ne lásson senki...
  • Solyom2
    #887
    Az embassy nevű pályán az alapjátékban hogy hell megmérgezni az áruló kávéját?
  • hykao #886
    Hát én csak azt tudom elmondani, hogy ruházatváltás nélkül, hogy oldottam meg...
  • hykao #885
    Az alapjáték 2007-es, a kiegészítő pedig 2008-as.