10030
  • RaveAir
    #98
    Az árnyharcos csonttorny nevű varázslata még durvább lesz... Majd meglátod! ;)
  • tugyiti
    #97
    mekkora jó a cobalt strike
  • RaveAir
    #96
    A .magyar kiadó oldalára felkerült egy videó, ami a high elf néhány képességét mutatja be.
  • wedge31
    #95
    Ez nem igaz nekem az egyik legdurvább karim a wood elf volt a multiple shoot-tal olyan tömegirtást lehet csinálni amire egyik másik karakterosztály se képes.
    Valszeg valamit nagyon elszúrhatál ha neked közelharcot is felkelet vállalnod vele nekem közelharci fegyverei egyáltalán nem is voltak mert nem volt rá szükség.
  • plu604
    #94
    kérdés hogy meg bírják-e rendesen csinálni a közel-, és távolharcot. sima sacredben a távolsági harc, akár mag-el voltál akár wood elffel, egyszerűen nem működött. Aki játszott diabloban vagy wowban ávolsági és közelharci karakterekkel egyaránt, érti hogy miről beszélek. Dióhéjban: a távolharcos karakterek a nevükből adódóan a távolsági harcra specializálódtak, és nem szeretik a közelharcot. Namost, sacredben, bm-el vagy we-el egyszerűen nem lehetett ezt megcsinálni. max. 1-2 nyilat/varázslatot tudtál belelőni az elenbe, aztán közelharc, csoportos. fasza. Ennek úgy kéne valahogy történnie, hogy lősz, futsz, lősz, futsz stb.
  • The Norberto
    #93
    ja mindegyikből lesz elvileg jó és rossz is:):) remélem nem csak a külsejük lesz más a jóknak és roszaknak:)
    Amugy inkábba hand to hand azaz közelharcra építek szal shadow warir vagy sheaphin:) meg még 1 lesz ami közelharci ja az a kutya szerü ember na ezt a 3 mat fogom elsőzben tesztelni aztán ameik legjobb elvsizam max lvl-re remélem nő a mx lvel mondjuk 400 ra:):) az bőven elég lenne):)
  • tugyiti
    #92


    High Elves come in two flavors: Dark and Light. This one’s saucy sideways sneer clearly marks her as a Dark High Elf



    Light High Elves have an affinity for the color purple
  • The Norberto
    #91
    Én nem ártem:)
    De egy haverom mondta hogy ugy akarják megycsinálni hogy csak eredeti windowson de sztem hülyeséget beszél merta lehetetlen nem baszik ki magával az ascaronXDXD kinek van manapság eredeti winfos??XD
  • tugyiti
    #90
    "Vista compliant, additional features planned" erre kiváncsi vok mit akarnak :)
  • The Norberto
    #89
    :):) ja ja valami 20 perce játékmenet moviet mondjuk valameik másik kasztal:) meg 1-2 potya fasza képeséget is megvilanthatnának:) De a rendszerigény stb minen kinvan de vidoknak híján vagyunk csak 1-2 percesek vannak:)

