576
MP4 Lejátszók, Firmware, Themes.
  • FZoleee
    #376
    az nem ment, azt mondta, hogy nem tudja formázni...
  • tivi2000
    #375
    nekem is volt ilyen próbáld meg formázni: sajátgép/az mp4-ed meghajtójára jobbegérgomb/formázás/gyorsformázás-t pipáld ki és ok
  • FZoleee
    #374
    ja, és meg se tudom nyitni a gépen, hogy rámásoljak valamit, ugyanis a win azt írja, hogy nem lehet olvasni...
  • FZoleee
    #373
    Valamelyik menüpontba belépve: Initializing... majd gyakorlatilag "újraindul"
  • tivi2000
    #372
    "Asszem beszart :c" ezalatt mit értessz? nem biztos hogy firmware hiba mit ír ki vagy mit nem ír ki?
  • FZoleee
    #371
    Hali!

    Chrome mp4 lejátszóhoz nem tudtok firmware-t? Asszem beszart :c

    MP4-PLAY02/4GB-CHR típusú
    Ez a firmware van rajta most:
    AK1022
    2006/06/25
    9.1.52.000
    2006/12/28
  • tivi2000
    #370
    @LDC: hát először ami van rajta test videó az lejátsza-e?
    másodszor a konvertáló program jó-e? milyen? ha az rossz akkor cseréld vmi másra
  • tivi2000
    #369
    @adster:
    1. ha az mp3-akat a gépen hangosabbra veszed valami programmal
    2. hát vagy más firmware-t teszel fel (ezt nem ajánlom) vagy a gépen felszabdalod a mixeket
  • LDC
    #368
    Sziasztok!

    A két lányom kapott ( 8o) ) karácsonyra egy MOMO Supercard típusú MP4 lejátszót.

    Minden nagyon tuti rajta, csak egyszerűen nem tudok rá filmet átkonvertálni. A Cd-n, amit adtak hozzá azzal sem sikerült. Próbáltam már mindenfélével, de sajna nem megy..

    Kérlek segítsetek, hogy egyáltalán milyen irányban induljak el....

    Van rajta test videó klip, azzal nem lehet kezdeni valamit???
  • adster
    #367
    Sziasztok, Karácsonyra kaptam egy Philips SA3025/02 típusú lejátszót, ezzel kapcsolatban szeretnék nektek feltenni egy (két) kérdést, mivel látom, hogy eléggé otthon vagytok a témában.

    1.Mint azt több helyen is olvastam ez a típus eléggé halk, már vki szintén panaszkodott erre, amihez én is csak csatlakozni tudok. Szóval azt szeretném kérdezni, bár lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de ezen semmiféle fülhallgató nem segíthet? Bár a gyári helyett egy korábbi Panasonic fülessel próbálkoztam, nem sok sikerrel. Nem azt szeretném, hogy beszakítsa a dobhártyámat, de pont azon a határon van, hogy a kedvenc számaimra még egy-két egységet azért nyomatnék...főleg zajos tömegközlekedési eszközön. Szóval ez reménytelen lenne?

    2. A másik pedig, lehet, hogy még nagyobb hülyeség, vagy még kevesebb az esélye a megoldásnak. A tekerés a második problémája a szerkezetnek. Az ugyanis borzasztó lassú, nem lehet állítani a sebességet, mint egy korábbi lejátszómban pl. Ez több órás mixeknél eléggé zavaró tud lenni, ha a kedvenc számomhoz több nap tekerés után érek csak oda... Szóval ehhez nem fejlesztettek ki esetleg vmi szoftvert, Philipsék háza táján nem lelhető fel vmi megoldás?

    Előre is köszönöm szépen a segítségeteket, hozzászólásaitokat!
  • gamer1985
    #366
    Üdv! Seltronic mp-501g hez tudtok adni firmware-t fontos lenne köszi
  • hotech
    #365
    csak akkor működik a rádió, ha a fülhallgató be van dugva, mert az az antennája. Így próbáltad ? Ha így sem megy akkor szervíz.... mint az enyém is, mert annak meg nem akar elhallgatni a hangszórója...
  • R3TR0
    #364
    Samsung Yepp P2JAB 4GB


    Ilyen van vlaakinek?? TApasztalat?


  • kék
    #363
    S.O.S.!

    Vettem egy zsír új MP4 lejátszót, de a drivere csak WIN98-hoz jó!
    Nekem XP-m van és már az egész rokonságomnak is. A PC felismeri, de a meghajtót ugye nem tudja telepíteni.
    Mit lehet tenni? (Anélkül, hogy install win98.)

