10030
  • wedge31
    #218
    Itt van az infó oldal.
  • Sheol
    #217
    Ezzel a licenszvisszaszolgáltatásos módszerrel bármennyiszer újra lehet telepíteni?
    Gondolok itt arra, ha mondjuk pl. valakinek az a szokása, hogy havonta új windowst rak.
  • wedge31
    #216
    A Sacred 2 telepítéséhez és aktiválásához aktív internetkapcsolatra lesz szükségünk, ezek megtörténte után azonban már nem kell net, se a játék DVD korongja. A vásárló két PC-re telepítheti a játékot, és ezeken párhuzamosan is futhat a játék, egyjátékos módban vagy LAN-on keresztüli kétszemélyes játékban. Online multiplayer játéklehetőséget azonban egy termék ezúttal is csak egy játékos részére biztosít. Ha a két aktiváció után mégis egy újabb gépre szeretnénk telepíteni a Sacred 2-t (mert például lecseréltük számítógépünket), akkor ennek sincs akadálya, csak először vissza kell szolgáltatni az egyik korábban telepített licencet. Ezt a deaktivációs folyamatot is online kell elvégezni.
  • Gabesz026
    #215
    Hi!

    Azt olvastam hogy fel lehet telepíteni 2 gépre de online módban egyszerre csak 1 ember játszhat akkor a LAN- on keresztül lehet majd játszani egyszerre 2-en is ugyanazzal a játékkal? Bár a mutatvány úgyis megbukik ha kell neki a DVD játék közben hacsak nem buherálnak hozzá 1 noDVD miniimage-t vagy crack-et.

  • Sheol
    #214
    Jól van srácok, legyen igazatok!
    Az első játék ez a Titan Quest óta amit nagyon várok.
    Nagyon szépek a demoban a ruhák, pajzsok stb. már az is élmény ha az ember a kis szeráf barbit öltözteti.
  • RaveAir
    #213
    Mint már írtam a németeknél azért jelenik meg 2-án, mert 3-a nekik valami nemzeti ünnep. Nálunk magyarul fog megjelenni és 3-n, mivel a lemezeket már legyártották. Már csak amiatt csúszhat, ha eltérítik a repülőt, kamiont, stb.
  • envoka
    #212
    "...Budapest, 2008. szeptember 22. - Az ASCARON, az egyik vezető német játékszoftver-gyártó és fejlesztő cég, valamint a Deep Silver, a Koch Media kiadó stratégiai partnere, a digitális szórakoztatóipari termékek vezető producere és forgalmazója ma bejelentette, hogy a SACRED 2 – Fallen Angel aranylemezre került (mind az angol, mind az itthon forgalomba kerülő magyar verzió), és a sokszorosítás folyamatban van. Ez azt jelenti, hogy továbbra is tarthatónak tűnik a PC verzió október 3-ra tervezett megjelenése..."
    Az idézet innen van
  • Gabesz026
    #211
    http://cdgalaxis.hu/PC/15309/sacred-2-fallen-angel.html
  • LeonSilver
    #210
    Na.Még egy játék amit megkell venni.
    Nembírok elszakadni a demotól csak ne németül lenne.Így csak az UFO-k képesek beszélni
  • tomcsa4
    #209
    Igen és elméletileg a honosítás sem fog késni, azaz az is okt 3. Meglátjuk, remélem azért időben odaadták a szövegeket a megfelelő embereknek és magyarul is élvezehetjük a megjelenés napján.
  • wedge31
    #208
    Ne törödj vele ,hihetetlenül sok az ökör a játék már aranyon van okt 3-án megjelenik az eu-ban igy elvileg nálunk is.
  • Sheol
    #207
    Külföldi fórumon arról csacsognak, hogy csak a német nyelvű játék jelenik meg okt. 2-án, a us/uk csak november elején.
  • Gabesz026
    #206
    Illetve még csak értesítést kértem ha megjön a game küldenek emailt.
  • Gabesz026
    #205
    Hi!

