576
MP4 Lejátszók, Firmware, Themes.
  • kranpet
    #256
    Concorde x-943 -ra, Orion mp4 lejátszókra használható konvertáló program!
    alpha-mp4.extra.hu

    Ha simán letöltöd a programot és nem módosítod a converter.ini file-t úgy, ahogy leírtam akkor concorde x-913-ra tudsz konvertálni!

    Sok sikert!
  • mike0013
    #255
    a fájlnév az lényegtelen, átnevezhetem szám.mp3-ra is, akkor is valahonnan kinézi, hogy annak mi a rendes neve, ezért gondoltam arra, hogy átírom a tulajdonságokban a sorszámát vagy akár a nevét is, az nem jött össze, utána megpróbáltam winamppal az sem jött össze, mostmár tényleg nem tudom, hogy honnan nézi az adatait:S
  • Frakk65
    #254
    A winamp-al? Az a fájlban tárolt MP3-tag-eket szerkeszti. Neked a fájlnevet kell nézned a sajátgépben, a TotalCommander-ben vagy akármi más fájlkezelőben.
  • mike0013
    #253
    sajnos nem, próbáltam már mindent, átírtam winamppal és a tulajdonságoknál is, hogy melyik szám hányadik legyen, illetve egyeztettem az album címeket is a számokban, de nagyon makacs mp4-em van:) mondjuk, ahogy néztem felmásoltam egyik haverom mp4-ére is az egyik ilyen albumot nála is így van, de akkor is elég idegesítő:(
  • redsas
    #252
    Tud valaki egy jó MTV convertert ajánlani?
  • redsas
    #251
    thx
  • Frakk65
    #250
    Sikerült megoldani a problémát?
  • Frakk65
    #249
    Többen kérnek tanácsot, hogy milyen lejátszót vegyenek. Én noname-t használok olyasmit mint a #221-es üzenetben, szerintem jobb mint amilyen olcsó. Ha vennem kellene, akkor mindenképpen olyant vennék ami AMV formátumú videót játszik. Nézzétek végig a fórumot, mindenki az AVI konvertálással és lejátszással kínlódik, az AMV-vel nincs ilyen gond. Van hozzá jó konvertáló és mindent átkonvertál amit a számítógép le tud játszami, csak a képméretet kell jól beállítani.
  • Frakk65
    #248
    A formázástól nem száll el a firmware, itt valami más történt. Kár volt egyből felülírni, most keresgéhetsz hozzá valót. Egyébként itt is érvényes az aranyszabály, kutyulás előtt mentés. Senki se írja fel ül a firmware-t, hogy nem menti el a régit. Tudom nem voltam nagy segítség, de a többek okulására is írtam.
  • Frakk65
    #247
    Az SD kártya több méretben van. DS, Mini SD Micro SD. A lejátszókba általában a Micro SD való.
  • redsas
    #246
    Cső!
    Van egy MP4 lejátszóm , milyen fajta sd kártyát kell venni?
    Van itthon sd kártyám, de azok nagyok!
    Valaki fel tudna pontosan világosítani, hogy milyen sd kártyát vegyek, azt megköszönném!
  • ForzaInter
    #245
    aham, mondjuk annyir nem zavar, egy nap max 2-3 órát használom...
  • mike0013
    #244
    nekem sansa e250-es mp4 lejátszóm van és 20-25 órát bír egy teljes feltöltéssel, szóval az a 4-5 óra nem olyan sok:S:(
  • ForzaInter
    #243
    ahogy visszaolvastam legttöbtöknek concorde mp4-el volt baja, szinte mindenkinek.
  • ForzaInter
    #242
    nekem PTI AM868C mp4-em van pénteken jött meg, tökéletesen működik, de aksija max 4-5 órát bír, ez jó vvagy rossz?

