1364
  • Legend Killer
    #964
    megoldódott problémád? látom lent, bajod volt... nemtok segíteni, csak kérdem mer kíváncsi vok.
  • Falcon87
    #963
    :D
  • Legend Killer
    #962
    hasonlít a 18+os jelenetre :D.

  • Legend Killer
    #961
    beszarok, csúcs találkozó :D. előbb csak az őr volt bent :D.

  • Legend Killer
    #960
    lol :D.

  • hykao #959
    Rémlik, hogy valaki valahol írt már ilyen problémáról, csak nem emlékszem, hogy pontosan hol, és mi volt a megoldás végül. :(
  • Falcon87
    #958
    De most már olyan szintig eldurvult, hogy szinte oldalról nézem az emberemet.
  • Falcon87
    #957
    Van 1 joy, de a kamera mozog úgy ahogy kéne, csak a tengely ferdült el.
  • hykao #956
    Nincs bedugva valami kontroller vagy joystick?
  • Falcon87
    #955
    Alapjáték, patch, magyarítás.
  • hykao #954
    Milyen verzióval játszol? Alapjáték vagy kiegészítő? Patch, magyarítás fent van?
  • Falcon87
    #953
    Remek. Most ugyanezt csinálja, csak jobbra.
  • Falcon87
    #952
    Miért van az, hogy a kamera 30 fokkal "balrabbról" "nézi" az embert, a rendeshez viszonyítva? De hiába áll balra a puskacső, a lövedék mégis egyenesen megy. Továbbá néha becsavarodik, és a grátánok robbanásai megismétlődnek, amikor becsapódik egy puskagolyó, olyan, mintha abba a pontba folyamatosan lőnének... Hihetetlenül bosszantő. Valami ötlet?
  • hykao #951
    Nem kapitány az, hanem egy százados (Poljakov százados) - tedd fel a magyarítást...

    Ha nem akarod kinyírni (bár az a hitelesebb megoldás...:D), akkor megpróbálhatod pl. a kísérő őröket hátulról elkábítani egyesével ahogy viszik a kihallgatásra (pl. az alagsorból felfelé vezető hosszú lépcsőn), illetve a kihallgató szobából is ki lehet hozni, de az már eléggé macerás dolog, de nem lehetetlen...(kihallgató tiszt elkábítása, kinti őrök elcsalása és/vagy elkábítása, és a kivezető úton is meg kell tisztítani a terepet...) Ne feledd, hogy el tudod csalni/kábítani az ellenségeket...ezért javasolt végigszenvedni az első - kiképző tréning - pályát (és magyarul, hogy mindent tökéletesen megértsünk...), mert abban kitanulható minden fortély, ami alkalmazható az éles bevetéseken (azaz a további pályákon)...

    Javasolt továbbá az alant belinkelt AHO mod is...ha jól emlékszem, pl. ehhez a pályához is van benne segítség stb...
  • gyertyamártó
    #950
    Segítséget szeretnék:a 3. pályán,ahol a kastély pincéjéből kell kiszabadítani-vagy megölni a kapitányt;hogy tudom kimenekíteni,hogy kövessen a kijárathoz,anélkül,hogy a két kísérő vagy a többi katona lőne ránk,mert ha hívom,bárhol a börtöntől a kihallgatószobáig,mindig lebukom,ergo a szobába beviszik és onnantól megvagyok lőve,mert kinn állnak az ajtó előtt és végig a kijáratig vezető úton.
  • hykao #949
    Elkészültem a korábban említett AHO féle DtS addon magyarításával.

    A változtatások hosszú listája a fenti linken olvasható (magyar nyelven nagy vonalakban a magyar nyelvi csomag readme fájljában, valamint remélhetőleg nemsokára AHO oldalán is)

    Letölthető: AHO DtS oldaláról

  • okularum
    #948
    Köszönöm a mentést!!!
    Talán egy pár hónap múlva újrajátszom majd, de most nem lett volna kedvem nekikezdeni az elejétől.

