10030
  • Reggaester
    #338
    Ejj, csak megvettem, nem bírtam ki ^^^A hardware egérkurzor az nagyon kell belle, követelem a magyar patchet
  • McFrost
    #337
    Itt van kis írásos emlék.
  • TGWH
    #336
    Esetleg aki tud, linkeljen már be pár oldalt, ahol írtak már a teljes játékról. Fórumok, meg ilyenek.
    Egy Sacred-es oldalról tudok, az mindkét játékkal foglalkozik, de még egyáltalán nincs kész. Szerintem a sacredwiki.org-t lenne a legegyszerűbb átírni, ott minden fent van, csak angolul. A wikipédiában meg tudsz nyelvet váltani. Persze pont az az opció hiányzik, amivel nyelvet lehet váltani. Nem tudom mennyi köze van a wikipédiához...
  • Sheol
    #335
    Egy másik fórumban N.M.I. nevű szaktárs lefordította a német changelog alapján, hogy miket javít a patch.
    Köszönet neki érte.

    "1. a motor optimalizalasa
    2. jobb jatekegyensuly es A.I.
    3. nagyobb esely a dropokra
    4. automata patch-letolto
    5. Lobby hibak kijavitva
    6. optimalizalt kuldetes-rendszer (dialogusok es szovegek)
    7. fomenu optimalizalva
    8. ALT most mar megmutatja az osszes foldon levo targy es az NPC-k neveit
    9. az F9-es gyorsmentes optimalizalva
    10. az F12 a legutolso Respawnhoz teszi a karaktert
    11. optimalizalt hangeffektek
    12. alapbeallitas a medium lett
    13. atlathatobb kuldetestekercs
    14. a jatekost segito zsoldos eleterejere mutatva lehet latni hogy melyik kuldeteshez tartozik a karakter
    15. a mellekkuldetes iranytuje lefixalva, nem szamit ha uj kuldetest vesz fel a jatekos
    16. maximum 5 zsoldosa lehet egy karakternek
    17. Elite es Boss ellenfelek ereje kicsit lecsokkentve
    18. optimalizalt harcanimaciok a jatekos karaktereihez
    19. 200-al tobb set es unique item
    20. atdolgozott arak. a pacik ara lecsokkentve
    21. kovacsolt fegyverek es osszetevok ara lecsokkentve
    22. mostantol nem lehet varosokban PvP-zni
    23. hardware-kurzor opcio
    24. zart-neten (ez az ahol nem lehet csalni) most mar 6 karaktert lehet tarolni a korabbi 3 helyett
    25. stb."
  • Prince23
    #334
    Teljes verzióból képeket kérünk! :)
  • Bordapapa
    #333
    jah, én 16:15-kor rendeltem meg, jött is a visszaigazoló :D
    Meló után hangsebességet átlépve tepertem be a CD Galaxis-ba, zárás előtt sikerült is elérni őket, és volt öröm-bodottág! :D
    Utána hajnali kettőig toltam... :P
  • neonx
    #332
    Nem!
    Tegnap délután pontosan 15:18 kor kaptam az emailt hogy megjelent lehet jönni érte.
  • wrongo
    #331
    De nem csak mától lehet kapni?
  • j0nNyKa
    #330
    bement bótba személyesen
  • Reggaester
    #329
    Kapcsolatok^^ De a pesti 576ban már tegnap volt.
  • wrongo
    #328
    Hogy sikerült már tegnap megszerezned a játékot?
  • Bordapapa
    #327
    Derűs reggelt!

    Tegnap megvettem a játékot, nagyon rég vártam már rá, az első résszel sok-sok órát töltöttem el.
    Mit ne mondjak, igen kiváló darab a második rész, picit talán bugos, valamint nincs túlzásba vive az optimalizáció... :P
    Fura volt megszokni az "új" grafikát, picit összezavart elsőre a nagy kameraszabadság, de aztán sikerül beállítgatni mindent a szám íze szerint...
    Érzem én, hogy jól elleszek a Fallout 3-ig meg a Lich King-ig. :D
    Pöpecek a karakterek, tetszik ez a jó-rossz kampány dolog, már az elején érezni a különbséget, remélhetőleg ez később sem fog változni! :)
    Viszont ami NAGYON nem tetszik, az a honosítás. Az egy dolog, hogy nem lehet választani, milyen nyelven legyenek a szövegek, mert csak magyar van benne ugye, de a fordítás minősége valami borzalmas tud lenni néha!
    Látszik, hogy valaki kutyafuttában, mintegy kiszótárazva fordította. Magyartalan, tele van szóismétlésekkel, és érződik, hogy nem értelem szerint, hanem szóról-szóra lett fordítva a dolog...
    Ez pl. akkor érződik, amikor a földön heverő tárgyakra, amiket csak x időn belül lehet felvenni, azt írja, hogy 30 mp. múlva újraindul. :P
    Vagy ha elolvasom egy NPC szövegét, és az egy idegen nyelv logikája alapján van felépítve. Gondolok itt mondatszerkezetre meg hasonlókra.
    Ezt tényleg nem genyózásnak szánom a fordítók irányába, gondolom, hogy szorított a határidő, de akkor is...
    (Ha jól sejtem, a játék fejlesztése német nyelven folyt, de mivel már van angol patch, talán a szövegek írása párhuzamosan történhetett.)

    Nem nyavalyogni akarok, de ez picit elvett az örömömből az elején.
    Az persze csak hozzátesz a mókához, hogy a magyar patch még nincsen kész, nyilván nem véletlenül cirka 450 megás a patch, ami már elérhető az angol és német verzióhoz...

