3589
  • fradista91
    #180
    Természet eredménye? :D
    Inkább úgy fogalmaznák az emberi hülyeség eredménye.

    De nem is ezért akadtam ki. Sokkal inkább aggaszt amit utána írtál. Nem zavarna ha gyerekeid melegek lennének. Biztos vagyok benn hogy nem lesznek azok, mert értelmes ember vagy, de ez borzasztó nagy butaság volt így fogalmazni.
  • fifi
    #179
    vonulgasson...
    csendben,, a tiszteletért, megértésért...
    de ne egymást kúrva a kamionon, nem pávatollal a seggében...
  • Takezó
    #178
    Hát épp ez az... Ha neki úgy esik jól, mi a fasznak baszogatni, hadd vonulgasson.
  • Takezó
    #177
    Természetellenes, ez annyira buta szó. Nyilván nem természetellenes, ha a természet eredménye.

    A pedofíliával érvelőknek pedig: ott nincsen beleegyezés, ott a másik fél nem feltétlenül akarja, vagy ha igen, még nincs abban a korban, hogy fel tudja esetleg fogni, hogy micsoda károkat okoz magának.
  • Kou
    #176
    Mondjuk maga az emo az nem az öltözködés az a zene. Ez a kinézet meg nem az emo kinézet, ezt inkább scene-nek nevezik. Nem feltétlen csak az emoban található meg.

    Erre egy jó példa:

    Bring Me The Horizon (UK)




  • fifi
    #175
    te atya Úristen...
  • 12346
    #174
    őszintén... ki a faxt érdekel?
  • Takezó
    #173
    "1994.02.24.-án születtem Miskolcon(b.a.z. megye)..deh 10 hosszú esztendeje Mályiban lakok deh vége is van itt mivel joh tavasszal visszaköltözök Miskolcra..-_-"

    hát ez a mondat is elég volt ahhoz, hogy bizonyítsa a kispicsa, hogy ostoba... "deh... lakok deh... joh..." Nem tud beszélni.

    "Benötte ezt is a diwat világa...aki viszont még tisztán emléxik rá az ugy is tudja hova soroljon"

    12 évesen itt pofázik, hogy ő már milyen régóta emo, és őt az igaziakhoz kell sorolni, jajjmár, "diwat".... hörr
  • fradista91
    #172
    "Szerintem nem tesz rosszat a fiatalságnak, és nem hiszem, hogy el lennék keseredve, ha a fiam, vagy lányom meleg lenne - legfeljebb azért szomorítana el, mert nehezebb lesz az életük az ilyen felfogságú emberek miatt."

    Ezt nem kellett volna.
    Nem tesz rosszat? Csak természetellenes, de igazad van majd a maguk kárán megtanulják
  • Goth
    #171
    ez nemis olyan buta lány mint első ránézésre, most hogy végigolvastam =)
  • 12346
    #170
    sry de ezeknek egy gangbang-et adnék karira^^ droidok:C
  • Takezó
    #169
    A szexuális beállítottságod kinyilvánításáról van szó.
  • Takezó
    #168
    értelmetlen a vita, de válaszolok

    Szerintem nem tesz rosszat a fiatalságnak, és nem hiszem, hogy el lennék keseredve, ha a fiam, vagy lányom meleg lenne - legfeljebb azért szomorítana el, mert nehezebb lesz az életük az ilyen felfogságú emberek miatt.

    A Mónika shownak és a Balázs shownak semmi köze a melegekhez, úgyhogy ne keverd ide.
  • stream man
    #167
    ez az emo dolog kötödik valamilyen zenei stilushoz?
  • Tufa
    #166
    emo?
  • eörgs
    #165
    a legjobb emo a felvágott erezetű emo, megköszönöm c-:
  • 12346
    #164
    még jó, hogy nem utálna senki:D asszem akkor már régen mind1 lenne, ha azért utálnának, mert hetero vok^^
  • homeless
    #163
    Hogy miért zavar? Azért, mert a buziságot az utóbbi pár évbe úgy állítják be, mintha semmi baj nem lenne vele. Sőt, már kezd ott tartani a dolog, hogy pozitív képet festenek róla. Pedig kúrvára nemnormális. Az élet megcsúfolása. Szerinted jót tesz a fiatalságnak, hogy ezt látja éjjel-nappal a tv-be, mónika show, balázs show, fókusz, aktív, stb...