    Üdv:
    Laci
  • csrolli
    #947
    Köszi a választ, most már értem.
    Akkor bízzunk benne hogy lesz folytatás!
  • hykao #946
    Új rész: majd meglátjuk... Egyelőre adott ugye az alapjáték (DtS = Death to Spies) illetve a kiegészítő (MoT = Moment of Truth). Na most a kiegészítő oroszul kijött már tavasszal (magyarítás elkészült még akkor hozzá), és most karácsony előttre ígérik az angol verziót (ami egyébként a fejlesztőktől kapott infó szerint ezúttal nem lesz cenzúrázott, és választható lesz benne az eredeti orosz nyelv + felirat is...)...

    Szóval az egyik srác azon munkálkodik, hogy az alapjáték küldetéseit belerakja a MoT-ba, azaz a kiegészítőbe, annak grafikai fejlesztéseit is fehasználva. (tehát az alapjáték küldetéseit lehet majd játszani a MoT alól, jobb, effektezett grafikával stb.)

    A másik srác pedig az alapjáték (DtS) küldetéseit tupírozza, javítgatja, kiegészíti...(olyan hosszú a listája, hogy itt most nem megyek bele, de pl. plusz párbeszédeket rak bele, plusz jelenetet, többféle emberfejet, akcentus nélküli német szövegeket, jobb környezetei hangokat stb. stb...)
  • csrolli
    #945
    Most már ok, 404 írt ki.
    Akkor most miújság, lesz új rész és mit integrálnak hová? Nem értem.
  • hykao #944
    Hogy érted, hogy nem nyitja meg?
  • csrolli
    #943
    Nekem egyiket se nyitja meg.
  • hykao #942
    Dehogy lettem én világhíres. :) Nem is szeretnék... :)

    Más: az AHO (egy német FANatikus :D) féle nemhivatalos DtS bigpatch (korábban linkeltem) is kész és letölthető lesz nemsoká - magyarul...illetve a fehérorosz srác is jól halad a DtS küldetéseinek MoT-ba integrálásával - így az is hamarosan várható magyarul...
  • Faterx
    #941
    Na ez jó lesz ebben a nagy karácsonyi pangásban, másrészt gratula hogy milyen világhíres lettél
  • hykao #940
    ??? Te lenni nem magyar? :) Lécci te pontosítani! Lenni melyik játékról szó? DtS vagy MoT? ...és melyik lenni mission9-es?

    más: állítólag még karácsony előtt lesz a MoT-ból angol változat, ami felveti egy itthoni megjelenés lehetőségét...
  • Hardwar47
    #939
    Lécci, hogyan játszani a "Mission 9-es" és egy férfi kell öltözni nem talál.
    És "YOUTUBE" végigjátszás ez is nem értem.
  • hykao #938
    Itt van: KATT (az én beállításom 1440x900, nem tudom jó lesz-e neked...) Egyébként emlékeim szerint az egy sima lakóépület, nem nagykövetség.

    ...és ha már itt vagyok: egy lelkes fehérorosz srác azon munkálkodik, hogy a DtS pályáit berakja a MoT-ba: KATT (első két pálya már játszható)

    egy német csóka pedig hihetetlen sok változást eszközölt a DtS-en. változások képei-részletei, listája, és letöltés itt: KATT
  • okularum
    #937
    Sziasztok!

    Valaki könyörgöm, küldjön egy mentést!!!
    Hat nem esik meg a szívetek rajtam?(
    Véletlenül letöröltem a mentéseimet. :-( Nem tudná valaki átküldeni!!!
    Azon a pályán jártam, ahol a rendőrök helyszínelnek és be kell jutni, ha jól tudom a nagykövetségre. Elég lenne egy mentés erről a pályáról.

