1364
  • Legend Killer
    #1004
    ez a poljakov csórika pálya :D, ami a másik tagnak is probléma és kérdezett téged lentebb :D. nemtom úgy leölni a parancsnokot és felvenni a ruháját, h lemenjek a cellába, mer másik kettő ott dekkol a szobában és járkálnak a folyosón is.
  • hykao #1003
    de bazz, pontosan mi a feladat? mert az, hogy 1-es nekem ennyi idő távlatából már nem sokat mond!
  • Legend Killer
    #1002
    így, az előzőnél az azelőtti véletlen rálógott.

  • Legend Killer
    #1001
    ők meg picit pihennek :D.

  • Legend Killer
    #1000
    ez az a folyosó, ahol bekéne mennem az1es számú helységhez, így gondolom érted. a többi má megvan, de itt3, v kettő piros tag ücsörög, nemtom micsináljak velük, de nem is baj, mer a folyosón sétál, ahogy a kulcslyukon át is látni1tiszt, aki kiszúr és nemtok hova elbújni.

  • hykao #999
    1-es szám? :O Milyen 1-es szám? Kép jó lenne, ja.
  • Legend Killer
    #998
    fasza módosítás :D.
    a pálya végén vok, abba a nyomi szobába nemtok bemenni, ahol az1es szám van, mer ott1piros csórika járőrözik és ötletem sincs és ráadásul a szobában is van3fószer, vmint tele van nyomorult őrökkel a folyosó. plíííííz heeeellpp!

    tegyek be képet róla, h hol vok?

    nem az előző képre értem, azt csak lekaptam poénból, h a tiszt két csajjal van :D.
  • hykao #997
    Egyike AHO módosításainak.
  • Legend Killer
    #996
  • Legend Killer
    #995
    mieza meztelen csaj? :D fél meztelen.
  • Legend Killer
    #994
    taroltam :D.

  • hykao #993
    Nos emlékeim szerint érdemes mielőbb a "Herr Direktor" barna inges karszalagos ruháját felölteni. Ő az emelet egyik szárnyának végén található (ha minden igaz könnyebb fokozaton a térképen is jelölve van a tartózkodási helye), amint épp csodálja a szárny utolsó helyiségében a különböző relikviákat. :) (ha jól emlékszem abban a ruhában kevesebb lesz a "piros" őr is, és a börtönblokkba is könnyebb a lejutás)
  • Ben007
    #992
    akkor merre is kéne menni? mert én úgy gondolom hogy a lépcsőn le kéne menni de lehetetlen ha rálépek a lépcsőre már akkor gyanakodik
  • hykao #991
    A pirossal jelzett őröket ki kell kerülni egy kis bujócskával.
  • Ben007
    #990
    nagyon az elején amikor elindul a pálya akkor leütöm a járkáló őrt felveszem a ruháját megyek tovább a lépcsőn megyek be az 1. folyosóra a folyosó vége felé jobbra van egy lépcső végén egy pirossal jelzett őrrel oda nem mehetek átmegyek a 2. folyosóra ott a végén lévő ajtó mögött van két tiszt pirossal jelezve arra sem mehetek a szobákba meg sok ember van így nem tudom felvenni valamelyik tiszt ruháját hogyan tovább?
  • hykao #989
    A 951-es hozzászólásban már adtam pár ötletet ehhez a pályához, illetve talán még korábban is. Mondd, hol akadtál el a pályán, és megpróbálom felidézni a lehetőségeket.
  • Ben007
    #988
    valaki tud egy végigjátszást adni a 3. (poljakov százados) pályához?
  • Legend Killer
    #987
    meg kurva nagy mák...
  • hykao #986
    Megfelelő öltözet(ek) kérdése az egész. :)
  • Legend Killer
    #985
    asszem az. má én se tom, mer gép szervizben, csak eddig itt még soha nem jutottam tovább. eléggé nehézkes.
  • hykao #984
    Mi a küldetés neve? Poljakov százados vagy melyik?
  • Legend Killer
    #983
    nemtom hirtelen :D. havas után van. pincében kezdesz.
  • hykao #982
    Melyik is a harmadik pálya?
  • Legend Killer
    #981
    alap géjm3dik pályán tud vki könnyű út vonalat? mer nekem nehézkes.
  • gyertyamártó
    #980
    Ahhonnan én szereztem meg ott sincs útmutatás,viszont most hogy "angolítva" lett már angolul kér telepítőkódot...
  • Legend Killer
    #979
    inkább csináljatok1faq-t.
  • Mayorpapa
    #978
    kedves hykao! ahonnan én megszereztem a játékot, ott sajnos nem volt leírva, hogy hogyan is kellene elindítani (itt a Moment of Truthra, a játék kiegészítőjére gondolok). Meg tennéd, hogy privátba leírod nekem? Köszönöm előre is!
  • Legend Killer
    #977
    és ezt is újonc minősítéssel vittem végig :D. az első az profi volt :D.
  • Legend Killer
    #976
    rossz testben kerestem asszem :D. megvan. az utáni pályán nem jutottam túl :S.
  • Legend Killer
    #975
    a melzer ügy utáni havas pályán a szobában mégis merre van a dokumentum? találkoztam a futárral, ő ide irányított, de ne mtalálom. a tisztnél sincs.
  • Legend Killer
    #974
    jahh, csak nemtom honnan kapjam le. meg annyira nem érdekel, hisz az alapnál szenvedek a havas küldetésben. melzer ügy után.
  • hykao #973
    Egyelőre nincs infó róla. A fejlesztők már rég elkészültek az angol fordítással, és már arról is esett szó, hogy a terv szerint választható lenne a nemzetközi verziókban az eredeti orosz hang+angol felirat, illetve a cenzúrázatlan textúrák is. (amik a nemzetközi verziókban cenzúrázva voltak az alapjáték esetében is ugye...)