    firmware azmi?(nézzétek el tudatlanságomat)
  • galmat
    #241
    Hello!2 napja vettem 1 mp4(Anyka PMP2501) lejátszót.A gondom h sajna leformatálta öcsém.... így a firmware elszállt.
    Lehet valahogy segíteni rajta??? Mert sokféle firmware-el próbálkoztam azóta de nem működik ,mert csak a loading felirat van bekapcsoláskor és nem áll fel a rendszer...
    Ha vki tud segítsen please!!Nagyon fontos lenne!!!
    Köszönöm.
  • torque12
    #240
    "threeman" küldtem privát üzit.
  • ubul32
    #239
    Ja, a lejátszó típusa: thomson lyra em2600.
  • ubul32
    #238
    Aki tud segítsen! Kellene egy gyári szám, mert meghibásdott az mp3 lejátszóm, és alkatrészt kellene bele rendelni. A kedves lányom kidobta a dobozát, amin rajta volt a szám. Köszi!
  • torque12
    #237
    Oké, köszi.
  • 5c0rp330n
    #236
    tudtommal csak az h kínai :) de ma már úgyis mindent ott gyártanak végülis. ahogy hallottam, tudásban és minőségben sem rosszak.
  • torque12
    #235
    Üdv. Azt szeretném megkérdezni, hogy a meizu-nak van-e valami hátránya? Mert csak jókat olvasok róla. :)
  • 5c0rp330n
    #234
    jól értelmezem, hogy minnél jobb hangzást akarsz és egy teljesen noname multimédiás csodalejátszót akarsz venni? mert a 2 dolog nem összeeegyesztethető.
    nem sokat látni belőle a kis szar képen, az viszont lerí róla, hogy valami kínai iphone-ra hajazó ócska szar, ami feltehetőleg nagyobb, mint egy telefon és pár óra alatt lemerül az aksija (ha 1általán aksis) és hangzásilag a béka segge alatt van.
    ha jó hangzást akarsz, vegyél valami Sony-t, iAudio-t, iRiver-t, esetleg Meizu-t. ezekből viszont nem fogsz találni 4 gigás "multimédiás központot" 30-35k alatt, nem véletlenül. ha csak zenére kell, és nem szánsz rá annyit, akkor vaéami márkás kis monochrome kijelzős lejátszót vegyél.
  • Belph
    #233
    Sziasztok,egy kis segítséget kérnék.
    Rádiós MP3 ill. MP4 lejátszó vásárláson töröm a fejemet, de kuka vagyok hozzá. Amire használnám rádió és mp3 hallgatás, mennél jobb hangzás, illetve mint pendrive (anyagok hurcolására), tehát USB csati, ha lehet driver nélkül használható, és min 4GB memória.Ja és persze megbízható legyen.
    Marha nagy a választék, igazán nem tudok dönteni, de az tuti hogy 20.000
    Ft-nál nem akarok többet kiadni rá.
    Egy ilyen kütyüt találtam ami elsőre szipatikus:


    mp3, mp4 lejátszó nagy ÉRINTŐKÉPERNYŐS 2.8" 4 GB kapacitású mini SD kártyával bővíthető! video: MV, MPG, MPEG I , MEG II, and AVI Convert To AMV Képek:PEG ,BMP FM rádió diktafon funkció beépített játék E-BOOK funkció: TXT, IRC files USB kábelen keresztül is tölthető a csomag tartalma: hálózati töltő, érintő ceruza, USB kábel fülhallgató, szilikon védőtok.

    Mi a vélemény?

    Köszi
    Belph

  • mike0013
    #232
    sajnos egyik megoldás sem volt jó:(, de azért köszi
  • Frakk65
    #231
    A sorrend gond abból adódik, hogy a lejátszó nem rendezi sorba név szerint, hanem a fizikai pozíció alapján játsza le, vagyis a felmásolás sorrendjében. Ez akkor következik be, amikor egész könyvtárakat másolsz. Ekkor a PC is fizikai sorrend alapján olvassa és írja a lejátszóra, ami nem feltétlenül névszerinti sorrend. A megoldás az, hogy a fájlokat kijelölve egyenként v. pl a total commender-rel csoportos kijelöléssel másolod, ilyenkor a látott sorendben kerülnek felírásra.
    A hasonló nevű könyvtár problémára csak tippem van. Próbáld meg a fájl- és könyvtárnevekből kiírtani az ékezetes betűket. A lejátszók ezeket nem szereik.
  • mike0013
    #230
    Hello!
    Sansa e250-es mp4 lejátszóm van, és az a gondom vele, hogy az albumokon belül egy-két szám teljesen más helyen van a lejátszási sorrendben, mint mondjuk gépen vagy akár a számozást tekintve! Illetve van egy albumon amiben van 10 szám és az egyik számot beleteszi egy szinte hasonló nevű mappába, mint amibe a másik 9 van:S Hogy lehetne ezt megoldani, hogy mindkét dolog rendbe jöjjön? Köszi a választ előre is!
  • SnakeDoc
    #229
    Hello!
    Egy MP4 lejátszóra szeretnék beruházni, de nem vagyok valami jártas a témában, ezért szeretném megkérdezni tőletek, hogy mit ajánlanátok. Lehetőleg legyen bővíthető, kb. 2"-s kijelzővel és 20k körüli árral.
    Előre is köszi!
  • kranpet
    #228
    Alpha MP4 lejátszó



