576
MP4 Lejátszók, Firmware, Themes.
  • Pigyu01
    #296
    Sziasztok!

    2 napja vettem egy Sony Walkman NWZ-S615F mp4 lejátszót. Amikor legelőször a gép USB-hez csatlakoztattam az mp4 lefagyott a gép pedig pendrive-ként ismerte fel. Én sajnos biztonságos leválasztás nélkül egyszerűen kihúztam a csatlakozót. Ennek az lett az eredménye, hogy most habár felismeri a cuccot, de nem pendrive-ként kezeli, hanem külön Walkman-nevű lejátszóként és csak intézőben lehet ráhúzni vmit. Illetve csak lehetne, mert sajnos mindig azt írja ki, hogy az eszköz nem válaszol v. nincs csatlakoztatva!!! Egy laptopon is kipróbáltam, ott egyből felismerte és az intézőben lehet ráhúzni bármit. Mit kell újratelepítenem az USB körül és hogyan.

    Total Commanderrel hogyan lehetne összehozni?

    Egyébként ennél a típusnál milyen converterrel kell dolgozni, hogy lejátsza a videókat?

    Segítségeteket előre is köszönöm.
  • Lonny
    #295
    Formázd le és próbáld megszerezni az esetleges demó cuccait, ha azt sem játsza le amit eddig lejátszott, akkor ott valami bibi van. Garancia van rá?
  • Lonny
    #294
    Hát nem tudom most kiét koppintotta, mert ez szélesvásznú, külsőleg hasonlít az ipod-ra, de az a pmp-22, ez más még a szoftvere is. Szétnéztem de csak az onda nevű cé gyárt hasonlót.
    A tudása szerintem király, minden benne van és még a játékok is játszhatóak, nem úgy mint sok másik cuccnál. A többi pti-t nem ismerem, de ezt állatul eltalálták.
  • 5c0rp330n
    #293
    a pti ócskaszar, gyakorlatilag abból él, hogy a nagyobb gyártók lejátszóinak a kinézetét másolja le egy az egyben, a tudásukat a végtelenségig butítja és így eladja a lámáknak. soha ne vegyetek ilyen fost.
  • 5c0rp330n
    #292
    ott kezdődik a probléma, hogy noname szar lejátszót vettél. innentől kezdve nincs mint csodálkozni.
  • marcix0
    #291
    találtam egy anygon jot MEIZU M6 OS SZTEM EZ AZ NEKEM MEG FELELO MP4
  • Lubi
    #290
    Sziasztok!
    Segitségeteket kérném abban hogy vettem egy mini mp4 player nevezetü lejátszót!És egyik pillanataról a másikra nem játsza le a filmeket!konvertáltam már mindenbe ugy se!Volt rajta egy demo azt le töröltem és utánna semmit nem játszik le!Az mp3,rádió,kép nézés müködik csak a film nézés nem!Kerestem már mindenhol erről leirást vagy bár mit amivel elrőrébb jutnék de nincs sehol!Segitsetek mi lehet a baj?pls
    előre is köszönöm mindenkinek
    üdv:lubi
  • marcix0
    #289
    HÁT NEM IS TUDOM A PTI ROL MIT TUDTOK ENNEK NEM SZOKOT HIBÁJA LENNI PTI PMP-22+C - 2 GB
  • Lonny
    #288
    Üdv

    A grundig-ot kivéve mindet megnéztem! Én is hasonló kategóriát kerestem mint Te, A Meizu jó márka, de nekem élőben nem tetszett ez a kezelőszerv elrendezés, az Alcor Lux, hát az nekem már a haverom miatt kiesett, Ő ilyet vett, de próbálja már eladni, mert nem jött be. Az Acelabs-ba az tetszett, hogy teljes képernyős volt, legalább a gombok nem foglalták az elején a helyet, talán ezt is vettem volna meg, elvégre a filmnézés miatt vettem volna meg. Aztán megláttam ezt a PTI PMP22+R-t. 4 GB-os volt ami alapból jó, ha filmet is és zenét is akarsz és hát ez az érintőképernyősség engem lenyűgözött. Még a 25-be is belefért én ezt vettem és imádom. Alább belinkeltem egy videót róla, szerintem nézd meg, aztán úgyis úgy döntesz ahogy akarsz.
  • Tigristank
    #287
    Azért a Grundig ismert márkának mondható.
  • 5c0rp330n
    #286
    nem ismerem egyiket sem, az viszont biztos, hogy ezek közül csak a Meizu mondható valamennyire normális gyártónak, a többi eléggé a béka seggét súrolhatja. de a Meizu-tól is van feljebb: iAudio (Cowon) , Sony, iRiver.
  • marcix0
    #285
    Hello
    azt szeretném kérdezni hogy ti melyik mp4.-et ajánljátok:
    Acelabs S3 2GB
    Meizu M6 SL 2GB
    ALCOR LUX 2GB
    Grundig Mpixx 7200 (2GB)VAGY 1GB
    ÉN NEM NAGYON ÉRTEK HOZZÁ ÉS EZÉRT KÉREM A VÉLEMÉNYETEKET ÉS HA TUDTOK VALAMI JÓT IRJÁTOK MEG OLYAN MAX.25.000FT
  • Lonny
    #284
    Sziasztok!

