956
  • Yrda
    #156
    telepítsd újra az egész gépet
  • KG21
    #155
    nézd meg a tutorial videókat. SS moveokat SS trigger gomb plusz a jobb analóg stick mozgatásával lehet előcsalni újabban. Váltani SS tulajdonságot SS trigger + direct switch el lehet
  • BladE666
    #154
    Segítsen már vki mindig mikor telepiteni probálom kiirja h directx 9.c akar de már az van fent és az 2006 augusztusi nem tudok rájönni mi baja lehet ugyan ez a bajom a fifa-val is meg az nba vel is....
  • And 1 #153
    hogyan lehet megváltóztatni hogy pl tmac ne highflyer legyen hanem scorer vagy bármi ?
  • And 1 #152
    hello hogyan lehet használni a superstart ?tom hülye kérdés de itt nyomom a c-t és nyomok mellé valami action gombot de csak azt csinálja mintha nem is nyomnám a c-t :D
  • KG21
    #151
    azért vicces, hogy már 3. éve jön elő mindig ugyanez a kérdés...

    szóval csak jobb analóg stickes joypaddal lehet előhozni, vagy még a billkiosztás kfg-fájljának átkozmetikázásával, de az már bonyolult
  • hitch
    #150
    Csáó.Tudja valaki hogyan lehet a slam dunk contestben a speciális mozdulatok(Pl amikor feldobja és igy vágja a kosárba)?Aki igen az irja le a combo-kat.1000 Thx.Sorry de naon fontos lenne.
  • Dexantreal
    #149
    úúájjííááúúú ez szól elején.
  • Dexantreal
    #148
    Egyébként Sergio Mendes The Black Eyed Peas

    Mas Que Nada

    Timeless

    Tök ugyanolyan, mint a World Cup 2006-ban az egyik szám Legalábbis a refrén mindeképp. Ahogy kezdődik az ájjíííúúááá....
  • hitch
    #147
    Csáó.Tudja valaki hogyan lehet a slam dunk contestben a speciális mozdulatok(Pl amikor feldobja és igy vágja a kosárba)?Aki igen az irja le a combo-kat.1000 Thx
  • Dexantreal
    #146
    Amúgy láttátok a játékban a zextráknál a highlits-okat? Szerintem T-mac-é a legjobb mind közül
  • genory
    #145
    csaó!!Miért csak 4 kamera nézet van? Én nagyon régóta játszok az NBA játékokkal és minden részben volt egy "center court"nézet, ami most nincs! Nem lehet valamit csinálni?? Valaki please??
  • KG21
    #144
    ja és nemértem mérnem raknak bele vmi postprocess effektet, Fifában már van...
  • KG21
    #143
    én SNL es voltam sokáig. Amúgy nekem bejön, hogy lehet többféleképpen passzolni, nagyon jó, hogy azonnal tovább lehet rögtön játszani, vagy csak belöbvölni. De még mindig irreálisan nagyokat lehet tömni, átmászni 3 emberen és hasonlók. Ez kell a buta amerikainak sajnos :( Nembaj SS-t majd nemhasználok, és úgy jó lesz ez :) Emberen való védekezés sokkal jobban néz ki, meg az irányváltásoknál is jó az új mozdulatsor. Meg úgy egészében életszerűbben mozognak dobásnál, cseleknél mindenhol látszik. Grafika is fejlődhetett volna, dehát az nextgen konzolon látszik csak sajnos :(
  • Cassell
    #142
    Az Fbl Asl-ben toltam meg a Hobl-ben.
    A What's new videókat meglestem csakhát én billen nyomom és így a videók után sem egyértelmű pl. a büntetődobás meg ,hogy külön zsák meg ziccer gomb is van de itt billen még csak a ziccer ment.
    Meg ,hogy nem fáradnak illetve fáradnak de nem nagyon van hatással a teljesítményre ezt viszont valami patchben orvosolhatnák mert a gép csak akkor cserél ha fault problémája van valamelyik játékosának.
  • BladE666
    #141
    Segítsen már vki mindig mikor telepiteni probálom kiirja h directx 9.c akar de már az van fent és az 2006 augusztusi nem tudok rájönni mi baja lehet ugyan ez a bajom a fifa-val is meg az nba vel is....
  • KG21
    #140
    szimpi vagy te nekem, melyik ligában tolod, toltad :)

    Amúgy nekem tetszik a játék, realisztikusabb lett valamivel. Irányítást erősen gamepadra találták ki, superstar move -okat csak analóg stickel lehet előhozni. Tutorial videókat tessék meglesni, ott látszanak az újítások, nagyon érdekesek!
  • Jinx4169
    #139
    hajjátok csájé? mér írja eztz ki? #127
  • Cassell
    #138
    Ez igen milyen kulturált vagy bravó öcsi talán a 14et is betölthetted már ne legyél már ekkora arc kisgyerek! Illetve legyél a beírásod téged minősít csórikám...
  • Shortstop
    #137
    én nem a zsákolásról beszéltem de látom hogy nem tudsz kiállni a saját magad igazáért, ezért tereled a témát. nagy az arcod kissé de nembaj a hülyék velünk élnek :P
    (én meg nem gép előtt játszom hanem életben, bajnokságban, csapatban. lehet több dunsztom van hozzá mint neked.)