    Laci
  • Sidewinder
    #936
    Jaj. Nem szóltam semmit csak lejjebb kellett volna olvasgassak. lol. Kösz a segítséget:)
  • Sidewinder
    #935
    Mióta megvettem az alapjátékot,az az igazság még nem sok pályán jutottam át,azért is mert sajnos most kevesebb időm van játszani. Most vagyok a Los Alamosi pályán,de már az elején felismernek a jenik és előbb utóbb agyonlőnek. Lenne tervem is h például tudósnak való beöltözés,stb,csak mire odáig jutok és már fojtogatom az egyik fehérköpenyes urat ruhacsere céljából,addigra nyílik az ajtó és jön az őrjárat,majd leszednek ahogy kell. Szóval jó lenne egy kis segítség.Köszi.
  • Solyom2
    #934
    Várom hogy készüljön.
  • hykao #933
    Biztos, hogy nem csak magának készíti. :)
  • Solyom2
    #932
    Lehet róla tölteni dolgokaK?
  • hykao #931
    Érdemes bekukkantani ide: KATT, egy német csóka elég sok módosítást eszközöl az alapjátékon (a lista folyamatosan bővül), többek közt tetszőleges feladatokkal bővíthető a pályák feladatlistája is. (ez ügyben egyébként várja az ötleteket, akinek van...)
  • gyertyamártó
    #930
    a 3 pályán ,ahol a börtönből kell kivinni (vagy megölni) az orosz foglyot,hogy tudom kivinni a kihallgató szobából,ahol van egy tiszt is? ha elkábítomn a tisztet(megölöm) akkor se tudom kivinni,mert két őr áll az ajtó előtt és még a folyosón is járőröznek, plusz lenna csigalépcsőn is, és ha szólok ,hogy kövessen,várjon,rögtön lőnek ránk.
  • okularum
    #929
    Sziasztok!

    Légyszíves Valaki küldjön egy mentést!!!
    Véletlenül letöröltem a mentéseimet. :-( Nem tudná valaki átküldeni!!!
    Azon a pályán jártam, ahol a rendőrök helyszinelnek és be kell jutni, ha jól tudom a nagykövetségre. Elég lenne egy mentés erről a pályáról.
    mail: [email protected]

    Laci
  • hykao #928
    Ha jól emlékszem nem kell eltenni őket láb alól, pontosabban a csoport vezetőjét mindenképpen életben kell hagyni, de az információk között minden le van írva...
    Amúgy meg pofonegyszerű - ez a pálya a legkönnyebb az egész játékban, még legnehezebb fokozaton is gyerekjáték! Még csak gondolkodni sem kell, minden adja magát. Emlékeim szerint legalább háromféle módon lehet balesetnek álcázni a kiiktatást.
    Én ha jól emlékszem mindhármat leütöttem vagy elkábítottam hátulról, persze megfelelő pillanatban, amikor senki nem látta, aztán elrejtettem a testüket.
    Arra is emlékszem, hogy a csoport vezetőjét egy olyan helyen iktattam ki, ahol egy öreg fát vágott, és néhány katona is szorgoskodott a környéken - utóbbiakat elpateroltam onnan a SZMERS igazolvány felmutatásával, és amikor a favágó öreg nem figyelt, a célszemély meg ült egy padon, akkor csaptam le rá hátulról a kloroformos zsebkendővel...
  • degenerator
    #927
    el tudnád mondani, hogy is kéne őket eltenni láb alól? annyira felidegesített, hogy azóta nem is játszottam vele.
  • okularum
    #926
    Sziasztok!

    Véletlenül letöröltem a mentéseimet. :-( Nem tudná valaki átküldeni!!!
    Azon a pályán jártam, ahol a rendőrök helyszinelnek és be kell jutni, ha jól tudom a nagykövetségre. Elég lenne egy mentés erről a pályáról.
    mail: [email protected]

    Laci
  • hykao #925
    Rögtön az elején a romoknál találkozik a 3 célszemély a 2 fős akciócsoporttal...(de nem összeesküvők, lol :P)