1364
  • hykao #244
    A fejemben. :)
  • hykao #243
    Milyen őrre gondolsz? A sofőrruha a cél, amivel beszállsz majd a teherautóba és behajtassz a bázisra. A sofőr a bunkerban szerencsétlenkedik egy kerékkel, hátulról el lehet kábítani. A bunkerba pedig el lehet jutni saját ruhában.
  • Dexantreal
    #242
    Végigjátszás van valahol?
  • Dexantreal
    #241
    Mondom, lefagyott :P.
    Na, de az első őr, vagy bármelyik őr ruháját, hogy tudom felvenni?
  • hykao #240
    Ne ölj! :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a kiindulóponttól balra tartva el lehet jutni a külső munkálatokat végző deportáltakig, ahol az egyik terepszínű ruhás őr gyakran jár vizelni az egyik fához. itt elkapni, hátulról leütni. ruha megszerezve. ettől kissé jobbra át lehet vágni drótvágóval a keritést, pont a nyilvántartó iroda közelében, ahová egy kis trükkel könnyedén bejuthatunk, s ha elég ügyesek vagyunk, még a tisztet is el tudjuk kábítani...ezután az egyik barakkban megbújva a szemlére beérkező világoszöld egyenruhás felvigyázót hátulról leütni. megvan a ruha, amivel ki lehet vinni a célszemélyt a külső kerítésig. itt pedig a krematóriumnál lévő faládák mögött elslisszolva van egy rész, ahol egy óvatlan pillanatban ki lehet iszkolni a táborból...
  • hykao #239
    Kábítani többféleképpen lehet. Persze ha végignyomtad volna a tréninget, tudnád...
    (kloroformmal vagy ököllel...)
  • hykao #238
    Elméletileg megy vele gond nélkül, de az angol verzióhoz nincs peccs egyelőre, az már bizonnyal tartalmazza az 1.1-es javítást is.
  • hykao #237
    Én a bunkerba simán le tudtam kommandírozni saját ruhában! :) Persze a bunkernél posztoló őrt el kellett csalni egy ködgyertyával onnan... :)
  • hykao #236
    Én sem voltam kibékülve az első Tomb Raideres időkben, azonban a lopakodós műfajhoz TPS nézet dukál.
  • hykao #235
    Azon a pályán sokat kell bújkálni. Különösebb jótanács nincs. Többféleképpen is megoldhatod. Ha nem akarsz sokat bújkálni, variálni, ki is nyírhatod a századost... :)
  • hykao #234
    Nos hentelhetsz, ha úgy tetszik, de abban az esetben a pályavégi értékelésnél biztosan nem kapsz majd 100%-os MESTERKÉM minősítést! :)
  • Dexantreal
    #233
    Ahamm értem és nagyon thanks imsét, de kábítani, h lehet?
    Mire gondoltál?
    Késem, gránátjaim, PPSH-ba lőszereim és nemistom mim van még.
    Egyenruha az első két őrnél? Hogy? Felvenni tudom a testet, kivenni a táskából a holmikat, meg csapdát állítani.
  • misirulez
    #232
    Inkább a koncentrációs táborról beszéljünk már 3 napja elakadtam...(mondjuk csak napi 2 órát játszok kb.)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Eddig úgy oldottam meg, hogy rögtön az elején a tábor külsejénél oda-vissza sétálgató őrt megfojtottam, utána elvittem jó messzire, s az ő ruhájában parancsot adtam a deportáltnak, hogy kövessen, de amikor ki akarok menni, akkor ugye gebasz van mert lelőnek. ezért az orvosi rendelőből az orvos ruháját megszereztem, ahol sajnos egyik csajt is fejbe kellett pufantanom aki ki-be mászkál, de azzal a ruhával se tudtam kivinni, úgyhogy visszahoztam a mentést, hogy "tiszta" legyek, további ötet nem jut eszembe. nézeggetem a felvigyáző őrt aki háromszög alakban mászkálgat, de őt sehol se tudtam, úgy megölni, hogy ne vegyenek észre, úgyhogy részeről ő kilőve, a másik fajta orvosok, pedig egymással szembe gyakorlatilag a "főtéren" beszélgetnek ahol esél sincs, megtámadni egyiket. utána gondoltam, hogyha beviszem a deportáltamat a kórházba akkor majd talán odajönnek a "komolyabb" orvosok, de ehelyett inkább lebuktam....szal nem tudom mi legyen... egy kis továbblépési segítséget elfogadnék de tényleg csak egy kicsit, h amegoldható.. köszi. :)
  • Montanosz
    #231
    helo!
    a 1.1 patch honnan tölthető mert nem találtam, vagy megy a magyarítás a reloaded verzióval gond nélkül?
  • Piedon
    #230
    Mivel az első pályán az első feladat egyből egy egyenruház szerezni, ezért írtam, hogy "onnan".
    Bár Hykao azt írta, hogy nem kell megölni az első pályán senkit, azért úgy is megcsinálhatod, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a kezdésnél az első katonát elkábítod, a másikat meg lelövöd a hangtompítóssal, így egyből lesz egyenruhád, elindulsz az egyes pont felé, a járőr mellett elkúszol, mert a járőrparancsnok simán felismer, hogy kém vagy, aztán irány a bunker ahol az egyenruha van amit meg kell szerezned.
  • Dexantreal
    #229
    Nah most jöttem rá, h a tiszti egyenruhás rész az má másnak lett írva lál.
    De hol onnan?
  • Piedon
    #228
    Ha jön a folyóson a járőr akkor szobába be, majd ha elment akkor ki. így el lehet jutni az egyik célpontig (a barnaruhásig).
  • k3nGu
    #227
    only third-person
  • RMarvin
    #226
    van ebben a gémben fps nézet? (saját szemszögből?) Csak azért kérdezem, mert érdekes játéknak tűnik, de a külső nézetes játékokkal nem vagyok kibékülve abszolút.
  • Dexantreal
    #225
    járór=járőr
  • Dexantreal
    #224
    Lol.
    Én meg azt hittem, aki az úton masírozik.
    De poén lesz... elmasírozni németknét...csövi arcok, mizujs, járór?:P
    Aztán tovább lazán, háhh, lál.
    Thanks!
  • k3nGu
    #223
    én most vaok a 3. pályán ahol a borospincében kezdek, már azon a szinten vaok ahol a feladat van, de bejutni...hiába vaok náci szalagos ruhában még így is nehéz bejutni, vmi jó tanács?
  • Piedon
    #222
    #Dexantreal: El lehet mellettük osonni, aztán meg onnan már úgyis német egyenruhát kell, hogy viseljél.
    #eörgs:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Keress egy tiszti egyenruhát, azzal szabadabban mozoghatsz, a kiindulási ponttól balra lesz egy ház ahonnan kicsaolgathatod a tisztet.
  • eörgs
    #221
    helóalz.
    tyűha, havas pályán a haveromhoz nemnagyon bírok bemenni halp plox!
  • Dexantreal
    #220
    Thanks infot.
    Nem kell?
    Én mindenkit legyaktam lál, de a kanyarban, aho ltöbben vannak, gránátot dobtam - nehezen jöttem rá, hogy már nemsito mmi kell a dobáshoz, mert a g-re, csak elővillantja bal oldalt - és eldobtam reményeim szerint a fritzre, erre felrobbantam loááááááááál.
    Tehát csak elkell osonkodni mellettük, mögöttük, meg akárhogy?
    Hm, thanks infot mégegyszer.
  • hykao #219
    Lehet, hogy nincs. Van olyan küldetés, ahol előtte nem választható. Azonban az első pályán nincs is rá szükséged. Azon a pályán nem kell megölni senkit!
  • Dexantreal
    #218