    innentől kettészarlak!
  • Cassell
    #136
    Be palánk alá aztán zsák nagyon életszerű nálad meg hótziher nagyobb tudású vagyok pár online ligameccs már van a hátam mögött pont az ilyen vérpistikéknek tetszett akiknek ennyiből áll a kosárlabda meg az egész Nba ,hogy juj mekkorát zsákolok!
  • Shortstop
    #135
    és miért volt arcade? (a motor az ua. akkor ez is arcade? -nagytudású) mert lehetett olyanokat csinálni mint az NBA-ben meg úgy a kosárlabdában???
  • Cassell
    #134
    A 2006 minden volt csak életszerűbb nem. Az egy nagy arcade baromság volt. Ez egy fokkal jobb de tényleg a 2005 volt a legjobb. Más. Fatigue effectet ebben hol lehet állítani? Tiszta baromság egész meccset lejátsza 8 percesen a kezdőivel...
  • Yrda
    #133
    nekem a legjobban a 2005 tetszett igazán, szerintem az sikerült jól
  • Shortstop
    #132
    nekem a 06 életszerűbb volt de bebaszna ha mindenkinek ugyanaz tetszene :)
  • Yrda
    #131
    na felvettem 70-re a game speed-et, nekem a 60 is lassú volt, így már tűrhető,
    amúgy tetszik a game nagyon, tetszik graflag
  • Yrda
    #130
    aha arra gondolok
  • rage at work
    #129
    Vagy arra gondolsz, mikor 1 játékos van a pályán?
    Ott tényleg nincs.
  • rage at work
    #128
    Állítsd Press Camerára
  • Jinx4169
    #127
    nekem azt írja ha megrpóbálom elindítani h hibát okozott ezért leállt ez miért van vagy mi a teendő pls help! thx
  • Shortstop
    #126
    a game speed alapbol asszem 40-en van. rakd fel 60-ra hogy kicsit életszagú legyen
  • Yrda
    #125
    jah azt kifelejtettem, hogy az 1játékos módban oldal nézetes kamera nincsen.
  • Yrda
    #124
    na kipróbáltam a játékot és hát nem akarom fikázni a játékot, mert szeretem, de én őszintén megmondom jobbat vártam.
    az emberek vánszorognak a pályán, nekem annyira lassan mozognak..
    meg ami felidegesített, hogy a 3 pontos dobásban egy 90-es emberrel vagyok egy 30-as ellen és megver.. pff
    de amúgy nem olyan rossz..
  • Shortstop
    #123
    jaja. csak nagyon nincs kedvem baszkodni velük, meg ha jól működött a 06-ban akkor miért nam hagyták meg úgy ahogy volt ? :(
  • Dexantreal
    #122
    Picit szokatlan még így nekem a mecs, meg az egész dolog, de amúgy nagyon bejön a 2007
  • FrezeR
    #121
    a faultproblémára megoldás ha lejjebb veszed az érzékenységet a beállításokban és akkor nem fogsz 9-et kapni egy negyedben.
  • Shortstop
    #120
    NEM KÖTELEZŐ ELOLVASNI

    na játszottam vele egy negyedet, de pár dologhoz elég volt.
    nagyon jól meg lett csinálva a védekező mozgás meg az ahogy a labda lepattan a gyűrűről, de kicsit elszomorító hogy Shaq nem tud egy 180-as gizda 2-est áttömni mint a szart, hogy totál hozzáképest láma emberek blokkolják, aztán hogy Wade sem tud zsákolni one-on-one -ból hanem layupra teszi. Továbbá fasz kivan azzal hogy egy negyedben összeszedtem 9foult. Tökmindegy hogy áll vagy mozog az ember. Te baszol rá, viszont nekem egyszer fújtak büntetőt, mert Wade-et 3-an szerelték szabálytalanul. nem tapasztaltam azokat amikkel be lehet állítani hogy dobja a büntit hanem csak dobás gombbal lehetett elereszteni.
    Grafikailag szerintem ua. vagy talán gyengébb, de az biztos hogy nincs előrelépés. Bár nem is ez a lényeg. A kameramozgások azok tényleg jók. Inkább adtak volna ki roster update-et a 06-hoz.
    bocsi az OFF-ért.
  • Alwares
    #119
    Menjiben más mint a 06?
  • Shortstop
    #118
    Shaq-kel azért sarkazás után szerintem nem lehet nehéz vagy igen?
    én most teszem fel épp :)
  • Laci08
    #117
    Az irányítás nehezen szokható, valamint a superstar tulajdonság váltásokat nem tudom válltogatni . De szerintem messze jobb mint a 06.