1364
  • hykao #164
    Nem fog tudni senki sem küldeni neked, mivel krekk nincs egyelőre (valószínűleg nem is lesz a starforce-os verzióhoz) és cd key meg eleve nem szükséges még az eredeti játék futtatásához sem. (dvd key sem)

    Javaslom inkább a használati utasítás tüzetes elolvasását, ott ahol megszerezted a játékot...
  • C4akela
    #163
    Hello valaki tudna küldeni a Death To Spies-hez crack-et és cd-keyt?pls!
  • hykao #162
    Én nem találkoztam nyelvválasztási lehetőséggel az orosz ÜBERSOLDIER 2 demóban, aminek egyébként oroszul "Keleti Front: Az Ahnenerbe krach" a neve (Восточный Фронт: Крах Анненербе).

    Hát kérlek én mondtam, hogy kerüljétek az angol verziót a You Are Empty esetében... :) Orosz játékhoz legyen orosz hang, felirat már lehet magyar vagy neadj'isten angol... STALKER eredeti orosz szinkronhangjai is jobbak az angolnál.

    Ilyen szempontból mondjuk a Death to Spies angol verziójának szinkronhangjai nem tűnnek olyan rossznak.
  • Bence94
    #161
    értem szóval mindenki anyanyelven beszél.lehet egyébként mint általában a telepítőknél meg a játékban nyelvet választani mármint a szöveget választani?
    ami meg hogy úgy adják ki nálunk meg nem tudom még hol hogy az angol minden angol mérnem úgy hogy csak a szövegek és mindenki anyanyelvén beszél? nagyon utáltam a you are empty-ben a vén ruszki manus egy fiatal angol gyerek hangján beszélt.
  • hykao #160
    Még csak a demót néztem, de abban mindenki az anyanyelvén beszélt, a feliratok természetesen oroszul vannak. (német, angol és orosz hangokat hallottam)

    A Death to Spies orosz verziójában is mindenki az anyanyelvén beszél hangok tekintetében - sőt... Még az átvezető videókban is vannak német és angol szövegek - ezért is tartom felesleges baromságnak az angol szinkronosítást. Minek az? Miért beszéljen angolul két orosz ember lol!? Elég kéne legyen a felirat. Így a hallássérültek is jobban járnának. És a hitelesség is megmaradna... (angolul értő látássérültek gondolom úgysem játszogatak ilyen játékokkal...)
  • Bence94
    #159
    helo már lehet venni az übersoldier 2-t? mert milyen az a nyelvre gondolok mármint hogy a németek oroszul beszélnek vagy németül?
  • hykao #158
    Nos egyelőre három megoldást tudok ajánlani. Vagy kiruccansz valamelyik közeli ukrán városba, pl. Munkácsra, és egy kirándulás-városnézéssel egybekötve megveszed a játékot (persze nem csak ezt érdemes megvenni - pl. Bioshock kemény 800 forintnak megfelelő hrivnyáért kapható! :D).

    Vagy pedig a másik megoldás: van egy srác, aki rendszeresen megy ki Ukrajnába, és ő behozza. Olyan 3000-3500 forint körül hoz egy játékot, tulajdonképpen bármit. Én hozattam már vele STALKER-t, You Are Empty-t, INSTINCT-et, ÜBERSOLDIER 2-t és természetesen ezt a Death to Spies-t is. :) Ha 10-15 db körül rendelünk, akkor még olcsóbban hozza.

    A harmadik megoldás: ha összejönne elég megrendelés, kimennék magam is egy-két haverommal, és bevásárolnánk ami kell. Az utazás költségét pedig elosztanánk a megrendelők közt. Végül is még így is jóval olcsóbban jönne ki minden játék ára, mint amennyiért itthon kapható...

    Akit érdekel dobjon egy privit, de csak ha eljön a játékért, mert postázgatást már nem vállalok. (postázgattam eleget különböző játékokat SG-seknek...) Illetve csak olyanok írjanak, akik aztán nem fogják meggondolni magukat, mert ahhoz nincs kedvem, hogy ingyen bohóckodok másoknak - és aztán még jól a nyakamon is marad a cucc... :)
  • Sam87
    #157
    Az orosz verziót honnan lehet megrendelni vagy megszerezni?
  • hykao #156
    Lassan talán kapható lesz itthon is - angolul... A sors fintora, hogy angol nyelvterületen (pl. UK és USA) nemigen hiszem, hogy valaha is meg fog jelenni a tartalma miatt...(vagy esetleg kihagynak belőle egy-két pályát). :)))
  • ricsa008
    #155
    és az angol változat mikor jön ? a PC Guru oldalán Szept 14. re írták
  • hykao #154
    Pár kiegészítő infó az év végén érkező 7 pályás kiegészítőből...vagy lehet, hogy önálló játék lesz?!

    A játékosok visszajelzései alapján módosították/javítgatták a játékot:
    -Még többféle, kibővített ruhaváltás/ruhahasználat
    -Továbbfejlesztett grafika
    -Átdolgozott értékelési rendszer
    -Még többféle megoldási lehetőség pályánként
    -Tovább finomított főhős mozgás-animáció
    -stb...
  • El Brujo
    #153
    ez esetben módosítok egy kicsit. mindenkinek tiszteletem aki részt vett a magyarítás projektben. :)
  • hykao #152
    Köszönöm. Fontos még megjegyezni Piedon és jómagam mellett Csabóka és TSL16bit nevét is. Csabókának a ki-be csomagoló progit köszönhetjük, ami nélkül nem tudtuk volna magyarra módosítani a szövegeket tartalmazó fájlokat, TSL16bitnek pedig a magyar ékezetes karaktertáblákat és az átvezető animációk feliratozásának megoldását. ...és persze köszönet még a .vfs kicsomagolót fabrikáló srácnak is... (ha valakit vagy valamit kihagytam volna, bocs :D)

