10030
  • Fehercsoki
    #418
    Már nem töltöm le újra majd a teljest.
  • balee4
    #417
    Tescoban szerintetek kapható már?
  • xido
    #416
    és akor most lássuk feltelepül-e az angol demo és futtatni is fogod-e tudni:)
  • Scouser
    #415
    Remélem a Szombathelyibe is érkezett már:)
  • Fehercsoki
    #414
    Dokumentumokba télleg ottvolt nemértem h erre hogy nemgondoltam...Szar demó mérnem törölte le=/
  • Henty
    #413
    Börsi MM-be tegnap érkezett! :)
  • j0nNyKa
    #412
    még nem
  • Scouser
    #411
    Nem tudja valaki, hogy a Media Marktokban lehet-e már kapni?
  • wedge31
    #410
    A dokument mapában vannak a mentések.
  • xido
    #409
    registryben hagyhat még maradékot...esetleg rejtett file-ként...vagy a document and settings mappában valahol...

    de rejtély tényleg,miért nem fut,pedig jó a géped
  • Fehercsoki
    #408
    Letöröltem a német demót és az angolt felraktam azse indul már el szerintem valahogy elmentette a beállításokat de nemtalálom sehol h kitöröljem:S
  • j0nNyKa
    #407
    egyébként én megnéznék egy-egy képet arról, hogy a "felhúzott grafikán" nem indul a demo, de a "nem felhúzott grafikán" elindul
  • wedge31
    #406
    Ez így igaz ezen futnia kéne 1024 vagy max 1280-as de az már necces felbontáson ,bár attol is függ mennyire skálázod fel a grafot.
  • Fehercsoki
    #405
    Intel E7200(2x2.53 Ghz),2 gb ram,Geforce 8600 GT ezen futnia kéne...
  • xido
    #404
    tudni kellene Fehércsoki gépét milyen összetevőkből áll....
  • TGWH
    #403
    De sztem meg nem a demó a szar. Minek vetted feljebb a grafot, ha nem bírja a gép? Érdekes, nekem semmi bajom sem volt vele.
  • j0nNyKa
    #402
    ezt már 2x leírtad, de ettől nem lesz jobb igaz, csak nagyobb baromság :(
  • wedge31
    #401
    Akkor passz ,nálam a német demo tökéletesen futott.
  • Fehercsoki
    #400
    De a demó a szar.
  • xido
    #399
    meg valószínűleg olyan képre lenne kíváncsi,amin a magyar szöveg látszik,lévén lokalizált a kiadás:)
  • wedge31
    #398
    Akkor ott nem a demo a szar ,sorry.
  • Seth
    #397
    Engem saját képek érdekelnek, nem holmi promózós szarok.
  • Fehercsoki
    #396
    Demó az szar nekem else indul mert fentebb vettem a grafot=/
  • wedge31
    #395
    Nem ,területenként változik a lv szint.
  • TGWH
    #394
    google.com, beírod hogy sacred 2 fallen angel, keres, képek bal oldlat felül, és kidob egy csomót :D
  • wedge31
    #393
    Nem tom mit akarsz vele van demo annál jobb nem kell hogy dönts kell vagy nem.
  • Scouser
    #392
    Egy gyors kérdésre gyors válasz szeretnék ha lehet:

    A mobok velünk együtt erősödnek? Mert az Oblivionban pont ez nem tetszett. Mondjuk lehet a WoW-os beszél belőlem:)
  • wedge31
    #391
    Nekem nagyon bejött de ott a demo kiprobálásra.
    A játékmodok: hadjárat,szabad játék,pvp.
  • Seth
    #390
    Eddíg még senki,akinek megvan,nem rakott képeket .
    Képeket má....!!!!!! :)
  • Fehercsoki
    #389
    Ennyire jó?Multiba milyen játékmódok vannak?
  • wedge31
    #388
    Erösitésnek lett forditva.
  • TGWH
    #387
    Mi az a buff? Én pont azt figyeltem meg, hogy 1024-es felbontásnál kisebbek a feliratok és pl. a ca ikonok, mint 12080-ban...
  • wedge31
    #386
    Játszogatam vagy nyolc órát egy inkvizitor karival és hát az a igazság hogy eszméletlenül jó a cucc a dio3-ig / kb 2 év / böven eleszek vele.
    Enyi idö alatt kb a térkép 2-3% jártam be !
    Ezt birom a legjobban a sacredben hogy nyitott a világ arra mész amere akarsz.
    A fejlödés is megfelelö ütemü ennyi idö alatt lv9-ig jutottam / messze még a lv215-ös level cap /
    Az állando buffok jó ötlet föleg ugy hogy azért bizonyos bünti is jár az észnélküli használatukért.
    Vannak orbok amik javitják a páncélt spec sérülések ellen egyszere három lehet igy érdemes variálni.
    Maga a játék sokkal összetetebb lett mint az elsö volt a képeségektöl kezdve skillekig minden erösithetö fejleszthetö elsö blikkre még egy kicsit bonyolult is volt.
    És ez még csak a single az igazi móka majd a multi lesz.
    Egy negativum van csak hogy 1680-as felbontás mellet kicsi az inventory ha kétszer akkora lenne az se volna baj.

    Ha valaki lát egy térképet amin bejelölték a portálokat dobhatna hozzá egy linket.
  • Sheol
    #385
    "Az izmosabb vasak tulajdonosaira külön is gondolt az Ascaron, a játék három DVD-jéből egyet teljes egészében egy nyolc gigás nagyfelbontású textúra-pakk foglal el - a telepítése opcionális, combos gép kell neki, de cserébe jelentősen megdobja az amúgy is tetszetős összképet.
    "

    Erről lehet tudni valamit?
    Ebben a lokalizált verzióban ez is benne van?

    Forrás:
  • balee4
    #384
    Nekem még jövő péntekig várnom kell, akkor megyek Győrbe megvenni. :(
  • xido
    #383
    576 boltok,cdgalaxis:)
  • Faterx
    #382
    Jó reggelt!
    Aki leghamarabb felébred mondja már meg hogy ma (szombat) hol lehet megvenni? PL. MM stb.
    Köszi
  • Rudi27
    #381
    tényleg mennyit tesz fel a game? 12giga? omg? . Ki mien karit favorizál? Nekem a templomőr meg az elf eddig a szimpi :P
  • Rudi27
    #380
    ÜDv all.Hétfőre megvan az én példányom is. Majd összehozhatnánk neten valami magyar Társaságot/klánt.
  • balee4
    #379
    Hát a demót tolva azt kell mondjam, h a játék rohadt jó lett, régóta vártam egy efféle igényes hack 'n slash RPG-re, jövő héten tuti vétel lesz.