1364
  • Ben007
    #1044
    a vasúthídrobbantásnál megöltem az első 4 mesterlövészt és utána mindenki felismert miért??
  • gyertyamártó
    #1043
    Enter a disc key for the disc labelled SMERSH_MT. Usually the key can be found on the facial side of the disc or in the disc box, in the product manual or on additional label..Ezt írja ki és nekem nincs meg az.Valaki???
  • gyertyamártó
    #1042
    üdv!A moment of truthoz kódot kér.mi az?
  • Ben007
    #1041
    na már full garfikával csináltam végig a hírszerzőiskolát a hídrobbantásnál hogy tudok ruhát szerezni?
  • hykao #1040
    A dokumentumok mappában vannak a mentések.
  • Ben007
    #1039
    na át kéne raknom a mentésemet a másik gépre milyen fájlok kellenek?
  • Ben007
    #1038
    de idegesít hogy nincs semmi figyelem elterelő eszköz
  • hykao #1037
    Ennél is - mint minden pályánál - kapsz segítséget a feladatok ismertetésénél! Olvasd végig tüzetesen! (a feladatok küldetés közben is előhívhatók ugye a megfelelő gombbal...)
  • Ben007
    #1036
    khm szóval a Hírszerzőiskola a neve
  • Ben007
    #1035
    Halál a kémekre asszem vagy valami ilyesmi de már van ruhám csak az iskolába nem jutok be
  • hykao #1034
    Ha pontosítasz, hogy melyik is a következő pálya - persze.
  • Ben007
    #1033
    hát messze ez lett a legszarabbul sikerült küldi a harmadik számmal jelzett tisztet csak úgy tudtam elintézni hogy mindig megtalálták riadó és utána az összes leütött/kloroformozott embert megtalálták csak katona értékelést kaptam a következő pálya elejéhez kaphatnák segítséget?
  • Ben007
    #1032
    a térképet mindig használom minimapként
  • hykao #1031
    Legelső lehetőségnél fizikusi fehér köpeny beszerzése. Kicsit kell bújócskázni, térkép sokat segít...
  • Ben007
    #1030
    üdv újra most az y projekt legelejénél (sok amcsi katona kalapos ronda barna ruha) tartok és lövésem sincs hogy kell csinálni adna valaki egy kis útbaigazítást
  • Rash87
    #1029
    Arra figyeltem a kiképzésen is,hogyha véres,akkor feltűnőbb leszek vagy ilyesmit írt,de azt nem tudtam,h akk a ruhát fel se tudom venni. Nah akk megpróbálom még egyszer,kösz:)
  • hykao #1028
    A használhatatlanná tett (összevérzett, átlőtt, átszúrt, felrobbantott) ruhát nem tudod felvenni - értelemszerűen! Tehát ha ruha kell tessék elkábítani vagy megfojtani a delikvenst! Ha jól emlékszem erre is van figyelmeztetés a kiképzésen! (a Meltzert kísérő katona pedig nem tiszt, az ő ruhájában nem érdemes próbálkozni)

    A testek elrejtésére ebben a játékban nincs külön akció gomb, tehát neked kell megoldani a billenyűzet segítségével a dolgot, és úgy ahogy tetted is, hátulról beleejteni a ládába...de csak óvatosan, mert szerencsétlen esetben meghalhat az elkábított ember. :)
  • Rash87
    #1027
    Ha valaki tud segítsen!

    Már első pályán elakadtam...
    Megvan szépen a furgon... akik el kellett kábítani,azt is megcsináltam,meg aki követte,azt az őrt is,elkábítottam gyorsba mindkettőt az egyik épületben.
    Elvette tőle a széf kulcstát,mivel vmi rakéta tervrajzát is meg kell szereznem.
    Na már most megyek a főépülethez... Felmegyek,s mondja,hogy csak tisztek léphetnek be... 1 órája szenvedek!!! S már kicsit idegesít is. Már felvettem annak a ruháját,aki védte a csávót... Az se jó. Akkor kint elkábítottam aki ott a főépület mellett várakozik... Annak fel se lehet venni a ruháját. Már a főépületben a földszinten ahol van a rádiós csaj,bent van 1 tisztnek kinéző valaki... azt is megöltem...Ennek a ruháját se lehet felvenni :\ Szóval melyik ruha kell???

