956
  • Firerock
    #196
    hogy lehet benne cselezni???
  • Firerock
    #195
    az hogy lehet hogy a Charlottnak bemegy a 3pontos
    a West all starnak pedig nem???
    már szétrugtam a mocskos csalások miatt a gépet
    vki eltudná magyarázni hogy hogy eleht elvenni az ellenféltől a labdát??
  • KeKKSZike
    #194
    Egyre jobban nem értem amúgy az EA-t! Ilyet hogy tud kiadni, ahol a CPU nem cserél??? Komolyan mondom, hogy hihetetlen! Ekkora bug?!

    Arról már nem is beszélek, hogy már zsinorba 2 éve kiveszik a statmentést! Online meccs alatt nem lehet állítani a fatigue-t, áh... bexarás!
  • isclit
    #193
    Ez így játszhatatlan szerintem,hogy a CPU nem cserél...nagyon rossz.Ráadásul az utolsó emberre sem lehet visszaváltani védekezésnél,valamint a Pick and rollt sem lehet megjátszani gamepad-dal.
  • Dexantreal
    #192
    "tuskó"
  • KeKKSZike
    #191
    Homaly: Miért ugatsz te le itt bárkit is? Nagyon gyorsan vegyél vissza a stílusodból! Azt hiszem, hogy várhatod, hogy BÁRKI is segítsen neked ezek után itt a fórumba, én BIZTOSAN(!) nem fogok! Tuskó!
  • Dexantreal
    #190
    Legalább valósághúbb
  • webibebi
    #189
    dynastyban még azt sem lehet állítani hogy hány meccses legyen 1 szezon
  • precision
    #188
    hová tűntek a kameranézetek??? pff, ez igy nagyon nagyon nagyon gáz...
  • Kenyér001
    #187
    Igen sikeres volt. Azthiszem az a statmentéssel volt kapcsolatos, azonban ott nem kellett nagyon dolgozniuk, mert csak el volt rejtve a játékban.
  • ProGabe #186
    ha jól tudom a tavalyihoz is volt egy ilyen petíció,az bejött vagy sem?amúgy bele kéne venni(ha eddig nincs benne) hogy a superstar billeket tegyék vissza ahogy tavaly volt,nem értem miért kellett átrakni az analóg karra,tényleg ennyire szarnak az egyszeri játékosra?
  • Kenyér001
    #185
    Hátha Ea-ék meggondolják magukat és csinálnak egy patch-ot, ami orvosolja ezeket a hibákat.
  • Kenyér001
    #184
    Üdv!
    Akiket idegesítenek a hibák, mint pl.: a Cpu sosem cserél, fatique-t nem lehet állítani, az irányító dominanciája, illetve még néhány idegesítő bug, az nézzen el erre az oldalra és iratkozzon fel a petícióra.
    Nba-live fórum
  • Homaly
    #183
    Lehet, hogy nem volt a legmegfelelőbb AHOGY írtam, de igazam van!!

    Bocs a primitivitásért!!
  • scorpeeon
    #182
    most látom csak h megjelent... mennyire jó game?
  • Dexantreal
    #181
    Vegyél vissza a tempóból:P.
  • Homaly
    #180
    A faszt okoskodsz, ha még nem is láttad a game-t!!??

    Szerinted hülye vagyok, vagy mi???
    Gondolod, hogy nem néztem meg ott ahol tavaly lehetett??
    Örülök, hogy neked is sikerült szembesülnöd a problémával!!

