1364
  • hykao #1164
    Hát érdekes, nekem még egyszer sem bolondult meg az irányítás, se az alapjáték, se a kiegészítő estében...
    Milyen verzióval játszotok? Kontroller van bedugva valahova? Magyarítás fent van? stb...

    Más: mivel többen is kérdezték már priviben és mailben, szeretnék tisztázni egy dolgot: az orosz verzióban CSAK a szovjetek hangja orosz! Tehát a németek, angolok-amerikaiak mind a saját nyelvükön beszélnek! A magyarítás pedig tartalmazza az orosz szövegek feliratozását is! Tehát a magyarítás felrakásával nem kell attól tartani, hogy utána a németek oroszul fognak megszólalni...
  • mathers
    #1163
    Valaki tudja a megoldást a problémámra?
  • Falcon87
    #1162
    Nekem is ugyanez :S
  • hykao #1161
    A legszembetűnőbb: van tréningpálya, a főhős kinézete, több küldetés :)
  • bgabor
    #1160
    Miben tér el az alapjáték a moment of the thruth-tól?
  • mathers
    #1159
    Most elkezdtem az 1. részével játszani. Nagyon király. De ebbe is ugyanolyan hibák vannak mint a moment of truthban. Megyek a pályán és egyszer csak meggalydul az írányítás. Megyek aztán egyszer csak nem arra megy amerre nyomom a gombot. Meg változik a kamera. Az embert elölről mutatja, mikor előre fele mennél. Meg csak simán nyomom a "W" mennnék előre de ő így eltér átlósan vmiért. Nem értem. Mi ez? Hogy lehetne megoldani, mert nagyon idegesít.
  • hykao #1158
    Az az utolsó. Miért van nagyon hülye vége? Nincs erős sztorivonal, a végéből pedig kiviláglik, hogy remélhetőleg lesz folytatás...ÉS ne feledjük: ez egy kiegészítő! Ahhoz mérten pedig elég sokat nyújt, sok az előrelépés az alapjátékhoz képest. Mellesleg próbáld ki legnehezebb fokozaton, és mindjárt nem lesz az olyan rövid... :)
  • mathers
    #1157
    Üdv. A játékban tényleg a "44 augusztusában" című pálya az utolsó? Az nem lehet. Nagyon hülye vége van így. És rövid is volt.
  • bgabor
    #1156
    Intézőben bemész oda adová csinálni akarod, jobb klikk, új, szöveges dokumentum. Utána létrejön a file. Majd jobbgomb az új fájlon, átvenvezés. Átnevezed "Új Szöveges dokumentum.txt" -ről "SmershAddon.exe"-re. Utána ha nyavajog a windows igent nyomsz, és kész is.
  • cirmoska
    #1155
    Hali,hogy kell létre hozni a SmershAddon.exe fájlt mert még soha nem csináltam. elöre is köszi
  • bgabor
    #1154
    #1139

