3589
  • Takezó
    #307
    Tisztában vagyok vele, hogy mivel érvelek.

    Lyan és Fradista91: nektek is minden szépet ma estére, meg általában is^^
  • fradista91
    #306
    Nekem sincs sok humorom tovább itt lenni.
    BÚÉK mindenkinek és Taki: písz, további szép estét szászemptonban :P
  • fradista91
    #305
    Lol :D
  • Lyan Kyj
    #304
    meglepődnék, de ha esetleg így lenne, annál nagyobb baj az, h ilyeneket hozol fel...

    én megyek is innen, csak szerettem volna felhívni a figyelmedet: vedd észre, miket dobsz fel....minden jót, és én kérek elnézést
  • Takezó
    #303
    Nem, nem vagyok túlzottan keresztényi.

    Lefekszem a barátnőmmel, kiverem a farkam, káromkodok, nem járok templomba.

    Te melyiket is nem csinálod?;)
  • Takezó
    #302
    Nah, csak okosan, stílusra vigyázzunk!

    Konkrétan a jézusi szeretetbe ez is beletartozik, akár tetszik akár nem. Van egy olyan megérzésem, hogy valamivel többet tudok a kereszténységről és tanairól, mint te: )
  • fradista91
    #301
    Az érem másik oldala. De még mindig fenntartom, hogy nincs helye ilyen írásoknak, a fiatalok részére "megrendelt" oldalon.
  • Lyan Kyj
    #300
    én meg arra értettem, h vallási szavvakkal dobálózik csak azért, hogy ő "keresztényibb"-nek tűnjön. Pedig a lentebb írt hozzászólásai nem éppen a keresztényi elveit tükrözik...
  • fradista91
    #299
    Az személyes válasz volt szerintem, és nem a melegek védelmére írta.
    Jézust a homoszexuálisokkal nem hoznám szóba.
  • Takezó
    #298
    Ezzel is csak belátták, hogy súlyosabb probléma közöttük a védekezésnélküli szex, mint a heterok között. Másrészről pedig hadd költsék már arra a pénzüket, amire akarják: )
  • Lyan Kyj
    #297
    Hogy mered egyáltalán a "jézusi szeretet" eszményével védeni a nézetedet?? Undorító! Először gondolkodj el, utána papolj a kereszténység eszméiről! Szánalmas...
  • haxoror
    #296
    Na BUÉK mindenkibe!
    Majd jövőre visszanézek ide
  • fradista91
    #295
    A hozzászólás másik felével egyetértek, és örülök neki hogy így gondolkodsz.
  • haxoror
    #294
    Olvastam.
    Nem probléma, győzz meg hogy a a meleggé vállás előre elrendeltetett és a környezeti befolyások semmit sem számítanak.
  • fradista91
    #293
    Én a bevezetés első mondataitól hánytam majdnem el magam.
    Ha idetéved egy fiatalkorú, mert már az általános iskolások számára is elérhető a világháló, mit fog olvasni? "melegeknek osztogattak óvszert"
    Az errefordított pénzből a hetero szórakozóhelyekre vehetnének óvszer-automatákat.
  • Takezó
    #292
    Nem ez volt a hozzászólásomlényege.
  • Takezó
    #291
    Nem veszitek észre, ohgy ezzel a "csapból is ez folyik", csak divatot követtek?

    Dynamice #240-jét tessék elolvasni...
  • haxoror
    #290
    hát jah, mindenkire lecsapnak hogy az 5% meglegyen négyévente!
  • fradista91
    #289
    "Nana, azért nem fajtalankodás, ha esetleg kézenfogva mennek, vagy látszik rajtuk, hogy melegek, de még csak a smárolás sem."

    Én nem is a kézenfogásra értettem, azt hogy szétrúgom a seggét.
    Ha elkezdenek előttem smárolni, taperolni egymást, miközben a 7éves fiammal pl sétálok akkor intézkedek.
  • Takezó
    #288
    Ez jó cikk, sokkal liberálisabb mocskot vártam volna el ettől a csókától, ehelyett minden kérdésre normális, elfogadható választ ad.
  • Takezó
    #287
    Nana, azért nem fajtalankodás, ha esetleg kézenfogva mennek, vagy látszik rajtuk, hogy melegek, de még csak a smárolás sem.

    Nem téged ítéllek meg, hanem a kereszténységedet, és csak arra próbálnálak motiválni, hogy törekedj arra, hogy jézusibb keresztény legyél, mert ahogy #284-ben is írtam, a keresztény értékrend leglényegesebb eleme a szeretet.
  • NeoMaN
    #286
    Right!
    Tököm televan télleg, hogy még a csapból is ez folyik. Kis taknyokkal meg milliárdos producerek elhitetik, hogy ez jó.
  • Goth
    #285
    ! :DDDDDDDddd
  • Takezó
    #284
    Európai, keresztény szellemiségű államban élünk. A világ értékrendjének sarkalatos pontja nem az, hogy ne legyél buzi, hanem hogy szeress.
  • haxoror
    #283
    Jah, én is így gondolom.
  • haxoror
    #282
    Lehet, de én normális környezetben nőttem fel szal ez még önmagában nem igazán bizonyítja hogy a melegek annak születtek amik.
  • haxoror
    #281
    Igazad van, sajnos a 3. pont az igaz de azt ne felejtsük el hogy van mellettük egy Magyarország is és ők végsősoron VISSZA akarnak csatlakozni.

