10030
  • Gabesz026
    #298
    Te hol rendelted meg mert nekem még nem engedi előrendelni a CD Galakxisnál még csak értesítést tudtam kérni ha megjön a game küldenek emailt és csak akkor tudom megrendelni.
  • wedge31
    #297
    Én már elörendeltem megéri igy egy ezresel olcsobb.
  • Gabesz026
    #296
    Hi!

    Holnap érkezik a game a CD Galakxishoz legalábbis ezt olvastam.
    Remélem holnap már jön az email hogy lehet rendelni és akkor szerintem már pénteken meglessz a game. Legalábbis jó lenne!
  • wedge31
    #295
    Tesco ? elmész a cdgalaxisba és ott már pénteken biztos kapsz.
  • TopGun
    #294
    Sziasztok! Nekem egy nagyon furcsa problemam van a game-val: tegnap letoltottem az angol demot, installaltam es mukodott is. Viszont ma amikor ujra tolni akartam akkor a fokepernyon semmilyen felirat nem volt es azt irta ki, hogy empty locale id ezt mit jelent? es mi a megoldasa? mert "okosan" letoroltem az 1,7GB setup.exe-t! :( A jatek egyebkent fut, csak sehol nincs egyetlen betu sem az egesz kepernyon es tegnap ota semmit nem alitottam az opciokban! :(
  • Rettenthető
    #293
    A demo alapján tetszetős, bár a Barátság-kőolajvezeték, kicsit érdekesen hat olykor a tájban.
  • McFrost
    #292
    Hármótoknak a válasz:)

    P4 2,66 Ghz processzor, GF6800 256 mb, 1,25 Gb RAM, XP SP2.
    A futással nincs gond, néha megakadt, meg mikor 10 kobold zaklatott akkor a futás szaggatott, de a helyben csépelés nem :)
    De 3x gondolt egyet és sleep módba kapcsolt, nem is reagált semmire csak a táp offra.
  • RaveAir
    #291
    Milyen Windows-od van, és azon belül milyen frissítések vannak feltelepítve?
    Amúgy a teljes verzió sok mindenben javított (ha a readme-t megnézted) lesz, mint a demo.
  • vandyke
    #290
    Ennek számos oka lehet: régi driverek, rossz hardveres telepítés stb. Egy biztos a demót nem láttam, kizárólag csak a magyar verziót teszteltem/-tük két különféle rendszer alatt (irodai XP, otthoni Vista). Kompatibilitási probléma miatt nekem soha nem fagyott, szóval részemről elég stabilnak tűnik a játék. Ezért a kérdésedre 100% választ nem tudok adni, sorry :)
  • SLICK
    #289
    Milyen géped van? Lehet, hogy drivert kell frissítened...
  • McFrost
    #288
    Helló!
    Engem ez a "játék közben kilépek" probléma érdekelne, vajon mi okzhatja?
  • vandyke
    #287
    A magyar felirat mindenkor azt jelenti, hogy minden olyan szöveges rész amely a játékban megjelenik, lokalizálva van. Ez soha nem volt magyarázva, mert sztem egyértelmű. Akinek nem, attól utólag is elnézést kérünk.
    Tesco: tuti nem lesz pénteken ott, ugyanis a Tesco totál speciális eset. Ha egy áru beérkezik azt le kell jelenteni, majd kapunk egy rendelést, amelyet egy központi raktárba kell szállítani az általuk megadott időpontba (nem akkor, amikor mi gondoljuk. A mi esetünkbe ez minden hét keddi napja. Ez azt jelenti, hogy ha kedden oda kerül, akkor kell 1-2 nap mire a központi kamion elszállítja oda. Totál macera, de hát ez a TeCSo.