    A faszt okoskodsz, ha még nem is láttad a game-t!!??
  • Dexantreal
    #179
    2006hoz se volt, ehhez se lesz. Amennyi szöveg van a játékban, nem fognak magyarosítani.
  • Firerock
    #178
    van hozzá magyarosítás??
    vagy tudtok adni a rajongói oldal linket??
    ammi nem utolso sorban magyar?
  • webibebi
    #177
    nálad szokott cserélni a gép???mer azt hittem be lehet állítani mint tavaly de nem.meg még a fatigue effect-et sem mint tavaly ezeket naon hiányolom
  • And 1 #176
    szerintem jó lett a game. csak...... kevesebbszer tod elvenni az ellenféltől a labdát. ez is gondolom az hogy sokkal realisztikusabb a game :D. de azt nem bírom benne hogy bíró mindenre bűntetőt ad. az idegesít fel mindig hogy csak fellököm az embert de már bűntető :D.a többi dolog maradt pl.: zsákolóversenyeken még nem nagyon tudsz uup-ni ha csak be nem másolod amgadnak azt a szart de akkor sem fox tuddni még speckókat uup-ni.
  • KeKKSZike
    #175
    Én szerintem nem. Ha jól tudom, még egy NBA-t nem fordítottak le!
  • webibebi
    #174
    minek az?
  • holecsko10
    #173
    Sziasztok!
    Azt szeretném megérdeklődni, hogy a Nba Live 2007-hez várható lesz-e magyarosítás.
  • webibebi
    #172
    sztem baszott nehéz lett ez a gém
  • webibebi
    #171
    ha tod 2006ban hol van akkor valszeg a 07ben is ott van
  • Homaly
    #170
    2006-ban én is tudom hogy lehet, de engem a 2007-ben érdekel!
  • webibebi
    #169
    hát tavalyiban a game settingsben asszem!de miután "meghozta" a postás monodm pontosabban
  • Homaly
    #168



    EZT HOL LEHET BEÁLLÍTANI????



  • And 1 #167
    meg is lesem mindjárt :D
  • Homaly
    #166
    És azt hogy lehet beállítani?

    #164:
    ss+off ball gombokat nyomkodod, és megy sorba a superstar képességeken!
  • hitch
    #165
    Csáó.Valaki tudja honnan lehet letölteni a NBA LIVE 07 Soundtrackjait?????Aki igen az irjon privi üzenetet.THX
  • And 1 #164
    nekem azt mondja meg végre valaki hogy billentyűzeten hogyan lehet váltóztatni a freestyle superstar-t az embereknél ?pl tmac mert nála lehetne váltóztatni bőven de nemtom mivel kell :D
  • webibebi
    #163
    állítsd be hogy a gép is cseréljen!!
  • Cassell
    #162
    Elkezdtem egy szezont Superstaron de négy meccs után egyelőre hanyagolom mert ez így ,hogy a gép nem cserél csak a kezdői vannak végig fennt és ugyanúgy dobnak végig baromira életszerűtlen. Továbbá a büntetődobást billentyűzeten még mindig nem vágom mitől függ ,hogy bemegy e vagy sem...
    Ami nem tetszik az az irányító kamikaze akciója 10ből 9szer egyből támadja a gyűrűt semmi passz csak bele a tömegbe.
  • ProGabe #161
    ráadásul most ez folyik a csapból is,ami nem olyan nagy gond lévén ez 10000x igényesebb mint pl egy tokjo fotel nevezetű sz.rkupac
  • Bucser
    #160
    Elég fiatal lehetsz, ha ezt a számot nem ismered lévén egy feldolgozás.
  • ProGabe #159
    pedig de,és ez szánalmas szvsz.biztos rohadt nehéz lett volna bill-re(meg analóg nélküli gamepadokra ugye) megírni rendesen az irányítást...

    na mind1,valaki beszúrná azt a két sort amit be kell másolnia konfigba hogy előcsaljam az analógot?előre is köszi!
  • rage
    #158
    Próbáld ki azt, hogy csinálsz egy ikont a DVD-n (image-ben) lévő autorun.exe-hez. S ezen belül jobb klikk, tulajdonságok, kompatibilitás / Win2000 mód.

    S erről az ikonról indítsd az installálást.
    Kíváncsi vagyok, segít-e.
  • And 1 #157
    megnéztem a moveokat. de nekem nincs joyám. :D.viszont átmásoltam a bill beállításomba az analog gombokat. úgyhogy olyanom van csak forgatni nemtom mert ugyebár billentyűzetről van szó. de akkor sem tom átváltani a superstar cuccosát.nemhinném hogy ennyire konzolra tervezték volna hogy még ezt sem lehet átállítani.ha valaki tudja akkor írja már ide be