1364
  • TrashLáda
    #1244
  • Legend Killer
    #1243


  • derdani
    #1242
    Kössz szépen!
  • Legend Killer
    #1241
    én nem tudok még.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    most az angol pálya után vagyok kastélyban, az üzenetet megszereztem, de nem nagyon jutok előre :S.
  • hykao #1240
    Üdv emberek! Aki már végignyomta a kiegészítőt, segítsen egy kicsit!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A végén Sztrogov kap egy kis levelet, ez az angol verzióban angolul van? Ha igen, akkor dobjon már valaki egy képet róla nekem priviben vagy az is elég ha leírja a tartalmát! Köszi.
  • hykao #1239
    Csak az 1.01-es jó a MoT-hoz is: KATT
  • derdani
    #1238
    Nem a zenét , az nem kell! A hangokat: madarak , tücskök , stb.
  • bgabor
    #1237
    Ha jól értettem a zenéket akarja kicsomagolni belőle(a kiegészítőből).

    Nem mintha lenne benne olyan zene amiért érdemes lenne fáradozni.
  • bgabor
    #1236
    Nem mi akarunk zenét kicsomagolni belőle. Ha kell, járj utána.
  • derdani
    #1235
    Igen , ezt már én is megtaláltam csak nem működik. Nektek igen?
  • Piedon
    #1234
    Minek kell neked a vfs kicsomagoló? Mert azt amit a neten lehet találni, az nem jó a DTS kiegészítőjéhez (ha jól emlékszem, mert már rég volt amikor a magyarítást csináltuk).
  • Legend Killer
    #1233
    jó csaj
  • Ben007
    #1232
    mindig használd a
  • bgabor
    #1231
    EZT itt teljes két másodpercembe telt megtalálni.(a listán alulról a második)

    Varázsló lennék? Nem.
    Beírtam a Googlebe, hogy "vfs extractor" és első találatnak kidobta.
  • Ben007
    #1230
    *szavakat
  • Ben007
    #1229
    próbáld ki vfs file open ird be a google-ba biztos talál ha nem variáld a szavaket
  • derdani
    #1228
    Senki nem tudja hogy mivel lehet megnyitni a Sounds.vfs fájt ?!
  • Legend Killer
    #1227
    ok, nm.
  • Ben007
    #1226
    ahaa thx
  • Legend Killer
    #1225
    mert, ha az ágyon, akkor jóhogy. az a muksóé volt és őt mindenki persze, hogy ismeri :D. de az általános tiszti karból elkábítasz valakit, akkor sínen vagy. és max pár más tiszt vesz észre. de ritkán.
  • Legend Killer
    #1224
    az ágyon?
  • Ben007
    #1223
    bocs kieg
  • Legend Killer
    #1222
    úgy, h oda mész és megjelenik a személyt leütni rész, meg tisztként utasítás adása, ami csak kettőből áll. kövess, ott várj. ez csak a kiegészítőben van sztem.
  • bgabor
    #1221
    Azt azért leírhatnád hogy az alapjátékról vagy a kiegről beszélsz. Bár ez a jelenség az alapjátékban szokott megesni.
  • Ben007
    #1220
    pl a harmadik pályán felvettem egy tányérsapkás ruhát (tiszti?) és 10-ből kilencen felismernek pedig ezt a földről szedtem fel
  • TrashLáda
    #1219
    A kapitány ruháját vetted föl? Mert abban felismernek, ahogy Legend Killer is említette.
    ----
    bgabor: a katona elé állsz, és meg fog jelenni a cselekvő menü hogy "Kövessen". Ezzel a módszerrel el lehet csalni pár őrt, de utána rövid időn belül visszatérnek a helyükre.
  • bgabor
    #1218
    "tisztként a közkatonáknak adhatsz utasítást"

