3589
  • Ronny
    #140
    tévedsz, nyugatabbra vannak pedofil pártok.
  • Ronny
    #139
    nincs semmi bajuk a kis taknyosoknak. Az igazi "emokat" észre sem veszed, ott ülnek csöndben a padban és próbálnak normálisak lenni, nem kilógni a sorból. Nincsenek barátaik, nincs barátnőjük, lehet, hogy a tömegtől is félnek.
  • homeless
    #138
    Ha az utóbbi pár évbe nem reklámozták volna magukat a buzik a mediába, akkor nem lenne gyűlöletkeltés. A buziság nem normális, és ennek megfelelően kéne élniük. Egy sorozatgyilkos vagy pedofil se fogja magát reklámozni a tv-be.
  • Ben C
    #137
    sztem nagy pumuklifej ^^
  • Takezó
    #136
    Igen, mert hányok az ilyen emberektől : )
  • SeLFisCH
    #135
    aztageci ez qvajólnézki :D [ mármitna haj festék lófaszsemkell ]
  • Ronny
    #134
    neked a gyűlöltkeltés és a tettlegesség a mániád(nem baj, nekem is van:)
  • mila69en
    #133


    nincs ezekkel semmi gond:DDD tiszta final fantasy stájl:D
  • Takezó
    #132
    A kevésbé férfias azt pont azt jelenti, amit jelent, megértetted, mire céloztam, kommunikációs szerepét betöltötte, úgyhogy nem tudom, miért fontos. Halkan jegyzem meg, hogy egy-egy informatikusra, vagy Sebeők Jánosra pl nem mondanám, hogy nőies, de emellett nem is férfias.

    A homoszexualitás, mint másnak semmiféle sérülést nem okozó viselkedésformát fogadta el a társadalom. A többség nem a saját neméhez vonzódik, és akkor se fog, ha maga Gyurcsány és Orbán smárolnak a tvben és parádézzák végig az Andrássy utat.

    Igen, szúrja a normálisok szemét, ahogy nekem se szimpatikusak alapból, de itt nem is erről van szó. Itt a gyűlöletkeltésről, és az ebből fakadó tettlegességekről van szó, ami még kevésbé normális, mint egy lánynak öltözött fiú.

    Ezzel egyetértene a kereszténység és a modern liberalizmus is.
  • zvaragabor
    #131
    A homoszexualitás szerintem nagyon is természet ellenes.(ettől függetlenül nem fogom elitélni) A homoszexualitás nem az élettel járó dolog, hanem rendellenesség. GénHIBA. Szerinted miért él és létezik minden élőlény, és faj? Azért, hogy fenntartsák a fajt. És ugye 2 azonos nemű egyed nem fogja tudni(a csigáktól és társaiktól eltérve).

    Nah, témátol elkanyarodtam. Nekem is van egy barátom, aki emo-nak vallja magát, arcába lógó sötét haja van, kitűzői, losz profeccet meg blinket hallgat,(tokio-t nem), és hallgat keményebb rockot is(guns n, black sabbath...). Szal nem az a tipikus emo. És én elfogadom őt, sőt, a barátom. Ha ránéz valaki, azt mondaná, hogy ő egy Férfi, nem pedig lányos fiú. Néha borostás, normális pólókba és farmerban jár, barátnője van már rég óta.

    Szerintem a hazánkban az emo az egy divat. A fiatalok 99%-a(már akik emo-k) csak azt szeretné, hogy foglalkozzanak vele, és mivel bejött ez az új divat, ami pont megfelel neki, így ők is azt követik. Ezen felül tényleg semmi bajuk, lehet hogy nagyon jól élnek, de mivel ez a fejlehajtós, felakadt szemes az emo-k "védjegye", így ők is csinálják.

    Viszont még azt nem tudom, hogy az emo, mint stílusirányzat, honnan jött(mondanám azt inkább hogy korcsosult)? A Goth stílustból, vagy a divatpunk stílusból? Érdekes, mert a divatpunk az a punkból ered,(sex action, death kennedys, exploited...stb.) ami a kőkemény fellépésről ismert, durva szövegeket tartalmaz, pergős, durva ütemekkel, és hanggal ellátott műfaj. Ehez képest az emo sztájl sokkal inkább lágyabb, érzelgősebb, nőiesebb. Vannak kivételek, de többségében.
  • haxoror
    #130
    "kevésbé férfias" ez hülyeség, olyan mintha egy kövér embert kevésbé vékonynak hívnál.
    A férfi alapból férfias megjelenésű, a kevésbé férfias megjelenésre a nőies szót használja mindenki (páran a buzist)

    "a homoszexualitás is az emberiséggel együtt élő, ősi, nem természetellenes dolog" ez így totál nonszensz.
    Ennyi erővel a kannibalizmus és a pedofília is az emberiséggel együtt élő, ősi, nem természetellenes dolog?
    A homoszexualitás manapság megtűrt, de semmiképpen sem természetes jelenség mivel két azonos nemű ember kapcsolatából utód nem születhet és ez "kissé" összeegyeztethetetlen a szaporodás alapvető ösztönével ami az egész élővilágot mozgatja.

    Emo vagy? Oké, te dolgod de azt ne várd senkitől hogy majd nem fognak érte beszólni mert akármennyire is szeretnéd te vagy a stílusoddal a "nemnormális" és ez ösztönösen szúrja a "normálisok" szemét, na EZ a természetes emberi magatartás hogy a kilógó szögeket be kell verni különben gondot okoznak a közösségnek.
  • Takezó
    #129
    Próbálom kerülni, hogy egy vitában értéktelent posztoljak, kérlek, tégy te is így.

