10030
  • Laza
    #18
    Igy ranezesre semmiben sem hasonlit az elso reszhez ... es ezt nem mint jo tulajdonsagot emelnem ki.

    Ez a grafika borzalmas, gagyi, muanyag sz..r, muveszi ertekeket pedig egyenesen felesleges keresni benne :)
    Akkor inkabb Titan Quest (bar ha az agyatlan Diablo klon lesz, akkor az is mehet a levesbe).

    Hol vannak mar azok a regi szep Divine Divinity-s idok :P
  • Narandil
    #17
    hasonló... ha az ember szeme hozzászokik a sötöthez, akkor már körvonalakat vagy akár többet is látsz, nem pedig azt, hogy az előbb még semmi sem volt előtted és hip-hop a következő pillantban ott van előtted egy fél hadsereg...
  • Goth
    #16
    ha azt kikapcsolnák látni lehetne mekkora gagyi az egész :D
  • NEOreg3
    #15
    ezt a HDR-t azért nemkéne túlzásba vinni:\
  • SLICK
    #14
    sztem nem rossz a grafika bár ez saját vélemény, remélem legalább olyan jó lesz mint az elődje ;)

    /fav
  • haxoror
    #13
    "Parallel 'Good & Evil' Campaigns"

    Ez jól hangzik!

    Ja a képek elég gagyik, a trailer sokkal jobban néz ki
  • PrasCo
    #12
    de azért fénykardozás odabasz
  • Goth
    #11
    Mert a valóságban nem olyanok az esték? :D
  • donoki
    #10
    grafika eh,
    1-10ig hmm hát nem is tom xD
    kap egy kis 4est
  • Ottto
    #9
    Az első rész egész jó volt. Remélem itt is lesz legalább akkora világtérkép.
  • Newfronter
    Szüli
    #8
    Műanyag, de a karaktert távolról nézzük és úgy szerintem nem olyan vészes. Legalábbis remélem nem változtatják meg közeli TPS nézetre.
  • Lammer
    #7
    pont ezt akartam irni...
  • Narandil
    #6
    uppssz...
  • Narandil
    #5
    jó kis játék lesz, de ahogy elnéztem az esték megint olyanra sikerültek, hogy ha nincs nálad valami világítás akkor semmit sem lehet látni...
  • Narandil
    #4
    jó kis játék lesz, de ahogy elnéztem az esték megint olyanra sikerültek, hogy ha nincs nálad valami világítás akkor semmit sem lehet látni...
  • dronkZero
    #3
    Nagyon műanyag ez a grafika...
  • passatgt
    #2
    pfújj de utálom az ilyen játékokat:)Mondjuk attól még biztos jó lesz:D
  • Newfronter
    Szüli
    #1
    Készűl a 2. rész, megjelenési időpont még nincs.

    Trailer