3589
  • PíszLávJuniti
    #347
    de ez hogy jön ide és mi benne a poén.
    htx
  • Goth
    #346
    gecc, amerika :D
  • Vlala #345
    Mi az emo ellentéte? Nemo?
  • VRSDM
    #344
    és eléégé semmi köze az ímó-hoz :)
    de azért ... hát honnan tudjuk kishazánkon kívül milyen a testvéri szeretet:)
  • Zizou5
    #343
    hát mondjuk ez elég undi.. :/ tesót leköpni?!
  • Takezó
    #342
    én úgy látom, hogy belecsuláz a csóka a kapucnijába
  • Zizou5
    #341
    ezen a videon mi is történik?!
  • Takezó
    #340
    Hát most ebben az esetben inkább a srácot pofoznám fel o.0
  • FLeK0
    #339
    http://www.youtube.com/watch?v=s2ztaE8y9fs
  • Bammy
    #338
    Ezek az emok divatemberek, hagyjuk már őket szeirntem. Le kell szarni, ha ki akarják nyírni magukat tegyék, amúgymeg kinövik.
  • VRSDM
    #337
    még mindig Ő mr. mívelt
  • Dying Soul
    #336
    Ez megint nem emo.
  • gercse
    #335
    osztom a nézeted, pont ezt gondolom én is
    pár év és kinövi mind..., vagy még annyi se kell
  • Bammy
    #334
    Amúgy fél év után én is 1,5 hete vesztettem el a bnőm....nekem is lenne okom szomorkodni. Szomorkodok is...de inkább a barátaimmal próbálok hülyülni, bulizni, mintsemhogy buzisan öltözködjek vagdosam az ereim és elmondjam mindenkinek neten h mennyire szar az élet. Ha olyan kurva szar nyírják már kimagukat a picsába bazmeg legalábbnem lennének emos köcsögök.
  • Bammy
    #333
    Az utolsó mondatod igaz. Lehet depressziója egy ennyi idős gyereknek is. Tudod van egy ismerősöm akinek 16 éves korában halt meg az anyja és a testvére...van egy ismerősöm akinek 15 éves korában meghalt az apja. Na ők lehet tényleg depressziósak voltak..bár tudod...mindegyikőjük erős gyerek, de egy ilyentől ki ne omlana össze? Mégis túlélték és pár hónappal az események után már kezdenek jobban lenni, társaságban vannak, barátokkal, próbálják jól érezni magukat és felejtenek. Van aki erre nem képes és több évig depressziós...ok. Na de nehogy azt mondd már nekem hogy ez a sok emo köcsög mind tényleg depressziós, és nem csk azért jár feketében buzi hajjal hude szomorú vagyok nézéssel, mert ez a divat. A fejemet tenném rá hogy 100-ból egynek van oka szomorkodni és 10-ból 1 depressziós témyleg...de tudod..nem is! Aki depresziós, szomorkodik, az megpróbálja leplezni. Mert tudod nem jó ha mindenki megy oda vigasztalni és vele foglalkozik, úgy nehezebb felejteni. Ezek az emos köcsögök, senkik, divatemberek, és majd kinövik. Ennyi..
  • Goth
    #332
    Ez nem ímó :C
  • VRSDM
    #331
    ejjha mik mennek itt :D
    ez az egész ímmó meg érvágás sátánimádat és folytathatnám, ez nem erről szól :D

    NÉZZÉTEK MEG PLS ... megmondja a frankót mi az az ímó és utána szoljtaok be :) köszi
  • Count Adyn
    #330
    Ez még szolíd pedig:)
    Ez még belefér a "normális" ba nállam, legalább nem nyomatja a deszarnekem szöveget:D Aki meg együttesbe játszik az kicsit színész is és elmegy a smink
  • ecneb
    #329
    assenormális
  • trz
    #328
    http://en.wikipedia.org/wiki/Emo_%28music%29
    itt azt írják hogy már több mint húsz éves irányzat.

    egyébként a circle takes the square jó zene,
    meg még volt egy-két jó banda, csak azok már feloszlottak.

