1364
  • Cnut
    #404
    Olyan mintha újságpapírból lenne a német egyenruhája.
  • Dexantreal
    #403
    Azt hittem má.
  • hykao #402
    Nem. Legalábbis az én játékomnak nem ez a borítója.
  • Dexantreal
    #401
    Majd talán :P.

    Aha, szép, ez a borítója a géjmnek, nem?
  • hykao #400
    Mondd úgy: játék... :P

    Nekem meg ez a háttérképem:
  • Dexantreal
    #399
    Nekem volt egy fojtózsinórom.
  • Dexantreal
    #398
    De beírom, h géjm :P, mert én úgy mondom, h géjm, na :P.
  • Dexantreal
    #397
    Első kép azé betéve, mert ez a hátterem és nagyon szép sztem.
  • Dexantreal
    #396


    Az nem ment, hogy kurva nehéz volt elintézni és nem is őt intéztem el, hanem a szélső utcán lévőt.
    De aprítottam rendesen.
    Figy kövi képet:



    Kiírtotam a fél hadsereget, de sikerült és majd ma a Poljakov izét kezdem el.
  • hykao #395
    Tudod, hogy van: "Segíts magadon..." :P
    Mi nem megy már azzal a szerencsétlen tiszttel? :) Üsd le vagy valami...
    Én elcsaltam mindenkit a csudába, aztán belopóztam, a tisztet meg leütöttem, míg nem voltak a közelben az emberkék...(érthetetlen módon, ha jól emlékszem e pálya előtt nem választható kloroform)

    (...és ne írd már állandóan, hogy: "géjm" bazz)
  • Dexantreal
    #394
    Nekem is segíthetne vki :P.
  • hykao #393
    Lehet, hogy még mindig nem jó valami...
  • hykao #392
    Te voltál a ludas, nem a magyarítás! :)
  • hykao #391
    Olvass egy kicsit vissza légyszives! Bár elég lett volna a HASZNÁLATI UTASÍTÁST is tüzetesen.

    (valószínűleg nem jól lettek kicsomagolva a .vfs-ek)
  • doncarlos
    #390
    Miért nem tudom 1024x768-ba rakni? csak 800x600-at enged, és inaktív az ablak.
  • doncarlos
    #389
    Jó megoldottam, a magyarítás volt a lúdas, de a végén sikerült magyarítani.
  • Dexantreal
    #388
    Egyébként a hó az kurva szép a géjmben!
    Nem úgy, mint CoD2ben :P.
  • Dexantreal
    #387
    Ok, akkor jó.... poén füttyögni nekik.
    De a tiszttel nem tudok mit kezdeni :S.
  • doncarlos
    #386
    hibát észlelt és leállt... pontosabban
  • doncarlos
    #385
    Hali! Annyi a gondom, hogy miután magyarítotam a gammát, elindítom, full magyar, progfilt létrehozok, majd küldetést választok (kiképzés), majd ezután töltés közben lefagy, és kilép asztalra. Mit tegyek?
  • hykao #384
    Ha füttyögsz, az még nem számít zajkeltésnek a pályavégi értékelésnél.
  • hykao #383
    Ha jól emlékszem 2 őrt lőttem ki mesterlövész puskával, a többit pedig "személyesen" intéztem el. :) (egyébként elég elkábítani őket!)
  • Dexantreal
    #382
    hykao vagy vki pls help!
    2dik pályán a szobában lévő tisztet, hogy tudnám leütni?
    Két pirosas izés őr áll ott, meg egy zöld.
    A zöldest lecsaptam, elfutottam, de nagyon nehéz :S :S.
    Zajkeltésnek számít, ha áll ruhában lazán füttyögök a németeknek?
  • Blinkye
    #381
    Jaja. most szereztem egyik toronyban egy tisztit. kevés,de van még piros. Meg még 2 toronyban őrszem.. Te használtad a mesterlövészpuskát? Én kb 1x tudtam az első toronynál :D
  • hykao #380
    Olyan ruha nincs, amivel mindenki "zöld" lesz. Tiszti ruhában ha jól emlékszem a legkevesebb a "piros", de még úgy is sokat kell bújkálni.
  • Blinkye
    #379
    HELP please. van a hidas felrobbantós pályán olyan ember akinek a ruciját megszerezve nem piszkál senki? fekete,karszalagos ruciban nyomom,de elég sok a piros. nemtudom a bombákat lerakni igy.
  • Dexantreal
    #378
    Leütöttem az őrt a sikátorban nehezen, ruci fel, de a tisztet sehogyse tom kicsalni úgy, h ne jönne vele a másik lámi is :P.
    Ő nem tiszt persze.
    Nagyon nehéz a 2dik pálya.
  • Dexantreal
    #377
    Ok, csak néha beszaggat akció kezdetekor, azé váltottam át.... de itt is csinálja, szal mind1.
  • Dexantreal
    #376
    Aha ,grat.
    Én először a tervarjzot loptam el.
    Könnyűn tolom :P.
  • Dexantreal
    #375
    2dik pályát, hogy leeht megcsinálni?
    Sehol se tudok elkúszni.
  • sirGalahad
    #374
    Aha, szóval nem elég ha csak a végén mentem (Save As), hanem minden
    kicsomagolás után elősszőr Save As , azután pedig a Close gomb...
    Utánna jöhet a köv. fájl.
    Na ez nem volt világosan megfogalmazva!
    Remélem így már jó lesz!
  • hykao #373
    Ja és még valami: ne 800x600-ban játssz! Az az egyetlen felbontás, amiben néhány betű kilóg itt-ott (amint a képen is látszik pl: az idő ő-je) a magyarításban. (node különben is, 800x600 már idejétmúlt felbontás!)
    Legalább 1024x768-ban nyomd már.
  • hykao #372
    Olvasd el a használati útmutató végét is, és megtudod mi van az átvezetők feliratozásával...

