1364
  • hykao #124
    Jó irányban próbálkozol. :)
  • El Brujo
    #123
    ezek szerint nem csak nekem gyűlt meg vele a bajom? :) megvan a felvigyázó őrök öltözéke, az orvosé is, de az orvosi vizsgáló területéről - a kijárat felé - nem mehetek deportálttal tovább. a krematóriumhoz még eljutok de ott sem lehet kimenni. lehet, hogy némi rávezető segítség rámférne...
  • hykao #122
    Na majd meglátjuk a koncentrációs táborral, hogy boldogulsz... :)
  • El Brujo
    #121
    látod, nekem is sikerült megoldást találni :D
    ugyan kissé kikacagom magam emiatt a hátizsákügy miatt. de nem logikus, hogy német zsák van, ruha viszont nincs. emiatt eszembe sem jutott, hogy megnézzem mi a zsák kínálat.
  • hykao #120
    Az életben vagy a játékban? :) Komolyra fordítva: volt pálya ami fejtörést okozott, de végül mindig találtam megoldást. :)
  • El Brujo
    #119
    nem én. nem törekszem tökélyre. szórakozni vágyom. azé' a kém minősítés általában megvolt.
    különben veled sosem fordult elő hogy tanácstalan voltál?
  • DeathJr
    #118
    én le se tudtam tölteni:S
  • hykao #117
    No és az eddigi küldetések végén mindig mesterkém minősítést kaptál? :)
  • El Brujo
    #116
    most néztem, alapból német hátizsákot ad. ezt nem tudtam s nem mertem hordani :D
  • El Brujo
    #115
    hmm :P. néha nem látom a fától az erdőt. pedig egyertelmű, de hátizsákot ezidáig defaultból hordtam. köszönöm.
  • hykao #114
    Hát kérlek szépen át lehet és át is kell öltözni, feltéve, hogy nem akarsz mindenkit lemészárolni a pályán. :) A tréningből ugye kiderült, hogy a nagyobb tárgyak csak hátizsákban szállíthatók. Megoldás -> német hátizsák! A küldetés elején német hátizsákot válassz, és akkor nem lesz gond!
  • El Brujo
    #113
    sziasztok. a vasúti-hídas kaland kifogott rajtam. örülnék ha vki megszánna némi útmutatóval.az indulási ponthoz képest, a két legközelebbi mesterlövész leszedése a legtöbb amit el tudtam érni. a hídon majdnem midnen m2-re jut egy katona. átöltözni nem lehet a robbanószer miatt. hogyan toavább?
  • hykao #112
    Ha mást nem is, de jópár kéretlen levelet mostmár biztosan fogsz kapni... :)
  • Piedon
    #111
    Ennek körülbelül annyi értelme volt, hogy pl. "mit kell megjavítani egy autón ha rossz?" Minden játékhoz más és más módon lehet magyarítást készíteni.
  • DeathJr
    #110
    Hy all! Ezt honnan lehet lleszedni???
  • ropiharcos
    #109
    Helló!!
    Ha van valaki aki tudja hogy hogy kell egy magyarítást megcsinálni, az legyen szíves írjon nekem ide: [email protected] és mondja el nekem is!!
  • AntiHero
    #108
    LOL
  • hykao #107
    Ez igaz, de egy kis szokásos csúszást bele kell sztem mindig venni. :) Na de majd meglátjuk... :) A Nobilis oldalán szeptember 14. van feltűntetve.

    Addig is: (nem én készítettem :D)
  • nagykispeter
    #106
    Hát a Q3 utolsó hónapja szeptember.
    Az ügyfeles is azt írta Nekem hogy szeptember végén adják ki!
  • hykao #105
    Na ja, de a Szmertyhez Q3 van írva, ezekszerint nem valószínű, hogy még szeptemberben megjelenne itthon...
  • nagykispeter
    #104
    A SeVen M honlapjára is kikerült az előkészületekbe.
    A You are empty is
  • hykao #103
    Na kipróbáltam az angol nyelvű demót. Ez más pályát tartalmaz, mint az orosz. (Az oroszban benne van a trainingpálya is). Az angolban az első pálya van.