    Persze a stáblistába is belemagyarítottam magunkat. :)
  • El Brujo
    #151
    elfelejtettem gratulálni a fordításhoz. tetszett.
  • El Brujo
    #150
    jól hangzik :)
  • tonyr #149
    nekem mé fagy a demo ?
    abit aw9d, core2duo, evga 7950gt, geil 2x1024 ddr 2 800 ultra
    kb 5 mp-ig wok game-ba, azt a kép +áll de a zene megy towább...
    wtf a problem ?
  • hykao #148
    Ja értem már. Oda csak azért írtam a nevemet, mert az az én kiegészítésem, az eredeti szövegben nincs plusz információ a "Cambridge-i Ötök"-ről. :)

    Az élmény év végén folytatódhat, ugyanis akkorra ígérik a további 7 pályát tartalmazó kiegészítőt. :)
  • El Brujo
    #147
    a cambridge-i ötökre céloztam mint lábjegyzet. ott láttam a nickedet. az utóbbi időben nem sok játékot vittem végig, sőt. ez határozottan kellemes volt. kérünk még sok hasonló élményt kedves orosz barátaink :D
  • hykao #146
    Milyen lábjegyzet? :O
    Amúgy én fordítottam, legalábbis az eddigieket magyarra. :)
    Az átvezető animációk feliratozását viszont Piedon csinálja majd (orosz- és/vagy a saját füle segítségével, ha kijön az angol verzió, és lesz egy kis szabadideje)
  • El Brujo
    #145
    úgy tűnik nem voltam eléggé körültekintő a hármasban való kábításhoz. köszönöm. különben te fordítottad vagy csupán a lábjegyzet a te munkád?
  • hykao #144
    Én úgy szereztem ruhát, hogy hármasban voltunk. :) Sajna egy katona is elkábításra kellett kerüljön... (...mert diplomataszerkó nélkül nem engednek be a társalgóba...)...de ha megelégszel a hangtompítóssal lepuffantással, akkor nem kell diplomataszerkó - ha jól emlékszem.
  • El Brujo
    #143
    a diplomaták fekete öltönyben vannak csokornyakkendővel, s pirossal jelöli őket ha én katonaruhában vagyok? ha így van légy oly kedves s áruld el mi a teendő, sehol nem tudunk kettesben maradni. ha nem ők a diplomaták, akkor azok milyen ruhában vannak?
  • hykao #142
    Mindenképp diplomata ruha kell (ahhoz meg előtte katonaruha). :)
    A lőfegyver megszerzése rész kihagyható, ha jól emlékszem.

    @KoPf04: ja, csak félreolvastam egy szót. :)
  • KoPf04
    #141
    persze,a hátizsákra értettem én is
  • El Brujo
    #140
    rég nem találkoztam ilyen játékkal... :) ismét nem látom át. nyagykövetség, megvannak a fegyverek, katona ruhában vagyok de az a fránya áruló nem akar olyan helyre mozdulni - lehet nem voltam elég türelemes - ahol nyugodtan elcseverészhetnénk. gondolom diplomata öltözékben már nem lenne akkora zavar az erőben, de a diplomaták sem mászkálnak magányos helyekre. rávezető, segítő magatartásban bízom a részedről. kösz.
  • hykao #139
    Mindent nem, csak ami látszik. (pl. hátizsák és kétkezes fegyver)
  • KoPf04
    #138
    inventoryból ki kell hajigálni mint egy rpg-ben
  • Sam87
    #137
    Hello!
    Felraktam a demót és az lenne a kérdésem hogy amikor felveszem a sofőr ruháját mit kell csinálni hogy ne legyek gyanús! Tudo mkiírja hogy a hátizsák feltűnő vagy valami hasonló de nem tudok vele mit csinálni!
  • KoPf04
    #136
    Na hát full hijján be kell érnem a demoval,ami igencsak tetszetős.
    Jó lesz ez a game,várom a fullt.
  • KoPf04
    #135
    Az orosz verzió elérhetőségét elárulná valaki(a boltok kivételével persze:)),mert nem nagyon találom sehol.
    thx
  • hykao #134
    Az orosz verzió már áprilisban kijött, az angol jön ki e hónapban valamikor.
  • KoPf04
    #133
    Mintha írták volna páran hogy játszanak a fullal,orosz verzió plusz magyarosítás
  • DeathJr
    #132
    pontosabban mikor enter-t nomytam olyat írt ki hogy másolja máshov és telepítsem és sehol semmi bárhova másoltam...
  • DeathJr
    #131
    még elvileg nincs full game csak demo
  • KoPf04
    #130
    Hello urak!
    Felkeltette érdeklődésem ez a játék,nem-e tudnátok adni egy kis segítséget honnan tudnám letölteni a teljes játékot?
    Köszi
  • hykao #129
    Pontosabban?
  • DeathJr
    #128
    én letöltöttem a demot erre nem tudja elindítani a telepítést:((
  • hykao #127
    Nem kell vért ontani, egy helyen ki lehet slisszolni a megfelelő időben. :)
  • El Brujo
    #126
    kevesebb vérontást szerettem volna. kém minősítés azért megvan.
  • AntiHero
    #125
    Hinnye lassan elkéne kezdeni játszani:D

    1x már elmentem a havs pályáig de utánna abba ahygtam. Azóta meg nincs meg az elmentésem szval kezdhetem előről:D

    Fel is rakom és játszok vele míg nem jönn meg a MOHA:)