    Nekem 10 napja van egy mp4-esem, nekem is volt gondom a konvertálással, de ahol vettem, ott találtam a konvertálásról segítséget a fórumokban. A ViDrop progit ajánlották és ezzel nekem is sikerült konvertálnom. Ott találsz magyarázatot, hátrébb leírják a beállításokat, de a telepítés után szinte alig kell változtatni valamin.

    Itt van az én szélesvásznú kicsikém:
    http://www.indavideo.hu/video/PTi_PMP-22R_mp3_mp4_lejatszo_teszt
  • Bobby16
    #283
    Sziasztok,
    most kaptam egy mp4 lejátszót és nem engedi lejátszaki a videókat, amit rárakok. Azt olvastam, hogy konvertálni kellene, de azt men gen tudom, hogy - hogy kell, valaki el tudná magyarázni nekem. :)
    Nagyon megköszönném!
    Bobby Singer
  • kranpet
    #282
    alpha-mp4.extra.hu
  • kranpet
    #281
    Mp4 lejátszókra konvertáló programok: alpha-mp4.extra.hu Alpha, Concord, Orion, Alcor, My-audio típusokra! Az alapprogram avi-ba konvertál, de található az oldalon AMV formátumba konvertáló program is!
  • Shany15
    #280
    Hali mindenkinek! Azt szeretném kérdezni h tud vki valamien véleményt mondani az alcor lux mp4 lejátszóról??
  • theplayer
    #279
    Sziasztok!

    A kereszt fiamnak vettem egy Dimarson MP3/MP4 lejátszót. Valaki feltudna tölteni valamelyik tárhelyre valamilyen bemutató anyagot. 1-2 magyarul beszélő filmre, néhány játékprogramra, és némi zenére, esetleg képekre gondolok. Mit lehet még csinálni egy ilyen kütyüvel?

    Szóval ha valaki segítene, megköszönném.

    playerkukacfreemailponthu
  • mike0013
    #278
    firmware-hez inkább nem nyúltam:)
    rádió pedig van benne;)
  • Gabosh
    #277
    Thx :).

    Firmware-t frissitetted?
    Rádió van benne? Mert utána olvasgattam, és azt írták hogy EU s ba nemraktak, más aztírta hogy raktak. Már nemtom h mivan :)
  • mike0013
    #276
    Nekem e250-em van, tökéletes, azt kell, hogy mondjam mindene szuper, lejátszási minősége, menüje, kezelhetősége, minden nagyon jó, csakis ajánlani tudom!
  • Gabosh
    #275
    Hali!

    Sandisk Sansa termék családról mi a véleményetek? Valaki használja? Esetleg hallott róla valamit? Főképp E250 re vagy C250 re godolok.
    2 év garanciával lehet kapni.

    Mp4 vásárlása elött állok, és ezek jónak tüntek. Iaudiot, meg Meziu-t is néztem, de 20 alatt nemigen kapni.. :(
  • redsas
    #274
    Cső!
    Tud valaki segíteni?
    MP4 lejátszóm hátlapjának zárócsavarja kiesett(kettő volt,maradt egy)!
    Tudja valaki,hogy honnan,vagy hol tudnék ilyen kis csavart szerezni?
    Mp4 lejátszó CANYON.
  • Inquisitor
    #273
    Infopatika oldalán jobb oldalt van egy pár "bolt" cím, ebből a Jedrovill tart sok mindenféle aksit, de ha nem, lehet rendelni. Én ott vettem pl. iRiver-be.
  • oliwwer
    #272
    nincs valakinek EZ-AV EMP 400 512MB tipusú mp4 lejáccóhoz aksi?
    nagyon fontos lenne
  • AlienDoll
    #271
    "Sziasztok Megőrít egy mp4 lejátszó Az a problémám: rádugtam a gépre, minden zsír rakom rá a zenét, rajta van. Lehúztam, visszadugtam minden jó. Egyszer kétszer megcsinálta még, egyszer csak hibát jelez, ismeretlen eszközként ismeri fel, és kiírja, hogy az usb eszköz működésében hiba lépett fel, nem lehet felismerni az USB eszközt. Mindent megpróbáltam, ami lehetséges. Másik portba dugtam ugyanúgy nem ismeri fel. Másik géppe berakom, ugyanúgí minden zsír, működik egyszer kétszer kibe húztam megint nem ismeri fel többet azon a gépen sem. Nagyon megköszönném, ha tudnátok valamit segíteni, mitévő legyek Ez a típusa: mp4 player Előre is köszönöm!!!"

