1364
  • hykao #204
    Inkább HITMAN-es a játékmenet. Elég nehéz, amíg rá nem jössz a trükkökre. (persze kiképzés pálya végigvitele mindenképp javasolt)
  • Bence94
    #203
    látom kijött és nem starforce szuper.azt kérdezném meg hogy milyen nehéz a játék a splinter cell-hez képest?nagyon tetszik.
  • k3nGu
    #202
    leszedtem a RLD-s verziót, felrakom és a mappájába 1 fájlt sem csinál, erre vmi megoldás?kapcsoljam be a rejtett fájlokat?
  • grebber
    #201
    "angol verzióhoz is passzítani fogjuk a magyarítást, plusz elkészítjük az átvezető animációk magyar feliratait, valamint automata telepítőt kap majd a magyarítás végleges változata"

    Ez már kivárom!
  • hykao #200
    Na akkor kérek majd beszámolót, hogy a magyarítás hogyan működik az angol verzióval! :)
  • ricsa008
    #199
    kijött a RELOADED -es verzsó :D
  • KoPf04
    #198
    Húzva van a kártyád?
    Mert ez akkor szokott lenni ha téveszt a videokártya ramja vagy procija,tipikus jelenség a fehér foltok jelenléte.
    Természetesen más is okozhatja,de nekem ez ugrott be.
  • fonok01
    #197
    Hello!

    Olyan problémám van a játékkal h a menüben mikor belépek hibás textúrák vannak bizonyos részek csak fehéren villognak és feltettem már frissebb drivert is...de ha magába a játékba belépek nem is szaggatt tök simán menne...és nem értem mi baja lehet.

    Előre is kösz
  • nagykispeter
    #196
    Kíváncsi leszek a SeVeNM kiadja e a kiegészítőt!
  • nagykispeter
    #195
    Ja ja ,erről beszéltem.
    Leginkább arra voltam kíváncsi hogyha kijön a full akkor működni fog e vele?!
    Mindenesetre biztató...
  • hykao #194
    El sem indult.

    Azonban most kipróbáltam az angol demóval, és azzal működik hibátlanul.
  • nagykispeter
    #193
    Később állt le vagy mindjárt az indításkor?
    Az angollal egy darabon eljutottam magyarul semmi gond nem volt vele!
  • misirulez
    #192
    perpill, detto. :)
  • hykao #191
    Hát az orosz demóval kipróbáltuk, de nem minden fájlt lehetett kicsomagolva beolvastatni vele, "bad demo" hibaüzenettel leállt...

    No de hát a magyarítást elsősorban a teljes verziókhoz fejlesztjük. :)
  • nagykispeter
    #190
    Ja
    Azért írtam be mert aki a demoval magyarul akar játszani annak működni fog vele.Legalábbis az angollal....
  • hykao #189
    Amint már korábban is leírtam, az angol verzióhoz is passzítani fogjuk a magyarítást, plusz elkészítjük az átvezető animációk magyar feliratait, valamint automata telepítőt kap majd a magyarítás végleges változata.
  • nagykispeter
    #188
    Na én megnéztem és jó
  • nagykispeter
    #187
    Hát az itthoni megjelenésnek nem tudom van e köze hozzá,de rövidesen kiderül.
    Azt néztétek e már az angolba (demo)hogy a magyarítás működni fog e?
  • KoPf04
    #186
    Gondoltam rá,de most már inkább megvárom a fullt.
    Ja és ideje lenne tényleg megjelennie mert ez már egy második időpont ha jól tudom.
  • KoPf04
    #185
    Valószínű olyanon amin én nem voltam éppen:)
  • hykao #184
    Nyomd végig a másik demót is. Az orosz és az angol demó nem ugyanazokat a pályákat tartalmazza. (az angol az első pályát, az orosz a tréningpályát és egy másikat valahonnan a játék közepéről)

