10030
  • wedge31
    #258
    A nagy helyzet az hogy aki legálisan veszi itthon az nem válogathat a szinkronnyelvek között, szerencsére a felirat magyar lesz.
    Ettöl függetlenül ha ez a németszinkron igaz lesz azért ezt közölheték volna ha máshol nem is a sevenm lapján de lehet hogy csak én várok tul sokat tölük...
  • Kimi23
    #257
    Magyar lesz .
  • Tatyla
    #256
    felraktam az angol demot,nagyon bejött ez a játék,úgy hallottam nálunk magyarul jelenik meg igaz ez?
  • SLICK
    #255
    na október helyett novembert akartam írni.
    Na mindegy, minden esetre ha lesz tört verzió most októberben letöltöm és megnézem mégis milyen nyelv van hozzá.
    Egyébként már kipróbáltam a demót, kicsit összetettebb ez a rész mint az 1. volt, kell a gyakorlás hozzá. Komolyan elgondolkodok a megvételén, mivel egész jóra skerült a game, ráadásul szépen is fut nekem.
  • xido
    #254
    itt maximum sajnos a gyengén futás keseríthet el,hiszen az angol nyelvű demo pl ma került a netre....
  • Newfronter
    #253
    Amerikai megjelenés ez. Európában ezen a héten megjelenik, itthon is... csak hát minden jel arra utal hogy németül magyar felirattal.
  • CalebJoe
    #252
    Amikor kilépünk a demo-ból ezt a dátumot írja most akkor ez nem hivatalos megjelenés?

  • LeonSilver
    #251
    Nekem teljesen jól fut a demo és ha majd lesz angol verzió akkor fogom megvenni.
    Az, hogy kicsit később lesz annyira nemzavar.Na jó.Azé' de. ;)
  • SLICK
    #250
    akkor vmit csúnyán benéztem. Ezek szerint októberben jön az angol szinkron magyar felíratú Sacred 2?
  • Reggaester
    #249
    Ilyet bakker! Én a demo előtt teljesen biztos voltam, hogy ez nekem kell, megveszem. Erre a demo szarul fut, kiderül, hogy a teljes német nyelvű lesz, ami még a demóban elment, de szvsz ritka ocsmány nyelv, rossz lenne ezt hallgatni több 100 órán át. Ezek asszem elég is volt, maradok sima Sacrednél, a pénzem meg a zsebemben. Úgy ahogy van baromi nagyot csalódtam, kár, hogy így sült el.
  • Newfronter
    #248
    Mivel non-english verziók jelennek meg 3.-án(az általam belinkelt hivatalos fórum-bejegyzés alapján), sőt NO-ban lehet hamarabb is, így angol helyett másik nyelvnek a hangja lesz ott. Ha lenne angol szinkron benne akkor az amerikai verzió is októberben jönne és nem novemberben.
  • LeonSilver
    #247
    Szinténzenész.Németül csak az UFO-k beszélnek
  • xido
    #246
    tök jó,hogy a galaxisnet se ír oda ilyen fontos tényeket...aztán majd csodálkoznak a tájékozatlanabb vásárlók anyázásai miatt....
  • SLICK
    #245
    de ez mekkora geciség! Német hang és magyar felirat?
  • Fehercsoki
    #244
    NEEEE akkor ezzel se fogok játszani novemberig.
  • Newfronter
    #243
    Sacred 2 megjelenési dátum
    Amerikában csak novemberben jelenik meg. Úgy tűnik minálunk a hang az német lesz magyar felirattal október 3.-án. Szóval senki se várjon angol hangot...Konzolra meg csak 2009 februárra jön ki.
  • Fehercsoki
    #242
    Nekem még 1 óra de én a németbe nemtudtam váltogatni nagyon azért kérdeztem h lehet-e fiú is=/
  • TopGun
    #241
    Igen, csak az, latod a valaszthato karaktereket, amik majd a jatekban lesznek, nekem meg 3 es fel ora amig lejon az angol demo! :(
  • Fehercsoki
    #240
    Seraphimból csak csaj lehet?
  • adammmmmmm
    #239
    Már mindegy. Itt a hír.
  • Sheol
    #238
    #226
  • adammmmmmm
    #237
    Van már angol demó?
  • TopGun
    #236
    Itt sokan hasonlo cipoben jarunk mint te, olvass vissza, szerintem a demo nem all a helyzet magaslatan, talan a veglegessel nem lesz ilyen problema. Kar, pedig eleg jol nez ki a jatek, bar eleg picik az ikonok nagy felbontasban a kepernyo sarkaban :(
  • szripio
    #235
    sziasztok! no én nemtom ti hogy csináljátok, de játszottam a demoval, pontosabban próbáltam volna játszani, de 10 percenként kivágott a vindózba a kedvenc hibaüzenetemmel, és csak egy gép újraindítás oldotta meg az újbóli használatot. vki tapasztalt ilyet?

    ui.: azért a német nyelv nem olyan rossz, lásd rammstein...:)
  • TopGun
    #234
    Nem! alaplapi a hangkaresz.
  • RaveAir
    #233
    Hány hangkártya van a gépedben?
    Nekem 2 hangkártya, és hasonlót szokott művelni.
  • TopGun
    #232
    Sziasztok! Nekem tegnapi kb ket ora jatek utan ma delelott, folyton akad es kiakad, mitol lehet ez? :(
  • Avenger
    #231
    Azt a kaputól méri csak, szóval miután átmentél 6 perced van harcolni a csontvázakkal. Én utána beléptem újra a karakterrel és csináltam még pár questet a város körül. Csak továbbmenni nem lehet.:)
  • TGWH
    #230
    Remélem nem nézi, hogy a német demóban már lejárt az időm :D
  • SLICK
    #229
    Már régen regisztráltam, de mindig feldobta nekem a tagsági ablakot :|

    na mindegy, most már tölt
  • Newfronter
    #228
    Csak regisztrálni kell...
  • SLICK
    #227
    THX, mondjuk fileplaneten már néztem is, de nekem vmi tagsági díjat kellett volan fizetni... na mindegy
  • Newfronter
    #226
    gamershell
    Fileplanet
  • SLICK
    #225
    na linket ^^
  • tugyiti
    #224
    Van US demo.
  • Fehercsoki
    #223
    Jó de alapból minden olyan izé középen volt tehát medium úgy meg csúnya.
  • TGWH
    #222
    Nem kellett volna feljebbvenni a grafot :D
    Nekem amúgy lejárt a német demóm, kb. négy és fél óra játék volt. Vagy lehet azért számolt vissza, mert északon átmentem egy kapun, a csontikhoz.
  • Fehercsoki
    #221
    A Demóból engemis érdekelne az angol mert németnél fentebb veszebb a grafot error és többet else indul:S
  • SLICK
    #220
    Holnap elvileg jönnie kell az angol verziónak?
  • Fehercsoki
    #219
    Sziasztok!Most töltöm a demot és azt szeretném kérdezni hogy a játékban milyen lesz a multi?Olyan mint egy mmorpgben tehát lehet majd új karaktert kezdeni és fejlődni meg minden és közbe a többiek ott futkosnak körülöttem vagy milyen?