10030
  • Newfronter
    Szüli
    #1
    Készűl a 2. rész, megjelenési időpont még nincs.

    Trailer




  • passatgt
    #2
    pfújj de utálom az ilyen játékokat:)Mondjuk attól még biztos jó lesz:D
  • dronkZero
    #3
    Nagyon műanyag ez a grafika...
  • Narandil
    #4
    jó kis játék lesz, de ahogy elnéztem az esték megint olyanra sikerültek, hogy ha nincs nálad valami világítás akkor semmit sem lehet látni...
  • Narandil
    #5
    jó kis játék lesz, de ahogy elnéztem az esték megint olyanra sikerültek, hogy ha nincs nálad valami világítás akkor semmit sem lehet látni...
  • Narandil
    #6
    uppssz...
  • Lammer
    #7
    pont ezt akartam irni...
  • Newfronter
    Szüli
    #8
    Műanyag, de a karaktert távolról nézzük és úgy szerintem nem olyan vészes. Legalábbis remélem nem változtatják meg közeli TPS nézetre.
  • Ottto
    #9
    Az első rész egész jó volt. Remélem itt is lesz legalább akkora világtérkép.
  • donoki
    #10
    grafika eh,
    1-10ig hmm hát nem is tom xD
    kap egy kis 4est
  • Goth
    #11
    Mert a valóságban nem olyanok az esték? :D
  • PrasCo
    #12
    de azért fénykardozás odabasz
  • haxoror
    #13
    "Parallel 'Good & Evil' Campaigns"

    Ez jól hangzik!

    Ja a képek elég gagyik, a trailer sokkal jobban néz ki
  • SLICK
    #14
    sztem nem rossz a grafika bár ez saját vélemény, remélem legalább olyan jó lesz mint az elődje ;)

    /fav
  • NEOreg3
    #15
    ezt a HDR-t azért nemkéne túlzásba vinni:\
  • Goth
    #16
    ha azt kikapcsolnák látni lehetne mekkora gagyi az egész :D
  • Narandil
    #17
    hasonló... ha az ember szeme hozzászokik a sötöthez, akkor már körvonalakat vagy akár többet is látsz, nem pedig azt, hogy az előbb még semmi sem volt előtted és hip-hop a következő pillantban ott van előtted egy fél hadsereg...
  • Laza
    #18
    Igy ranezesre semmiben sem hasonlit az elso reszhez ... es ezt nem mint jo tulajdonsagot emelnem ki.

    Ez a grafika borzalmas, gagyi, muanyag sz..r, muveszi ertekeket pedig egyenesen felesleges keresni benne :)
    Akkor inkabb Titan Quest (bar ha az agyatlan Diablo klon lesz, akkor az is mehet a levesbe).

    Hol vannak mar azok a regi szep Divine Divinity-s idok :P
  • Nuki
    #19
    fallen angel? szegény seraphim elesett és lett belőle egy második rész? :o
    [játszottam ám az első résszel nagyon is tetszett:]
    ezer bocsánat hogy láma módjára nem olvasok vissza de kijött már a játék vagy még nem?
  • Ottto
    #20
    Ha már többszáz hozzászólásnál járnák akkor azt mondom: megértem. NADE 20 HOZZÁSZÓLÁS UTÁN?????
  • Nuki
    #21
    "Készűl a 2. rész, megjelenési időpont még nincs."
    jóvanna :]
    lustaság egésség ^^
  • Laza
    #22
    csak 'fél' egeszseg ;)
  • mucsácsó
    #23
    izé, vannak új shotok! :D azok a fénylő gombócok érdekesek
    na rakom is őket:




  • Noodlee
    #24
    Jájj!
    Tényleg.
    talán valamiféle secret pinball pálya? :P
  • mucsácsó
    #25
    van akinek egész is... :DDD
  • mucsácsó
    #26
    jah :DDD
    Sacred 2: Gonosz flippergolyók támadása
  • Newfronter
    Szüli
    #27
    Tök jók azok a golyók... :)
    Amúgy a 3. kép eléggé low-res, remélem tényleg lehet távolról nézni ugyanúgy, mint az első részben, mert ha nem akkor megőrülök.
  • medaline
    #28
    jujjj szerintem tök jó lesz. nem kell akkora változás, csak új és új kalandok
    tökre várom
  • Lobsterman
    #29
    Óh az elsővel még mindig tolom néhanapján. Ha fele olyan jó lesz, biztos hogy okoz pár kellemes hetet :)
  • Newfronter
    Szüli
    #30
    Néhány kép
  • Titan
    #31
    Szerintem jó lesz ez... Remélem nem hagyják ki belőle a kis kedvenc vámpíromat.
  • [dvd]
    #32
    Hát ahogy elnézem ez nem Sacred lesz, sajnos. :( Azzal hogy szuperháromdésmúanyagfigurákat csinálnak az egészből, talán még tps-be is teszik annak nemlátom sok értelmét, persze kell a grafikai javulás, de az isten szerelmére ez nem doom. Nem meg változtatni kéne sacred receptjét hanem javítani... Mind1 várjuk ki a végét.
  • mucsácsó
    #33
    új screenshotok a Hardwireden:
    http://hardwired.hu/forum/forum.phtml?area=comment&id=19583

    így is kihalt szegény topic, gondoltam most fel kéne éleszteni, tehát itt az alkalom :)
  • grebber
    #34
    Trailer +1 kép
  • grebber
    #35
    Azthittem új trailer de ez a májusi :(
  • Titan
    #36
    Sose jön már ki??
  • bepe79
    #37
    Bekoszonok ide is, a HWSW forumon en nyitottam a Sacred2 topikot, es a Sacred(1)-nek oriasi rajongoja vagyok, mai napig nyomom, es eddig kb. 6-7-szer vittem vegig, mas-mas karakterekkel. Most per pill egy lvl44-es Battle Mage-em van, vele mar masodjara megyek, silver fokozaton.
    De hogy ONtopik is legyek Sacred 2 temaban, berakom ide is az uj Sacred 2 video linkjet, amit a masik forumra beraktam:

    Sacred 2: Fallen Angel uj video:

    http://www.sacred2.com/en/news/news/detail/Update_Short_Videos.html

    Azon belul is ez egy Shadow Warrior kari video, a Seraphim trailerjet mar lathattuk (legalabbis en mar megneztem smile2.gif ) a hivatalos web site-on.

    Update Short Video

    New Shadow Warrior video online now!

    This video displays one of the undead fighter's special moves. With an awesome combat jump the player can target several opponents. Body contol, elegance and strength makes the Shadow Warrior a dangerous melee weapon.

    "The desert casts no shadow but your own!"
    Quotation of an old Ancarian philosopher

    http://www.sacred2.com/en/media/trailer.html

    Kozvetlen link: http://www.sacred2.com/fileadmin/sacred2/content/media/trailer/Shadow_Warrior_Special_Move.zip
  • bepe79
    #38
    De, kijon. Majd 2008 elejen, ahogyan beharangoztak.
  • bepe79
    #39
    Uj kepek a Sacred 2: Fallen Angel-bol:



  • 1488
    #40
    lassan két hónapja semmi hír nincs felőle? én már nagyon várom, a sacred az egyik kedvenc játékom :)