    és nézzétek meg ezt is:
    http://emogame.com/
  • PrasCo
    #327
    Felőlem akár macskák iránt is vonzódhat valaki, nem fogom sem megszólni, sem bajonettet mártani bele, egészen addig, amíg nem az ágyamban keféli a macskáját. A felvonulás viszont... hogyismondjamcsakönnek. A felvonulás egy "agresszívabb" formája az önmutogatásnak, amire - valljuk be, kurvára semmi szükség. Felvonulás nélkül is homokosok maradnak, és ha el akarják fogadtatni magukkal, jöjjenek oda, ha iskola/munkatársak, és mondják ezt: "Amúgy én meleg vagyok." És ezzel el van intézve! De ha rózsaszínban vonulgatnak, az már olyan horderejű behatolás az ember tudatába, hogy reakciót kell adnia rá. És mélységesen elítélem az erőszakot, de minél jobban pattognak, hogy "fogadjam el", annál jobban felbaszódik az agyam. Ami nem jelenti azt, hogy első seggrázásra ugrok, de ezzel a saját ügyüknek ártanak. Legyen már az a törvény, hogy férjünk meg egymás mellett!
    Oké, hogy homokosok, éljék az életüket; de NE akadályozzák meg azt, hogy én is éljem az életemet azzal, hogy naponta a pofámba dörgölik ezt.

    Emo?
    Ahogy jól esik. Majd kinövik. Ha nem, az sem baj. Ha ők így érzik egyéniségnek magukat, vagy csak elfogadottnak, valahová tartozónak - tessék. Bár szívből és őszintén, én soha nem éreztem semmi ilyent, és szánalmas ugyan, de én tizennyolc éve "normális" vagyok, ettől függetlenül megértem őket. Pláne, hogy a normalitás és abnormalitás nem a hajviseletből derül ki, hanem húsz perc beszélgetésből.
    Itt is ugyanaz a felállás: addig, amíg nem kezdenek az arcomba lihegni, hogy "fogaggyáelfogaggyáel", csináljon, amit akarjon - de engem hagyjon békén vele.
  • _Atti_
    #326
    tyá ezek igen szánalmasak

    hehe

  • Dying Soul
    #325
    Ő nem emo..zeneileg köze nincs hozzá, ez a srác sokkal inkább egy elvetemült MM fan.
  • Fülüke
    #324
    [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/2540/rokkerhitlerkx2.jpg[/IMG][/URL]]Emo hitler
  • jefferson83
    #323
    Elfelejtettem: BÚÉK mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • jefferson83
    #322
    Nem olvastam végig csak belepörgettem a topikba. Ezen egy kicsit pontosítanék. Véleményem szerint a genetika fontos tényező a hajlam szempontjából, de még nem elegendő a 100%-os felszínre kerüléshez. A másik tényező, amelyre sajnos mostanában kevesebben gondolnak és legalább ennyire fontos az a megfelelő példa mutatása a gyermeknek. Én azt az álláspontot vallom, hogy ha 3 homo nevel egy gyermeket az sokkal nagyobb valószínűséggel lesz homoszexuális még akkor is, ha a hajlam genetikailag nincs kódolva. Személy szerint mélységesen elítélem azokat az országokat, ahol homoszexuális pároknak engedélyezik a gyermek örökbefogadást.

    Még annyit tennék hozzá a témához, hogy a melegek a négy fal között azt csinálnak amit akarnak (tökéletesen ugyan úgy, mint a hetero emberek), de az már felháborító amikor felvonulásokat rendeznek és hivalkodnak magukkal.
  • Emmegki
    #321
    Eddig a plázapicsa feeling ment nyálpoppal, most emo és tokióhotel. Groovehouse és v-tech koncerteken is voltak biztosan buzipalánták.

    Az emberek nagy részének nincs önálló ízlése, követi a tömeget/hangadókat. Fiatalkorban méginkább igaz. Van akinek kialakul van akinek nem. Az önmegvalósítás nekik annyi hogy beállnak a legszimpatikusabb csordába bégetni.

