10030
  • TGWH
    #378
    Nekem erősebb kicsit a procim, de simán fut, csak ha sokan jönnek, akkor szaggat a demó, bááár minden minimumon van, és nem tudom lehet-e lejjebb venni a teljesben a beállításokat...
  • Gabesz026
    #377
    Én sem látok 1 szervert sem majd beindul a dolog. Végülis ma jelent meg!
  • krisztajo
    #376
    Bocsi lehet hogy már kérdezték, de mi a minimum gépigény?
    Az én tragacskámon (P4 2,4 GHz 1 magos proci, 2 Gb RAM, 6600 GT) elfog egyáltalán futni???
  • McFrost
    #375
    Szintlépésnél lehet kiválasztani a 6 alaptulajdonság alatt. Először mást nem is lehet.
    Persze ehhez az is kell, hogy egykezes harci szerszám legyen csak ott.
  • neonx
    #374
    Valaki pl válaszoljon már, hogy lát-e szervert a zárt vagy a nyitott szervereken.
  • Fehercsoki
    #373
    Na szal akkor csak azokat a karikat lehet csinálni amik benne vannak?Tehát nemlehet pl fiú seraphimot csinálni?És multibase lehet?Megjelent már?
  • peter01
    #372
    Van ott két karika de csak váltogatni tom hogy pajzs vagy fegyver. Melyik az a képzettség?
  • McFrost
    #371
    Alul ahol van a kardod, abba a buborékba kell tenned.Persze ha megvan a képzettség.
  • peter01
    #370
    Én vagyok az 1eteln akinek problémát okoz hogy hogyan lehet a demoba egyszerre pajzsot és fegyver is használni?
  • neonx
    #369
    Srácok ti láttok szervereket?
  • LeonSilver
    #368
    Persze.Na de azért a Sacred sem egy gagyi név szerintem a játékosok körében.
    Mert ugye ( szerintem ) az első is igen jól sikerült.A Sacred Underworld meg egyenesen fantörpikus.Ez szintén magánvélemény.
  • Reggaester
    #367
    Ha vki netán Avastot használ az kapcsolja ki, mielőtt elkezdi letölteni a patchet és csak akkor kapcsolja vissza ha már fel is rakta. Túl érzékeny szegény és beleköt valamibe így rosszul jön le a patch.
  • Prince23
    #366
    Ugye-ugye...
  • Rettenthető
    #365
    Azért sztm a játék fogyásába most a diablo3 is belejátszik majd valamelyest, hisz azt bejelentették, mindenki rá van kattanva a h&s-re, de az még 2 év (minimum), így aztán addig el kell lenni valamivel, és erre pakk, pont megjelenik a Sacred2 :-)

    De ez persze nem baj, csak nem tom mennyit kell még várni, hogy egy nem bp-i boltba is kihozzák... ...pedig most pont itt lenne a hétvége... ááá... nem olvasom még a fórumot se majd, nehogy megzakkanjak.
  • neonx
    #364
    Aki neten tolja lát szervereket?
  • Faterx
    #363
    Ez jó is lenne bannernek -persze kicsibe!
  • envoka
    #362
    Mikor kell aktíválni a játékot ? Mert elkezdtem már játszani, de az aktívációs kódot még nem kérte.
    Nálam a Magyar patch-et, ami a nemrég megadott linken van, trójai vírusosnak jelzi az Avast. Win32:Oliga [Trj]
  • SLICK
    #361
    thx
  • neonx
    #360
    igen
  • SLICK
    #359
    Ez a patch a teljes játékhoz van?
  • neonx
    #358
    Valaki játszik most? Nekem a Zárt neten nincs szerver és új játékot sem tudok indítani, azt irja nincs elérhető szerver.
  • Prince23
    #357
    Díszdoboz

  • valaminick
    #356
    hi!

    Két lemezes a játék?
  • grebber
    #355
    Tényleg 12GB a game?
  • LeonSilver
    #354
    Szerintem ez a szoftver ( végre? ) itthon is jól fog fogyni.
    Az a cir 8k ne msok érte.Ugyan nemjárok mekkdonáccba de szerintem olyan 2-3 menü ...
  • balee4
    #353
    A jövő héten megveszem én is a gamet, már alig bírom kivárni.
  • CalebJoe
    #352
    Hamarabb megvan a magyar patch mint maga a játék.
  • neonx
    #351
    lehet tölteni
  • neonx
    #350
    http://update.sacred2.com/dl_hu.html
  • RaveAir
    #349
    Majd kisorsol neked a sevenm egy posztert. :D
  • vandyke
    #348
    np
  • Reggaester
    #347
    Oks, értem, csak hülye vagyok , bocs
  • vandyke
    #346
    amint feltöltöttem, szólni fogok
  • vandyke
    #345
    Olvasd el még egyszer a hozzászólásomat, mert sztem egyértelműen leírtam mindent.
  • Reggaester
    #344
    Majd ha jóvá lesz hagyva persze.
  • Reggaester
    #343
    Megosztanál 1 linket a hun patchről, kérlek, lehet csak én vagyok béna de nem találom. A hivatalos oldal azt írja még nincs, Gamershellen nincs magyar és a sevenm-e sem találtam.
  • neonx
    #342
  • vandyke
    #341
    Van már magyar patch (én már azt használom) csak sajnos a lengyelekre várunk, mert ők csak ma délelőtt kapták meg. Addig amíg nem jeleznek vissza, hogy minden oké, addig nem töltik fel nekünk se a jóváhagyott verziót. Bocsi srácok nem rajtunk múlik. Előre is köszi a türelmet!

    u.i.: ráadásul a németeknél szünnap van, szóval ott ma még a fű se nő :(
  • Reggaester
    #340
    Erm, lényegében függetleníti az egeret a játéktól, nem fog azért lassan mozogni mert pl kis kis fps-en fut a játék, azaz mindig minden esetben úgy fog mozogni, mintha az asztalon mozgatnád az egeret így biztosítva egyfajta gördülékenységet, ami a demóból sztem hiányzott.
  • Sheol
    #339
    Az mi a fene? :D
    Bevallom én tényleg nem tudom.