    Itt fenn van minden infó ami jelenleg rendelkezésre áll:)
  • tugyiti
    #88
    nézem én is mindig az oldalukat de nagyon visszafogottan csöpögtetik az infot,legutolsó is az hogy portolják pd3-ra -.- há mondom az engem qrvára érdekel nem hogy új ingame pics nyomnának vagy moviet
  • The Norberto
    #87
    :):) Én s ezt várom kemény 3 évig toltuk lanon:) azok voltak a szép idők csak nagyon elhúztak melete a játékok ezért s jó hogy ujj külsőt kap és megujjul nagyon érdekes lessz:P:P Skillek hasonlóak lesznek olvastam már constitution-ról meg egyebek:) És elvileg választasz karaktar meg hogy jó avyg rosz leszel és választasz 1 istent aki ad neked 1 spéci képességet:):) alig várom:):)
  • tugyiti
    #86
    :D annyira azért nem,én jobban várom ezt,sacred jobban bejött mint diok
  • The Norberto
    #85
    na emberek seni nem várja itt vana nyakunkon és meg kell küzedenünk a Dio3 mal:)
  • Titan
    #84
    Zsííír!!!
  • grebber
    #83
    Sacred 2 magyar felriattal fog megjelenni
  • wedge31
    #82
    Ezzel a stilusal csak magadat minösited és ezek után természetesen nekem nem fogsz hiányozni se te se az ezeréves de általad ujnak beállitott hireid sem.
    A tények makacs dolgok ha neked mindegy hogy csapba szarsz vagy szarba csapsz akkor a dátumokat is igy kezeled.
    Én nem kötözködtem hanem kijavitotam a marhaságot amit írtál és megnyugtatlak ha továbbra is csusztatsz én mindig helyre foglak tenni ezek után meg föleg, apuci
  • bepe79
    #81
    Jah, mert nem is qrvara mindegy, hogy augusztus-szeptember, vagy pedig szeptember. Meg nem is kurvara mind1, hogy ez ev eleje, vagy tavaly ev vege kisfiam. Majd ha te is letettel annyit a topikert, amennyit en (hirek, screenshotok, interjuk, stb.), akkor beszologathatsz masoknak szvsz. Ja, es a te szemedben `okoskodas` ... no comment, csak belekotni tudsz a masikba, es csak baszogatni tudod, merthogy te is magyarbol vagy. Le sem tagadhatnad... Na szep napot, tudod, hogy kinek hozok tobbet uj infokat ide az SG-re a jovoben...
  • wedge31
    #80
    Nem agusztus-szeptember hanem egyenlöre fix szeptember a megjelenés és nem ez év elején hanem tavaly decemberben jelenteték be a csuszást.
    Csak ugy érdemes okoskodni ha tudod miröl beszélsz...
  • bepe79
    #79
    Itt vannak ujabb screenshotok:











    Szerintem ez lesz az ev hack `n` slash RPG-je (Action RPG-je), mondom ezt minden elfogultsag nelkul.
    A Hellgate tavaly jott ki, ha jol emlekszem (de meg ha az iden jott volna is fel kene kotnie a gatyajat a Sacred 2 elleneben), 2008-ban erkezo mas hack n slash-rol meg nem nagyon tudok. Ja, de megis tudok, de azok a hideg labnyomaba nem ernek (Legend: Hand of God, stb.)
  • bepe79
    #78
    Ezt eddig is tudtuk, hogy eltoltak augusztus-szeptemberre a megjelenest, mar az ev legelejen bejelentettek. De szerintem fel ev eleg nagy keses ahhoz, hogy ki tudjak kupalni rendesen, es ne csusszon tovabb. Raadasul a videok es a szaporodo screenshotok alapjan is az valoszinu, hogy teljesen elkeszul augusztus-szeptemberre.
  • bepe79
    #77
    Tudom. De a Sacred 2: Fallen Angel hivatalosan, az Ascaron altal is be van jelentve PC-re, tehat ez biztos, hogy jonni fog PC-re augusztusban.
  • wedge31
    #76
    De soká lesz még szeptember ha egyáltalán kijön akkor és nem csuszik tovább.
  • Esrohnoil
    #75
    Volt már olyan játék, aminek az első része kijött pc-re, a második viszont nem...
  • bepe79
    #74
    Azt nem tudom, de itt van par uj vidi:

    Uj animaciok a Sacred 2-bol:

    Golem:



    http://www.sacred2.com/fileadmin/sacred2/content/media/trailer/Monster/Sacred%202%20-%20Fallen%20Angel_Golem.zip

    Orc Officer:



    http://www.sacred2.com/fileadmin/sacred2/content/media/trailer/Monster/Sacred%202%20-%20Fallen%20Angel_OrcOfficer.zip

    Goblin Officer:



    http://www.sacred2.com/fileadmin/sacred2/content/media/trailer/Monster/Sacred%202%20-%20Fallen%20Angel_GoblinOfficer.zip

    Es egy-ket egyeb demonstracio:

    Viz-effekt:



    http://www.sacred2.com/fileadmin/sacred2/content/media/trailer/wasser/Sacred%202%20Fallen%20Angel_Water%20Effects.zip