  • TGWH
    #286
    Azt én is megnézném, számomra az orosz munkások dumája voltak a legjobb az aoe3-ban :D
    Majd elfelejtettem! A Sacred 2 zenéjéről nem tudni v.mit? Marad az, amit a sacred2.com-on lehet hallgatni, vagy lesz Blind Guardianos is? Tetszik a zene, amit hallhatunk, de azért meg kell néznem, hogy winamppal hogy fut a game :D
  • TGWH
    #285
    A honlapotokon magyar felirat, és angol hang van írva. Ez mindig is ott volt, vagy csak most frissítettétek? Ha mindig is ott volt, akkor nem szóltam, de ha csak most frissítettétek, akkor a Ti hibátok is lehet, mert senki sem tudhatja, hogy Nektek mi a ,,természetes''. Ha odaírjátok hogy angol hang, teljsen magyar szöveg, az egyértelmű, de számomra még az sem volt egyértelmű, hogy a felirat szó csak a videókra vonatkozik, meg a játék motorjával készült párbeszédekre, vagy úgy mindenre, skillektől kezdve a menün át a legapróbb hordóig. Az, hogy pár hónap munka lesz vele, szerencsére hallottam, és bizakodtam, de letörték a lelkesedésem, mondván hogy a felirat az csak a videókra vonatkozik...
    Ha azt írjátok a cdgalaxisnak, hogy írják ki hogy magyar szöveg és angol hang, akkor semmi gond sem lenne, de a honlapjukon nincs egyértelmű infó.
    Még egy-két kérdés; hallottam olyat, hogy a tesco/metro-ban később fog csak megjelenni a játék. Én direkt azért nem rendeltem meg, hogy ne kelljen várni rosszabb esetben hétfőig/keddig, mire kiszállítják, hanem bemegyek ezen a héten pénteken a tescoba, leemelem a polcról, és nem kell várni a feliratos fehér furgonra. Ez is kacsa, vagy a játék pénteken még nem lesz kapható a tescoban? Meg persze nekem az sem mindegy, hogy pénteken reggel, vagy este érkezik a szállítmányotok. Erről tudni v.mit?
    Köszönet minden infóért, legalább a ,,kultúrbarbárok'' elcsendesedhetnek. Irónikus idézet az idézőjelben, ugyanis ezt pont rám mondta az az ember, aki már a felirat szó láttán már-már kiröhögött, hogy nem lesz ez teljesen magyar :D
  • vandyke
    #284
    Spongyát rá, de most is azt mondom inkább kérdezzetek legfeljebb azt mondom, hogy ez még nem publikus, ne paráztassuk be a népet. Azt hagyjuk meg a sajtónak :)))
  • RaveAir
    #283
    Pedig mekkora hangulata lett volna valami szovjet-csehszlovák koprodukciós hanganyagnak? ;)
  • Newfronter
    #282
    Beláttam már hogy nem jó az infóm, csak egy USA beli cdv fórumon egy hiteles cdv-s fórumozó non-english verziót írt, ebből szűrtem le. Mégegyszer bocsi!
  • Kandurex
    #281
    Olyan kaliberű játékok, mint a Fallout 3, lesz tervben egy esetleg magyar szöveges verzió?
  • LeonSilver
    #280
    Isten küldött.Vagy valaki más de az nemszámít ;)
  • vandyke
    #279
    Jesszusom! Newfronter honnan a búbánatból szedted, hogy német lesz, és miért közlöd ezt tényként? Ki mondta neked, hogy német nyelvű kiadást adunk ki? Láttál te már német nyelven kiadott AAA-s játékot Magyarországon? Srácok inkább kérdezzetek, de ne írjatok butaságokat. A honlapon ha "magyar felirattal" van jelölve az azt jelenti, hogy angol lesz a hang alatta és nem német, nem kínai és még kitudja milyen nyelveket írhatnék.
    Az angol nyelvterületeken azért van ez a kavarás, mert úgy tűnik, hogy csúszik a konzol verzió és ők csak együtt akarják kiadni nem pedig külön-külön. Szóval megerősítem, hogy itthon október 3-én van a megjelenés ANGOL hang + magyar felirattal.

    Üdv,
    T.G.
    cdv - sevenm
  • SLICK
    #278
    na remek ^^ THX h utánakérdeztél
  • wedge31
    #277
    Jó hir igy a nap végére.
  • Newfronter
    #276
    Az jó! Mert az USA beli seven m azt mondta hogy non-english release-ek lesznek EU-ban, akkor az nem azt jelenti hogy nem lesz benne angol. :)
    Köszi az utánakérdezést!
  • envoka
    #275
    Választ kaptam a SevenM oldalán, hogy Angol vagy Német nyelven fog-e megszólalni.
    A válasz
    Ha valaki nem kíván ellátogatni a válaszért, elárulom, Angol.
