576
MP4 Lejátszók, Firmware, Themes.
  • lampard99
    #336
    ezt vegyed szerintem
  • Japep
    #335
    Hello!
    Szerintetek ezt vagy inkább ezt vegyem???
    Köszi!!!
  • 4kos
    #334
    Szerintetek ez megéri vagy nem?
    Vagy teljesen gagyi és tönkremegy 2 hónap után?
  • 126barat
    #333
    Na hi

    Probléma megoldódott: visszavittem a boltba, a srác is megnézte, és kiderült, hogy az USB kábel meg volt szakadva. Új kábellal már jól működik.
  • lampard99
    #332
    HELLO VALAKINEK VANILYENE????????
  • lampard99
    #331
    HELLO VALAKINEK VAN ILYENE?
    http://shop.albacomp.hu/index.phtml?op=home&module=reszletes&termek_id=3502
  • 126barat
    #330
    Sziasztok.

    Vettem ma egy PTI PMP22+c tipusú mp4 lejátszót.
    Azt csinálja, hogy mikor az USB kábellel összekötöm a pc -vel, egy pár percig jól komunikál, (még másolni is tudok oda-vissza,) aztán egyszer csak kiírja alulra, hogy nem talál megfelelő illesztő programot, és bontja a kapcsolatot. A CD amit kaptam nem tartalmazza az illesztő progit. ( frissítéskor azt írja ki, hogy nincs jobb program)mi van ilyenkor? mi a rossz? segítsetek légyszi...

    Köszi
  • flapperMF2007
    #329
    hali

    mp3-mp4 lejátszot keresek olyan 15-20ezer környeken, +füles

    philips sa 3245-re gondoltam elsö ranezesre, de eleg bizonytalan vagyok.
    mi a velemenyetek? mit ajanlotok?
  • 4kos
    #328
    Szerintetekez megéri vagy nem?
    Vagy teljesen gagyi és tönkremegy 1 hónap után?
  • blackgamer
    #327
    Samsung YP-T10-el szemezek, de drágának tartom
    viszont találtam egy helyet ahol a padlizsán szín áfával helyszíni átvétellel 13 ezer (fekete és más színek 18-20.. ezer)
    valakinek van ilyen szín? képről nem tűnik gáznak a színe, szinte mintha fekete lenne
  • lampard99
    #326
    Hello mindenki: http://www.ebolt.hu/product144061_category4031.html
    Megéri szerintem!
  • Zsolti9014
    #325
    sziasztok. mi van olyankor ha az eddig problémamentes mp4-lejátszó (több mint 1 éves) az 1 GB memóriából csak 320-at mutat a Total Commanderben?
  • Balin
    #324
    hello!!
    valakinek vmi véleménye erről?

