1364
  • Dexantreal
    #444
    Ja.
    nem lehet sztem felvenni a németet, csak dobd el a ruszkit.
    Engem beengedtek úgy simán.
  • nagykispeter
    #443
    Itt azt kérdeztük hogy a ruszki hátizsák helyett hogy lehet a németet felvenni?Vagyis lecserélni...
  • nagykispeter
    #442
    Dobd el a ruszki hátizsákot az a gond!
  • Dexantreal
    #441
    Mi is az a feladat? :S
  • Dexantreal
    #440
    Dobd le.... kiképzésnél kiírta, de asszem kikell húzni a hátizsákot le a földre és kész is.
  • daflava88
    #439
    sziasztok. egy kis segítségre lenne szükségem. én nem raktam fel a magyarítást és nem nagyon vágom mit kell csinálni. a tréningpályán van az amikor a 8. 9. feladatot kell csinálni.odamegyek ahova kell de nem tom mit kell csinálni. lécci segítsetek köszi
  • forzajuve5
    #438
    német ruha+német fegyver, de ruszki hátizsák, amint behajtok a kapun már riadóztatnak
  • nagykispeter
    #437
    Hát ez a hátizsák engem is érdekelne!
    Én is ott tartok,de nem riadóznak.
    Nincs nállad valami gyanús?
  • forzajuve5
    #436
    Üdv!

    egy kis segítségre lenne szükségem! Első küldetésnél hogyan tudok úgy bejutni a teherautó elkötése után a bázisra hogy ott ne támadjon rám több tucat őr? mert ha behajtok a teherautóval a kapunk akkor egyből riasztás történik.
    másik kérdésem pedig, hogy hogyan lehet a hátizsákot kicserélni amikor átöltözök?mert kiírja hogy ami rajtam van az gyanút kelthet,de másikat nem tudok felvenni
  • hykao #435
    Valószínűleg valami olyan képfrissítést vagy képfelbontást állít be, amit nem bír a monitorod.
    A videokártya driverében állíts be a max. felbontást és a képfrissítést (ráerőltetéssel) - ez utóbbihoz szükség lehet a coolbits féle regisztrációs bejegyzésre.
    Ha nincs felrakva a monitor drivere, azt is tedd meg.

    (egyébként az orosz verzióban felinstallálás után egyből előugrott egy grafikai beállítás ablak, még játékindítás előtt - nem értem az angol verzióból ezt miért hagyták ki...)
  • drop
    #434
    nekem az a baj a játékal elinditom a monitoromat meg kikapcsolja out of range legujabb nvidia driver gf8600gt karival mit lehet a gond
  • rebellis4
    #433
    a kártya támogatja a 2.0-t.Nem lehet,hogy a vista miser miatt csinálja ezt????
  • hykao #432
    Próbálj esetleg a grafikai beállításokon változtatni. Pl. utóeffektezés ne legyen bekapcsolva stb.
  • hykao #431
    Warez ügyek tiltottak a játékok topikjaiban...(egyébként meg nyilván nem jól krekkelted -> nem csak egy krekk fájl van...)
  • piamania
    #430
    Valaki tudna nekem válaszolni?Megköszönném!!
  • rebellis4
    #429
    Frisitetem a drivert de ugyan az maradt ,újra raktam a játékot is de semmi változás,lehet hogy a mentéseket is ki kellet volna törölni?
  • hykao #428
    Én csak segíteni próbálok, hogy értsd is a játékot...de ha ennyire nem akarod, nekem mindegy...
  • jakewyler
    #427
    jó haggyuk, látom hülyének nézel...Majd más válaszol:)
  • hykao #426
    A nagyobb fájlok kibontása percekig is eltarthat, közben akár lehet olyan is, hogy "nem válaszol"...
  • jakewyler
    #425
    úgy járok el, amikor bontja ki, akkor megakad kb 50szer és csak OK-nom lehet...Szal magyarítás felejtős,
    úgy hogy várom a kérdésemre a választ:)
  • hykao #424
    Tök mindegy milyen verziód van, ki kell bontania, ha a magyarítás használati utasítása alapján jársz el...
  • jakewyler
    #423
    nekem a reloaded verzió van meg, és nem tudja a Levels.vfs és a Scripts.vfs fájlokat kibontani az extractor...
  • hykao #422
    Tedd fel a magyarítást...
  • hykao #421
    Esetleg újabb videokártya-driver?
  • jakewyler
    #420
    Sziasztok,
    Második pályán mit kell csinálni az utolsó küldinél, ahol fekszik az emberke az ágyon?:D
    Leütöttem, átöltöztem de semmi...
  • rebellis4
    #419
    Hello segitség kellene!
    Felraktam a játékot be is van magyarositva ,csak van egy olyan problémám hogy játék közben fehéren bevillog ,nem az egész kép csak kisseb részletek.De nem mindig van igy mert eddig 2-szer sikerült vele játszanom ugy is hogy nem villant be.De azóta nem jó és nem tudom mi van vele ? FX-5200-som van? segitsetek!
  • nagykispeter
    #418
    Amúgy szerintem a karácsony miatt húzzák,mint nagyon sok játéknál.
    Minél közelebb legyen az ünnepekhez!
  • nagykispeter
    #417
    Hát manapság semmin nem lehet meglepődni!
  • hykao #416
    Csak nem... :)
  • nagykispeter
    #415
    De lehet!
    Gondold el ha Gyurcsány meg Orbán jelenne meg a játékba..
  • hykao #414
    Remélem nem azért késlekedik az itthoni megjelenés, mert abban a Lenin és Sztálin képek és a szovjet önkényuralmi jelképek is át lesznek "varázsolva"...
  • piamania
    #413
    Köszi a válaszokat.Még egy gondom lenne.Nem akar elindulni,pedig crackeltem is.És mindig ugyanazt írja ki, Please insert CD/DVD of Death to spies".
    Mi lehet a gond?Köszi
  • theclub
    #412
    A legkirályabb, hogy megy az Intel 945GM grafikus vezérlővel ellátott laptopomon is. Egyedül a fű részletességét kellett levenni. :)
  • hykao #411
    Feloldani sehogy sem tudod. Azonban a magyarítás tartalmazza az eredeti cenzúrázatlan textúrákat is...
  • Dexantreal
    #410
    Érdemes.
    Cenzúráról lövésem sincs.
  • piamania
    #409
    Hello!
    Tudom,hogy már volt róla szó,de meg kell kérdeznem mégegyszer,ne haragudjatok.
    Na szóval.Most szedtem le a játékot(reloaded verzió) és a múltkor itt azt olvastam,hogy cenzúrázva van.Hogy tudom "feloldani" a cenzúrát?KÖszi!!
    Amúgy milyen a játék?Még nem tettem fel.Érdemes volt leszednem?
  • hykao #408
    Akárhogy is, meglennék a gépelés effekt nélkül is...de szerencsére elég sötét ez a háttérkép, így nem túl zavaró. :)
  • TSL16b
    #407
    A legtöbb tapasztalt mesterkém fekete lapot tesz fölé szkenneléskor, hogy ne látsszon át a túloldali szöveg, vagy elhozza az eredetit.
  • Dexantreal
    #406
    Tényleg, lol.
  • hykao #405
    Az egész képen van átlátszó gépelés effekt, nem csak az egyenruhán.