    Ennél többet nem lehet mondani az ügy érdekében.
  • cirmoska
    #1153
    Hali.
    Valami hozáértőt kérdeznék legyen szives részletesen elmondani,hogy kell feltenni a magyarositást mert nekem sehogy sem megy már mindent megprobáltam mindent elolvastam de nem megy.
    Előre is köszönöm......
  • hykao #1152
    Túl sok agresszívitás...érdemes inkább az elkábított pilótát/szerelőt elhelyezni egy ponyvás teherautó platóján (amivel akár a leütés helyszínéhez legközelebb le lehet parkolni...)
  • bgabor
    #1151
    Azért ez a játék ennél egy kicsivel több kreativitást feltételez. Leütöd a raktárban, berakod a sarokba ahol nem látni az ajtóból, elbújsz az ejtó melleti sarokban. Bejön az őr, becsukod mögötte az ajtót és kést vágsz a hátába. Ennyi.
  • Ben007
    #1150
    nem igazán értek hozzá de akkor mit lehet vele kezdeni?
  • hykao #1149
    Nem lehet, hogy az alaplapi integrált grafikus csipszet dolgozna a 8600GT helyett?
  • Ben007
    #1148
    az lehet gáz hogy nem az a xp van már fenn?
  • TrashLáda
    #1147
    Csak egy tipp volt, abból kiindulva, hogy nekem is volt 8600 gt-m, és bizony szaggatott. Bár nem minimum grafikán. Bgabornak igaza lehet.
  • koj
    #1146
    Az első pályán még mindig hogy üssem el a repülőgéppilótát, úg hogy ne vegyék észre a testet? mindig megtalálják és vége a küldetésnek. Megyek a pilóta után be a raktáráig és ott leütöm átöltözök, aztán bemegy oda a német katona és lebukok, mire a radarhoz érnék hogy kikatassam már jönnek is
  • bgabor
    #1145
    Egyáltalán nem kevés, más gond lesz azzal a géppel.
  • Ben007
    #1144
    bassz*s ez komoly?
  • TrashLáda
    #1143
    Mert a 8600 gt kevés?
  • Ben007
    #1142
    Manufacturer : Windows XP Extended Edition
    Mainboard : Gigabyte M52S-S3P
    Chipset : nVidia 6100V
    Processor : AMD Athlon 64 X2 6000+ @ 3000 MHz
    Physical Memory : 2048 MB (2 x 1024 DDR2-SDRAM )
    Video Card : Nvidia Corp GeForce 8600 GT
    Hard Disk : Hitachi (160 GB)
    DVD-Rom Drive : HL-DT-ST DVD-RAM GSA-H55N
    DVD-Rom Drive : WHEFOP C5UZ8H2BW5QZ SCSI CdRom Device
    Monitor Type : Samsung SyncMaster - 17 inches
    Network Card : Realtek Semiconductor RT8139 (A/B/C/810x/813x/C+) Fast Ethernet Adapter
    Operating System : Microsoft Windows XP Professional 5.01.2600 Szervizcsomag 3
    DirectX : Version 9.0c (május 2008)

    miért is szaggat minimum grafikán a moment of truth?
  • Face333
    #1141
    bgabor! Köszönöm a segítséget! Sikerült! Mindenkinek köszönöm!
  • Face333
    #1140
    A SmershAddon.exe fájlt, hogy hozom létre?
  • bgabor
    #1139
    Töltsd le a Death to Spies:Moment of the Thruth játékot, telepítsd, crackeld, töltsd le hozzá a magyarítást INNEN. Majd hozz létre a feltelepített játék főkönyvtárában egy SmershAddon.exe nevű fájlt, végül telepítsd fel az imént letöltött magyarítást. Ennyi.
  • Face333
    #1138
    Tudom. Az előbb meg is próbáltam a kiegészítő magyarítását felrakni (ez a kisebb terjedelmű). Ki is választottam a célmappát, de azt írta, hogy az nem a célmappa. Namármost a 80,7kb-os magyarítást meg fel tudtam rakni viszont azzal meg nem jelenik meg a "New game" válaszsánál a kis "füzetecskében" a kiindulópont....:-(....azért még próbálkozok....nem adom fel,mert nagyon érdekel a játék. Kár,hogy nem vagy itt és helyben segíthetnél...:-)
  • bgabor
    #1137
    a "D" és a "C" nem könyvtár, hanem meghajtó. És nyilván ahová a játékot telepítetted, oda telepítsd a magyarítást is, különben nem fog működni.
  • Face333
    #1136
    Megpróbálom a javaslatodat, de eszembe jutott még valami. Mivel kétfelé van partícionálva a vinyó a "D" könyvtárba telepítek játékot és nem a rendszer azaz a "C" könyvtárba. Más játékok magyarításánál ez nem jelentett gondot.....
  • hykao #1135
    Nem ébrednek fel, úgyhogy nem kell megölni őket.
  • hykao #1134
    Elméletileg ugyanott találod meg, ahol az alapjátékhoz...(gamehunter vagy magyarítások portál...)
    Viszont ha már elbaltáztad, akkor uninstalláld és törölj is ki mindent a mappából és csak úgy rakd újra a játékot, és rá a magyarítást...és ha a kiegészítőről van szó, olvass vissza, hogy kell rárakni a magyarítást az angol verzióra.
  • mathers
    #1133
    Na sikerült megcsinálnom az első pályát végre. Köszönöm. Bele is jöttem a játékba. Most csináltam meg azt a pályát, ahol megszöktettem valakit, utána be kellett csempészni egy másik testet, aztán fel kellett gyújtani. Amúgy nem úgy van, ahogy mondtátok. Nem muszáj azokat lelőni a 3 emeleten. Egyet ütöttem le a WC-be csak, aki pisált. Na azt leütöttem. Aztán az a két őr egymással szembe nem zavar. Aki ott áll még harmadik az elmegy gyakran a folyosó végére a WC-be benéz. Aztán a WC-vel(ahol én vok) szembe ott az ajtó. Azt felbirod törni, a két őr nem veszi észre. Gyorsan feltöröd, mielőtt jön vissza a másik. Bemész. És ott már járkálhatsz kedvedre :) Amúgy egy kérdés. Ha leütöm az őrt magához tér, amíg a pályán vagyok? Eddig leütöttem őket és beledobtam a kést mindegyikbe. Nehogy később felkeljen és riadóztasson.
  • Face333
    #1132
    ?
  • Face333
    #1131
    Bocsi, hogy ennyire nem értek hozzá. És ehhez hol találok magyarítást?
  • hykao #1130
    Ez a kiegészítő, és nem az alapjáték...
  • Face333
    #1129
    Az a baj , hogy hiába keresem melyi verzió, nincs sehol egy verziószám :-(
  • Face333
    #1128
    Death to Spies: Moment of Truth

