3589
  • haxoror
    #220
    Na jó, szerinted a világban van a hiba pedig BENNED van a hiba TE vagy a nemátlagos és ezért kitaláltad hogy a világ a rohadt mert elutasítja az életmódodat.
    Nekem nincs problémám az élettel, talán az lehet az oka hogy férfinak születtem és ezt az utat is járom nem pedig egy "ez még nem döntötte el hogy melyik oldalt választja" ember vagyok.

    Említetted hogy meg akartak késelni a hajad miatt.
    Nos, én biztos hogy a kinézeted miatt nem bántanálak de ha ezeket a szövegeket élőben mondanád nekem egy kicsit ideges lennék az biztos és simán elzavarnálak, nem a kinézet a gáz hanem amikor valaki elkezdi magyarázni hogy őt el kell(?) fogadni olyannak amilyen, na itt jönnek a problémák.
    Nem, nem kell elfogadni, az általod oly nagyra becsült liberális világlépbe az is beletartozik hogy az ember nemet is mondhat arra ami neki nem tetszik.

    A probléma a buzikkal és az egyre nyíltabb szereplésükkel az hogy egyfajta példát, egy lehetséges (és sajnos egyre inkább elfogadott) életformát mutatnak a fiataloknak, és minemellett a jóérzésű embereket a hányinger fogja el ha két bauzit látnak egymást taperolni az utcán.
    Én például nem nagyon szeretném hogy a fiam egy buzival barátkozzon vagy divatból lánynak maszkírozza magát és 50 méteről már ne lehessen megállapítani a nemét.
    Ja és unokákat is akarok majd szóval aki a buziság elfogadásáról kezd vetíteni a fiamnak az felkészülhet rá hogy kitaposom a belét, mert ilyen rohadt agresszív vagyok ha a fiam és a családom jövőjéről van szó, nyugodtan elítélhetsz érte.
  • Zizou5
    #219
    mi meg azt h ne legyen gyereket -.- (paraszt)
  • Dynamic
    #218
    Olyan nagy elánnal tiltakoznak egyesek a melegfelvonulás ellen, mintha legalábbis erőszakkal bemásznának a lakásukba ezek az emberek és ott csinálnák a fesztivált.Miért zavar az egyesek, hogy tőlük sok-sok kilométerre emberek vonulnak fel "érdekes" ruhában és semmi törvénybeütközőt nem csinálnak?
  • gordon 24
    #217
    Köcsög egy téma!!!
    BUÉK!!
  • Zizou5
    #216
    vannak, 20 fölött is emo-k.. már láttam párat.
  • Zizou5
    #215
    ha ez nekik jo, neked miért baj?! ha ők ugy érzik magukat jol, az neked miért rossz? és sztem 1 14-15-16éves fiunak lánynak már erősen lehet depressziója. én tapasztaltam már.
  • fifi
    #214
    oké...
    csak a dolgok tisztázása végett tettem be...
    lehet törölni...
  • Voltan
    #213
    Ez az emo afféle "Goth Light" ovisoknak, nem?
    Itt aztán tényleg csak a levegőbe beszélés megy, gondolom. "Olyan depis vagyok, hogy el se tudom mondani", "Senki se szeret, ezért én is gyűlölök mindenkit.", "Ma még depisebb vagyok, mert beszóltak, hogy hogy öltözködök, és miért festem magam 12 éves férfi létemre." az persze föl se merül, hogy talán kevesebb gondja lenne ezzel,ha nem úgy nézne ki, mint egy katatón papagáj a zárt osztályról :D

    Eh, ez is le fog csengeni majd. Ez az emo dolog kissé tényleg vicces. Mindenki frusztrált kissé kamasz korában, és van, aki így reagálja le. Végül is ezzel nincs baj, ha nem fajul el a dolog, és ha idővel levetkőzi az ilyen marhaságokat. Én elég sokat mozogtam, mozgok metalos körökben, úgyhogy ismerek jópár Goth emberkét is. Na, ott azért vannak súlyos esetek...
  • fradista91
    #212
    Plz. azonnal töröljük mert elrontjátoka szilveszterem :@
  • fifi
    #211
    tényleg?
  • fifi
    #210
    tényleg tök természetesek, jó rájuk nézni, annyira derék gyerek az összes!
  • Zizou5
    #209
    ezek buzik, homoszekszuálisok... és ez emo topic. nem függ össze!!
  • Zizou5
    #208
    igazad van, én is ezt hangsulyoztam már az elején.
  • fifi
    #207

  • fifi
    #206
    tehát a gyülölködés rosszabb tulajdonság, mint a buzulás

    sztem neked be kéne állni közéjük, biztosan szükség van ott egy ilyen forradlami gondolkodású zászlóvivőre...
  • fradista91
    #205
    Nekem azzal okoznak kárt, hogy akik az ilyen felvonulások, bulik, mittudomén mik szervezése mögött vannak, kifosztják az országot. Vagyis az ország adófizető becsületes embereit.

    ui: az ember nem tökéletes, ezért majd minden emberben van valaki(k) iránt gyűlölet, és ez emberi tulajdonság, amit lehet szabályozni. és kell is.

    akik ezt nem tudják, nem akarják tenni, és kellő pozícióba kerülnek, csinálják a faj/népirtást.
  • haxoror
    #204
    "Szerintem nem tesz rosszat a fiatalságnak, és nem hiszem, hogy el lennék keseredve, ha a fiam, vagy lányom meleg lenne - legfeljebb azért szomorítana el, mert nehezebb lesz az életük az ilyen felfogságú emberek miatt."