    Melzer ügy:
    Amint a kép is mutatja: túl sok akciózás és zajkeltés, kevés szakértelem és precizitás! :)

    Én kb. így vittem végig ezt a pályát MESTERKÉM fokozaton, úgy, hogy a végén 100%-os MESTERKÉM minősítést kaptam (első három csík nullán, 4. 5. 100%-on):

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    !!!SPOILER!!!
    Lőfegyvert, hátizsákot egyáltalán nem vittem magammal, viszont kloroformot, ködgyertyát annál többet...
    Saját szerkóban el lehet jutni a bunkerig, persze sok kúszás, ügyeskedés, figyelemelterelés révén...ott a lejáratnál posztoló őr figyelmét eltereltem egy ködgyertyával, majd leólálkodtam a lépcsőn, óvatosan, hogy a kerékkel szerencsétlenkedő sofőr ne vegyen észre. Hátulról elkábítottam, ruháját magamra öltöttem. (vigyázva, hogy a lőrésnél lévő katona ne halljon-lásson meg) Majd a lépcső tövéhez cipeltem az ájult sofőrt, hogy a lejáratnál a posztjára visszatérő őr ne lássa meg az élettelen testet. Ezután úgy kellett kiosonni a bunkerből, hogy a posztoló őr ne lássa a pofámat, és hátulról is csak rövid ideig láthasson közelről - magyarán minél gyorsabban eliszkoltam a közeléből és a látómezejéből, különben azonnal felismerte volna, hogy más ember került a sofőrruhába...
    A teherautóval szépen elkocsikáztam a bázisra, ahol kis bújkálás után (merthogy a térképen látszik mely ellenségeket kell elkerülni, különben felismernek...) az egyik raktárban lehetőségem nyílt egy tiszt egyenruháját megszerezni. (szerencsére annyira el volt foglalva a közkatona munkálkodásának megfigyelésével, hogy észre sem vette, ahogy mögé lopóztam...) Miután magamra öltöttem a tiszt ruháját, őt magát berejtettem egy fedetlen tetejű faládába, hogy a szemlét tartó Melzer nehogy észrevegye az ájult tisztet, amikor legközelebb arra jár...
    Tiszti egyenruhában már sokkal szabadabban tudtam közlekedni a támaszponton, sokkal kevesebb ember elől kellett bújkálnom...
    Egy óvatlan pillanatban füttyentéssel elcsaltam a Melzert kísérő őrt (merthogy nehezebb fokozaton már őr is kísérgeti), és elkábítottam, majd elrejtettem. Ezután már játszi könnyedséggel tudtam elkábítani az egyik raktárba besétáló Melzert (persze csak hátulról mögélopakodva, mert ha meglát, azonnal lebuktam volna!)
    Egy teherautóval gyorsan rátolattam a raktár bejáratára, ahol Melzer szunyókált, és felpakoltam a platóra, majd a ponyvát szépen elrendeztem, hogy ne lehessen belátni. Felpakolás előtt még persze átkutattam a zsebeit, és megtaláltam nála a széfe kulcsát.
    Tiszti egyenruhában könnyedén bejutottam a főépületbe, és egy óvatlan pillanatban magamhoz tudtam venni Melzer széfének tartalmát: a Ferdinand Porsche által tervezett önjáró rohamlöveg tervrajzait.
    Majd Melzerrel a platón szépen elkocsikáztam a megadott pontig. Útközben csupán egyszer kellett lassítanom, hogy elkerüljem egy gyanakvó őrjárat tisztjének pillantását...
  • hykao #371
    A "save all"-ra nyomva előjön egy szokásos win ablak, amiben meg kell adnod, hogy hová tömörítse ki...(természetesen a játék könyvtárát kell megadnod)
  • Dexantreal
    #370
    Csak az oroszhoz van az átvezetőknél?
  • k3nGu
    #369
    mivel h még nem jött ki a rendes "verziójú" magyarítás...
  • Dexantreal
    #368
    Ja és az átvezetőknél nekem egyáltalán nincs felirat :S. Se angol, se magyar :S.
  • Dexantreal
    #367
    Nagyon jó géjm!
    A Melzer ügy végén az értékelés:



    Mit szóltok?
    Nemtom ki, hogy csinálta, de én először a sofőri cuccban próbáltam a tervrajzért osonkodni, de utána követtem Melzert az első raktárból a másodikba és ott miután kiment, leütöttem a tisztet és lekéseltem az őrt; vagy munkást, aki ott a hordónál melózott.
    Aztán innen könnyű volt, kis porblémát a tervrajznál lévő folyamatosan ki-be jövő őrök jelentettek; de, mikor lkábítottam egyiket, gyorsan bejött a másik és leguggolt mellé.
    A lükéje nem fújt riadót, ott nézegette és gyorsan elkábítottam őt is.
    Maradt egyébként még egy klorformom, vagy mim.
    Nem volt rá szükség.
    Mire kiértem, Melzer ismét ahhoz a raktárhoz ment, ahol a pórul járt tiszt és a munkás volt.
    Sietnem kellett... futottam is... utolértem mielőtt bement volna... picit bénáztam és visszatöltögettem, de végülis sikerült leütni.... a poén az volt, hogy utána a raktár ajtajáho parkolt teherautóra sokadjára dobtam fel, a fritzek meg nem csináltak semmit.
    Na mind1, tiszti ruhában végig robogtam az uccsó pontig és ollé.
    ja és legelején elkábítottam az egyik őrt az első ponton.... nemtom ilyenkor felébrednek-e utána, de úgy tűnik nekem, hogy nem; vagy, ha igen, hát nagyon hosszú idő múlva :P.
    Én belelőtem két golyót a testébe :P.
    Bázison már nem tehettem ezt.
    A másikat meg lelőttem, mikor észrevette, hogy a társát kábítom.
    Elrejtettem a testeket és senki nem lelte meg; ja és a tiszt a két járőrrel... ők mellettük elsétáltam és, mikor a tiszt gyanakodott, szerencsére már messze jártam.
    Hisz még az elején nem volt tiszti egyenruhám.
    Mit szóltok?
  • sirGalahad
    #366
    Lehet hogy csak én bénázok, de hiába csomagolom ki a vFs.Extractor-al a leírásban szereplő 5 fájlt; nekem egyáltalán nem jön létre semmilyen mappa a játék főkönyvtárában...
    (Tudom egyenként és Close gomb.....amúgy a Save All sem müxik,legalábbis nem látom hogy bármit is elmentett volna.)

    Ergo: ha be is másolom utánna a magyarosítást tartalmazó Program Files mappát,mindenképpen angolul indul...
    Ha meg átnevezemvagy eltávolítom az eredeti .vfs fájlokat: akkor hibaüzenettel el sem indul.
    Lehet hogy a vFs Extractor-om szar...?
    Eredeti útvonalat használok: C:/Program Files/Nobilis/Death to Spies...
    Fenn van a gépen a NET 2.0 program...
    Mindent a leírás szerint igyexem csinálni lépésenkét,de mivel nem készít mappákat azaz nem tömöríti ki a vfs fájhlokat, így már itt elakad a dolog!

    Akinek van vmi ötlete a problémámra az PLS segítsen...
    --igen,visszaolvastam,de akkor sem megy
  • Dexantreal
    #365
    Sikerült!
    Kicsit gyorsnak és nesztelennek, meg ügyesnek kellett lenni és oké lett.