    Szépen kérem, valaki segítsen.
    Előre is köszönöm.
  • hitch
    #362
    sziasztok.ma kapott fater egy concorde x-913-as mp4 lejátszót.minden jó csak a rádió állomásokat nem képes találni.mindig rányomok az automatikus hangolásra de semmi züg az egész.

    vki tudna segiteni?
  • miki10
    #361
    Sziasztok!!
    én tegnap vettem az OMP4-238-at.
    tegnap még nem volt vele semmi gond a videoval el indult, ma pedig egy videot se akkar el inditani mindig azt írja hogy Fájl formátum hiba! , pedig avi. fájl ba van a video.

    valaki tudja hogy leht megoldani a problémát hogy el inditsa a videot?
    SEGITSÉG!!
  • torpi1
    #360
    Sziasztok szeretnék segítséget kérni.
    Van egy EasyTouch ET-3040-es mp4 lejátszóm. Az általános infók szerint lejátszik szinte minden formátumot amit konvertálni kell. Adtak is a lemezen egy konvertálo progit de az semmit nem csinál. Ha fel rakom a filmet akkor azt írja ki hogy file format error. Mit tegyek hogy végre működjön a dolog? Az Mp3-on kívűl semmit nem tudok felrakni rá.
    A segítséget előre köszönöm
  • egyeki
    #359
    sziasztok!
    nekem amikor a számítógépre kapcsolódom és fel akarom tölteni az akumlátort.ami merülőben van de ha csatlakoztatom akkor azt írja ki hogy:full

    remélem tudtok segíteni
  • Soldiers
    #358
    oks
  • 5c0rp330n
    #357
    szintén egy foshaémaz. első körben azt kéne eldöntened, hogy mire is kell pontosan. ez itt mondjuk kétfelé válik: zenehallgatásra-videónézésre vagy haverok előtti villogásra. ha az utóbbiról van szó, akkor egy ilyen nevenincs kínai szarral nem fogsz villogni sehol. ha az előbbiről van szó, akkor mégcsak ennyire sem szerencsés az a lejátszó, ugyanis az eredeti céljára valószínűsíthetően teljesen alkalmatlan. ha jó lejátszót akarsz venni, két alternatívád van: olcsót veszel, ami kisebb tudású, szinte biztosan nem touch alapú és mégcsak nem is színes kijelzős, zenehallgatásra viszont tökéletes, vagypedig fullextrás drágábbat veszel. a kettő egyszerre nem fog működni. amiket te kiválasztottál, mind2 olcsó, és csillivilli, és mind2 kevesebbet ér egy vödör szarnál is. ha mindenképpen ilyet veszel, akkor ne várd senkitől, hogy ajánlott vételnek mondja, és ne is kérj tanácsot, hogy melyiket válaszd, az összes ilyen ugyanolyan szar.
  • Soldiers
    #356
    És ez?
  • 5c0rp330n
    #355
    akkor vedd úgy, hogy beigazolódott a gyanúm.
  • Soldiers
    #354
    hát a eredeti neve a Ipod Touch Clone
  • 5c0rp330n
    #353
    ez mi? ez egy készülék? ebből mi a gyártó, mi a típus? az MP4 a gyártó és Touch Screen a típus vagy MP4 Touch a gyártó és Screen a típus? :S
    ha a gyanúm igaz, és ez egy olcsó másolata valami ipod-nak, akkor a válasz egyértelmű: nem éri meg. ha az ablakon dobod ki szó szerint a pénzt, akkor is hasznosabbat csinálsz.
  • Soldiers
    #352
    Hello szerintetek megéri ezt venni MP4 Touch Screen 19 ezer??
  • Jobson
    #351
    én ezt fogom megvenni de nézz szét itt az mp5 lejátszók között.
  • matyi0323
    #350
    sziasztok, nekem is hasonló kérdésem lenne, mint Jobson-nak, nekem annyira a nagy kijelző nem lényeg...csak ha lehetne megközelítő áron..:D olyan 20ezerig gondoltam:D:P köszi előre is
  • Jobson
    #349
    Tudnátok ajánlani egy jó mp4 lejátszót nagy kijelzővel. A melóhelyre kellene filmet nézni. De azért ne hordózható tv méret legyen köszi
  • Sati84
    #348
    Höh, jó hülye voltam, mert az USB port eleve nem adhat le 500mA-nál nagyobb energiát :-) Eh, én és az ötleteim... Nem véletlenül kérdeztem ma meg egy okos embert ma :D