    Hogyan?
  • VampireKain
    #1217
    Hello, tudna vki segíteni, hogy honnan tudok letölteni az orosz verzioju alapjátékhoz crackot??!!
  • Legend Killer
    #1216
    nemtom mire célzol.
    nem ismernek fel, max a tisztek, asszem. de nemtom most pontosan. és alapjáték, hát én arra már nem emlékszek :D.
    egy-két pályán valóban van, ha olyan magas tiszt ruháját veszed fel - tábornok, kapitány, vagy mi - akkor észre vesznek, mert mindenki ismeri, de egyébként megoldható és tisztként a közkatonáknak adhatsz utasítást

    senki nem tud folytatásról, hogy esetleg tervezik?
  • Ben007
    #1215
    viszont nekem az furcsa ha a kiegben felveszek egy tiszti ruhát többen felismernek mint ha sima katona ruhában lennék az alapjátékban ez pont fordítva van
  • bgabor
    #1214
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A kapitány szobájában az ajtó melletti polc/szekrény tetején van a keresett dokumentum a T5-ről.
  • bgabor
    #1213
    Mert az alapjáték finoman szólva is vérgagyi kivitelezésű.

    Az abszolút kedvencem: Vannak pirossal jelölt emberkék a térképen, akiknek ha belekerülsz a látóterébe(értsd akát háttal neki, tíz méterről) akkor azonnal agyonlőnek, függetlenül attól milyen ruha van rajtad és ki az illető. Engem a második pályán így puffantott le egy sima közlegény, mikor tábornoki egyenruhában bekerültem a látóterébe. És tök véletlenszerűen vannak pirossal jelölt emberkék. Az ominózus közlegény mellett ott sétált két másik is, totál ugyanolyan egyenruhában, őket zöldel jelölte a térkép, az nem volt gáz ha ők megláttak.
    Harmadik pályán ugyanez: Hiába voltam az adott pálya übernácijának egyenruhába öltözve, a pirossal jelölt emberkék azonnal riadóztattak és agyonlőttek ha megláttak. Volt, hogy SS egyenruhában voltam, és amikor egy titkárnő meglátott, azonnal lelőttek. Mert a titkárnő éppen pirossal volt jelölve a térképen.

    Szóval teljes a nihil és az átgondolatlanság/logikátlanság az alapjátékban, a pályatervezés pedig borzasztó.

    Tényleg sokat fejlődtek a fejlesztők a kiegészítőig, mert az alapjáték az valami katasztrofális.
  • Ben007
    #1212
    én is most ott vagyok és a 3. emeleten folyosó végén jobbra és szintén a végén balra van a kapitány szobája
  • bekojocoka
    #1211
    Sziasztok! A játékban elakadtam a második pályánál... ott ahol a 3. feladatot kell teljesíteni. Meg kell figyelni a kapitányt, megfigyelni hogy hol van a T-5 ös torpedok Dokumentációja. Na és az lenne a kérdésem hogy veszem rá, hogy megmutassa azt a helyet ahol örzik feltételezem.... Meg hol van az a bizonyos kapitányi kabin amit a küldetésben említ, és hogy szerzem meg onnan a dokumentumokat?
  • Legend Killer
    #1210
    oké, köszi!
  • bgabor
    #1209
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A professzor rendszeresen kijár cigizni a "dohányzóházba", ráadásul sosinc cigije, mindig mástól kér. Figyeld meg egyszer a helyzetet, majd lépj a helyébe (kábítsd el, vedd át a ruháját) annak a személynek aki cigit szokott adni neki. Ezután amikor jön,kínáld meg, de a mérgezett cigivel. A szükséges iratokat tartalmazó táska szép utat jár be a bázison, többször le lehet csapni rá. Végül az amerikai küldöttség kapja meg. A küldöttségnek az a tagja, akinél végül lesz a táska, rosszul lesz majd és elmegy a helyi orvoshoz. Egyedül.
  • bgabor
    #1208
    Második pályán egyáltalán nincs kloroform, elsőn pedig egy darabot vihetsz, amiben öt töltet van.

    Harmadikon már tényleg lehet vinni többet.
  • Legend Killer
    #1207
    lesz folytatás?
  • Legend Killer
    #1206
    alapjátékon én második pályáig jutottam :D.
  • Legend Killer
    #1205
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    angol pályára ötlet? kicsit nehéz.