10030
  • RaveAir
    #178
    Nem hinném, hogy csúszni fog a megjelenés, mert már aranylemez. Elvileg jövő hét pénteken már a boltokban lesz. A németeknél már másodikán, mert 3-a náluk ünnep.
  • Newfronter
    #177
    Végülis ha beaktiválod, utána már nem kell net: aktiválás
  • McFrost
    #176
    Azt nem hinném, hogy ha valaki megveszi és nincs nete az nem tud majd játszani. GOndolom lesz valami offline mod, mint HL2-ben.
  • Newfronter
    #175
    Egyébként a külföldi fórumon a teljes játék csúszásáról beszélnek, valami novemberi időpontra tolják el a megjelenést. Egyelőre csak a konzolost, de már van olyan oldal ami szerint a PC-s időpont is csúszik. Reméljük nem így lesz....
  • Newfronter
    #174
    Ha nem indul akkor az a gond hogy nincs fent a legújabb driver, mindennek frisnek kell lennie a gépeden! Vagy lehet nem elég jó a géped a játékhoz.
    Pár órát tudsz a demóval játszani, de nem időkorlátos, hanem csak egy demó. Örülhetsz hogy órákat játszhatsz vele, van amelyik játéknak csak 15 perces a demója. Egyelőre csak német demó van, más nyelvű nincs, majd lesz, talán ezen a héten.
    Akinek nincs Internete az vagy bekötteti vagy nem játszik a játékkal.

    Ha netán valamiben hiányos az infóm, egészítsétek ki légyszi!
  • TGWH
    #173
    Ha v.kinek nem indul a demó, mit kell tennie? Nem kérdeztem konkrétan, vagyis nem írta mi a baj, csak hogy nem indul.
    Igaz, hogy pár órát lehet csak játszani? Akkor meg? Németül is, és magyarul is, aztén majd más nyelven is, ha működik. Egy újratelepítés nem oldja meg az időgondot?
    Még egy kérdés felmerült az egyik fórumon. Ha v.kinek nincs internet, hogyan fogja feltelepíteni?
  • RaveAir
    #172
    Magyar felirat és (vélhetően) angol szinkronhangok.
  • Newfronter
    #171
    Most ez full magyar nyelven jelenik meg, vagy csak feliratos lesz?
    Mert a neten is más infók vannak...
  • RaveAir
    #170
    Inkább várjatok még egy pár napot, mert hamarosan jön más nyelven is (többek között magyarul is).
  • ProEvoFan
    #169
    én is most töltöm a demot...visszaolvasva nem is tűnik vészesnek a gépigénye:)
  • TGWH
    #168
    Most szépen lehiggadtam, és hogy az a jó .... mi a franc történt ki tudja, de elighogy kikapcsoltam a monitort, megállt a letöltés, 11%-nál... most kezdhetem előről, de legalább gyorsan szedi, 180-cal, az a max nálam. 2 óra, addig alszom egy kicsit, rámfér.
    A demót nem tudom hogy csinálták, majd Raveair megmondja.
  • tomcsa4
    #167
    Bocsi, átfogalmaztam a mondatomat és ott maradt egy szó. Helyesen az első mondat:

    Nem hiszem, hogy a demót a Master lemez elkészülte után készítették volna el.

    De ha mégis, és az alap is ilyen lesz, semmi baj. Baj max az első rész problémájával lehet (ahogy felfedezed a területeket, annál több ram kell), de javításban megoldható később.
  • tomcsa4
    #166
    Természetesen nem hiszem, ogy a demót a Master lemez elkészülte után készítették volna el. Megszokott dolog (és jó húzás), hogy egy külön csapat foglalkozik evvel. Ráadásul eddig kevés buggal találkoztam (és az is a beakad a mob kategória).