    AVS iTouch Real MP3/MP4 lejátszó 4 GB
  • STurmGewehr
    #323
    Azis érdekes hogy közel 900 mb foglalt terület van a lejátszón, ennek ellenére csak 180 mb-nyi zene van rajta... na szép
  • STurmGewehr
    #322
    Találkozott valaki olyannal hogy egyszerűen egy csomó szám eltűnt az mp3/4-éről? Fogalmam nincs mitől van, már másodszorra történt meg.
    Nem törölt se senki semmit így aztán furcsa..
  • 5c0rp330n
    #321
    jaj, nem kell itt mellébeszélni, mond ki akkor tisztességesen, hogy rám értetted. neked meg a mocskos szádat, kis szarpalánta. a visszaolvasnál, észrevehetnéd, hogy valaki véleményt várt egy bizonyos lejátszóról (#302) és én leírtam a véleményemet. ezek után inkább köszönet járt volna nekem, de a kis sz@r elkezdett kötözködni ehelyett. miért kérdezi akkor a véleményemet. mellesleg bármelyik hozzáértő fórumon megkérdezi, ugyanezt a választ kapná: az a lejátszó egy kalap SZAR. pont. ráadásul nem csak simán szar, hanem olyan szar, aminek a kinézete egy az egyben lopva lett egy másik gyártóról, tehát egy szar másolatról van szó, nem is egy szimpla szarról.
    és az, hogy ebből azt szúrtad le, hogy kínai-e a lejátszó vagy sem, annak a bizonyítéka, hogy semmit nem értettél meg abból, amit leírtam, gratulálok. különben is a faszért koptatom a billentyűzetet az ilyen szerencsétlenek miatt. vegyetek csak 2ezerrel olcsóbban Yahicsunkai márkájú ipod kinézetű lejátszót, fasza az is, persze. a botfületeknek úgysem kell jobb.
  • zizmos
    #320
    Egyenlőre nem adott még választ senki de úgy néz ki megoldottam.
    Ha bárkinek problémája van még ezzel hgoy nem tud képet rendelni a zenéhez vagy akármit megszerkeszteni benne előadót albumot de tényleg mindent amit el tudsz képzelni mert ez a progi kurvajó az szedje le a helium music manager 2008-at.
    Nagyon zsíír!
    http://www.helium-music-manager.com/download.php
    Igaz hogy 30 napos de aztán újra leszeded ozt tsááá!
  • zizmos
    #319
    Ezt itt most csak egye emberre értettem. Büszke lehet magára hogy ő ilyen okos. Tisztelet az összes kivételnek.
    Aki pedig még tud az eredeti témámra válaszolni annak hálás köszönet.:)
  • zizmos
    #318
    Kínai vagy nem kínai? Mennyetek már ilyenen van értelme vitázni?
    Nekem mindegy csak működjön! Azért vettem meg mert pont volt pénzem.
    Hol lesz itt valaki előrébb hogy ezen vitatkoznak hogy kínai vagy nem kínai. Meg kit érdekel ki milyet vesz és az mért jobb! Utálom az ilyen embert aki a másikat minősíti! Meg ennyit foglalkozik vele! Mért nincs rajta rezgőmód lehet feldugná magának! Földet rá pfúj bazzeg!
  • zizmos
    #317
    Valaki tudna nekem tippet adni hogyan rendelek albumképet zenéhez? Vagy csak amiylen képet én akarok. Milyen programmal tudnám ezt elérni? Nézegettem már sony manager progikat de egyikben sem jöttem rá hgoy lehet vagy nem is lehet. Nekem egy SONY nwz-s615f típusú mp4esem van.
    Sokak szerint hülyeség mert úgyse nézed a zsebedben de azért jó érzés kihasználni a mütyürödet:)
    Előre is köszi annak aki tud segíteni!
  • Naxos
    #316
    van egy Freedata 1501-es lejátszóm és valamiért nem akarja a gép felismerni, próbáltam másik szgépen de azon a gépen se ismeri fel. aki tudna segíteni írjon pm-et. köszi.
  • 5c0rp330n
    #315
  • monyesz
    #314
    Huu de izom szag lett a forumban...!
    Am nekem is kínai szarom van és semmi baja megvan fél éve és tökéletesen mükszik!!
  • 5c0rp330n
    #313
    -ez most hogy is jön ide?
    -ismét annak a kommentnek az elolvasását javaslom, amire válaszoltam. az a stílus minimum egy ilyenért kiáltott.
  • davidka003
    #312
    Látszik, hogy tudsz normálisan vitázni.
    Büszke lehetsz rá, hogy úgy kezdted az üzeneted, hogy "te szar".
  • 5c0rp330n
    #311
    én érvekkel válaszoltam egy üzenetre. te teljesen érvek nélkül, csak kötözködés céljából kezdtél basztatni. ez a topic nem erről szól, és amúgy sincs semmi közöd hozzánk, miért érzed úgy, hogy jogod van belepofázni bármibe? kösziszia, kösz hogy benéztél, leülhetsz mostmár, egyes.
  • davidka003
    #310
    Láttam mire válaszoltál, de az sem ok arra, hogy ilyen nagy legyen az arcod.
  • 5c0rp330n
    #309
    nézd meg előbb, hogy mire válaszoltam. amúgy is mit ugatsz bele mások dolgába? közöd hozzá? seggfej. az egyetlen bűnöd, hogy az anyád kiszart.
  • davidka003
    #308
    Baz+ meg te egy rohadt nagy fasz vagy! Hogy mersz így ugatni másokkal? Kis takony. Az a te bajod, hogy még nem voltál jól pofán baszva egy baseball ütővel. Ennyi a véleményem rólad.
  • 5c0rp330n
    #307
    te szar. hogy jön ide h minden kínában gyártanak? a gyártótól beszélek, ami szintén kínai. vannak jó kínai gyártók is, de agyártó, amiről te beszélsz, csak és kizárólag más cégekről LOPOTT lejátszókat árul. mégis milyen cég az, ami ebből él? és ki az a fasz aki ilyet vesz?
    hogy minek fizess 3szor annyit? mondjuk hogy az aksi 5ször annyi ideig bírja, sokkal tisztábban szóljon, jó legyen sok évig és ne menjen tönkre az első leejtéstől, ne kelljen szopni az idióta kezelésével és az összes amatőr hibájával, amiből a profi gyártók már rég kinőttek. például.
    én ugyan nem robbanok fel a dühtől, lgfeljebb amiatt, hogy látom rajtad keresztül, hogy mennyira agyatlan emberek léteznek, ez valóban dühító.
    én hátradőlök és zenét hallgatok azon az eredeti Sony lejátszómon, amit vszínűleg ugyanannyiért vagy olcsóbban vettem, mint te a másold kínai selejtszarodat, 50 óráig bírja az aksi, a hangminőség az abszolút top-kategória, a kezelése gyerekjáték, mindenre gombnyomásra reagál, egy tized másodperc alatt bekapcsol és játsza is a zenét, órákat hallgatom naponta és havonta teszem fel tölteni másfél órára.
    de hidd csak azt, hogy a te selejtszarod a király, amíg nem hallgatsz meg jobbat, úgysem veszed észre, hogy milyen szánalmas vagy. csak amikor majd pár hónap múlva nem reagál majd valamilyen gombra, nem kapcsol be vagy 5 óra alatt lemerül, észreveszed, hogy mekkora segg voltál, hogy ilyen szart vettél, ahelyett, hogy párezerrel drágábban eredetit vetél volna, ami talán kibírja évekig is és valóban kíváló minőséget és tudást garantál.
  • joekeer
    #306
    üdv
    tudtok mondani valamit az Albacom BC-781 mp4 lejátszórólBC-
    csak érdekelne a véleményetek
  • Lonny
    #305
    Szép a nyelvezeted. :) Én továbbra is megvagyok elégedve a fostalicskámmal, írtó jó. Semmi gondom vele, továbbra is hasít a PMP-22+R-em. :) Kezdem kinőni a 4GB-ot, már vettem egy bővítőkártyát, azon vannak a zenéim. Ragyogó...
    Mellesleg elborult barátom, mindent kínában gyártanak... talán még Téged is. :)
    Elképzelem, ahogy otthon valamidről kiderül, hogy kínai, akkor kidobod és ülsz az üres lakásban... :)
    Én sajnos nem vagyok olyan agyament, hogy valamiért kifizessek 3x annyit, legalább adnának rá 3 év gart, de nem, akkor minek?
    Majd néha gondolok rád, remélem nem robbansz fel a dühtől, még a végén hiányoznál. :)
    Nekem semmi bajom semmi cuccal, mindenki vegyen amit akar, nekem ez tetszett meg, ezt bírta el a pénztárcám. De szívesen veszek Ipodot, csak segíts anyagilag. :)
  • 5c0rp330n
    #304
    ömm. hogy ezekről mi a véleményem? ha egyetlen szóban akarnám elmondani a véleményemet ezekről, akkor az az lenne, hogy geciszarok. ezeknél nagyobb fostalicskát ki se lehetne találni. mindennek a legaljai. mindkettő egy mocsok kínai szar gyártó, ami abból él, hogy a nagyobb gyártók (Sony, Apple) lejátszóit egy az egyben lelopják kinézetileg, és eladják az olyan faszlámáknak, akiknek annyi elég amikor mp3 lejátszót vesznek, hogy úgy néz ki a cucc, mint egy szaros ipod.
  • Rambo 20
    #303
    Sziasztok!