    Nem.
  • haxoror
    #128
    Remélem átérzed hogy mekkora hülyeséget írtál.
  • bens
    #127
    parttalan emberi hülyeség...
  • homeless
    #126
    De nagyonis természetellenes. Ha nem lenne az akkor kihalna az emberiség.
  • Takezó
    #125
    Megjegyzem, ez egy felnőtt hozzáállása...
  • Takezó
    #124
    Megint szándékosan kevered a dolgokat. Azért, mert kevésbé férfias a megjelenése, még nem lesz buzi. (Zárójelben merem csak megjegyezni, hogy a homoszexualitás is az emberiséggel együtt élő, ősi, nem természetellenes dolog)
    Direkt kelt gyűlöletet? Azért növeszti meg a haját, hogy utálják? Azért vágatja ilyenre, hogy majd jól utálják, mi?

    Az agresszió természetes, persze, ami viszont szpesöl ebiliti az embernél, hogy kordában tudja tartani;)
  • F1re
    #123
    geci okadek 1 stilus a fiuk igazi buzinak neznek ki lanyok meg ahh nemeik nem rossz nemeik okadek :D ez a stilus a nyomoroncsa'g

    amugy B.U.E.K
  • Fyrex
    #122
    meg van a véleményem a stílusról, de nemtudom miért kell őket baszogatni, ha nekik ez kell, éljenek ilyen életet, de szvsz ez az ő dolguk...
  • gordon 24
    #121
    Szerintem ez egy elég ratyi egy stilus. Úgy néznek ki a homik. Szóval nekem nagyon nem szimpatikus egy stilús. Sőt talán idegesit is.
  • mod
    #120
    Elmúlik majd ez is, jön egy újabb őrület...
  • VinylToy #119
    és hirtelen előttük egy oszlop :D
  • Szuperkaraj
    #118
    tiszta szánalom ez az egész, és az a gond hogy nekem is egyre több ismerősöm ilyen divatemo-s vagy milyen kezd lenni :O
  • k8bal
    #117

    képzeld el, ahogy megy mondjuk 3 ilyen emo és lehajtott fejjel, cipőjüket nézve beszélgetnek nyávogó, elmúló hangon.
  • G_ArchAngel #116
    szerinted tudják mi a depresszió?

    míg az utcán, haverokkal lógnak folyamatosan koncentrálniuk kell, hogy savanyú képet vágjanak, lógassák az orrúk és a földet nézzék...
  • k8bal
    #115
    Az végülis rendben, hogy valaki így öltözködik, de miért kell hozzá depressziósnak lenni?
    Lehet, hogy a ruhához jár egy csomag depresszió.
  • G_ArchAngel #114
    sok jó dolgot hagytak ránk az ókori görögök...
  • G_ArchAngel #113
    csak a cabrio-t kapta meg az új Barbie-hoz, a lovacskát nem...

    ja és már 1 éve nézegeti a Tokio Hotel posztert de még nem esett teherbe a kis buzi metro-emo-homo énekestől...
  • Dave John
    #112
    Trendy?:
  • k8bal
    #111
  • k8bal
    #110
    Az istenit, mit akar egy 12 éves? Azt tudom, hogy rengeteg velem egykorú "emo" van... De egy 12 éves kislány mit akar?
    Nem tudom... Lehet, hogy csak azért, mert nem barátkozok ilyenekkel azért nem tudom átérezni mit is akarnak elérni. Lehet valami sokk érte őket, kitudja?
    Ha valaki 12 éves mi baja lehet, hogy emo lett?
  • G_ArchAngel #109
    Egymás seggbebaszása viszont nem az.

    férfi-férfi kapcsolatban tényleg undorító, de egyébként...
  • NeoMaN
    #108
    Inkább ezt mondanám:
    Nézz ki ahogy akarsz, nem érdekel. De ne hivalkodj vele...
  • NeoMaN
    #107
    Csakhogy sok ember DIREKT kelt gyűlöletet másokban, a viselkedésével, kinézetével, stbstb.

    Amúgy az agresszió egy természetes dolog az egész világban, az élet velejárója állatoknál és embereknél egyaránt. Egymás seggbebaszása viszont nem az. Gondolkozz el szerinted melyik a nem természetes?
  • NeoMaN
    #106
  • NeoMaN
    #105
    takezo jött az érvágással, nekem fingom sem volt róla miez, én aszittem szimplán buzik
  • Dave John
    #104
    :///
    emo görl
  • sz4bolcs
    #103
    Olyanok vagytok, mint a mamik, papik, akik fiatal korunkban megszóltak, ha valami "gaztettet" hajtottunk végre. :D:D:D Öregszünk?
  • kemszi2
    #102
    ez a 13 éves kiscsaj azért komoly,ez egyre rosszabb lesz,bár errefele nincs túl sok ilyen lény.Nincsenek barátaik vagy mi a f...?Annyira nem értem ezt a nagy világ fájdalmat...nem is itt van a gond,késöbb ha vmi tényleg nagy csalódás éri akkor mi lesz velük?Felvágom az ereimet,miértelme csak menekül a problémák elől...
  • gercse
    #101
    de legalább szereti a blink 182-t :D, egy jó pont