    Nekem teljesen u.ez a problémám,ráadásul ugyanilyen típusú lejátszóval (Dimarson). 2-3 zenefeltöltésnél tökéletes volt,most meg nem ismeri fel a gép...valaki segítsen :(

    (E-Ronixot meg senki ne vegyen,megjártam vele,kb. másfél órát bírt az aksija.Úgy néz ki mindig megjárom az MP4 lejátszókkal...)
  • vargak
    #270
    megoldódott... mindenesetre nagyon szépen köszönöm a segítséget
  • vargak
    #269
    sajnos nem tudom... nagyon gagyi a leírása... semmi értelmes nincs benne
  • Inquisitor
    #268
    És akkor még ott van, hogy milyen beállítással, mekkora bitrate-el és milyen hanggal tudja lejátszani?
  • vargak
    #267
    2,4" az átmérője, 300x240est támogat elméletileg
    de igazából a leírásában sincs erről semmi
    de próbáltam 160x120ast is, az se volt jó
  • Inquisitor
    #266
    Akkor még egyszer, azt írtad 320x200-as filmeket próbáltad, erre írtam, hogy meg kéne nézni egyáltalán MEKKORA felbontásút támogat? Csak mert egy VGA (320x200) videó lejátszásához vagy 4x annyi erőforrás kell, mint egy 160x120, vagy 128x96 felbontású esetén.
  • davidka003
    #265
    Próbáld ki a SUPER progit.
  • vargak
    #264
    már próbálkoztam jó pár programmal... már vagy tízféle kódolású film közül nem vitte el egyiket se :( most vagy én vagyok nagyon béna, de már nem nagyon tudok vele mit csinálni :(
  • Inquisitor
    #263
    Valószinüleg csak a kijelző felbontásában kódolt Mpeg4-et játsza le és/vagy QCIF/QVGA felbontást ami ilyen 160x120 vagy kisebb. Másrészt egy csomó beállítása van egy egy kódeknek, pl. DivX-et is simán be lehet úgy lőni, hogy a DivX-es lejátszók 99%-a ne vigye el az így készült filmet.
    Létezik jó pár program (neveket nem tudom most fejből), ami deikrekt ilyen átkódolásr van és PSP, Ipod meg telefon felbontásokba képes átkonvertálni mindenféle videókat, általában Mpeg4 és DivX formátumokba.
  • vargak
    #262
    hát ilyet találtam meg erre volt pénzem.... nem tudom h miért ismeri fel vírusosnak, a vírusirtóm eddig tökéletesen működött, és nem hinném h csak erre reagál rosszul.
  • davidka003
    #261
    Minek vettél nonamet? Jobban jártál volna valami márkással. pl. Samsung, Sony,

    "némelyik fájl vírusos volt"

    Szerintem csak a vírusírtód rosszul ismerte fel.
  • vargak
    #260
    hello!
    a napokban vettem egy noname mp4 lejátszót, amihez bár járt egy konvertáló cd is, némelyik fájl vírusos volt, a többi meg nem működött. a leírásban az szerepelt h lejátszik .amv fájlokat, de még csak fel se ismeri őket. eredetileg volt rajta egy-két film, mindkettő .avi kiterjesztéssel, amit lejátszott. próbáltam rárakni kis felbontású (320x240) .avi filmet, de azt írja ki h "file format error". most ezzel mit tudok csinálni? ha vki tud, lécci segítsen. köszi
  • kranpet
    #259
    Hello!

    Concorde X-913 lejátszóra konvertáló program az oldalamon:
    alpha-mp4.extra.hu

    A lap alján találjátok meg a programot, módosítások nélkül kifejezetten erre a típusra konvertál!
    Módosításokkal: Alpha mp4 2"-os lejátszókra, Concorde x-943-asokra (ezek a converter.ini módosítások)

    Orion mp4 lejátszókra is találtok külön programot, mellékeltem egy kis leírást is mellé.
    Sok sikert!

    Üdv!
  • mike0013
    #258
    hiába változtatom meg a nevüket és másolom fel egyesével, ugyanaz marad a sorrend...:/
  • Frakk65
    #257
    A fájlok tárolása és a lejátszási sorrend szempontjából a fájlnév a lényeg. Mikor már lejátssza akkor szedi ki a fájlból az egyéb infót.