    Illetve 2. dolog:
    A kiképzésnél 1 dolog nem votl tiszta. Mikor a holttestet kell átbújtatni. Na ott votl 1 láda,a kiképzésen... ott is vacakoltam 10 percet,mert nem tudtam sehogy beletenni :\\ Azt hittem úgy van mint Hitmenben h odaállok,s kiírt vmi interakciót,hogy hulla elrejtése v. ilyesmi... de úgy tudtam megoldani,h háttal álltam a ládának,s jobb gombbal vhogy hátralökte... Most ez jó? V. vmi bug volt,s máskor lesz interakció?
  • Ben007
    #1026
    nem tudom hogy szabad lenne itt warezolni (ha nem akkor üzi törlése plz)
    de honnan tudnám letöltni a moment of truth-ot?
  • Ben007
    #1025
    megoldottam hangtompítós pisztoly
  • Ben007
    #1024
    hogy jutok be a diplomata szobájába a 4. pályán(poljakov százados után) mert ott áll egy őr és nem enged be
  • Ben007
    #1023
    csak nekem meghallották hogy leütöttem utána inkább a kést dobtam a következő pálya se könnyű
  • Legend Killer
    #1022
    leütni is lelehet, de én véletlen lelövettem az ellenséggel :DD. de még nem tudtam kijutni :@.
  • Ben007
    #1021
    igaz inkább beledobtam a kést a búrájába
  • hykao #1020
    Hátööö...ha ennyire ötlettelen vagy, miért nem választottad az egyszerűbb megoldást? (százados kinyírása a cellájában)
  • Ben007
    #1019
    megvan a barna inges piros karszalagos parancsnokruhája és megtaláltam a századost is most hogy tudom kihozni onnan?
  • hykao #1018
    Akár saját ruhában is teljesíthető a pálya (bár ekkor meglehetősen sokat kell bújócskázni a lépcsőhöz jutáskor, és a felső emeletnél). Az utcáról az épület hátsó ablakáig érdemes úgy eljutni - és ott úgy várakozni -, hogy a szobában lévők ne lássanak meg. Ha így teszel, lesz olyan pillanat, amikor se a csaj, se az FBI-os nem lesz a szobában...
  • El Brujo
    #1017
    sziasztok. a moment of truthban igor cavalovot kellene megszöktetnem. úgy láttam a hullával elboldogulok viszont a házba hogy jutok be? hátsó ablaknál bármennyit álldogálhatok a csaj nem akar kimenni a szobából, s így nincs fbi öltözék. más lehetőséget még nem fedeztem fel, pedig jóideje kutatok. hykao mutass utat. előre is köszönöm.
  • hykao #1016
    Na igen...meglepő volt ma az 1c angol fórumán azt olvasni, hogy bejelentik: a Moment of Truth fejlesztés alatt áll...holott oroszul már vagy egy éve megjelent...remélem nem a kamu horogkereszt textúrákat fejlesztik nagyban már megint... :)
  • Mayorpapa
    #1015
    érdekes, ha ősszel jön ki, hogyhogy én már végig is nyomtam? (persze magyarul, hála a fordítóknak!)
  • Prince23
    #1014
    Jön a 2. rész
  • hykao #1013
    emlékeim szerint nincs trükk...
  • csrolli
    #1012
    Hykao, tudnál ebben segíteni?
  • Legend Killer
    #1011
    még nem váltottam :DD. sry a lámázgatásért :P. jóvan, akko nézelődök1t.
  • hykao #1010
    Hát nézd meg a térképen! Ott van írva, hogy a térképen narancssárgával van jelölve bazz! (arra gondolom rájöttél, hogy lehet a térképen az emeletek közt váltani...)
  • Legend Killer
    #1009
    ésazholvan?
  • hykao #1008
    Na hát akkor irány a narancssárgával jelzett hely, ahol a parancsnok dekkol...
  • Legend Killer
    #1007
    na, képek.



  • Legend Killer
    #1006
    lol. oké, még ma lehet adom a képeket.
  • hykao #1005
    Nem annak a ruhája kell...egy korábbi hozzászólásban írtam milyen ruha kell (barna inges, karszalagos - ha minden igaz gyengébb fokozaton jelölve a briefing térképen....talán felkiáltójellel vagy valami)...ahol te vagy, ha jól emlékszem valami papír van az egyik tagnál ami kellhet...de pontosan nem emlékszem, ezért kérdeztem a pontos feladato(ka)t! Hívd elő a briefing-et a pályán, és lőj képet a feladatok részletezéséről!