    1950GT = Geforce 7900GT kb. Nem, a processzorom egymagos. S939-es San Diego (Pentium 4 volt akkro még). Ez kb 2004-2005-ben jelent meg a piacon. Azért nem irányítom billről, mert egérrel is megoldható. Demóban csak w=előre és S=hátra, oldala nem tudom mivel kell, mert az A és D a kameraforgatás. A kameraforgatást viszont sűrűn használom, nagyon kényelmes így irányítani. Hiányoltam belőle azt, hogy mondjuk a képességeket számbillentyűkkel lehessen eltolni (WoW, Hellgate, Loki), de mivel nem beszélem a németet, elképzelhető, hogy lehetséges csak én nem jöttem rá.
  • TGWH
    #165
    Ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy aranylemezre került a game, tehát ha ezután kezdték el a demó készítését, akkor nem fog semmi sem változni. Mint ha úgy olvastam volna, hogy készül a demó, még az aranylemez előtt, de fogalmam sincs hogy ez mennyire biztos.
    Radeon 1950GT az nvidiába minek felel meg? Az amd-khez sem értek nagyon, ez ugye még az első kétmagos, tehát nem mai darab a gép?
    Billentyűről hogy hogy nem szoktad? Lehet, vagy csak nem próbáltad?
    Sacred 2 demó helyzetjelentés: jelentem 11%, kb. 10 óra van hátra, ami nem nagy gond, mire reggel megjövök munkából, már lent is lesz a cucc. Remélem... de ha nem, akkor max egy kiadós alvás után fogok nekiesni, nem egy napnyi ébrenlét után.
  • tomcsa4
    #164
    karakterfejleszthetőség*, vannak*
  • tomcsa4
    #163
    Kipróbáltam. A gépem Athlon64 4000+ San Diego (2400MHz@2700MHz), 1GB ram (egy modul), Radeon 1950GT. 1280x1024, minden totál max, élsimítás off. A játék élvezhetően fut, 20 FPS felett maradt. De semmi pánik, az alapjátékon szerintem optimizálnak még. És ahogy derítettem fel a területeket, nem éreztem akadozást még (ugye a memória mérete miatt).

    A játék: grafika gyönyörű, a cuccok szépek, jól ki vannak dolgozva. Gondolom a settek egyenesen odabaszósak lesznek. Találkoztam pár buggal, de nem vészes. Küldetés bug eddig nem volt, de ez egy demó csak. A karakterfejleszthetősé jó, ugye vanak az alapértékek (erő, stamina stb) melyekre tehetünk szintlépés/1 pontot. Akkor szintlépés során még skillekre is pakolhatunk, illetve van egy képességfa is, mely független a karakter szintlépéseitől. Egérrel jól irányítható, billentyűről nem szoktam (w=előre, s=hátra). A GUI nagyon ízléses, nem foglal sok helyet és minden megvan rajta, ami kell. A küldetéseknél ha rámész, akkor a térképen egy szürke nyíl jelzi az utat, hogy merre kell menni. Kérdőjel jelenti, hogy küldit lehet felvenni, felkiáltójel pedig, hogy a kész küldit le lehet adni. Jobb egérgombra lehet tenni a kombókat. A játékban megvannak a napszakok, gyönyörű a váltás is (naplemente pláne). Ha meghalsz és nem hardcore-on tolod (mivel ekkor a halál = a game over) feléledsz a legközelebbi állomásnál úgymond és megnéztem - remélem jól láttam - semmi büntetést nem kapsz. Ilyenkor a mobok újraélednek, illetve egy időközönként mindig. A demóban egyedül a szeráf játszható.

