1364
  • hykao #44
    Úgy tűnik Európában egy francia kiadó (NOBILIS) fogja kiadni, szeptember végén.
    Íme a nem orosz hivatalos oldal: http://www.deathtospies-thegame.com/
  • Empty
    #43
    Köszönöm szépen a választ!
  • hykao #42
    Igen, a starforce nem enged tovább. Majd az eredetivel már jó lesz remélem. :)
  • Empty
    #41
    Bocs Hykao, hogy nem ide írtam. Érdekes ez a kinél indul kinél nem dolog! Nekem az Orosz verziójú You are empty volt BIOS tiltásos azaz úgy indult. Az Instinct a Death to spies és a reloados YAE simán indulnak mindenféle variálás nélkül. Sőt már az ÜS 2 is. Tényleg megérdemelné a magyarítást a Death szép grafika madár csicsergés stb. van a játékban. Szóval tényleg jó lehet bár nem játszottam még vele csak pár percet. Amúgy ha publikus miért nem indul neked? SF vacakol? Köszönöm azért a válaszod a YAE fórumban, és bocs mégegyszer, hogy oda írtam!
  • hykao #40
    SMERSH (szmerty spionam) a valóságban

    (nálam egyébként nem indul sehogy sem...majd az eredetivel...)
  • AntiHero
    #39
    Na rakok be pár saját képet. Igaz ezeket a Screenshot Topikba is megtalálhatjátok:) Nagyon faintos gém ez. Imádom. Olyan mintha a commandossal játszanék
    Ja és jobb lenne ha ezt magyarositanátok a sz*r INSTICT helyet.


  • hykao #38
    ennyi kép legyen elég
  • strebacom
    #37
    Ja és amúgy milyen a game, graf, meg minden??
    Egy pár képet!! Ha lehet!!
  • strebacom
    #36
    Nem raktam fel semmit, de akkor sem megy, ja amúgy meg csak pár hsz:#31...
    (nem vagyok már kezdö!!)

    De azért köszi!!
  • AntiHero
    #35
    Ne rakd fel a Patchet... nekem csak így indult.(ja és húzd le a meghajtókat)
    Viszont rohadt érthetetlen sajna az Orosz neyl:( majd akkor játszok vele ha valaki leforditja.
  • strebacom
    #34
    Értem!
  • hykao #33
    Nekem még nem volt időm foglalkozni az elindításával sem... egyelőre minden szabadidőmet a YAE fordításának befejezésére fordítom...
  • strebacom
    #32
    Ja és a Starforce, mindig emuláló szoftvert detektál, neked hogy indult el
    hykao??
  • strebacom
    #31
    Hát már elkövettem mindent, de nem indul a game, új daemon(4.09.1), minden lehúzva, többnapja kinlódok de nem megy, úgyhogy iso törlése köv...
  • hykao #30
    Először próbáld meg lehúzás nélkül, hátha elindul úgy is.
  • strebacom
    #29


    Egy kérdésem lenne, most hogy induljon a game le kell húzni a meghajó csatlakozásokat, de fontos mindekettöt lehúzni, nem elég csak a tápot, vagy csak az IDE-t, mert ha elég a táp is akkor csinálok hozzá egy elektronikus kapcsolót, az IDE-t is meglehetne csinálni, de ott már bonyolultabb a több szál miatt???
  • AntiHero
    #28
    Azt te csak hiszed
  • grebber
    #27
    Hát nemnagyon fognak küldeni onnan torrent fájlt neked!
  • AntiHero
    #26
    HY
    Aki megtudna dobni ennek a játéknak + az Instinct ".torrent"(a szokásos helyről kéne a file) filéjével annak fizetek egy 4 hónap VIP tagságot:D
  • Hellsing47
    #25
  • hykao #24
    Felnyomtam. Elérhető a szokásos helyeken. :)
  • hykao #23
    Nemsoká ugyanonnan, ahonnan a YAE-t és az INSTINCT-et...
  • AntiHero
    #22
    Valakinek meg van már a játék?
    Honnan lehetne beszerezni a teljest?
  • drop
    #21
    nem szabad megölni a elenséget hanem hátulrol elkapni folytozsinoral akkor tudod elvenni a ruháját a megölöd akkor nem elég baromság szerintem de ez van
  • hykao #20
    Oroszoknál már március 2.-án kijött... :)
  • Hellsing47
    #19
    örömmel hallom :)
    de ez még nem is jött ki..vagy igen?
  • hykao #18
    Ha minden igaz betüről-betüre ugyanaz lesz a forgatókönyv, mint a YAE esetében... :)
  • Hellsing47
    #17

    csak nem megrendeled majd ezt is? :D
  • hykao #16
    Na majd megkukkantjuk ezt is... :)
  • grebber
    #15
    Képek + Trailer
  • grebber
    #14
    Na leszedtem.Nyomtam 1 3/4-ed traininget. Meg egy fél perc missiot azt töröltem is. Szar nagyon oroszul. :(

    Graf nem valami szép de elmegy és egész jól futott.Hullákat kilehet zsebelni de arra nemsikerült rájönnöm hogy hogy kell elszedni a ruháját lehet hogy elején még nem lehet.
  • steweee
    #13
    ez vmi opflash enginét használó kémes játék? a trailerét elnézve egészen jó lesz. az egyetlen kivetnivaló amit láttam a videóban az hogy az egyik emberkét már régen darálthússá lövi, míg a másik mozdulatlanul áll míg azzal is nem végez. és több ilyen jelenet is van. elég érdekes hogy nem reagál az ai a környezetében történt változásra. már a hitmanban is fejvesztve menekültek a civilek ha csak fegyvertrántott vki, nemhogy elkezdett lövöldözni

    remélhetőleg a véglegesben már kijavítják ezt
  • Shep
    #12
    Hát pedig pont benned bíztam.
  • grebber
    #11
    Mégha angol lenne leszedném de oroszul kizárt!
  • Shep
    #10
    Ennyire gáz lenne, vagy aért nem ír ide senki mert mindenki belefeledkezett a demoba?
  • grebber
    #9
    Starforce 4.70.006.008 van a demon remélem a fullt törik majd!
  • strebacom
    #8
    D E M O !!!!!!
  • UltimateGamR
    #7
    sose tudni , remélem azért "ütni" fog a játék
  • grebber
    #6
    Nem fognak elhiheted :(
  • Gerbill
    #5
    Feltűnt néhányfurcsaság a videóban. Az NPC-k reagálása nem a legjobb, pl amikor nekiment a fickó és meg se fordult, utána meg két beszélgető ember közül lelőtte az egyik felet, a másik meg csak állt amíg őt is le nem lőtték. Remélem ezen még javítanak.