576
MP4 Lejátszók, Firmware, Themes.
  • TVelvet
    #1
    Üdv üdv.
    Azért nyitottam ezt a topicot, mert érdekelne ti menyire vagytok benne az MP4 lejátszókban.. Érdekes dolgokat művelnek vele..
    http://www.mympxplayer.org/ itt mindent megtaláltok, Firmware, Themes, egyebek.
    http://www.scrub50187.com/MP4.html Néhány leltőltés.

    Az MP4 lejátszók abban különböznek a sima normális MP3 lejátszóktól, hogy videót, e-book, képeket, stb. lehet nézegetni rajta amolyan gyengébb PDA.
  • Fantos
    #2
    és van rajta aknakereső game is XP
  • Inquisitor
    #3
    "Az MP4 lejátszók abban különböznek a sima normális MP3 lejátszóktól, hogy videót, e-book, képeket, stb. lehet nézegetni rajta amolyan gyengébb PDA"
    Rémlik láttam ilyet valakinél sacc per kábé 3 éve, az 20GB-s volt és valami Sony logó az oldalán? :)
  • laliking
    #4
    nekem is van
  • laliking
    #5
    ezeket a themeket hogy kell felrakni? :O
  • TVelvet
    #6
    ezaz amit nemtok:D
  • matyi08
    #7
    jó, hogy ezt megnyitottad, mert nekem is most lesz egy ilyenem karácsonyra, leglább majd ha megértem mit kell csinálni, akkor pl. egy Ipod témát biztos rárakok. Meg firmware-t is lehet frissíteni. Tök jó, nem tudtam, hogy ilyeneket lehet vele csinálni.
  • plas
    #8
    lsd.: SONY PSP
  • matyi08
    #9
    a Sony PSP az teljesen más. Most vagy te nem érted miről van szó, vagy én...
  • R0sc0
    #10
    kb gndolom olyan mint a sony mylo
  • matyi08
    #11
    sztem még mindíg nem ez az. Én pl az Apple Ipod Nano-ra gondolok. Vagy a Nano-klónokra, amilyen nekem is lesz.
  • R0sc0
    #12
    szerintem a mylo is beleférne ebbe a kategoriába, hiszen van rajta net, képnézegető zenelejátszó, meg filmlejátszás..
    mondjuk még forgalomban nem láttam de valahogy nem is akarok venni hisz van PSPm :))
  • PíszLávJuniti
    #13
    ha már ebben gondolkoztok:
    alsókat. pda 50k alatt
  • passatgt
    #14
    majdnem ilyenem van:)
  • bld
    #15
    jönnék egy tipikus kérdéssel: szeretnék vmi értelmes mp4 lejátszót, a szokásos elvárások szal jóminőségű kijelzés sokáig bírja és lehetőleg nagy tárolókapacitással kb 30-35 ezrem van a célra ki mit ajánl és miért érdekelne
  • Csesza
    #16
    én most kaptam egy ConCorde márkájú mp4 lejáccót

    2gb-os, és szerintem egész jó minőségű a kijelzés :)

    25-ért a PhotoHall-ban
  • TVelvet
    #17
    nekem is olyan van:) az a márka konkrétan Ipod klón jó is.
  • Geeza007
    #18
    Hali!
    Én is egy Concorde mp4 lejátszó boldog tulaja vagyok, csak egy dolog bosszant, hogy a kijelző folyamatosan világít zene és rádió hallgatás közben is, így elég gyorsan lemerül. Gondoltm ezen segítene a firmware frissítés, de egyelőre még nem találkoztam az enyémhez valóval, szóval ti tudtok ilyenről és van esetleg olyan progi ami a régi fw-t menti?
  • TVelvet
    #19
    igen nekem is ez a problémám vele, ki lehetne találni valamit csak nemtudom mit...
  • tom505
    #20
    Van egy DANA MP4-em és nem tudnátok megmondani
    hogy kell videot feltenni?
    Elörre is kösz!
  • klingi
    #21
    Csáóztok van 1 concord mp4 lejátszom és olyat bcsinál hogy a zene és afilm betöltésnél azt irja ki empty disk! ha valaki tudna segiteni megköszöném halli
  • Geeza007
    #22
    MEgtaláltam a megoldást, van a beállítások közt egy olyan, hogy LCD és ezen belül van egy "Fekete" fantáziadús elnevezésű beállítás, amit először nem tudtam mire vélni ezért az értéket nullán hagytam , na most ha ezt valmimennyire beállítod olyan időn belül kikapcsola kijelző és marha hosszan bírja az akku így már:D
  • Geeza007
    #23
    Szerintem kaptál hozzá egy cd-ét amin valószínű van konverter progi, azzal lekonvertálod a filmet arra a formátumra amit megeszik és már másolhatod is fel!
  • Geeza007
    #24
    Ez azt jelenti hogy üres a lemez vagy nincs olyan formátum fent amit be tudna olvasni , tegyél fel mp3 vagy amw fáljokat és nyisd meg őket így már meni fog:D
  • blitzkrieg
    #25
    A CD-n lévő konvertálóprogram másfél órája konvertál.Nem tudsz ajánlani egy egyszerű konvertálót ami Avi fájl 320x240-be konvertál?
  • Dying Soul
    #26
    Üdv!

