1364
  • Dexantreal
    #364
    Magyar leeeett!!!!!
    Thanks hykao!
    És sry az összekapásért, ami korábban volt.
    Sikerült a bunkerben leütnöm a rádióst, ruciját felvenni.
    Azé nem sikerült, mert a sátorban előtte ne mjöttem rá, h hogyan kell kivenni a táskát és ledobni.
    Most viszont a tiszt egyenruháját, hogy szerezhetem meg?
    Nincs fegyverem, ha oda osonok észre vesz.
    MP40-t eldobtam, mert gutaütést kaptak rögtön a kollégák.
  • Dexantreal
    #363
    Egyébként nektek is ilyen total commanderetek van?
  • Dexantreal
    #362
    Én nyomtam... de, ah msot se lesz jó... :S... vagy újból... vagy vki mondja el msn print screenekkel :S.
  • Blinkye
    #361
    Köszi a helpet.. Nekem is volt fekete képernyő. Kezdtem elölről. LEtöröltem a kitömöritett mappákat és aztán újra kicsomagoltam.. Az volt a baj,hogy nem nyomtam close-t a kitömöritések után.
  • Dexantreal
    #360
    *sóhajt*
    Jó.
  • hykao #359
    Két dolog lehet fekete képernyő esetén:
    -nem jól csomagoltad ki a .vfs-eket
    -nem jó helyre másoltad a magyarítást

    Kezd előlről az egészet, a haszn.utasítás szerint (és csak az abban leírt 5 .vfs-t csomagold ki)
  • hykao #358
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az atombomba körül ólálkodik egy... :)
  • Dexantreal
    #357
    Tudom-tudom.
    Így is tettem.
    Először leszedtem azt a smersf izémizét, akkor megnyitottam és sorra kicsomagoltam.... hát igen.... az összes ilyen cuccot, de mindig rákattintottam a closera, tehát ezzel nincs gond :P.
    Akkor aztán elmésen ezekről készítettem egy biztonsági mentést, utána átmásoltam a magyarosításban lévő cuccokat és felűl is írta őekt; ezután pedig töröltem az eredeti kis fehér izé modesl ,levels blabla holmikat és géjm... és maradt angol.
    Nemtom így érthető-e.
    Aztán vmiért kiírta, h ezt és ezt nem találja és fekete izé volt, hát visszamásoltam mindent és megint angol.
    Szal má teljesen összevagyok zavarodva.
  • Blinkye
    #356
    MEgvan.. bazz elkábitottam csak.. beledobtam a hullába egy kést és ó volt :) wazz nem találkok tisztet most meg a laboros pályán :(
  • hykao #355
    Olyan nem volt írva, hogy csomagold ki mindet. 5-öt kell kicsomagolni, de végülis mindegy.

    Ha angol maradt, akkor egyértelmű, hogy nem jó helyre másoltad be a magyarítást.
    Mivel a kép alapján látszik, hogy installáláskor megváltoztattad a telepítési útvonalat, ezért neked nem elég az egész Program Files mappát bemásolnod - mivel nem azon az útvonalon található a felinstallált játékod. HANEM EGYESÉVEL KELL A MAGYARÍTÁSBAN TALÁLHATÓ UI, SCRIPTS, TEXTURES, LEVELS ÉS PLAYERS MAPPÁKAT BEMÁSOLNOD A FELTELEPÍTETT JÁTÉK FŐKÖNYVTÁRÁBA, AZ EREDETI (KICSOMAGOLT) FÁJLOK FELÜLÍRÁSÁVAL
  • Dexantreal
    #354
    Mert az volt írva, hogy csomagoljam ki.
    Indul a géjm, de angol.
  • hykao #353
    Biztos, hogy a megfelelő embert nyírtad ki? Egyszer én is jártam úgy, hogy csak azt hittem, de mégse... :)
    Amúgy melyiket nem jelöli teljesített feladatnak? (a feladat végülis nem a rádió elcseszése...)
  • hykao #352
    "Így se" az mit jelent? Nem indul a játék? Nem lett magyar vagy mi?

    Nyilvánvaló, hogy valamit nem jól csináltál, különben nem lenne gond.
    Pl. minek csomagoltad ki az összes .vfs-t?
  • Blinkye
    #351
    Hali. elakadtam wazz. A leszámolás nevű pályán. 3 muftit kell kinyirni. úgy sikerült,h a 3-as számuval kezdtem és a 2 es volt a következő- azt is kinyirtam,rádió elcseszve és mégsem jelöli teljesitett feladatnak. :(
  • Dexantreal
    #350
    Kicsomagotlam, ott az 5 mappa, felűlírtam a magyarosítással lévővel, az eredetieket átmásoltam máshelyre, mint biztonsági mentés és töröltem.
    Így se.