    Soha nem tanultam németet, sem iskolában, sem autodidakta módon, így sajnos nem írom le, hogy milyen képességek vannak. Kiszótározni mindet meg, nem akarom, elnézést. És a nyelvtudás hiánya miatt előfordulhat, ohgy valamit rosszul értelmeztem.
  • Reggaester
    #162
    Aki kipróbálta a német verziót annak mi a véleménye a játék teljesítményéről? Értem ezalatt, hogy milyen gépen milyen beállítással megy. Én kissé csalódtam , amd6000+, 2g ram, 8600gt-n közepes beállításon ad 35 átlag fpst, de ha eldurvul a helyzet és 8-10en rám jönnek -ami 1 hack'nslashben mitagadás előfordul -, már érezhetően is belassul. Ha maxra rakom vagy még kisebbre akor sem nagyon változnak az értékek, valahogy dehogy nem érzem gördülékenynek, az is lehet én képzelődöm, de az fps annyi amennyi. Ezért érdekelne mások tapasztalata és ha lehet kíméljenek az nvidia, ati, amd ilyen-olyan xar/fasza kommentelők.
  • csgj
    #161
    Én képes vok kipróbálni a német demót, már csináltam ilyen a Drakensang-al, ami egy rendes rpg, még több szöveggel :P És semmit nemtok németül xD De így is egész jól eljátszottam vele :D
  • RaveAir
    #160
    Nyugi, néhány nap és jön a magyar demó is.
  • wedge31
    #159
    Remélem angol is lesz még a héten.
  • Sheol
    #158
    Toljátok már német szakos kartársaim, és mondjátok a véleményeket!
    Angol demo is lesz vajon a későbbiekben?
  • Newfronter
    #157
    NFOhump-on nagyon dicsérik a demót... awesome...stb. :)
  • Reggaester
    #156
    Király! Ezt a demo meg kemény lesz, egy árva szót nem tudok németül
  • Newfronter
    #155
    Német demó
  • RaveAir
    #154
    Nem live-on keresztül fog menni.
    Ha van internetkapcsolatod, akkor simán tudsz a hálózaton is játszani.
  • Reggaester
    #153
    Ugyebár a borítón ott fog rikítani a Games for Windows logó, de azt tudja vki hogy a multi Liveon keresztül fog-e menni? Szívből remélem, hogy nem. Először is azért mert Magyarországon nem elérhető a Windows Live, igaz van 1 trükk a kijátszására, na de azért mégis... 10 rugó a gém, ne kelljen már a pénzemért még trükközni vele. MOndjuk jövő héten minden kiderül, csak gondoltam rákérdezek, mert maga a GfW csak 1 amolyan minőségi ellenőrzés de pl a Pcs GoWon is ez van és már a fejem majdnem a falba vertem mire ráakadtam 1 fórumban, hogy kell átbaszni a kedves Micosoftot, hiszen így ott van a multi a gémben, kifizetted azt is csak hát nem tudod használni ^^. A Microsoftnál sem azért szeretik az életet, mert egyszerű, hanem mert lehet bonyolítani :P
  • Prince23
    #152
    Mint egy get a Mass Effectből
  • csgj
    #151
    Eheheh... Cyberpunk. Ha steampunk-ot csempésztek volna bele, az mondjuk jobban tetszene. (Dungeon Siege és a Silverfall volt ilyen)
  • wedge31
    #150
    Valami ilyet képzelj el valszeg megfogja osztani a rajongokat nekem igy kinézetre tetszik.
  • wedge31
    #149
    Nem marad minden a régi csak a Temple Guardian ilyen cyborg beütésü kari lesz.
    Most már 99% hogy okt 3-án tolhatjuk a gamet magyar kiadó szerint.
  • csgj
    #148
    Váh, de minek ide az a cyborg?? Cyberpunk stílusú lesz a game? :P
  • wedge31
    #147
    Egy az egybe wood elf állitolag.
    Én az inqvizitora meg a cyborgra vagyok kiváncsi.
  • csgj
    #146
    Vá, ez tök jó! Olyan ritkaság manapság a demo, hogy meg is lepődtem, főleg azért, mert ez rpg. Na jó, hack&clash rpg... Ha meg 3-5 óra, az tényleg klassz! Csak kár, hogy only seraphim. Én a dryad-ra vagyok kíváncsi.
  • SLICK
    #145
    kipróbálom, már csak azért is, hogy megnézzem milyen az irányítás, meg mi minden változott.
    Remélem ne csalódok
  • Newfronter
    #144
    NFOhump-ról:

    Lesz demó ezen a héten, 1GB-os lesz, Seraphim a játszható karakter, és 3-5 óra hosszú játékideje lesz.
  • Reggaester
    #143
    Blind Guardian Cinematic
  • RaveAir
    #142
    A link helyesen.
  • RaveAir
    #141
    Nos, URL=http://www.gamestar.hu/sacred-2-fallen-angel-aranylemez.html]aranylemez[/URL]...
  • csgj
    #140
    A november 7. a konzolos verzió megjelenése (xbox360, ps3). Egyébként én szeptember 30-ról hallottam pc-s megjelenéssel kapcsolatban. De az nyilván az amerikai... A magyar sevenm október 2-án adja ki, ahogy wedge31 írta. Elvileg így lesz :P
  • wedge31
    #139
    Na emberek itt a jó hir bearanyozodott a játék és oktober elején megjelenik.
    Nálunk pontosan okt 2-re igéri a sevenm ,majd meglátjuk.