    Aki teheti szerezze be az orosz verziót, hisz a magyarítás már rég kész van hozzá...
  • Legend Killer
    #972
    az angol mikorra várható?
  • hykao #971
    Ahonnan megszerezted, ott pontosan le van írva, hogy hogyan indul el! Ha nem indul el a leírtak szerint, akkor sajnos meg kell szerezni eredetiben vagy várni az angol megjelenésre.
  • gyertyamártó
    #970
    Megvan az alapjáték eredetiben(és angol nyelven) és nemrég megszereztem a Moment of Truthot isoroszul,de nem tudom,hogy miért nem indul el.Az alapjáték fájljait írjam át vele vagy hogy tudom elindítani?Kösz előre is.
  • hykao #969
    Próbáltad uninstallálni a játékot, majd reinstall? (mentések megmaradnak)

    Esetleg kipróbálhatod még AHO módosításaival is az alapjátékot: KATT, hátha megoldja a problémát, elég sok hibát is javít a mod.

    Telepítési sorrend a modhoz:
    1. DtS játék install
    2. magyarítás install
    3. AHO mod (Death to Spies Enhancement Addon) fájlok megfelelő helyre másolása
    4. AHO mod magyarításának megfelelő helyre másolása
    (a mod magyarítása szintén AHO oldalán van - "Hungarian texts" link oldalt a letöltéseknél)


    AHO módosításai nagy vonalakban:

    1. Cenzúrázatlan textúrák:
    -Eredeti náci jelvények-szimbólumok,
    -ismertebb náci személyiségek portréi,
    -propaganda anyagok Vér

    2. Hibajavítások:
    -(Német) nyelvtani és tulajdonnév textúra és szöveges hibajavítások
    -Működési és logikai hibajavítások
    -Egyéb hibajavítások

    3. Optimalizációk:
    -Zenék
    -Környezeti hangok
    -Hangeffektek
    -Textúrák
    -NPC Kinézet (elsősorban fej)
    -Pályanevek a töltőképernyőn
    -Dátum és helyszín ismertetés pályakezdéskor
    -Optimalizált NPC viselkedés
    -NPC leltárjavítások
    -Videófeliratok
    -Ismertető videófeliratok
    -Egyéb optimalizációk

    4. Egyszerűsítések
    -Több segítség-szöveg
    -Több tipp
    -Több 'tűzerő'-lehetőség
    -Néhány NPC szemből is leüthető
    -Nagyobb időlimit
    -Csökkentett sérülési szint
    -Egyéb kisebb egyszerűsítések


    Aztán ha ez sem vezet eredményre, akkor nemsoká elkészül Igor a kiegészítőhöz (MoT) azzal a moddal, ami az alapjáték küldetéseivel is kibővíti a kiegészítő 7 küldetésiet. Tehát az alapjáték küldetésit végig tudod majd tolni a kiegészítővel (amihez egyébként nem kell az alapjáték).
    Ehhez a modhoz is készítek majd magyarítást (lévén egyelőre csak orosz nyelven csinálják Igorék - mivel nincs még MoT angol verzió, csak orosz, meg hát magyar ugye :D).
    A fő változtatások az alapjátékhoz képest ebben a modban a következők:
    - MoT továbbfejlesztett grafikája és modelljei (új főhős kinézet is) az alapjáték küldetéseiben
    - alapjáték átvezetői helyett a küldetések előtti eligazítáasok bővebbek lesznek, ezek fogják tartalmazni abővebb történelmi háttérinfót a videók kimaradása miatt
    - számos náci egyenruha és pofa textúra átdolgozás

    Igorék MoTmod oldala: KATT

    Néhány kép a készülő modból: KATT

    MoT effektek a DtS küldetésekhez: KATT


    Wehrmacht egyenruha és tisztek pofáinak változtatásai: KATT

  • Legend Killer
    #968
    aha, illetve eszembe jutott, h ez a havas pálya sikerült, bár most szenvedek vele és az azutániban akadtam el. szal kiképzőtábort, ha nem vesszük bele, akko a 3dik küldi.
  • Falcon87
    #967
    Én is ott tartok, csak így nem igazán tudok játszani.
  • Legend Killer
    #966
    :(. pedig jó géjm, csak 2dik küldinél tovább nem jutottam régebben asszem. most má ott tartok. részvét neked :(.
  • Falcon87
    #965
    Sajnos nem. Próbáltam sokmindent, drivereket cseréltem, de egyik sem működött sajna :S