    http://alpha-mp4.extra.hu/
  • Frakk65
    #227
    Tudja-e valaki, hogy be lehet-e állítani, hogy mail üzenetet kapjak új hozzászóláskor?
  • Frakk65
    #226
    Én a "MP3 Player Utilities 4.05" programot használom, mert a hozzá adott korábbi verzióval ugrált a kép. Ezt a programot és még egyéb konvertálót innen tölheted le: "http://www.mympxplayer.org/"
  • kranpet
    #225
    Hello!

    Alpha MP4
    Szeretnék azokon az embereken segíteni, akik ilyen lejátszót vásároltak. A hozzá kapott cd-n lévő konvertáló program használhatatlan. Találtam egy programot, kicsit testre szabtam, úgyhogy most használható. Részletesen leírtam a konvertálás menetét a honlapomon. Kérek mindenkit, hogy aki érintett a témában küldjön valamilyen visszajelzést a sikerről, ha mégsem sikerülne az oldalon megtalálható az e-mail címem! Jó konvertálást, sok sikert! Remélem tudtam segíteni az érintetteknek!
    Honlapom címe:

    http://alpha-mp4.extra.hu/

    Üdv!
  • underx
    #224
    Sziasztok!
    Sajnos én nem keptam hozzá konvertálot,vagyis a lemezen csak zene konverter van.
    A csoda márkája Concore mp4fm .
    Ö is AMW file-at játszik le ,de milyen konvertert használjak hozzá?
  • monyesz
    #223
    Helló mindenkinek!
    Grebber nekem is tökre ugyanolyan menüm van mint neked vagyis ami a képen van olyan a menüm...csak az enyém alpha mp4player és én sem találtam olyan honlapot ahol vele foglalkoznának...!
    csak ennyit akartam...csáó
  • Frakk65
    #222
    A firmware frissítést NEM AJÁNLOM! Alapszabály: amig működik ne piszkáld! Az, hogy mivel lesz jobb az a firmware-től függ. Általában hibajavítások vagy kényelmi funkciók javítása lehet az elkőny, de ez össze sem mérhető a rizikóval, hiszen egy mozdulattal működésképtelenné teheted. Ezen kívül a garancia is ugorhat, már ha van egyáltalán.
  • grebber
    #221
    Nekem ilyenem van.Kérdésem ha firmware-t friistenék akkor mivel lenne jobb a lejátszó?? Hol található firmware??
    Nem is tudom létezik-e ennek az ultramedianak honlapja vagy valami :(

  • Tigristank
    #220
    Nem hiszem, mivel nekem már van mp4 lejátszóm, ha nem lenne, akkor elképzelhető. :)
  • Frakk65
    #219
    Ez a lejátszó AMV fájlokat játszik le. Adnak hozzá egy konvertáló programot amivel át kell konvertálmi a videót ebbe a formátumba. Amit a számítógép le tud játszani, tehát van hozzá kodek azt átkonvertálja. Ki kell választani a lejátszó képernyőjének felbontását is. Ezután átmásolod a lejátszóra és már megy is, ezzel a formátummal nem szokott gond lenni.
  • Frakk65
    #218
    Vagy rossz a lejátszó, vagy hekkelt a memória. De több infó kéne magárol a lejátszóról. Azon a gépen ahol egyszer nem ment azon többet soha sem megy?
  • Frakk65
    #217
    Több oka lehet. A legegyszerűbb, hogy ékezetes fájl v. könyvtárnevet használsz. Többször segített már a megfelelő verziójú konvertáló program felkutatása. A hozzá adott program sem garancia a sikeres konvertáláshoz. Nekem például ugrált a kép és ugyanannak a programnek egy másik verziója segített. A harmadik a vesszőparipám, a hekkelt memória. Ha kell erről bővebben tudok írni.