  • Vincentcloud
    #274
    Ja, és a gépem megfelel a követelményeknek szóval biztos nem ez a probléma
  • Vincentcloud
    #273
    Nekem el se indul az angol demo, szépen elkezd töltögetni, és a legelső képem az mint a 252-es hozzászólásba, én vagyok ennyire béna, vagy csak egyszerűen nem hajlandó elindulni a game?
  • LeonSilver
    #272
    Ha jól megnézed nem sokan beszéltek warezról.Azt meg szeretném én eldönteni, hogy melyik verzióra adom ki a pénzem.Leszarom a magyar feliratot de nekem ne németül vartyogjon mert kib***** az ablakon.ÉN az angol verziót fogom megvenni akár úgy is, hogy kintről kell megrendelni és várni kell rá novemberig.Ennyi.
  • Sheol
    #271
    Biztos lesz valami megoldás, megrendelni külföldről, kicserélni a hangfileokat, vagy ilyesmi.
    Sok okos ember van a nyeten, majd kifundálnak valamit. :)
  • TGWH
    #270
    Bakker... lesz gondolom olyan opció, hogy beszéd ki és be. Aki nem akarja hallgatni németül, az az ki részt válassza, aki akarja, vagy mindegy neki, az a be opciót jelölje majd be... El nem hiszem, hogy ez a német nyelv egy valódi indok, sztem csak kitaláltátok, hogy legyen mire mondani, hogy hűűű de szar... vagy akkor már a warez is indokolt, mi? :D
  • McFrost
    #269
    Egyébként meg magyar felirat lesz, gondolom a beszédet le lehet majd halkítani. Zene lesz, attakk hang lesz meg magyar felirat, mi kell még? :-]
  • McFrost
    #268
    Nyelvi megjelenésnél jobban izgat, hogy miért rakja magát sleep-be a gépem játék közben :|
  • Gabesz026
    #267
    Azt hittem a CD Galaxisnál meg lehet majd rendelni angolul. Te hol rendelted meg az angol változatot és mennyiért?
  • tugyiti
    #266
    Jó lett a game,gyönyörű effekt parádé,egy quest bug van nekem az 5 brigade vagy mit megöltem de nincs ott a highway man akihez letudnám adni,valamint collision bug is van:a legyilkolt ellen néha felkel lesülyed derékig a földbe és hadonászik tovább,de megütni nem tudom olyan mintha ott se lenne :DD ettől függetlenül jó lesz ez várjuk.
  • wedge31
    #265
    Honnan veszed meg ? itthon mégegyszer nem fogják kiadni ,külföldröl meg már elörendelhetö a biztosan angol nyelvü release.
  • Gabesz026
    #264
    Azért kiváncsi leszek mikor megkön a game a CD Galaxis-hoz kiírják-e hogy a game német nyelvü magyar felirattal. Remélem lessz warez verzió az angol változatig játszok azzal és csak utánna veszem meg. Köszi az infót!
  • wedge31
    #263
    Ott? volt olyan hogy két hét mulva kaptam választ magasról tesznek a vásárlokra de mivel már pénteken megjelenik nem kell már sokat várni és minden kiderül.
  • Fehercsoki
    #262
    Hehe szar demo else indul már a német de az angol se ennyi ezzel még novemberbe se fogok játszani.Szerintem azért mert megtartotta a németből a beállításokat=/
  • xido
    #261
    azért nem mindegy,hogy tátognak és csak olvashatod,vagy nem angolul szólal meg,hanem valami irritáló nyelven:)
  • envoka
    #260
    A SevenM fórumán rákérdeztem milyen nyelven fog "beszélni" a game, de válasz jó esetben csak holnapra várható szerintem.
    Amúgy nekem mindegy. Miattam kínaiul is vartyoghat, akkor is megveszem.
    Nemtudom ki játszott a The Fall - Last Days of Gaia játékkal, ott pl. a beszédnek nem is volt hangja, csak tátogtak a karakterek.

  • LeonSilver
    #259
    Én mindenképpen csak angolul veszem meg.Még ha azon nemlesz magyar felirat akkor is.A kis f****m fogja hallgatni a német karattyolást.Elég nekem amikor a lányom férje dumál, nem még ez is.