    Előrendeltem a játékot a CD Galakxis-nál adtak 1 ezres engedényt így csak 8990Ft a game!
  • Reggaester
    #204
    Jézusom, én meg itt rinyálok, hogy lassúnak érzem meg tököm tudja. Kissé fejembe szállt, hogy egy ideje nem kellett nézni sys req-et, mert elment minden maxon, de ez a konfig felett is eljár az idő. Úgy néz ki elfelejtettem, milyen volt a jó kis fx5200essel meg 768rammal nyomulni anno, törődtem is én hogyan ment, örültem hogy ment vmi. Sry
  • McFrost
    #203
    Nemrég tettem be nagyobb tápot.
  • Avenger
    #202
    Akár elégtelen tápellátás miatt is lehet, neverwinter nights 2 alatt már láttam ilyet, csak ott tápegység csere után lehetett újra bekapcsolni a gépet :D
  • TGWH
    #201
    Ezt velem is kétszer eljátszotta.
  • McFrost
    #200
    Ma játszottam egy órát a demoval ilyen vason : P4 2,66 ghz, 1,25 gb ram, 6800 256 mb, xp sp2. Nagyon szépen kocog, néha picit röffen, meg is lepődtem, hogy de jó nekem, erre egy barlangból kijőve a gépem alvásba rakta magát és semmire nem reagált, csak a tápon az off gombra :|
  • Avenger
    #199
    Hát alapból nekem low-on volt minden úgy emlékszem, de felhúztam fullra és jó volt úgyis. Nem derül ki az idézett részből hogy a 7900GS-nél mi volt a default, és hogy a 8800GT-s embernek hogy futott ha felvette max-ra.
    De lehet hogy jól kéne mennie 8600gt-vel, és valami driver vagy szoftveres probléma lesz ha akad. Majd megnézem egy másik gépen jövőhéten amiben 8600gt van és kiderül.
    Amúgy nekem alap Vista van fent sp1 nélkül de frissítve. Minden gond nélkül ment.
  • TGWH
    #198
    Nem csak a vga-n múlik, hogy szaggat-e, vagy sem. Ezt eddig is tudtuk, de hivatalos fórumról másolok be két hsz-t:
    all high, no aa, 1680*1050

    [email protected]
    2G DDR800
    7900GS 256mb

    It runs smooth, looks like I don't need to upgrade my video card


    I had no problem launching the game and it seems like it's default graphic setting is Med.
    ...
    My spec's short list:

