956
  • Dexantreal
    #36
    ok,de ne mfogom,nyugi
  • bodesz
    #35
    4(3?)új videó
    Dexantreal pls ha linkelsz vmit fbl re írd ki legalább a nevem :D
    The Fadeaway Jumper
    Pass and Shoot
    Dunk and Stuff
    Pick N' Roll
  • Dexantreal
    #34
    ja hogy az a letöltés és azzal...jó, nem szóltam..
  • Dexantreal
    #33
    hol van itt a videó?nekem valami Windows Media player downloadot hozott be.....:S
  • bodesz
    #32
    jah igen ez már hivatalos megjelenés minden gépre:Sep 25.(kivétel PSP,PS3)
  • bodesz
    #31
    képek
    videó
    érdekesség
    a videóból látható hogy a kamera a labdát követi.asszem :D
    a videóból még látható az is hogy a freestyle cuccokat lehet váltogatni meccse közben.a játékosok mozgása megváltozott.a játékosok védekezéskor már nem csak állnak és várnak és nézik a kosarat amit kapnak hanem sztem autómatán picit feltartja őket ha odaér az ellen.
    szal jógame lesz ez :D
  • bodesz
    #30
    juuuuj.akkor volt hogy beküldték és dobott 3db 3ast 1más után? :D
    az nagyvolt :)
  • Dexantreal
    #29
  • Sland
    #28
    CSEK!
  • FrezeR
    #27
    csak 3-at. egyet a Spurs-el nyert 99-ben :)
  • Dexantreal
    #26
    Chicago Bulls a kedvencem és nem is tudtam róla, ááááááá..de most,hogy belegondolok,rémlik a neve. Thanks
  • webibebi
    #25
    az 1 koárlabdázó volt a bullsal nyer asszem 4 aranygyűrűt
  • Dexantreal
    #24
    thanks a többiek nevében is.

    A riporterek amúgy valós személyek? Mert Steve Kerr-re rákerestem egyszer google-n és mindenfélét kihozott..
  • FrezeR
    #23
    be is szúrom nektek:

    Official NBA Live 07 Features List


    2006/2007 Season Rosters

    Dynasty Mode

    Play 25 seasons with the team of your choice
    Rookie Draft (including trading of draft picks)
    Free Agency (including negotiation with free agents), Trades and Roster Management
    Hire assistant coaches to help your players develop
    Training Camp - make sure your players are in top shape for the upcoming season
    EA Sports Hall of Fame - collect trophies, view individual and team records
    Real NBA Salaries
    All-Star Weekend
    Calendar based offseason
    Enhanced 10-Man Freestyle Control
    Freestyle Superstars - perform Freestyles moves specific to a player's style/role
    Power Player
    Shooter
    Scorer (Inside/Outside)
    Stopper (Inside/Outside)
    Playmaker
    High Flyer
    Individual playing styles and character types make players perform like their real-life counterparts
    "Freestyle Air" - gives you control over mid-air moves including dunks and layups
    All-Star Weekend: Includes All-Star Game, Rookie/Sophomore Challenge, Dunk Contest & Three Point Shootout
    New Defensive AI
    Authentic NBA arenas
    Real NBA shoes including Nike, Reebok and Adidas
    NBA Store - buy accessories and retro jerseys with points earned in Dynasty Mode
    New animations and cut-scenes
    New player models with realistic faces and detail
    NBA Legends and All-Decade Teams
    One-on-One Mode
    In-Game Commentary by Marv Albert & Steve Kerr
  • FrezeR
    #22
    olvasgattam a 2007-es játékról hát nem sok újitást láttam :( a dinasty rész ugyanaz marad pedig sok ötlettel fel lehetne túrbózni. persze a szokásos improved AI meg stb szöveg megvan. meglátjuk mi lesz belőle
  • Dexantreal
    #21
    Igazad van végülis. Most, hogy asztali gépem bekrepált, átmentem muterom laptopjára és mivel nem bírtam meglenni NBA nélkül, feltettem a 2003-t. Mivel csak azt bírja. Na, az teljesen más, sokkal többet kilehet védeni belőlük, blokkolni meg minden. De sztem azért yo így is, nekem mindkettő bejön, plusz a 2006 az ilyen full látványos meg minden és azért ott is lehet védekezni, meg.. nemtom... mindegy. Kíváncsian várom a 2007-t. Elvilleg T-Mac van a boríton, egyik msn-es haverom berakott a neve mellé1olyan képet.
  • Cassell
    #20
    Á így elolvasva a hozzászólásokat talán egy volt aki rávílágított a lényegre ,hogy az Nba rohadtul nem arról szól ,hogy a palánkról pattintott albdát kétszer átvegyem a lábam alatt és 360 fokot fordulva betépem a gyűrűbe. Nem az ilyen marhaságokon kéne javítani hanem ezt az eszméletlen rengeteg zsákolást kivédekezhetőbbé tenni mint a 2005 ben volt. Ez a 2006 rossz irányba vett fordulatot aki játszik online ligában azoknak nagyrésze egyetért azzal ,hogy a 2005 sokkal játszhatóbb volt én inkább azt szeretném viszont látni ahogy védekezésben igenis meg lehet akadályzozni a számtalan zsákolást nem csak szökőévenként.
  • Dexantreal
    #19
    szerintem csak ez van,amit belinkeltem a téma indító hsz-emnél...de nemtom..:S...keresgélni fogok azé a neten, hátha van valami info róla, vagy múvi,de nem ígérek semmit...mivel még csak 2006 van
  • And 1 #18
    vannak már róla videók ?
  • Dexantreal
    #17
    tényleg...valaki csinál egy bannert?vagy,ha már kijöttek screenshtok a géjmről?
  • And 1 #16
    jó de az nba-ben is csinálnak szép mozdulatokat amik még sincsenek benne a játékban.
    pl.: nemtom ki látta a tegnapi miami-nets meccset na ott jason williams amikor el ment a 2 ember között azzal a király mozdulattak
  • Sland
    #15
    Az NBA nem az And1-ról, meg a streetballról szól!
  • And 1 #14
    egy kicsit streetesíteni kéne már,mert semmi jó mozdulat nincs ebben a játék sorozatban. Kicsit már unalmas
  • Sland
    #13
    PS3
  • Cat 02 #12
    vagy amit nálunk kosáron hogy előredobják labdát a palánk felé ott bezsákolják xD
  • bodesz
    #11
    biztos...sztem
  • webibebi
    #10
    ez xbox360 video nem?
  • KG21
    #9
    nem vagyok elájulva ettől az előzetestől. NBA 2k6-nak sokkal durvább videói vannak Persze nextgen konzolra...
  • And 1 #8
    vagy mondjuk a cseleket is bővíthetnék pl.: megkerülős csel vagy kötény :D mert ezek sokkal színesebbé tehetnék a játékot :D
  • And 1 #7
    hello én annak is örűlnék ha meccs közben a palánkra is fel lehetne up-ni a labdát a társnak és ő a visszapattanót meg behúzná :D
    mint amit kobe csinált az all star meccsen és tmac meg behúzta :D
  • Dexantreal
    #6
    én nagyon örülnék annak,ha pl a zsákoló versenyen azokat az akadályokat is belehetne rakni, amik a valóságba vannak...mondjuk1gomb megnyomására ksi ablak elő jön alúl,hogy ne zavarja a játékost annyira és kilehetne választani,h pl 4ember álljon a büntetővonalra egészen a palánkig és azt átugrani,vagy zsámolyok,vagy msá ember feladja a labdát és ehhez hasonlók...és akkor amikor kiválasztotta,akkor bejátszák,hoyg mutogat mondjuk T-Mac,hoyg ezt ide-azt meg oda,midennk ielhelyezkedik és beszabja....meccsen meg igazán benyomhatnák félidőre végre a pomponos csajszikat...hírtelen ezek jutottak eszembe
  • quack
    #5
    lehetne már benne valami újítás mert a 06 hatalmas újítása az hogy a játékosok erőségge ott villogott a lábuk alatt, hát az egy kicsit kevés vot
  • Bankrupt #4
    #9434
  • Tmac
    #3
    T-Macnek kicsit fura feje van. De lehet, hogy csak nekem fura.
  • Palinko
    #2
    a movie-ra soha ne adjál sokat,meg a képekre sem... Mondjuk nézd csak meg a változást a 05-06 között.. hát nem sok,de még mindég sokkal több,mint amit a fifánál változtattak,de az másik téma...
  • Dexantreal
    #1
    Még nemtudni mikorra várható a játék, de amíg nem kapunk kézhez új információkat, addig is ajánlom figyelmetekbe ezt a work in progress múvit. Wade-t és T-Mac-t mutatja benne, amint rohangálnak fel-alá. Meglehet figyelni, hogy milyenek lesznek a játékosok mozgása majd a játékba. Szerintem ugyanolyan yo lesz majd a játék, mint az előző részek, vagy még jobb a múvi alapján