1707
juiced2
  • laci 700
    #11
    hali
    engem is érdekel h milyen lesza játék!
    az nfs-t már unom:p
    remélem jobb lesz mint az első része:D
  • Szabi1991
    #10
    - Ték -

    Juiced 2 in development, advertising included in the price

  • Hydroceph
    #9
    uff
    elsovel toltam vmi eszméletlen xar volt nekem iranyitas, kiscit lassunak is tunt ajtek, nfs sztem elvezhetobb de majd kiprobalom ezt is....
  • ZsirosKenyer
    #8
    részletezed hogy miért is szar?
  • TothLaci
    #7
    Nekem Test Drive: Unlimited PC-s változatában van az összes reményem.
  • Code92
    #6
    sztem ennél pénzre hajazóbb játék még nem igen jött ki a játkot először beharangozták szimulátornak realisztikus grafal aztán utcai szimuléátornak aztán árkádnak aztán nem volt kiadóüja aztán 1 év múlva lett és akkorra az eddig is szar játékból egy mégszarabb lett és pénzügyi okokból sajnos lesz második rész is de ez csak személyes vélemény
  • NEOreg3
    #5
    szerintem a leggyengébb volt a Street Legal, Street Racing Syndicate, és az NFS-ek közt
  • Jeff24
    #4
    Szerintem is faszább volt mint az NFS:)
  • kuci06
    #3
    Lesz második rész? Az első részt nagyon szerettem, volt benne pár dolog, amit az undergroundból hiányoltam
    Kíváncsian várom, hogy mit hoznak ki a második részből
  • grebber
    #2
    Juiceddel még nem toltam,de a legutóbbi nfs-ekkel [NFSU, NFSU2,NFSMW] (Carbont még nemvolt helyem feltenni) hogy az ember szarrá unja magát az állandoan ugyanazoktól a pályáktól csak forditva kerszetbe kasul így ugy ez eléggé lehangolo szvsz.

  • ZsirosKenyer
    #1
    Gondoltam utánanézek hogy van-e vmi friss info a Juiced második részéről, de most látom hogy még topikja sincs..
    Sajnos az előző rész nem lett annyira sikeres, a GameSpot-tól is csak 6.1-es "Fair" értékelést kapott, annak ellenére hogy szerintem messze jobb mint a legújabb nfs-ek!

    shotok még nincsenek de be van jelentve