    Mellesleg mostmár talán tényleg nemsokára kijön itthon és világszerte is...(USA dátum: e hónap 9.-e)
  • misirulez
    #183
    Már nyár óta fennt van torrenteken. :-)
  • KoPf04
    #182
    Azért nem népszerű szerintem mert nem lehet könnyedén letölteni jelenleg,a vásárlás pedig nemigen kenyere az embereknek,ahogy nekem sem.
    Én is végigtoltam a demot már vagy 10szer,várom hogy megjelenjen valamelyik torrent vagy warez oldalon.
    A másik ok pedig az orosz játékokkal szemben támasztott előítéletek illetve hogy a csapból az agyonhype-olt nagy kiadók által futtatott játékok folynak,amik legtöbbször meg sem ütik ezt a színvonalat sajnos.
    Viszont a figyelmet elterelik ezekről a "gyöngyszemekről":).
  • misirulez
    #181
    Nem értem miértnem népszerűbb ez a játék...
    Nekem eddigi életem legjobb játéka...:)
    csak kár hogy olyannagyon béna vagyok, hogy eddigi hét küldetésből hat71% szakértelem és egy darab csak ami mesterkém...
    pedig nekem egy pálya legalább 6-7 óráig tart...:):):)
  • hykao #180
    Hát akkor úgy tűnik ez nem NOBILIS féle, hanem ATARIS megjelenés lesz: KATT (...merthogy NOBILIS-éknál már megjelent szeptember 21-én)



    (...és ezek szerint amerikában is kijön lol :D - elég érdekes lesz, amikor a nagy amerikai hazafiak épp azon munkálkodnak majd a játékban, hogy egy szovjet kémet irányítva leüssenek egy amerikai ezredest, hogy könnyebb legyen elcsórni az atombomba tervrajzait... :DDD ...vagy lehet, hogy azt a pályát kihagyják az amcsi verzióból...)

    Már csak az a kérdés, hogy nekünk itthon miért kell várni októberig, amikor a játék már áprilisban kijött tőlünk nem is olyan messze keletre...

    Kis szerencsével (vagy szerencsétlenséggel :D) amikor itthon végre kijön, addigra a fejlesztők már az új 7 pályás kiegészítővel is elkészülnek...
  • hykao #179
    Érdekes helyzetkép. :) Nálam nem voltak ilyenek. Patch fent van?
  • misirulez
    #178
    hátratöre a kezem, miután én letéptem a két lábát.

  • nagykispeter
    #177
    Igen,igazad volt a multkor!
    Azért az októberre is kíváncsi leszek.
    Bár a főoldalra is kikerült,így azért már biztosabb!
    Ja és az angol demo is
  • hykao #176
    SevenM: várható megjelenés - OKTÓBER...
  • misirulez
    #175
    a baj azzal volt, hogy azt a táskalerakogatós részét nem értettem...ahelyett, hogy a táskár raktam volna le inkább kipakoltam mindent, a táskábol aztán vissza...:-)))
  • hykao #174
    Hát igen. Érdemes olvasni a tréningnél is... :)
  • misirulez
    #173
    hopsz, rájöttem magamtól is :))))
  • misirulez
    #172
    A tréning pályánm annál a résznél amikor álkulcsot is meg valami füstölölő cuccot is kapok, amikor odajutok a hátsó épülethez, az őr mögé állok és a cselekvés gombnál nem adja azt a lehetőséget, hogy elkábitsam csak azt, hogy leüssem, ezért eldobom azt a füstös cuccot és lemegyek a pinyóba ahol viszont amikor az álkulccsal kéne kinyitnom, egy órát tököl de nem nyitja ki az ajtót...
    hogyan kell tovább? :)))

    ugylátszik elég hamar elakadtam..:)
  • tonyr #171
    hali, sayna nem találom a game-t, wki dobna 1 priwi üzibe linket a full isorol ?
    elöre is thx
  • GrimReaper78
    #170
    Sziasztok!

    Letöltöttem ennek a frankónak ígérkező játéknak a demóját, viszont az a probléma lépett fel nálam, hogy amikor megnyomom az "O" gombot, hogy megnézzem a térképet, egyszerűen kifagy a játék, de olyan durván, hogy reset-elnem kell. Legújabb driverek vannak fent. Volt valakinek hasonló rossz tapasztalata?
  • C4akela
    #169
    Hogy lehet megcsinálni a Death to Spiest írja le valaki nekem légyszi!!!!!!!!!pls
    nagyon kéne
  • C4akela
    #168
    Légyszi valaki segítsen!!!!
  • C4akela
    #167
    Helló mindenkinek!
    Légyszi valaki küldjön egy leírást vagy írja le hogy lehet elindítani a Death to Spies orosz verzióját!
  • C4akela
    #166
    köszi
  • C4akela
    #165
    Akkor hogy indul el?