    AMD X2 5600+ (2.8 GHz)
    G.SKILL 2GB DDRII 800
    eVGA 8800GT 520mb
  • TGWH
    #197
    Ennyi különbség van a két vga között. Én két éve vettem a 6600ast, kb. középkategória volt akkor, és örülök, hogy így elmegy. Amúgy ha pont egy gyengébb 8600ast fogtál ki, akkor meg örülj, mert olcsó volt, és a játék is fut.
    Nekem meg sp3mam nincs, mégis megy.
    Esetleg a legfrissebb whql driver segíthet, amit még a kártyádhoz ajánlanak. De frissebbet is feltehetsz, talán jó lesz. Vagy a driver menüjében keress egy olyan részt, ahol játékcímek vannak, add hozzá a Sacred2.exe-t, és húzz le minden minimumra. Lehet simán fog futni, és nem is lesz randább. Én pl. megnéztem maxon, hát különbség az van, de még a minimum is szép.
  • Reggaester
    #196
    Hétfőn lesz US demo.
  • Avenger
    #195
    Nekem tetszett a demo, pedig nem sokat tudok németül :) És teljesen jól ment maxon, E2140, 2 giga, 8800Gt. Egyébként 8600gt jóval lassabb a 8800-as sorozatnál, és a játékok 90% inkább az erős videókártyát igényli.
    Hangulattal is minden rendben van. Főleg a kerti törpére hajazó koboldok jöttek be :D Persze ha értem is a questeket az még sokat dobhat a dolgon :) Egyedül az a robot zavar a játszható karaktereknél :D De legfeljebb a maradék 5 közül választok majd.
  • Reggaester
    #194
    Ne érts félre, nekem az nagy csalódás, hogy egy olyan vason ami közel van az ajánlotthoz így fut. Nem tartana vissza a közepes beállítás sem, de akkor menjen normálisan, ne érződjön se az egéren se a játékon a lassulás. Lehet, hogy a demoban most sokan azt hiszik, milyen jól megy, de ugyan, mindenhol szinte alig 3-4 ellenfél jön rád, kivéve néhány kobold meg főleg a csontázas résznél. Annyi ellenfélre lehet számítani majd a teljes játéknál is 90%ban, gondoljon csak az 1re, akinek megvan. Ha ott laggzik, akkor van gáz. A rendszer követelmény meg a Wolf's lair-ről van. De kb úgyteszek, mint te, letöltöm a teljeset, kipróbálom, aztán ha úgy érzem megveszem, ha nem akkor marad a pénzem és senkinek sem fog fájni.
  • tomcsa4
    #193
    Nálam már előjött az a helyzet, hogy karcsú az 1GB Ram. És ez a full verzióban is meg fog látszani. De nem baj, már előrendeltem, tuti cucc.
  • TGWH
    #192
    A grafika szerintem meg ahhoz képest, hogy minimumon nyomulok, piszkosulnagyonnagyon szép, és igaz néha röcögve, de viszi a p4es a gef 6600-zal (amúgy nem tudom honnan szedted azt a gépigényt, de nem a hivatalos oldalról, az biztos, ott egy sima 2,4-es cpu-t írnak minimumnak), szal ennyit arról, milyen szarul van optimalizálva kedves Reggaester ;) Ha maxon játszok, akkor diavetítés, ha minimumon, akkor épp hogy elmegy, szerintem ezt hívják optimalizálásnak (és jé, tényleg a minimum konfignak felel meg a gépen :) ). A mindenhol 30 fps ennek alapján csak úgy jöhet ki, ha kb. mindannyiszor ugyan úgy állítod be, egy-két apró eltéréssel.
    Majd a teljesben kikapcsolom a füvet (v.hogy csak meg lehet oldani), és máris simán fog futni.
    Hangulat az kicsit furcsa, talán nem kellett volna belekeverni a robotokat, de ha olyan jól el lesz találva a sci-fi aránya, mint pl. a Morrowindben (dwemer vagy milyen romok), akkor semmi gond. De a részleteken látszik, hogy nem csak a tökeiket vakarták a fejlesztők az elmúlt 4 évben, és ez alapozza meg a játék hangulatát, nomeg az, hogy Sacred, meg utána a kettes.
    Még másodikra is furcsa a 3d, de határozottan nem nagyon idegesítő. Viszont a sok ellenség már az első részben is idegesítő volt, és most vagy az egerem kezd elromlani, de néha nem tudok ütni, és másfele lövi a varázslatot, mint amerre irányítom... vagy pedig bugos, másnál is volt ilyen? Amúgy az egér sebességét szerintem is feljebb kell majd állítani, minden 3ds játéknál van ilyen opció, durvaság lenne ha kihagynák.
    csgj, nekem a program files/ascaron mappában van a játék.

    Tehát a hivatalos oldalon lévő gépigény:

    System Requirements

    Minimum System Requirements:

    * 2.4 GHz processor
    * 1 GB RAM
    * Graphics card 256 MB, from nVidia® GeForce™ 6800 or ATI® Radeon™
    * DirectX compatible sound card
    * DVD-ROM drive
    * 20 GB free Hard Drive (HDD) space
    * Windows XP, XP64, Vista, Vista64 • DirectX 9.0d (included with game)

    Recommended requirements for a fast, smooth-running game:

