956
  • Shotogan
    #236
    Nálam sem cserél.
    Akinél bevált az mondja meg lécc hogy be kell-e valamit állítani külön!
  • KG21
    #235
    én felraktam és cserél bizony, meg az irányító is kevesebbet vállal
  • webibebi
    #234
    Ti felraktátok a csere petchet?ha igen akkor máe cserél a gép?mer nálam nem pedig 100ra fe lvan húzva
  • Pethy23
    #233
    Halui 1ébként megéri leszedni, jobb mint a 06?
  • Dexantreal
    #232
    Ühümm....azért thanks
  • ProGabe #231
    bocs,de nem,másra kell az a kis 20k/sec-em ;)(amúgy 150 mega lett 256kbit/s-el)
    viszont EZ egy free cd ripper,ami természetesen tud wav-ból mp3-at is
    ahogy csináld:rákattintasz a jobb oldalon lévő fogaskerékre,beállítod ÍGY
    utána mehet a konvertálás,ahhoz csak annyit csinálj hogy rákattintasz a jobb oldalon lévő KÖZÉPSŐ gombra(convert WAV files to...),ott kiválaszotd a könyvtárat ahol a WAV-ok vannak és nyomhatod is a convert gombot
  • Dexantreal
    #230
    Könnyen? Hogyan, én nem értek hozzá....inkább töltds fel lécci a rapidshire-ra.
  • ProGabe #229
    szedd le EZT,tömörítsd ki az audio/music könyvtárba,indítsd el az ex.bat-ot és szépen kitömöríti az összeset wavba,abból meg ugyebár könnyen csinálsz mp3-at ;)
  • Mozes13
    #228
    A játék zenéjét le lehet szedni vhonnan?
  • webibebi
    #227
    nálam megoldotta
  • KeKKSZike
    #226
    De sajnos azt nem oldotta meg, hogy a ne csak a PG-k dobáljanak állandóan! :D
  • isclit
    #225
    Fent van a csere patch!!!
  • Mozes13
    #224
    Nem tudjátok vhogy meg lehet buherálni a gamet, hogy ne csak 32bites legyen a felbontás hanem 16bites is?
  • KeKKSZike
    #223
    Keress magadnak!
  • precision
    #222
    nyugodjál le, warezt kérsz, ami tilos, és még te vagy megsértődve...
    amugymeg google
  • Djemba
    #221
    majd becsapok egyet neked!!! a 245 millióddal okos gyerek
  • Dexantreal
    #220
    #218 és #219....

    Én meg azt, hogy capslock off már....
  • Thanatos
    #219
    245 MILLIO FORINTOT SZERETNÉK KÉRNI
  • Djemba
    #218
    EGY MŰKÖDŐ TORRENTET SZERETNÉK KÉRNI
  • Dexantreal
    #217
    .
  • Dexantreal
    #216
    menedzser mód te jó ég.....
  • G.Freeman
    #215


    http://fbl.jatekok.hu
  • KeKKSZike
    #214
    Igen, van!
  • Djemba
    #213
    MANAGER MÓD VAN BENNE?
  • Vinsanity15
    #212
    Tudna nekem valaki segiteni alley oopnál?elég nehéz és sehogy se tok rájönni az ízére
  • Dexantreal
    #211
    Azért picit kultúráltabban:P.
  • KeKKSZike
    #210
    Talán azért mert béna vagy, gyakorolnod kéne...
  • Homaly
    #209
    Azért "ugattam le" Webibebi-t, mert először #170-ben kultúráltan elmondtam neki, hogy tavalyi játékban tudtam hogyan kell, de idelyiben nem, erre Ő kioktat, hogy ott kell ahol tavaly is.
    Ezek után kifakadtam lásd: #180.
    Majd Dexantreal csitított, és elnézést kértem a primitív, gyökér, offtopic viselkedésért #183.
    És most akkor még te is baszogatsz.
    Akkor most ismét elnézést kérek elsősorban Webibebitől, hogy olyan csúnyán beszéltem vele, valamint minden olyan embertől aki ezek után "BIZTOSAN" nem segít nekem, és kérem az összes ilyen embert, hogy ne csak azt a hozzászólásomat olvassa el amiben rossz napomon gyökér módon viselkedem, hanem azt is ahol elnézést kérek!!

    Peace!!
  • Cassell
    #208
    Ha starteren a Charlotte elver ott tényleg gyakorolni kell rengeteget... Nem mondom a seasonban 0-4-el álltam a Minnel mondjuk Superstaron de ahogy már más is írta ilyet kiadni ,hogy a gép nem cserél illetve a statmentés sincs benne SZÁNALMAS!!! Az a nagy baj ,hogy nincs kihívója az EA -nek kosárlabda programban Pc-n a Fifa egész király lett főleg a magyar kommentátorokkal merthát ott van egy Pes sorozat is...
  • Vinsanity15
    #207
    Gondolok itt Ace Mega packra vagy K-litera
  • Vinsanity15
    #206
    Esetleg nem kell valami codec pack a gépre???Már tényleg mindent próbáltam!!
  • Vinsanity15
    #205
    Basszussztem már mindent próbáltam amit csak lehet,feltettem minimum 6 nvidia drivert,3 szor uninstaláltam de ugyanaz.
  • Vinsanity15
    #204
    Nekem Nvidiám van most a legujabb volt fent,feltettem régebbit de itt is ugyanaz van!
  • Gerbill
    #203
    Driver frissítést próbáltad már? Nekem a PGA Tour07nél volt ez a fekete képernyő és ott megoldotta. ATI kártyám van.
  • Vinsanity15
    #202
    #197-re valaki44Fontos lenne nagyon
  • Vinsanity15
    #201
    Lécci VALAKI
  • bodesz
    #200
    2évvel ezelött jött be...
  • bodesz
    #199
    ügyelj arra hogy jól dobd el a 3ast ne csak hoppá hátha bemegy.meg próbálj üresből dobni...
    és a CHA azért verhet meg mert béna vagy...gyakarolj sokat...
  • Firerock
    #198
    nem veszítesz sokat....
    csak a géped épségét(külsőleg)
    MI A FASZÉRT VER MEG A CHARLOTT 50el??
    STARTEREN JÁCCOK
    MÉR VER MEG???
    nekem semmi nem megy be nekik meg minden lécci adjatok 1 gyors leckét
  • Vinsanity15
    #197
    Tudn§tok lőccike seg&teni???Aza gondom hogy felraktam a gamet ős ha elind&tom fekete a kép és semmi!!Valaki valami megoldást lécci-Gépem 3500 athlon geforce 6600GT