    Buziország viszont nincs, szal a buzik a világon mindenhol kisebbségben vannak.
  • fradista91
    #280
    "Sajnálom, azt hittem keresztény vagy, vagy legalább hogy törekedsz arra, hogy jó keresztény legyél."

    :(
    Én azt sajnálom, hogy ez alapján megítélsz. Keresztény vagyok, viszont van egy pont amikor elszakad a cérna.
    Ebben a topikban ez most volt, mert arról beszélünk hogy melegek sétálnak az utcán és a gyerekem előtt fajtalankodnak... szerintem ez bőven elég ok arra hogy min felszólítsam, de akár el is intézzem őket.
  • Goth
    #279
    Számít a környezeti befolyás, mivel a génlánc csupán azt határozza meg, hogy a hajlam kialakulására mennyi az esélyed. Na most ha a melegséget elfogadjuk és reklámozzuk, a hajlam nyílvánvalóan nagyobb eséllyel alakul ki az erre hajlamos emberekben.
  • Zizou5
    #278
    srácok, megint csak a buzikrol van szo, a cigányokrol meg még politikárol is, egy Emo topicban. ezek nem függenek össze 1mással.
  • haxoror
    #277
    Helyettesítsd be a "meleg" helyére a "cigány" szót és máris láthatod hogy az okfejtésed hibás.
  • Takezó
    #276
    Sajnálom, azt hittem keresztény vagy, vagy legalább hogy törekedsz arra, hogy jó keresztény legyél.
  • Goth
    #275
    Még mindig nem érted, hogy az értékrended mennyire CSAK a saját személyedet tükrözi, mégis megpróbálod másoknak bemagyarázni, hogy a dolgokat úgy helyes felfogni, ahogyan te teszed- Erre én azt mondhatnám, hogy:

    A buziság nem elfogadható.

    Miért nem elfogadható a gyűlölet? Azért, mert egyes emberek értékrendje ezt diktálja? És a buziság? Azért, mert egyes emberek értékrendje ezt diktálja? Ezeken a relatív dolgokon felesleges vitatkozni, mert egyikünk ezt, másikunk azt tartja nagyobb bűnnek, azt kell észrevenni, hogy a nyílvános gyűlölködés, és a nyílvános buzulás az, ami nem elfogadható. Erre mondtam, hogy tudni kell a határt, amíg a gyűlöletnek nincsenek következményei, és a homoszexualitás reklámozásának és nyílvános művelésének sincsenek következményei.
  • fradista91
    #274
    Egy link: SZDSZ - ÚJGENERÁCIÓ

    Aki ezt a cikket elolvassa, azonnal rájön miért nem értek egyet az efféle kezdeményezésekkel.
  • Cat #273
    saját személyes tapasztalatod nem elég? Te a lányokat szereted, ezen változtathat bármi?
  • Cat #272
    aha, ha ez az analógia igaz lenne, akkor nézzük meg az erdélyi magyarokat (hogy direkt egy olyan példát mondjak, ami beletapos a nemzeti érzelműek szívébe).

    1. elfogadják a romániai magyarok, hogy Romániában élnek, és asszimilálódnak.
    2. Tudván, hogy a románok rosszul vannak a magyarkodásuktól, az utcanévtábláiktól, szopás az életük.
    3. ugyanaz mint a kettő, plusz még autonomiát követelnek maguknak, ami persze nem történik meg, ettől kezdve áldozatnak tekintik magukat.

    Persze most mindjárt megjegyzed, hogy ez teljesen más téma, pedig nem.
  • Rexor
    #271
    LOL!
  • fradista91
    #270
    Adom, a Földön semiképp ne lakoljanak halállal. Viszont azon jó lenne elgondolkodni, milyen hatással van ez a fiatalokra. Törvényben kellene szabályozni, ki meddig mehet el.

    Haxoror-ra utalva, ha a fiammal sétálok egy utcán és meglátok egy meleg párt pont előttünk "fajtalankodni", én is szét fogom rúgni a seggét. Akár erőszak akár nem.
  • Casillas
    #269
    "NINCS DÖNTÉSHELYZET! Nem te határozod meg, hogy a fiukat vagy a lányokat szereted!"

    hogy a francba ne lenne :|
    mindenki normálisnak* születik, már csak a természetes fajfenntartás miatt is....


    *szándékosan használtam a "normális" szót, mindenki értse ahogy akarja...
  • haxoror
    #268
    Erről van valami bővebb biztos (!)info hogy a buzik tulképpen annak születnek?
    Én még mindig abban a tudatban élek hogy a környezeti befolyás is számít