    Egyik ismerősöm tippje az volt, hogy a fájlrendszer felismerése közben egy végzetes kivétel történik, és az XP úgy van beállítva nálam, hogy ilyenkor ne mutassa a kék halált, hanem rögtön kapcsoljon ki szabálytalanul, húzza ki a konnektort. Azt mondta, hogy az USB-drivert kéne frissíteni, és akkor megjavul a dolog. Pont most frissítettem, de az átviteli sebesség lassúsága miatt eredetileg. Most majd ha hazaérek, akkor megpróbálom, de ha nem fog menni, akkor van egy szép feladványom a topik közönsége számára :-)

    Hol lehet egyébként az XP-ben beállítani, hogy mi történjen? Én inkább megnézném azt a kék halált, hogy tényleg az-e a baj...
  • Sati84
    #347
    Nemrég vettem egy Sandisk Sansa Fuze 8 GB mp3 lejátszót, és egy eléggé furcsa problémám van vele... Egyébként nagyon király, mindenkinek ilyet ajánlanék, mert az iPodot szerintem simán veri, igaz, a tárkapacitás elég vékony, de nekem személy szerint elég a 8 GB. Szupergyors, szép, sok funkció, gördülékeny, álomszerű. De tényleg.

    Na, a probléma a következő, igazából nem a lejátszó hibája, hanem inkább a gépemé, de nagyon érdekes. Más gépen már működött a fájlátvitel, aztán kipróbáltam a sajátomon is, és azt történik, hogy kb fél perccel azután, hogy csatlakoztatom USB-n keresztül a géphez a lejátszót, a gép kikapcsol! Persze nem normál shutdownnal, hanem egyszercsak mintha elmenne az áram. És valószínűleg ez is történik... Többször is teszteltem, de mindig ez lett az eredmény. Olyan, mintha nem adna elég áramot a táp ahhoz, hogy meghajtsa a lejátszót is. Van tippetek rá, hogy tudom csökkenteni a fogyasztást, legalább arra az időre, amíg feltöltöm és másolok rá zenét? Csökkentett módban pl. kevesebbet fogyaszt a gép? Vagy van erre valami mód?

    Ha nincs tippetek, akkor persze veszek új tápot, csak kérdezem :-)
  • 5c0rp330n
    #346
    felejtsd el.
  • zsoli03
    #345
    SZiasztok! az lenne a kérésem, hogy lesz egy centon movox mp4 lejátszóm, van rajta játék, de nem tudom hogy milyenek, kiterjesztése, lehet-e rá tölteni játékot? tudja valaki?
  • Szabo01
    #344
    Eladó egy ipod nano 8gb clon Szürke/titán színben! Nem volt még használva, csak be lett kapcsolva, teljesen olyan mint az eredeti! Fóliás kijelző, adatkábel/töltő, fülhallgató, doboz,papírok van hozzá. 8gb memória, FM rádió, MP3-MP4 lejátszás,videó lejátszás! A képet e-mailban tudok küldeni! Akit érdekel e-mailt írjon, mert itt a fórumon nem akarom megadni a tel.számom! E-mail cím: [email protected]
    Személyes átvétel Budapesten megoldható.

  • danikarate
    #343
    Hello!
    Tudnátok nekem ajánlani egy jó MP4 lejátszót, ami jól viszi a zenéket, inkább filmeket és nincs rossz áron?
  • zvaragabor
    #342
    Szerintem nem tudom, én leragadtam az mp3-nál. Mp4 anyumat csábítja, 2,2 colos kijelzős, Micro Sd kártyás, stb dolgokkal 14 ezerért.
  • 5c0rp330n
    #341
    szerinted egyféle mp4 lejátszó létezik? a szarabb lejátszóknál nyilván át kell konvertálni, az extraállat lejátszók meg biztos viszik az avi-t is konvert nélkül..
  • zvaragabor
    #340
    Üdv. Mp4-re filmet hogy szerzek be? Van egy bármilyen filmem, és azt át kell konvertálni?
  • 5c0rp330n
    #339
    szervíz
  • gimme5
    #338
    Sziasztok!
    Egysürgős kérdésem lenne:
    A barátnőm tegnap töltötte a Creative Zen 4 GB mp4 lejátszóját és ma
    ég az a led, ami azt jelzi, hogy be van kapcsolva, ugyanakkor
    semmire nem reagál, se ki, se bekapcsolni nem lehet, számítógép
    nem érzékeli, stb...
    Lehetséges, hogy túltöltötte???
    Ilyenkor mi van? Ha merül egy kicsit, akkor helyerejön? Vagy
    elcseszte ezzel???
    Köszi előre is!
  • Japep
    #337
    ?
    :D

    De már mindegy is, a Sonyt vettem meg... :)