    Seraphim 360 day and night:



    http://www.sacred2.com/fileadmin/sacred2/content/media/trailer/Sacred%202%20-%20Fallen%20Angel_Seraphim_Tournaround_35MB.zip
  • zedleey
    #73
    A sikkelekről lehet már valamit tudni?
  • bepe79
    #72
    http://forum.teamxbox.com/showthread.php?s=aa148120f2ec7e7a8f9ed979c9f13fba&t=574165]http://forum.teamxbox.com/showthread.php?s=aa148120f2ec7e7a8f9ed979c9f13fba&t=574165]http://forum.teamxbox.com/showthread.php?s=aa148120f2ec7e7a8f9ed979c9f13fba&t=574165

    Summary:
    Genre: Action Role-Playing Game (ARPG)
    Platforms: PC, Xbox 360
    Release Date: September 2008
    Classes: 6 - Seraphim, Dryad, Shadow Warrior, Inquisitor, High Elf, Temple Guardian
    Supported Modes: Single and Multiplayer

    Tehat ami biztos mostmar 1000%-osan, hogy nemcsak konzolra, hanem PC-re is jon a Sacred 2 (szep is lenne, ha nem jonne, hiszen az 1 ha jol tudom csak es kizarolag PC-re jott ki).

    Es felfedtek az osszes jatszhato karaktert, ezek a kovetkezoek lesznek:

    Seraphim, Dryad, Shadow Warrior, Inquisitor, High Elf, Temple Guardian

    Es termeszetesen lehet majd single player-ben es multiban is nyomni, de azt hiszem, ez alap.

    A Seraphim es az Elf ismeros lehet sokaknak az elso reszbol, a Dryad, Shadow Warrior, Inquisitor es a Temple Guardian pedig uj karakterek, de hat legalabb valtozatos lesz. A Shadow Warrior-rol, a Seraphim-rol, es a High Elf-rol olvashattok tobb infot a hivatalos web-oldalon, a tobbi karakternek meg csak a nevet fedtek fel, sokat nem lehet tudni roluk.
  • zedleey
    #71
    Ez igy van semmi nem jó,ha elkapkodják a jó munkához idő kell.
  • TGWH
    #70
    nem karácsonyi hangulat.
    te örülnél neki ha egy rakat dolgok kihagynának a játékból, mert tartani akarják a megjelenés dátumát? naná hogy nem. inkább csiszoljanak még rajta, és ha fél év kell hogy jó játék legyen, akkor várok fél évet, addig is ott van az első rész és a kiegje.
  • wedge31
    #69
    Ámen.
    Ezt nagyon karácsonyi hangulatban írtad de azért remélem igazad lesz.
    Mellesleg ugy lenne ötösöm a lotton amenyire biztos voltam a késésben...
  • TGWH
    #68
    üdv, szerintem ne féljetek hogy csúszik, hiszen javítanak a játékon. szerintem ti sem akarjátok, hogy egy félkész szarságot adjanaki ki nektek pár hónap múlva. jobb lesz így. szerintem nagyon jó játék lesz, és egész jó a grafika, bár ez egyáltalán nem számít.
    az első rész nagyon jó volt, a második is jó lehet, az Ascaron nem csak a pénzre hajt, mint pl. az ea... megkérdezték a rajongókat, ötleteket írhattak, és sok mindent beletesznek majd szeptemberig. nem hinném hogy csalódnánk az Ascaron munkájában. várjatok türelemmel, ha így törődnek a gamerekkel, nem lesz nagy gond, jó játék lesz :D
  • Requiem88
    #67
  • Ottto
    #66
    Látom Xboxra is kiadják. PS3ra nem jön?
  • bepe79
    #65
    Sejtesunk beigazolodott, tudom, hogy Karacsony van, de nagyon rossz hirrel kell szolgalnom nektek:

    http://www.sacred2.com/en/news/news/detail/Release_Date_Update.html

    A jatek megjelenese eltolva 2008 szeptemberere...
  • Requiem88
    #64
    én is várom... bár remélem nem fog atomgép kelleni alá, és nem fogják elcseszni az irányítást meg egyebeket
  • bepe79
    #63
    Megjelentek ujabb screenshotok, en mar nagyon varom a gamet! Amig nem jon, addig is itt van par ingame kep:



















  • wedge31
    #62
    Meg az volna a csoda ha nem csuszna...
  • Requiem88
    #61
    tudom... de hol van még az? :/
  • bepe79
    #60
    2008 marciusaban jon majd.
  • Requiem88
    #59
    csak jönne már ki... :S