    6/19/2009

    Information (Readme)

    Contents:

    1. Downloading, Installing and running the Game
    1.1. System Requirements
    1.2. Downloading and Installing the game
    1.3. Running the game
    2. Removing the game
    3. Technical Support


    1. Installing and running the Game

    1.1. System Requirements
    To run the game, your PC must meet the following requirements:

    • Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP1
    • CPU Processor: Intel Dual Core 2.0 GHz or AMD Athlon 4000+
    • Memory: XP – 1 GB RAM, Vista – 2 GB RAM
    • Hard Disk Space: 4.5 GB + 1 GB Swap File
    • Sound Card: DirectX 9.0c compatible sound card
    • Video Card: 3D Hardware Accelerator Card Required – 100% DirectX 9.0c compatible 256 MB Video Memory
    • Video Card (ATI): Radeon X800
    • Video Card (Nvidia): Geforce 6800
    • Windows XP/Vista compatible mouse and keyboard with latest drivers

    This product does not support Windows 95/98/ME/2000.

    Recommended System Requirements
    • Intel Core 2 Duo 2.4 GHz or AMD Athlon Dual Core 5200+
    • 256 MB 3D Hardware Accelerator Card with Shader 3.0 support
    • Video Card (ATI): Radeon HD 3870
    • Video Card (Nvidia): Geforce 8800 GT
    • Memory: 2 GB RAM


    NOTICE: Some 3D accelerator cards with the chipset listed here may not be compatible with the 3D acceleration features utilized by Death to Spies - Moment of Truth. Please refer to your hardware manufacturer for 100% DirectX compatibility.

    Supported Chipsets
    • ATI RADEON X800
    • ATI RADEON X1300
    • ATI RADEON X1600
    • ATI RADEON X1900
    • ATI RADEON X1950
    • ATI RADEON HD 2400
    • ATI RADEON HD 2600
    • ATI RADEON HD 2900
    • ATI RADEON HD 3450
    • ATI RADEON HD 3850
    • ATI RADEON HD 3870
    • ATI RADEON HD 4850
    • NVIDIA GEFORCE 6800
    • NVIDIA GEFORCE 7300
    • NVIDIA GEFORCE 7600
    • NVIDIA GEFORCE 7800
    • NVIDIA GEFORCE 7900
    • NVIDIA GEFORCE 8400
    • NVIDIA GEFORCE 8500
    • NVIDIA GEFORCE 8600
    • NVIDIA GEFORCE 8800
    • NVIDIA GEFORCE 9600
    • NVIDIA GEFORCE 260