    Közben beindult az angol nyelvű hivatalos oldal is: http://www.deathtospies-thegame.com/

    Ja! És akik törésre várnának: ha jól néztem a demót, 4.70.10-es Starforce lesz a játékon...
  • hykao #102
    A #81-es hozzászólás linkjére kattintva elérhető az angol nyelvű demó! (a megjelenő oldalon alul lehet nyelvet váltani) Teljesíteni kell egy 10 kérdésből álló - a játékkal kapcsolatos - kvízt legalább 50%-ra, hogy letölthetővé váljon a demó! :)

    A link mégegyszer: http://www.the-best-tactic.com/index.html
  • hykao #101
    Ott a #96-os hozzászólásban az ár, de akár le is töltheted az őszi katalógust innen...sőt, ha ellátogatsz Munkácsra vagy Ungvárra, akkor ott olyan 40-50 hrivnya (<2000ft) körül megkapod a játékokat. (nemcsak az oroszokat...)
  • Csuhai G
    #100
    Ez jó hír. Előreláthatólag mikor lesz és mennyibe fognak kerülni? Vagy Te sem tudsz többet, csak annyit hogy lesznek?
  • hykao #99
    Hát elég nagy probléma lesz, ha gagyi angol szinkronnak kúrják el az autentikus orosz párbeszédeket! :) Ráadásul az átvezetőkben nem csak orosz duma van, a pályák alatt meg egyáltalán nincs orosz, csak német! :) Nagyon remélem, hogy csak a felirat lesz angol...(bár sajnos tartok tőle, hogy az átvezető is angol szinkront kap...ami mellesleg egy felesleges pénzkidobás - helyette inkább feliratozhatták volna angolul az átvezetőket is...)

    Amúgy lesz You Are Empty és Adrenalin 2 is ocsóé, úgy tűnik rájöttek, hogy nem mind nyugat, ami fénylik!

    Egyébként pedig szép családi program lehet Munkács várának megtekintése, és egyúttal eredeti PC-s játékok bevásárlása jó olcsón...
  • Piedon
    #98
    Igyekszem összehozni a telepítőprogit a magyarításhoz ami felhasználóbarátlesz (értsd Next-->Next-->Finish). Meg reméljük nem sokat változtattak a szövegeken és/vagy a fájlokon.
  • ricsa008
    #97
    ó tök jó lenne én ugyanis nem tom leszedni sehonnan
  • nagykispeter
    #96
    A cdgalaxis őszi katalógusába szeptemberre van kiírva 4990 ft.-ért angolul,de ez gondolom már nem lesz probléma!
  • hykao #95
    Mivel többbeknek problémája akadt a .vfs kicsomagoló progival, ezért beírok ide pár dolgot, amire ügyelni kell, hátha másoknak is lesz ilyen problémájuk:
    -a .vfs kicsomagoló igényli a .NET keretrendszer 2.0-ás változatát. ha nincs fenn a gépen, nosza feltelepíteni!
    -új .vfs fájl kicsomagolása előtt az előzőt be kell zárni! (CLOSE-ra nyomni)

    (...és ilyenekkel ne priviben keressetek, hanem ide írjátok be a játék topikjába!)
  • Csuhai G
    #94
    Ha minden jól megy, akkor holnapra meglesz a játék! :)
  • hykao #93
    Pár új kép az évvégére várható kiegészítőből: (úgy tűnik ezúttal lesz több "sötét" pálya is)





  • hykao #92
    Igen, arra ügyelni kell, hogy minden egyes új mappa kitömörítése előtt rá kell nyomni a CLOSE-ra, és utána megnyitni az új kitömörítendő mappát.
  • Atti12
    #91
    közbe már én is rájöttem, az volt a baj hogy a progi rosszul csomagolta ki a levels fájlt és ezért nem tudta betölteni ;)
  • hykao #90
    Tuti nem a megfelelő helyre másoltad a magyarítás fájljait! Ha nem az alapértelmezett C:\Program Files...stb...helyre másoltad, akkor egyesével kell a Levels, UI és Scripts mappákat a játék főkönyvtárába másolni...(ahol már ugye ott vannak a kicsomagolt ugyanilyen nevű orosz fájlokat tartalmazó mappák...)
  • Atti12
    #89
    Sziasztok! mire végre sikerült nehezen felrakni a magyarosítást és elindult a játék, az intrók után ez fogad:


    Miért lehet ez? Videokártyám Geforce 7600GS.
  • k3nGu
    #88
    nem igaz h senki se tudja h honnan lehetne szedni, szarrá kerestem már magam...
  • hykao #87
    Az álruha általában nem téveszti meg a magasabb beosztású katonákat vagy éberebb őröket.
    A térképen láthatod, hogy kiket tudsz megtéveszteni. (bővebben erről a kiképzés alatt olvashatsz)
  • AntiHero
    #86
    Látom jönnek a FISH-ek 1000el :(

    Ja tegnap raktam emgint fel a játákot és lám cd-rom/dvd-rom lehúzása nélkül indul. Csak simán felraktam + patch + magyaritás és indul. Eddig meg mindig húzgálni kellet az optikai meghajtókat lefele:)
  • Thanatos
    #85
    senki