    Mindenkivel megeshet.
  • hen-tes
    #320
    Ugyan már, 20 év alatt irányzatokról beszélni totális baromság..
    Egy embernek kell egy jó pár év, és tapasztalat, hogy a véleményét szabadon, és függetlenül tudja kinyílvánítani.

    Én nem tartom magam emo-nak, sőt a topikból tudtam meg, hogy igazából mit is takar.
    De ha én nem tudom jólérezni magam sehol, lehet az akár haverokkal, vagy akár otthon egyedül, akkor legyek emo... pf.. ez is egy baromság, skatujázás.. nincs emo séróm, nem is öltözök "úgy", de az ""öngyi"" hajlam bennem van.. hát .. lőjjetek le.. :)
  • Takezó
    #319
    Nem én találtam ki, az emogyűlölők szokták mondogatni:D
  • Ronny
    #318
    elméletebn így működik. De ha mögé nézel a dolgoknak látszik, hogy zsinóron rángatják a parasztot és a politikust is.
  • Ronny
    #317
    "emoholokausztot"

    kész vagyok tőletek:D
  • fradista91
    #316
    Szerintem a Fall out mellett a My Chemical Romance sem csinál rossz zenét :P
    Bár kérdéses meddig tart ez a lendület, tény hogy a "Welcome to the black parade" című számuk nagyon bejön. Az albumban is van nem egy jó szám. Szal majd kiderül :P
  • Takezó
    #315
    a Bullet for my Valentine velszi egyébként, biztos azzal keverte, azt is minden hc+metalcore+emo scene-es hallgatja:D
  • Kaplan
    #314
    Ja és még egy dolog mellé. Ez az egész szerintem a színpadokról indúlt. My Chemical faszkalapok, Good Charlott, Fall Out Boy (őket védem mert jó zenét csinálnak xD) stb... Ez körübelűl olyan mintha most mindenki KISS-s arcfestésekkel járna, bár nem említeném egy lapon a KISSt a többivel ;)

    Mellesleg, a Billy Talent nem festi magát...

    Meg itt van az örök kérdés a deszkások. Vannak a punk deszkások, és a hip-hop deszkások. De ebbe már nem megyek bele.
  • Kaplan
    #313
    Őszíntén szólva, nem ástam bele magam ebbe a EMO témába nagyjából tudom mit jelent, tulajdonképp teszek rá, sz*rok rá, hogy buzinak tűnnek. Nem leszek a barátjuk de nem utálom őket, viszont a probléma ott rejlik, hogy ez a divat. Én magam Oldschool-san öltözködök viselkedek. Vegyük példának Billy Talen-t, hihetetlenül imádom a zenekart. Tudok mindent róluk, DE az EMO-s nagy részének azt olvastam ez az egyik kedvence. Na már most, volt egy haverom akinek az ismerőse EMO-s volt, megkérdeztem tul.képp mit is jelent a dolog. Azt mondta : depresszió, utálom a világot, és imádom a sátánt. Érdekes, aztán mondta, hogy Billy Talent fan.. Na erre ráharaptam, Kanadai együttes, de ő rávágta, hogy Wales-iek... Aztán jött a depresszió téma, ami náluk egyenlő a gógyszer, rá pia és öngyilkosság témával. De körülírni képtelen volt, hogy ő most tulajdonképp miért depressziós, makogott össze-vissaz. Ennyi lettem volna, be is fejeztem a témát.
  • VRSDM
    #312
    figy várjatok fél évet... máris meglátjátok ki volt a divatköcsög
    és ki volt és maradt ímó... ennyi
  • Takezó
    #311
    :D:D:D ez így lesz még kábé két-három évig: )
  • Goth
    #310
    teljesen felülkerekednek rajtunk :C
  • VRSDM
    #309
    "A tizenévesek körében hódító új stílus"

    ez kb augy értendő mint ami volt pár éve eminem-el meg fifty szent-el...

    van egy normális stilus amit átvesznek a csicskák és hangoztatják hogy
    igeeeen, őők ímók ... :)
    a csajom is ímó és nincs vele semmi gond... (lásd galerim)
  • fradista91
    #308