    * Dual Core 2.0 GHz processor
    * 2 GB RAM
    * Graphics card 512 MB, ab nVidia GeForce 8800 GTS oder ATI Radeon HD 3870
    * DVD-ROM drive
    * 5.1 surround sound card (EAX 5.0 compatible, DirectX 9.0d [for XP] or DirectX 10.0 [for Vista] compatible), with surround speakers or headphones
    * Mouse with mouse wheel
    * 25 GB free Hard Drive (HDD) space
    * Microsoft Windows XP (32 / 64 Bit) with Service Pack 3 / Vista 32 / 64 Bit) with Service Pack 1
    * DirectX 9.0d (included with game)
    * Optional: DSL modem or network card for multiplayer game

    Maradok annál, hogy ezt meglessük magyarul, majd megvesszük magyarul, ennyi órányi tiszta játékidőt sehol nem kapsz 10ezerért...
  • xido
    #191
    Demot csak lekaptam,függetlenül attól,hogy német és nem is tudok semmit a Sacred címről...szép...meg fogom próbálni majd a teljest,a grafika tetszik,még közelre zoomolva se csúnya,de szeretek minél távolabb lenni a kamerával..az inventory-t és társait találom túl aprónak,de átláthatónak néz ki...jó lesz egynek..
  • wedge31
    #190
    Egy szóval király a demo szerintem.
    Kiprobáltam én is teljesen hozza az elsö rész szinvonalát és hangulatát egyszóval nálam biztos vétel.
    A grafika eszméletlenül szép és már a demoból is látszik hogy a bejárható terület meg tényleg oriási / a térkép egyik végétöl a másik végéig öt óra gyalog /
    A sacrednek mondjuk mindig is az volt az erössége hogy oriási szabadon bejárható területe van rengeteg városal és faluval nem egy csöben vagy szük ösvényen kell menni hanem tetszés szerint barangolhat az ember.
    A történetröl egy szót se tudok mert a német nyelv nem az eröségem de mondjuk a single kampányt tölem ki is vehetnék mert a hack&slash játékokat csak multiba érdemes tolni hosszu távon.

    Akit ez nem fogott meg az valszeg nem játszot az elsö részel nem érdemes szenvednie a teljesel mert ugyanez lesz.


  • Reggaester
    #189
    A játékélmény ki minek találja az egyéntől függő, én nagyon vártam és teljesen biztos voltam benne, hogy ezt még meg is veszem. Ez lenne a hivatalos rendszerkövetelmény:

    System Requirements
    * CPU with at least 2.6 GHz (Dual Core 2.4 GHz for onboard graphics cards [Intel® Integrated Graphics])
    * 1 GB RAM (main memory)
    * Graphics card with 128 MB RAM, DirectX®-9.0d compatible with Pixel Shader 2.0 support (nVidia® GeForce™ 6200, ATI® Radeon® X1300, Intel 945GM or better)
    * DirectX-9 compatible sound card
    * DVD drive
    * 20 GB free HDD space
    * Windows® XP with Service Pack 3 or Windows Vista™ with Service Pack 1
    * DirectX 9.0d (included with the game)
    * Internet or email connectivity (required for Online Key activation)

    For smooth and fast game play with maximum performance we recommend the following configuration:

    * Dual Core CPU with at least 2.4 GHz
    * 2 GB RAM (main memory)
    * Graphics card with 512 MB RAM, DirectX-9.0d compatible, with Pixel Shader 3.0 support (nVidia GeForce 8800GTX, ATI Radeon HD 3800 or better)
    * Sound Blaster® X-Fi™/ 5.1 surround sound and DirectX compatible sound card
    * DVD drive
    * 20 GB free HDD space
    * Windows® XP with Service Pack 3 or Windows Vista™ with Service Pack 1
    * DirectX 9.0d (included with the game)
    * Network card and high-speed internet connection (DSL or better) for multi- player games