    Ma kaptam egy Oriont, feltettem CD-n lévő tartalmakat, feldugtam a gépre de intézőben ha belekattintok, azt írja, hogy nincs megformázva, én nem merem megformázni. Van vmi ötletetek?
  • Dying Soul
    #27
    Jólvan, megoldottam a saját progijával gyorsformatálást csináltam és működik.
  • gzsbl
    #28
    Segitséget szeretnék kérni! Honnan lehet mp4 lejátszóra játékot letölteni illetve milyen fájl formátomu játékokat képes lejátszani.
    Köszi.
  • lampard99
    #29
    hy kaptam dimarsonos mp3/mp4-et és nem találok hozá convertet, hogy kell filmet rá rakni hogy le is játsza?
  • Dying Soul
    #30
    Elvileg a CD-jén kéne konverterprogramnak lennie, egyébként például az én mp4-em az .avi-t is játsza, csak a készülélkemben a film üzemmódot kell kiválasztanom.
  • lampard99
    #31
    ja nekem is van rajta egy avi és le is játsza de amikor én rakom rá egy avit akkor nem játsza le azt írja ki, hogy error
  • lampard99
    #32
    Honnan lehet mp4 lejátszóra játékot letölteni illetve milyen fájl formátomu játékokat képes lejátszani?
  • ayanami
    #33
    Szevasztok nem tudja valaki hogy mi a fene lehet akkor ha kaptam egy 4 gb os mp4 lejátszot és 1 gb -átig másol rá kb rendesen utána meg elkezd kb 15 megával másolni hipp hopp felkerül rá minden , de nem müködik utána semmi :S:S:S
  • steweee
    #34
    az mp4 lejátszó abban tér el az mp3-tól alapvetőleg, hogy ez már kisképernyőn videót is lejátszik nemcsak hangot?
  • lampard99
    #35
    hy all mp4 re milyen formátumú game-t tudok hasznélni(ha lehet)
  • akyyy
    #36
    amikitt vannak firmwarek, meg minden nyalánkság, azt bármire fel lehet tenni, vagy csak adott mp4-re.

    mretén most kaptam dana kb-713mp-t, van rajta firmware frissítés lehetőség, bár ahogy néztem a legujabb a 9.0.50.000, és ezen is olyan van. de van fasza xp téma, meg láttam aknakeresőt is lehet rá vhogy tenni. de HOGY?:S
  • Lazlo
    #37
    szijasztok! van egy logik 3hdd mp3plejátszóm. idáig működött most új rendszervan és megint elővettem a lejátszót de nem ismeri fel a winfos......régen pocre megvolt...most semmi se a winfos cd-n se sehol nemtalálok semmit ami működne. kiírja hogy usb to ide ennyi semmi mást és a buborék hang :) valaki?
  • lampard99
    #38
    elvileg cd nélkül is látnia kéne az mp3 lejátszódat. Ott a géppel van probléma szerintem!!!+hülye kérdeés az mp4 playeremen van game, lehet más játékokat fel rakni és ha igen milyen gameket?
  • fatima15
    #39
    kéne nagyon gyors segítség az mp4-emre (seltronic sel-2711G)
    rosz firmware-t raktam és most csak fehéren bevilan és nem csinál semmit kérlek segítsetek nagyon fontos lenne!!
  • laszy76
    #40
    hello mindenki!nekam is segitség kellene a frissítés el rontása után.A boltba mindenki a fejét rázza!Azért el dobni nem akarom!!S.O.S.!!!