    Szívből kivánom neked, hogy a születendő gyereked buzi legyen.
  • Goth
    #162
    azért megnéznék egy 60 éves emót, szemébe fésült ősz hajjal :D
  • skristof
    #161
    msn címe odapasz :]]]]
  • Goth
    #160
    pedofilállat xD
  • báttyó02
    #159
    ASFASASASFD
  • eörgs
    #158
    azért megnéznétek honnan nő ki a lába
  • Goth
    #157
    áááááh :DDSADASDADSDDdd
  • Takezó
    #156
    Nem, és nem is lenne baj, nyugodtan fel lehet vonulni, ha szükséged van erre. Nem utálna érte senki.
  • 12346
    #155
    nem érdekelne senkit, mert hetero párokkal nem lehet akkora showt csinálni, mint szőrös seggekkel:C meg sajna nincs "hetero büszkeség"-es zászlónk sem.
  • eörgs
    #154
    rohatt nemhomofóbok :-C
  • Takezó
    #153
    És szted valakit érdekelne, ha felvonulnál? Miért is lenne az baj?
  • R0sc0
    #152
    emo (ejsd: ímo) a kilencvenes évek közepe óta van, csak most lett olyan nagy divat. De persze hozzánk kis hazánkba minden éves késéssel érkezik meg.
  • 12346
    #151
    Mert én se járok fölvonulni, hogy az asszonyt dugom, fogadjatok el^^ Pedig lassan kéne rendezni hetero felvonulást is.
  • Goth
    #150
    az valóban jó pont... de most hogy láttam hogy egy ilyen hulladék szereti a blinket, valahogy elment tőle a kedvem hogy hallgassam :D
  • zvaragabor
    #149
    Egyébként szerintem a topik alcíme mindent megmagyaráz.
    "A tizenévesek körében" - magyarul az idősebbeknél nem. Tehát kifogják nőni a tizenévesek, ami azt jelenti, hogy csak divat, nem olyan dolog aminek értelme is van, hogy hosszú időkig létezzen.
  • 12346
    #148
    Jó reggelt evribodri^^

    Nah ide illik a torkon rúgás:D Depis, pénzespalánták powa. Jah tom, biztos rá valszeg nem figyelnek a szülei a karrier építgetés mellett, és ezért érzi magát olyan egyedül:c Ugyanez volt/van a kis gumirockereknél/punkoknál is. prosztón szeretnének kinézni, csak rontja az összképet a 40 ropis bakancs.
  • Goth
    #147
    az emo zenét én szeretem, azzal nincs gond =)
  • Kabuki
    #146
    mindig is utáltam a divatmajmokat, nevezzék őket emonak vagy homonak
  • Takezó
    #145
    Még jó, hogy csak az utóbbi pár év óta van gyűlölködés, még jó, hogy ők tehetnek arról, hogy utálják őket, baszd meg.

    Azt megértem, hogy ha a cigányok lopnak, a cigányok többsége lop, akokr utálja őket mindenki, de mi a redvás faszát zavar az téged, ha ők kivonulnak az utcára, vagy éppen egymást farkalják a hálószobájukban?
  • PíszLávJuniti
    #144
    dugnám -
  • kuci06
    #143
  • zvaragabor
    #142
    részemről ott a pont.
  • Bammy
    #141
    Attól függetlenül hogy énis ebben a korban vagyok, nem vagyok ilyen emo vagy mi a rák, meg semmi divatge3ci. Őket is szánalmasnak tartom...és az összes hasonló pöcst. Érted, 14-15-16 évesen azt mondják hogy depressziósak? H definiálni kéne a depressziót nem tudnák...engem most hagyott el a barátnőm. Eelég rosszul viselem de Istenem msot attólmég nem megy el az életkedvem! És ezek a pöcsök meg itt izélnak...holott lehet hazamennek, anyuka apuka boldogan élnek,a tesót felvették a harwardra, finom rántott hús van vacsira a több millás kégliben, csak épp kis pici emo baba a depressziós. És vajon mitől? Mert ez a menő. Feketében járnak, ilyen hajuk van, és ők nagyon szomorúak...ahelyett hogy normálisan öltözködnének, és élveznék az életüknek ezt a korszakát! Szerintetek milyen lehet annak az embernek akinek tényleg nagyon sok oka lenne akár az öngyilkosságra is, de erős és nem tezsi, és látja h a sok pöcsfej tizenévesnek akinek minden a segge alá van rakva, azok meg tezsik a szomorút és a deopreszsióst...ezeknek az kéne mint a fűrészben. Olyanon átesni, ami igazi szenvedés, utána azthiszem értékelnék az életet.