    Supported Mobile Chipsets
    • NVIDIA GEFORCE GO 7600 (XP Only)
    • NVIDIA GEFORCE GO 7900
    • NVIDIA GEFORCE GO 7950
    • NVIDIA GEFORCE GO 8400



    1.2. Downloading and Installing the Game

    The first step to installing the game is to download the installation file for Death to Spies from GameAgent.com (Death_to_Spies_Setup.exe).

    Before installation, make sure you have at least 1 GB of free space on the hard drive on which the game is to be installed. Double-click on the Setup exe to begin the installation process.

    During installation, the game files will be copied to the hard drive and the "Aspyr\Death to Spies Moment of Truth\" program group (by default) will be created in the Windows Start Menu. It will include shortcuts to start the game, open this readme, browse the websites of the game, developers and publisher and remove the game.


    1.3. Running the Game

    To run the game, double-click the "Death to Spies Moment of Truth" desktop shortcut or select it in the "Aspyr\Death to Spies Moment of Truth\" program group (by default) in the Windows Start Menu.

    Saved games will be located in "\My Documents\My Games\Smersh_MT\Profiles\" in a folder named after the corresponding profile. In Vista, the path is "\Documents\My Games\Smersh_MT\Profiles\".


    2. Removing the Game

    To remove the game from your hard drive, select the "Uninstall Death to Spies Moment of Truth" item from the game's program group in the Start Menu.

    3. Technical support

    Aspyr Technical Support

    To register your copy of this game please go to:
    http://www.aspyr.com/register

    If you are having problems installing or using this software, we want to help. You should read through the manual and the Readme file on the game disc before contacting Aspyr Technical Support. Please ensure that your computer meets the minimum system requirements that are listed on the bottom of the box.

    Our Technical Support representatives will not be able to help customers whose computers do not meet these requirements. So that we can better help you, please have the following information ready:
    - Complete product title
    - Exact error message reported (if any)
    - A brief description of the problem
    - Your computer’s processor type and speed (Pentium 4 3.0-3.8GHz, Celeron 1.1 -1.8 GHz etc.)
    - Amount of RAM (MB, GB)
    - Make and model of your video card (ATI, Nvidia)
    - Speed of your CD-ROM or DVD-ROM drive (16x, 4x, etc.)
    - Operating System (Windows XP, Windows 2000 etc.)

    Contact us over the Internet:

    If, after reviewing all the known issues in this Readme file, you are still having difficulties, please visit our online technical support page at http://support.aspyr.com/, and click on the "Browse Knowledgebase" link. If your problem is not currently listed under "Game Issues" , then please gather all information regarding the problem, including attempts to resolve the problem, error messages, and computer specifications and open a support ticket located at http://support.aspyr.com. This form will then be sent to Aspyr Media Technical Support.

    Contact us by Phone:

    You can also contact us by phone by calling (512) 708-8100. Note that this number is for technical assistance only. No hints or tips will be given out over the Technical Support line. When calling our Technical Support line, please make sure you are in front of your computer and prepared to provide all necessary information about your computer.

    You can also contact Aspyr Technical Support by mail:

    Aspyr Media, Inc.
    P.O. Box 5861
    Austin, TX 78763-5861


    © 2009 1C Company. Published and distributed by Aspyr Media. Aspyr and the Aspyr "star" logo are federally registered trademarks of Aspyr Media, Inc., and may not be used or reproduced without the prior express written permission of Aspyr Media, Inc. All rights reserved.
  • hykao #1127
    ...és biztos, hogy az alapjátékhoz készített magyarítást raktad fel? ha igen, akkor valószínűleg valamiért nem ment végig rendesen a telepítés...
  • Face333
    #1126
    Szia! Az alapjáték.
  • hykao #1125
    Az alapjátékról vagy a kiegészítőről van szó?