956
  • moor09
    #436
    www.torrentspy.com
  • Johnny720
    #435
    Hi ,valaki tudna adni linket ahonna le lehet tölteni a game-t??

    nagyon fontos lenne ...
    köszi
  • Homaly
    #434
    Én most néztem ezt Jimmy féle roster peccset, állítólag elég jól műxik NLSC fórumban olvasott kommentek alapjan (már amit értek). Csak sajnos nem értem, hogy pontosan hogyan is kell feltenni a peccset.
    Netán te használod? Tényleg műxik?
    Tudnál segíteni, hogy kell feltenni, ugyanis az angol tudásom elég sekélyes!

    Előre is köszi, bye!
  • N1ggA
    #433
    nekem nem sikerült, de lehet, hogy velem van a baj
  • And 1 #432
    másoltal nem lehet semmi féle képpen sem ?mert a 06-al lehetett....pl msn-n megbeszéltük és valamelyikünk csatlakozott a másikhoz és már ment is a game ....ezt most nem lehet ?
  • KeKKSZike
    #431
    Attól még lehet, hogy boltban vette meg, hogy a NET-en szeretne játszani valaki ellen!
  • N1ggA
    #430
    boltbakellmegvenni
  • And One
    #429
    neten hogyan lehet tólni egymás ellen ?
  • genory
    #428
    Halló! Nekem ezzel a patchel se cserél a gép sőt nem is fárad aki tud segíteni abban, hogy hogyan kell cserélni az segítsen please! Előre is köszönöm! Akár MSN-en is!
    [email protected]
  • DjCooll
    #427
    ja ok kösz
  • N1ggA
    #426
    benne van a játékban, keyboard configban
  • DjCooll
    #425
    nekem egy gondom van a game el hogy nem tudom normálisan írányitan!!leírná nekem valaki hogy mivel mit csinálok pontosan avyg ha esetleg van valami ilyen oldalal avgy valami azt megköszöném!!
  • moor09
    #424
    thx
  • N1ggA
    #423
    a csapat irányítása kiválásztásánál kattints a billenytyűzet ikonjára, és ott a nyíllal lehet váltogatni
  • moor09
    #422
    Hy még csak most kezdtem játszani a gameval és lenne egy amatör kérdésem hiába allitom át a billkiosztást és mentem el mindig az alap beállitás marad hogy kellene átállitani.
  • GTheo
    #421
    Mivel lehet játék közben állítani a superstar triggert? h pl kobe ne egész meccsen highflyer legyen
    Gamepaddal tolom saját beállítások szal a nevét mondjátok annak amit nyomni kell előre htx
  • Fókameister
    #420
    Aki akar online jáccani a 07 tel vegyen fel msn en: [email protected] 1on1 módba leginkább de norm meccs is lehet
  • KeKKSZike
    #419
    Azt nem tudja valaki, hogy mi a különbség a digital download és a másik verzió között?

    ÚJ PATCH-k jöttek ki, állítólag működik frankón
  • N1ggA
    #418
    Morpheus
  • red bull
    #417
    Szasztok!...Nem tudjátok hogy hol vannak azok a zenék amik a játékban is vannak...én találtam ilyen xsong nevű izéket de azt valamiért nem lehet megnyitni...valmi tippet ha valaki tud megköszönném...
  • moor09
    #416
    az lenne a kérdésem hogy angolban ugyan nem de spanyolban megvan a game és nem lehet e valahogy a nyelvi fájlt vagy vmit kicserélni hogy angol legyen?? (elöre is bocs a hülye kérdésért ha az )
  • Sharky2
    #415
    felvettelek
  • rushman
    #414
    ez meg ez. Próbáltátok már? Állítólag működik a csere
  • Firerock
    #413
    rapidra
    jóhülevagy
    VEdd meg::P(pont mint én!!:P:P:P)
    vagy ha kell
    vegyél fel msn-re adok linket
  • joubi
    #412
    nem tudja vki h mi lehet a baj?amikor elinditom a jatekot a kepernyo atmegy ~640x480-es felbontasba es nem tortenik semmi.utana controlaltdellel ki tok lepni de csak ennel a jateknal csinalja ezt a vicc az h elotte nehany nappal tükorsiman futot max beallitasok mellet...közrejatszhatott az h regi a monitorom?leci segitsetek mert mar "mindent"probaltam
  • KeKKSZike
    #411
  • Sharky2
    #410
    Hellosztok valaki felrakna nekem rapidra pls elore is thx naon kéne a game
  • rushman
    #409
    hát ennyit ér ez a peccs
  • And 1 #408
    háááát.nemtom.....én is felraktam azt a patch-t de a játékosok még mindig fáradnak....pedig a fatique effect ki van véve....a gép még mindig nem cserél .....most akkor ez a szar mire is volt jó ?
  • webibebi
    #407
    options configure controll
  • Firerock
    #406
    hogy lehet rumblepad 2 vel gyomni a játékot???
    mer nekem vmi szar konfig van benne
    azt nem tudom átállítani valaki help
  • joubi
    #405
    ööö valaki valaszolna a kerdesemre?pls!help!
  • rushman
    #404
    modjuk ez hagyján, de úgy mozognak, mint akik most tértek vissza a mauríciuszi nyaralásukról, akkor meg minek a fatigue effect? Normál esetben ekkor vonszolnia kéne magát a pályán, nem?
  • rushman
    #403
    nah, ez már haladás, nálam 3 játékosának a fáradsága ZÉRÓ (azaz ZÉRÓ) szintet elérte, akkor sem cserélt.
  • joubi
    #402
    ma bekapcsolom agepet es el akartam inditani az nba07-et erre atvalt a kepernyo kb:640x480ba es nem csinal semmit(fekete kep)persze ctrlaltdel-el ki tok lepni ,de ez nem vigaztakl.mi lehet a problema?miert nem indul?elotte semian futott max beallitasok mellet!
  • webibebi
    #401
    semmi faultja nem volt
  • rushman
    #400
    azért, mert fault bajban volt, nem? első negyedben 2 fault után lecseréli, ennyi az ea realitás érzéke
  • webibebi
    #399
    1et cserélt a gép.1embert
  • rushman
    #398
    várom a fejleményeket...
  • webibebi
    #397
    nah minnyá kipróbálom