  • hykao #349
    Igen.
  • bauer15
    #348
    Nem hinném hogy fent lenne akkor ha az fent les elvileg menni fog?
  • misirulez
    #347
    nekem is gyakran volt ilyen.!!!
  • Dexantreal
    #346
    Na ja, lehet.
  • hykao #345
    Akkor majd reggel ugorj neki, hátha fogékonyabb lesz az agyad. :)
    A HASZNÁLATI UTASÍTÁSBAN minden le van írva, lépésről-lépésre.
    Tessék elolvasni, és mindent úgy csinálni, és akkor nem lehet gond.
  • Dexantreal
    #344
    Ez nekem magas.
    Leszedtem azt a bigyót, amivel kikell csimogalni, így is tettem, a géjmben lévő kicsomagolva, a magyarosításnál nem is látja ezeket; aztán nem is jelenik meg semmilyen mappa, meg mittomén :S.
  • Dexantreal
    #343
    = és mégegy, mert 4-t akartam.
  • Dexantreal
    #342
    Juuuhhhúúúúúúúúúúú, ezer thaaaaankssss!!!!!!!!!!!!!!!
  • hykao #341
    Az oldalazósnál nézd meg a bill. beállításokat a menüben, hogy nem állítódtak-e el. (amúgy én nem találkoztam ilyennel)
  • hiba
    #340
    talalkozott mar vki olyan buggal hogy a karakter allanodan oldalra akar mennei? az egyik mentesemben vmi elkurodhatott, mert amikor előre akarok mennei az oldalazást is aktivalja es igy keresztbe megy nem előre...visszatoltottem egy masik mentes, ott meg jó
    ez bug vagy vmi "protection" ?
  • hykao #339
    Tessék itt az angol változathoz is külön a bétamagyarítás, hogy ne legyen probléma passzítani az oroszhoz készítettet: KATT
  • hykao #338
    Egyáltalán nem lehetetlen. Persze kell hozzá egy kis körültekintés, és ha nem megy, hogy olvasd el, amiket már vagy 100x leítam itt a topikban a magyarításról.

    Szóval ne írj ilyet, hogy lehetetlen, csak azért mert neked nem sikerül. (egyelőre)
  • Dexantreal
    #337
    Gondoltam egyefene magyarosítom, de az oroszhoz készült magyarosítással lehetetlen az angolt összehozni.
  • Piedon
    #336
    .NET 2.0ás keretrendszer fent van a gépeden?
  • bauer15
    #335
    Hello tudnátok adni egy linket ehhez a vfs kicsomagolóhoz mert ami a #310
    hozzászolásban van nem idul nekem
    előre is köszi
  • Dexantreal
    #334
    lol
  • Nevem senki
    #333
    atyám uram de hülyeség, a Hitlert meg átkeresztelték Jonyra mi...
  • hykao #332
    A cselekvés menüben megjelenik egy új opció, ha megfelelő helyen állsz, ne dobáld má' sehova. :)
  • hiba
    #331
    bazki mindig hattal akartam bedobni mint a konternerbe nem előről igy mar megvan :) eddig mindig melleesett ahogy benáztam :)
  • hiba
    #330
    csak kiütöttem a strubannfurert az egyik muhelyben -
    aztan ugy gondoltam odallok egy teherautoval (tolatva) majd a platora bedobom a testét (mint amikor a kontenerbe kell bedobni vkit hattal), úgy is tettem de nem tudtam bedobni mert mindig melle esett - ezert gondoltam hogy abszolut nem igy kell :)
  • hykao #329
    1. Az első pályán nem kell likvidálni "semmit" (senkit) :)
    2. Bazz ne a vezetőfülkébe akard már berakni... :)
  • hiba
    #328
    udv kafa ez a game
    a traininget nem csinaltam veig de eleg sokaig elmentem benne de aztan kileptem mert erdekelt az igazi bevetes :)
    az elso palyan mar majdnem tul vagyok mindet megszreztem likvidaltam amit kellett, de a 4. pontra azt irja menjek oda a teherautoval amiben berakom a foglyomat. leutottem majd elrejetettem egy kontenerben amikor rajottem hogy nem ezt kellett volna, igy bemasztam utan is kidobtam onnan :) de a kuldetes azt irja rakjam be a teherautoba...es azzal menjnek e 4-es pontram - de hogy rakom be a urget? vagy valamit felreertettem?
  • hykao #327
    Olvass vissza...(működik...)
  • grebber
    #326
    Az itt látható magyarítás angollal is müködik mert ott még 8. hó a dátum?
  • Blinkye
    #325
    sikerült. csomagolással volt vmi.