    ????????
    Elgondolkodtál már valaha azon hogy az emberek miért is vállalnak gyereket?
  • fradista91
    #203
    Lehet, viszont elítéli a melegeket.

    Véleményem szerint az ember, ha elég akarata van hozzá, mindenen tud változtatni. Tény hogy vannak olyan egyének akiknek így jó, nem is zavar, viszont ekkora cirkuszt, divatot ne csináljanak belőle. Én nem mehetek ki lassan Magyar zászlóval az utcára, de ők fesztiválozhatnak. Még mit nem. Nem érdekel a világ többi helyén mi van, itt erre nincs szükség.
  • Takezó
    #202
    Azt mondom, hogy konkrétan addig nincs értelme elítélni egy embert, amíg nem okoz neked kárt. Ebből jön a következtetés, hogy ha csak egy-egy tulajdonságot nézünk, az erőszakosság és túlzott agresszivitás (például ugye a gyűlölködés) rosszabb tulajdonság, mintha valaki a saját neméhez vonzódik.
  • Takezó
    #201
    Igen, de ne felejtsd el, hogy a Vatikán is elfogadja a gének szerepét a létezésünkben!
  • Takezó
    #200
    Semmi baj, megesik: )
  • fifi
    #199
    aha
    aki elítéli az az ostoba, értem.
    nem pedig az akinek van egy rendes buzi ismerőse és ezzel el is ismeri ennek az egész térnyerésének a helyénvalóságát...

    brávo, eddig aszt hittem értelmes gyerek vagy...
  • Takezó
    #198
    Értem, de ha a vonulgatással van a bajod, amit még el is tudnék fogadni, mi a tök baj van a lányos fiúkkal (lásd festett gótok/emók)? Akik ráadásul többnyire nem is buzik
  • fradista91
    #197
    Őszintén? Nem tudom...

    De talán mert vallásos, magyar emberként nekem ez a norma.
  • Kou
    #196
    Sorry, akkor képek alapján kevertelek
  • 12346
    #195
    önmagában a buzisággal nekem sincs bajom, de én még nem láttam tollas ruciban fölvonuló buzi pingvineket. és tény, hogy a római katonák is előszeretettel túrták egymás farát, de ez a vonulgatás, meg mellveregetés igencsak újkelető dolog. és ez hányinger.
  • Takezó
    #194
    Nem, miért?
  • Takezó
    #193
    Igen, értelmesebbek, de ez miért zárja ki a gének szerepét ebben a dologban?
  • Kou
    #192
    Tök véletlen nem voltál ott Blue Riveren csütörtökön?
  • fradista91
    #191
    :)
    Adom az első mondatot. Nálam ott a probléma, hogy az állatok még saját gyerekeiket is megölik néha. Mi emberek, sokkal értelmesebbek vagyunk, legalábbis így teremtettek minket. Tehát senki nem tudja nekem bemesélni, hogy a gének miatt lesz valaki meleg.
  • Takezó
    #190
    Van pár meleg ismerősöm. Egyikük a legrendesebb ember, akit ismerek. Ezért dühít az ilyen ostobaság.
  • Takezó
    #189
    Nézd, a tévében azok szerepelnek, akiket benyomnak, vagy így, vagy úgy.
    A melegfelvonulások meg valóban nem a legeltaláltabbak - de ettől függetlenül, ha ő más, más ruhákat szeret, a rikító színeket kedveli, és a saját neméhez vonzódik, azzal mi is a baj?
  • fifi
    #188
    egyébként távol álljon a kötekedés tőlem, de elárulnád miért állsz ki ennyire a buzik, a buzik érdekei, és a buzitársadalom mellett?
  • 12346
    #187
    ehehe, spec most tényleg ő jutott eszembe:D
  • Takezó
    #186
    Figyu, a homoszexualitást évezredek óta ismerjük, ismerik a pingvinek, a bikák, és még számtalan állatfaj, nehogymár az emberi hülyeség eredményének könyveld el.

    Nem tudom. Feltételezem a génektől függ, így aztán nem tehet róla igazán a szülő. Te mit tennél, ha a gyermeked meleg lenne?
  • fifi
    #185

    mostmár nem fogok fáradni mert indulok a szilveszteri önmegsemmisítésre, de majd holnap linkelek neked tanulságos képeket az utolsó BP-i buzifelvonulásról...
  • sweech
    #184
    ezzel kire céloztál?

  • 12346
    #183
    nem kéne nekik + reklám. legyenek buzik egymás közt, azt' kész. pusztuljak éhen, ha a tv-be is nem direkt tesznek langyos műsorvezetőket, rózsaszín pólóban, kis zsebkutyuskával.
  • Takezó
    #182
    Nem kúrják egymást a kamionon, az közszeméremsértés lenne, és valóban visszataszítónak tartanám, ahogyan azt is, ha egy férfi kefélne egy nőt a nyílt utcán.

    A buzi öltözködés ilyen esetekben tényleg kirívó, és visszataszító, de ez még egyáltalán nem ok arra, hogy valakit gyűlölni kelljen.
  • zvaragabor
    #181
    Az. Ráadásul a depressziós fajta (mily meglepő). És 14 éves fejjel utálja a kispicsákat(lol).