    De azt hiszem, rájöttem, hogy hogyan lehetne ezt az apróságot kiküszöbölni. Egyelőre még csak öltet, de meglátjuk, sikerül-e...
    Van ugyanis a játék mappájában egy locale nevű könyvtár, amiben van egy alkönyvtár, valami hu, vagy ilyesmi a neve, abban tárolja a honosított dolgokat, azaz gondolom mindennemű olyan dolgot, ami magyarra lett fordítva.
    Sajna a lemezeken is csak a magyar locale könyvtár van fent, pedig talán két duplarétegű DVD-n elfért volna egy nyomorult angol is...
    Csak egy működő, angol nyelvű telepítőkészlet kellene, és át tudnám másolni az angol nyelvű okosságokat, aztán pedig összehasonlítgatnám az .ini fájlokat, hogy hol is van meghatározva a játék default nyelve...
    Tippelek a lang.ini-re, de sosem lehet tudni...
    Ha hazajutottam végre melóból, asszem elmolyolok ezzel, és megosztom veletek, hogy mire jutottam, már ha érdekel valakit. :D
  • krisztajo
    #326
    Sziasztok!
    A Sacred 2-höz készül magyar rajongói oldal? Tud erről esetleg valaki?
    Anno az első résznek nagyon klassz oldala volt, tele csupa finomságokkal! Az új rész is megérdemelne egy ilyet!
    Nem beszélve a magyarul csokorba szedett infókról ami biztos mindenkinek jól esne!
  • Kandurex
    #325
    450mb? a megjelenés napján.....úristen :/
  • neonx
    #324
    Sajna nem mükszik meg kell várni míg kiadják magyarul.
  • Reggaester
    #323
    De miért? Attól még gondolom benne van az eredeti angol felirat is, aztán ha meg patcheled angollal akkor max az újonnan bekerült feliratok nem lesznek magyarok, de lehet hogy tévedek.
  • wedge31
    #322
    Kérdez rá a sevenm forumán mivel honositott a játék kicsit macerásabb lesz patchelni.
  • neonx
    #321
    hát nem jó
  • neonx
    #320
    Már van hozzá egy 450 megás patch, de a hivatalos oldalon magyart még nem lehet elérni. az angol német-et igen, szerintetet az is jó?
  • neonx
    #319
    zárt hálozaton sajna csak 1 server megy még csak.
  • TGWH
    #318
    Ó hogy tudunk irigyelni :d hát próbáld meg a másikon.
  • neonx
    #317
    valaki játszik most vele? engem zárt hálózaton mindíg kidob.
  • TGWH
    #316
    Affene, én úgy gondoltam, hogy holnap kell csak lesegetnem, mikor rendelhetem meg. Most meg hétfőn vagy kedden jön meg (elvileg)... ez a Sacred 2 vétel nem jött nagyon össze. Talán nem fogyott még el :D 5 óra alatt kíváncsi vagyok, hányan rendelték meg.
  • wedge31
    #315
    Ja mért nem inkább a barbáral ? kicsit eltévedtél.
  • envoka
    #314
    Ez nem így van. Ha délután 4 óráig leadod a rendelést, másnap kiszállítják. Ha 4 óra után rendeled meg, 2 nap a szállítási határidő. Hétvége közbeesik, akkor azzal még tolódik.
  • CalebJoe
    #313
    A CD Galaxison ez van a játék alá írva, "Csomagküldés esetén a házhozszállítás várható ideje: 2008. október 6., hétfő" szóval hiába rendelted meg csak hétfőn küldik ki.
    Kivétel ha nem személyesen megy el és veszi meg.
  • Gabesz026
    #312
    Ezzel szerintem a diablo 3-ig elleszünk ha már nem lessz Titan Quest 2
  • neonx
    #311
    nekem már hozzák haza. este tolom a huntert:-)
  • Gabesz026
    #310
    Én is megrendeltem nekem is holnap jön. (elvileg)
  • wedge31
    #309
    Én is megkaptam az értesitést holnap már tolhatjuk ezerel.
  • envoka
    #308
    Ott van valóban, de kb. negyedórája nem volt. Még a keresőjébe is beírtam és nem hozott ki találatot. Úgy látszik most szerkesztik az oldalt. Mindegy, én már régebben előrendeltem, most kaptam értesítést, holnapra ki is szállítják :D
  • xido
    #307
    ott van az most is,csak nem a legfelső sorban:)
  • neonx
    #306
    és már kaptam is a emailt hogy megjelent.
  • envoka
    #305
    Érdekes...a Galaxisnet honlapjáról levették a Sacred 2-őt. Úgylátszik csak annak jut, aki előrendelte, de lehet hogy még azok közül sem mindenkinek.

  • Gear
    #304
    Győri Saturn is elég friss szokott lenni. Cím ugyanaz csak egy emelettel feljebb kb a másik oldalán az üzletközpontnak. :)
  • Reggaester
    #303
    Ha Vas megye, akkor Győr még nincs olyan messze, ott van 576KByte üzlet, holnaptól ott már kapható, ha sürgős.

    Árkád Győr
    9021 Győr, Budai út 1.
    96/555-049
  • j0nNyKa
    #302
    ne reménykedj :)
  • TGWH
    #301
    Kössz vazzeg, menjek el az ország majdnem legnyugatibb részéből a fővárosba? Vicces... hejj a rohadt életbe, most akkor előmegrendelem, talán nem fogyott még el... médiamárkt is teszkó féle? Vagy van egyáltalán Vas megyében olyan üzlet, ahol pénteken kapható lesz? Ezt még meglesem.
  • wedge31
    #300
    Most nézem milyen a specko mounts felhozatal egyik jobb mint a másik ,sajnos nincs semmi info ,hogy a cipelésen kivül mit tudnak még.
  • Tatyla
    #299
    mi ez az időlimit a demoban mielőtt lejárt mentettem és ugyanúgy folytattam,akkor mire jó?