1707
juiced2
  • ZsirosKenyer
    #1
    Gondoltam utánanézek hogy van-e vmi friss info a Juiced második részéről, de most látom hogy még topikja sincs..
    Sajnos az előző rész nem lett annyira sikeres, a GameSpot-tól is csak 6.1-es "Fair" értékelést kapott, annak ellenére hogy szerintem messze jobb mint a legújabb nfs-ek!

    shotok még nincsenek de be van jelentve
  • grebber
    #2
    Juiceddel még nem toltam,de a legutóbbi nfs-ekkel [NFSU, NFSU2,NFSMW] (Carbont még nemvolt helyem feltenni) hogy az ember szarrá unja magát az állandoan ugyanazoktól a pályáktól csak forditva kerszetbe kasul így ugy ez eléggé lehangolo szvsz.

  • kuci06
    #3
    Lesz második rész? Az első részt nagyon szerettem, volt benne pár dolog, amit az undergroundból hiányoltam
    Kíváncsian várom, hogy mit hoznak ki a második részből
  • Jeff24
    #4
    Szerintem is faszább volt mint az NFS:)
  • NEOreg3
    #5
    szerintem a leggyengébb volt a Street Legal, Street Racing Syndicate, és az NFS-ek közt
  • Code92
    #6
    sztem ennél pénzre hajazóbb játék még nem igen jött ki a játkot először beharangozták szimulátornak realisztikus grafal aztán utcai szimuléátornak aztán árkádnak aztán nem volt kiadóüja aztán 1 év múlva lett és akkorra az eddig is szar játékból egy mégszarabb lett és pénzügyi okokból sajnos lesz második rész is de ez csak személyes vélemény
  • TothLaci
    #7
    Nekem Test Drive: Unlimited PC-s változatában van az összes reményem.
  • ZsirosKenyer
    #8
    részletezed hogy miért is szar?
  • Hydroceph
    #9
    uff
    elsovel toltam vmi eszméletlen xar volt nekem iranyitas, kiscit lassunak is tunt ajtek, nfs sztem elvezhetobb de majd kiprobalom ezt is....
  • Szabi1991
    #10
    - Ték -

    Juiced 2 in development, advertising included in the price

  • laci 700
    #11
    hali
    engem is érdekel h milyen lesza játék!
    az nfs-t már unom:p
    remélem jobb lesz mint az első része:D
  • Elmör
    #12
    Egyetértek az irányítás nem volt a legjobb. Volt aki "realisztikusabbnak" mondta, de ez már inkább a ló másik oldala volt. 300 lóerő felett már nehezen lehetett nyerni körversenyben, és mindegy volt, hogy milyen hajtású a kocsi. 4X4 is ugyanúgy megpördült, mint az FWD vagy RWD, szóval kicsit eltúlozták. Viszont ami miatt tetszett, az a zene, játékhangulat és a sok verda. Tuningolni NFS-ben többet lehetett. Ja és a dyno pad is cool volt.
  • Jagi
    #13
    Én tudtam menni a lvl3-as verdákkal is, de csak az elfő kerék meghajtásúakkal. Pl az s2000-rel 2 kanyart tudtam bevenni :P
    De összeségében tetszett, csak egy idő után unalmas volt (vagy 4 naptári évet játszottam vele)

    Bár meg akartam venni ps2-re, de mikor megláttam az árát inkább csak anyáztam...

    Jöhet a kövi^^
  • Jagi
    #14
    első*
  • TommyC
    #15
    szerintem a juiced első demója volt a legjobb, a többiér egy rupót se adnék...
    a carbon perpill a legjobb a véleményem szerint, de "kicsit" uncsi már ez a nfs széria...:S
  • TommyC
    #16
    De egyébként a #10 hszbe belinkelt oldal tartalma is bizonyítja a pénzhiányt...
  • Pheaper
    #17
    hú ez jó lesz remélem :)
  • Synit HUN
    #18
    Én már nagyon várom. Főleg a multi volt jó az elsőben. Ki lehetett kapcsolni az ütközést így a lag már nem számított mint a fos Nfs-ekben. Meg hát a lóerőre osztályozott verseny. Nem jött Punto a Viper ellen.
  • Jagi
    #19
    és ami fontos, hogy nem hagyta ott :)
  • Mikiller
    #20
    Jó volt ez csak szokni kellett az irányítást, mint minden game-ben.
    Nekem sajnos lenullázódott egy hónap után a profilom a GamaSpy miatt, pedig 4. voltam a listán és nem volt kedvem újrakezdeni.
    Synit-el találkoztam is ott MokaMiki néven voltam
  • Synit HUN
    #21
    Mekkora volt azaz egész :D Én 20-on belülre jutottam csak, de volt hogy felléptem és szinte azonnal kaptam a meghívást versenyekre :D
  • laci 700
    #22
    Van már valami kép a játékról?
    köszi
  • Szabi1991
    #23
    ha lesz, ide ugyis belinkeli valaki
    (még nincs)
  • Szabi1991
    #24
    :)
  • Pheaper
    #25
    :D
  • ViktorMSC
    #26
    Ebba a játékba amúgy sztem csaz a kocsi irányításán kéne javítani
  • ZsirosKenyer
    #27
    jó hír:

    "Adam Freeland is currently scoring the THQ computer game JUICED 2. He'll also be music directing and music supervising the street racing game."

    Biztos ütős lesz! És változatos is egyben. Aki ismeri A.Freeland Back to mine c. albumát az tudhatja hogy nem csak az elektronikus, hanem a rock zenékből is remek válogatást vágott össze.
  • rikimen
    #28
    hellótok gondolom már tudtátok hogy csődbe ment az Akklaim!!!!!!!!!!
  • rikimen
    #29
    Így késik a kiadás
  • Jagi
    #30
    cikk link stb, ezt honnan veszed? :P
  • Synit HUN
    #31
    Ezt olvassad!Juiced 2
  • SötétBarom
    #32
    Yeah, fasza pesti spoilerleszakadós sztrítrészing!!!
  • rikimen
    #33
    nagyon nagy lesz !!!!!!!
  • SötétBarom
    #34
    Gamespot már ment vele egy kört..
  • ZsirosKenyer
    #35
    remélem csiszolnak a fizikán mert a videó alapján elég rosszul néz ki
  • ZsirosKenyer
    #36
    aki még nem látta volna: screenshots
  • Szabi1991
    #37
  • Pheaper
    #38
    jóa(Y)
  • SötétBarom
    #39
    Ouh.. Vidijót nemis láttam.
  • Jagi
    #40
    Ezt most honnan?
    Mi szar szted ezen a fizikán,
    amit ráadásul egy video alapján állapítassz meg?
    ...és minek a fizikája?
    Már az egyé sem volt olyan rossz sztem...