    Van itt egy elég bosszantó problémám az mp4 lejátszómmal. A hanglejátszás tökéletesen működik rajta, de amikor videót nézek néha a kép és a hang elcsúszik és csak pörgetéssel lehet visszaállítani rendesen, ami eléggé körülményessé teszi a filmnézést. Egyébként egy Concorde x950 a lejátszó. Már próbáltam különböző videókkal, de ugyanez történt, illetve a konvertáló program amit használni kell hozzá az eredetileg nem működött, de az egyik régebbi verziója már jól fut, az újabb pedig nem csinál semmit. Nem tudja valaki hogy mi lehet ennek az okozója?
    (Már próbáltam kisebb felbontásban, hátha sok a lejátszónak a nagy képminőség és a hang egyszerre, de ugyanaz a probléma.
  • Lubi
    #302
    És ezekről mi a véleményed PTI PMP-22+R,AVS iTouch Real!
    Ezek már türhetők!
  • 5c0rp330n
    #301
    Sony/iRiver/iAudio-Cowon

    ha ezekből veszel, nagyon szart már nem foghatsz ki.
  • Lubi
    #300
    CSő mindenkinek!
    Sajna a noname lejátszóm meg adta magát!
    Ezért vennem kellene egy másikat de előtte kérdezném hogy ki milyen mp4 lejátszót ajánlana?maximum 25-28 ezer környéke! segitségeteket előre is köszönöm
  • Veteran91
    #299
    Sziasztok! azt szereném mondani hogy van egy PTI AM886C mp4 lejátszóm 2GB-os fekete és frissítettem a firmware-jét és azóta nem kapcsol be a firmware frissitő progim látja és tudom is frissiteni csak eredeti firmware kéne ha valaki tud linkeljen előre is kössz
  • Lubi
    #298
    Garancia sajnos nincs!Valaki le tudná irni a frissitést folyamatát.Meg hogy hol lehet találni szoftverek!
    Előre is köszönöm
  • Lubi
    #297
    Megformáztam de sajnos a demo cuccait nem tom meg szerezni sehonnan.Az mp4 lejátszó hasonlit a pti pmp 22 félére.ugyan azt tudja meg minden.csak én nem értek ugy hozzá hogy ha ne talán szoftver baja lenne.
    Nem tudom hogyan kell feltölteni a szoftvert.
    Köszönöm azért a biztatást Lonny ,hogy egyáltalán van még esély a feltámasztására.KÖSZÖNÖM