    Jó a géjm, de nekem a relodead-es verzió lefagyott a trainingnél, de első küldi eddig fagy mentes.
    Folytó zsinór vagy mi a szösz az tényleg nincs első küldin, vagy csak én csesztem el a választásnál? :S
  • Maxtreme
    #217
    Eddig is fentvolt :)
  • k3nGu
    #216
    mindig bevan kapcsolva a térkép, csak pár piros van...akik 1 szintűek velem meg aki felettem van 1-2 a havas mapra értve, elég nehéz bejutni a rabhoz...pedig vhogy megkéne csinálnom:S
  • hykao #215
    Mondjuk azért, mert a katonák nagy része ismeri egymást?!

    Játszd végig a gyakorlópályát. Abban mindent részletesen elmagyaráznak. Használd a térképet, azon látszik, hogy kihez milyen közel merészkedhetsz...
  • k3nGu
    #214
    mér van az, h pl. a havas pályán beöltözök a sima katonánál 1-el magasabb rangúnak, csak az mp40-en látszik ki, és az ugyanolyan rangú katona jön felém, megy fel a ! jel, azt lő rám, futva, sétálva ez mér van?!
  • hykao #213
    Mondom rakd fel a driverét, ha eddig nem tetted volna meg...
  • Maxtreme
    #212
    Na az betoszna ha nem tudná :D (Samsung 720N) minden game-el ezen a felbontáson játszok, ill a winben is ez van belőve.
    A játék viszont max 1280x960-at ajánl fel.
  • hykao #211
    7 új képecske a készülő 7 pályás kiegészítőből (Szemi bácsi egyre csak Hitmanesedik :D)



  • hykao #210
    Menüből simán beállítható. 800x600-tól a monitorod max. felbontásáig állítható, amilyen felbontást csak akarsz.

    Ha mégsem, akkor viszont két dolog lehet:
    -a monitorod nem tudja ezt a felbontást (az enyém pl. nem tudja, mert a max. magasság 900 képpont - 1440x900 a natív felbontása)
    -a monitorodat nem ismeri fel az oprendszered, és nem raktad fel a monitor driverét
  • mike369
    #209
    nálam (x800Pro) alapból felajánlotta menüben, átállítottam rá és megy rendesen...
  • Maxtreme
    #208
    noh müxik thx :)
    Már csak annyi lenne a kérdésem hogy nem lehet valahogy rábeszélni a gamet az 1280x1024-es felbontásra? Nincs valami cfg/ini ahol át tudnám írni?
    A doksi and settingsbe levő settings.scg-vel nem sok mindent lehet kezdnei sajna:)
  • Maxtreme
    #207
    ok, thx meglesem :)
  • hykao #206
    Ismerős kép. :))) Volt már pár ilyen itt... A baj az volt, hogy a .vfs-ek kicsomagolásakor nem nyomtál a CLOSE-ra egy-egy fájl kicsomagolása után, ezért a 2.-at és a 3.-at már szarul csomagolta ki. Csomagold ki újra őket, de ezúttal már mindig nyomj a CLOSE-ra új .vfs kicsomagolása előtt.

    (kipróbáltam, és nálam működik hibátlanul, módosítás nélkül az oroszhoz készített magyarítás, és szerencsére az angol és amerikai pályákat sem vették ki. :D)
  • Maxtreme
    #205
    Jelentem nálam a honosítás tönkrevágta a gamet :)
    A szokásos filmek után ugyebár jönne a menü. Nálam az ennyi:



    :))
    Az orosszal anno müxött.