    Az ajánlottól 2 dologban különbözik a gépem, erősebb procim (amd 6000+) van de csak 8600gt a 8800 helyett. Erre teljesen mindegy milyen beállításon, tényleg, 30 fps az amire átlagban képes, a nagy tömegben meg egyszerűen érződik hogy lassul, az egéren pedig folyamatosan, nem gördülékeny a játék. Igaz ez demo, de ha ilyen lesz a gém optimalizáltsága (röhejes), akkor egy vevőt elvesztettek.
  • McFrost
    #188
    Nagyon szép!
    Igényesen kidolgozták a részleteket.
  • CalebJoe
    #187
    Igen engem sem fogott meg elsőre mint anno a TQ, de majd a teljesnél meglátjuk.
    A grafika szép bár a gépigény szerintem kicsit magas, a szeráf meg kurvásabb mint valaha:)

    Néhány kép (maxon minden)




  • csgj
    #186
    Nem tudjátok, hogy a telepítő hova csomagolja a telepítésre használandó fájlokat? Csak mert egyszerűen elveszett kb 2 gigám "-.- És nincs meg törlés után sem, szóval vhol még vmi sacredes cucc fent van. (registry cleaner progival is hiába törölgetek)
  • csgj
    #185
    Hát... kipróbáltam, nemtok németül, de nekiálltam :P Nos, izé... Kövezzetek meg, de nekem nem nagyon tetszik. Nincs semmi hangulata (bár lehet, hogy a borzalmas német nyelv is számít ebben :P), és olyan tipikus egysíkú mai game-nek tűnik. Persze, persze ez csak egy demó, meg hát nem egy komoly rpg, hanem hack&clash, ahogy az első része, na meg a diablo... De akkor is, ebben nincs semmi izgalom! Hihetetlen, de a gyengébb minőségű Legend Hand of God-nak is sokkal jobb hangulata volt. (Mondjuk az hamar véget is ért, és monotonná vált) A gépigény meg gáz. Szép, igen, nagyon szép grafikája van maxon. De a max maximum szaggatással jár nálam, szóval gyengébb beállítások melett ez sem dobja fel a gamet. Történet majd kiderül a teljesben. A demóban a nyelv nemértése miatt csak arra jöttem rá, hogy a seraphim vezérnéni (vagy vki) haldoklik, a szőke csaj meg jön, megbámulja, végignézi amíg kiszenved, és hörög néhányat, aztán elmegy. :D
  • McFrost
    #184
    Letöltöttem a demot, 2 óra alatt és van benne egy hibás file :|
  • TGWH
    #183
    Én inkább kikapcsolnám a füvet, meg a maradék árnyékot, eléggé szaggat 1024ben is min beállításokkal.
    Kriszta, csak azért kell aktiválni, mert van warez. Ha nem lenne, vagy csak nagyon minimális mértékben, akkor nem kéne aktiválni, kb. ennyi.
    Amúgy piszokjó a demó, ::itt:: írtam róla egyet, akit érdekel, olvassa el :D
  • dante3
    #182
    Lehet, hogy állítható, csak német nyelvü, és nem vágom mi micsoda, alapbeállításon próbáltam! Annyi biztos, hogy 1440x900.

  • Gear
    #181
    Szép de hamar elfogy a fű :) remélem ez állítható (részletesség max távolsága).
  • dante3
    #180
    Képek a demóból:





  • krisztajo
    #179
    Azért én ezt felháborítónak találom!!!
    Nem csak itt, az összes játéknál!
    Tudom, hogy nyugaton ez nem tétel, de miért alapfeltétel egy játék telepítéséhez (ami akár multival nem is rendelkezik) a net???
    Akinek meg nincs az szív???
    Vannak olyan helyzetek, amikor az embernek nincs a netre lehetősége!
    Ez lehet egyszerűen pénz szűke vagy olyan hely ahol nincs szolgáltató. Sajnos ilyen is van sok helyen!
    Szomorú, hogy a játékgyártók egyszerűen nem gondolnak erre!!!
    Profit kiesés egy dolog, de szégyentelen ennek az egésznek az üzenete! Akinek van net annak háleluja akinek meg nincs az dögöljön meg???!!! (Bocsi, ha kicsi erősen fogalmaztam, de nagyon bosszant ez a egész! Nekem is volt idő amikor nagyon sokáig nem volt netem, úgyhogy maximálisan átérzem ezt a helyzetet!)