576
MP4 Lejátszók, Firmware, Themes.
  • Csesza
    #16
    én most kaptam egy ConCorde márkájú mp4 lejáccót

    2gb-os, és szerintem egész jó minőségű a kijelzés :)

    25-ért a PhotoHall-ban
  • bld
    #15
    jönnék egy tipikus kérdéssel: szeretnék vmi értelmes mp4 lejátszót, a szokásos elvárások szal jóminőségű kijelzés sokáig bírja és lehetőleg nagy tárolókapacitással kb 30-35 ezrem van a célra ki mit ajánl és miért érdekelne
  • passatgt
    #14
    majdnem ilyenem van:)
  • PíszLávJuniti
    #13
    ha már ebben gondolkoztok:
    alsókat. pda 50k alatt
  • R0sc0
    #12
    szerintem a mylo is beleférne ebbe a kategoriába, hiszen van rajta net, képnézegető zenelejátszó, meg filmlejátszás..
    mondjuk még forgalomban nem láttam de valahogy nem is akarok venni hisz van PSPm :))
  • matyi08
    #11
    sztem még mindíg nem ez az. Én pl az Apple Ipod Nano-ra gondolok. Vagy a Nano-klónokra, amilyen nekem is lesz.
  • R0sc0
    #10
    kb gndolom olyan mint a sony mylo
  • matyi08
    #9
    a Sony PSP az teljesen más. Most vagy te nem érted miről van szó, vagy én...
  • plas
    #8
    lsd.: SONY PSP
  • matyi08
    #7
    jó, hogy ezt megnyitottad, mert nekem is most lesz egy ilyenem karácsonyra, leglább majd ha megértem mit kell csinálni, akkor pl. egy Ipod témát biztos rárakok. Meg firmware-t is lehet frissíteni. Tök jó, nem tudtam, hogy ilyeneket lehet vele csinálni.
  • TVelvet
    #6
    ezaz amit nemtok:D
  • laliking
    #5
    ezeket a themeket hogy kell felrakni? :O
  • laliking
    #4
    nekem is van
  • Inquisitor
    #3
    "Az MP4 lejátszók abban különböznek a sima normális MP3 lejátszóktól, hogy videót, e-book, képeket, stb. lehet nézegetni rajta amolyan gyengébb PDA"
    Rémlik láttam ilyet valakinél sacc per kábé 3 éve, az 20GB-s volt és valami Sony logó az oldalán? :)
  • Fantos
    #2
    és van rajta aknakereső game is XP
  • TVelvet
    #1
    Üdv üdv.
    Azért nyitottam ezt a topicot, mert érdekelne ti menyire vagytok benne az MP4 lejátszókban.. Érdekes dolgokat művelnek vele..
    http://www.mympxplayer.org/ itt mindent megtaláltok, Firmware, Themes, egyebek.
    http://www.scrub50187.com/MP4.html Néhány leltőltés.

    Az MP4 lejátszók abban különböznek a sima normális MP3 lejátszóktól, hogy videót, e-book, képeket, stb. lehet nézegetni rajta amolyan gyengébb PDA.