956
  • rezty5
    #316
    Vagy ,ha megtenné valaki, hogy csinál egy seasont(minél hosszabbat, pl starteron) a sacramentoval és elmenti, és elküldi vhogy a fájlt én meg bemásolom
  • rezty5
    #315
    a beállításokat meg a configokat elmenti de a seasont, nem
  • rezty5
    #314
    már leszedtem mind a 2félét mégsem jó egyik sem. HA csinálok egy embert, akkor amint kilépek elveszik. Ha tudtok segítsetek plíz, mert már unom az egyszeri meccseket. Kösz
  • rezty5
    #313
    Helló!
    Mr egy jó ideje meg vana game, és kezdettől fogva van egy olyan gondom,hogy nem tok menteni. Kiírja h sikeres a mentés de nem menti el mégsem.(Nem néztem meg h írtatok e már ilyenről, ha igen akkor bocs)
  • webibebi
    #312
    biztos 24es
  • And 1 #311
    foggalmam sincs.....várj egy rosterfrissítést abban általában a mezszámokat is át szokták állítani hátha majd ott..
  • egypszichonauta
    #310
    jól,látom hogy Kobe-nak 24-es a mezszáma????miért??tudja vki,hogy mé nem már 8as?
  • Vinsanity15
    #309
    az volt :D Kidd 21 assist:D CArter 63 pont-idénycsúcs
  • And 1 #308
    pff az jó meccs lehetett :D
  • Vinsanity15
    #307
    EZ JOH KÉRDÉS.Én mondjuk keveset irok sztem de annál többet jáccok a gameval:D
    Most pl:3 overtime után nyertem orlando ellen.Már azthittem sohasem lessz vége a csatának
  • And 1 #306
    mért van így elhanyagolva ez a topic ????.....jó ha naponta 3 új üzenet van benne .....nem úgy mint a fifa vagy bármelyik ahol 2 mp-ként jönnek az új üzenetek :D
  • And 1 #305
    s.novak hol van a játékban ?..bonzi wellst megtaláltam de őt nem :D
  • And 1 #304
    már rá jöttünk hogy ez csak kamu....:D...
  • FrezeR
    #303
    türelem emberek. ez még nem a hivatalos patch volt és azért szar. várni kell még! ime a bizonyiték:

    "I have received further confirmation that the official bug fix patch for NBA Live 07 is not yet ready for public release as the page and file that have been leaked are indeed only online for testing purposes. The production team is still working on the patch and will be posting more updates as it nears completion. Again, the file that leaked is not a completed version of the official patch."
  • And 1 #302
    :D
  • isclit
    #301
    Ez a patch egy nagy rakat xar...nem cserél a gép továbbra sem.
  • webibebi
    #300
    akkor free agentsbe
  • And 1 #299
    lenne egy kis gondom..nem találtam bonzi wells-t a játékban.
    a houstonban kéne lennie...de ott nincs és egyik csapatban sincs
  • And 1 #298
    :D...én még egy jó rosterre is várok, mert bonzi wells a játékban még nincs a houstonban :D...most tom egyszerűbb lenne ha átcserélném valakiért ,de akkor már legyen egy normális roster ami az összes csapatot kijavítja :D...maximalista vagyok
  • Vinsanity15
    #297
    megesik az iylesmi:D
    Én meg elcseréltem a Netsbe Dalambertot:Dmost vele tépetek keményen
  • And 1 #296
    yaya...sikerűlt most jól felbasznom az agyam. 3. negyedig teljesen kiegyenlített volt a meccs és a 4.ban meg semmi sem ment be nekem és amikor ő támadt mindent befújt bűntetőnek és be is dobta.és szó szerint mindent kihagytam és yao meg nem volt képes hogy elkapja a lepattanókat..
  • Vinsanity15
    #295
    nekem cserél a gép de csak akkor ha elkezdtem mondjuk az uj dynastyt,mert betültésnél valamér nem ment nekem se.de már joh igy.cserél a gép +nem önzőzik a PG
  • And 1 #294
    most akkor pontosan mire is jó ez a patch ?:D
  • And 1 #293
    nah meglestem....háát nem is tudom. mintha könnyebb lenne nyerni de viszont még mindig fáradnak a játékosok.
  • szmike
    #292
    Én is felraktam, de nekem továbbra sem működik. Akárhogy állítom a az user sibstitution frequency-t, ill. a cpu sibstitution frequency-t, nem cserél a gép. Nálad igen?
  • Vinsanity15
    #291
    Nekem megy rendesen!de ez még nem az official patch
  • And 1 #290
    nah most nem írta ki a hibát. meg is lesem mennyit jacított a patch :D......remélem mostmár ki lehet szedni hogy ne fáradjanak a playerek
  • And 1 #289
    oksa kössz meg is próbálom
  • Vinsanity15
    #288
    nah asszem rájötte ma megoldásra.Ha már crackelve van a game akkor vissz a kell rakni a dvd ről az eredeti exe-t és aztán jöhet a patch!csak utána a crack
  • Vinsanity15
    #287
    nekem is kiirja azt a bizonyos hülyeséget de asszem ez még nem az official patch.De valamér nekem se rakja fel.
  • And 1 #286
    fent van asszem a patch az nba-live.com -on de nemtom berakni mert kiír valami hülyeséget ha valakinek esetleg van egy ilyen problémája és meg is oldotta akkor mondja majd el lécci hogy hogyan kell thx :D
  • McKalton
    #285
    Nagyon köszönöm. Sry a hangnemért de 3 szor kértem szépen és szóltam hogy nem müxik a link és mindenki csak a rossz linkre hivatkozott. Peace és mégegyszer nagyon hálás vok
  • And 1 #284
    mikor jön már a hivatalos patch ?
  • ProGabe #283
    stílusodon nagyon gyorsan változtass öreg,hidd el én örülök a legkevésbé hogy a mocskos atw törölte az "oldalam"

    tessék
  • McKalton
    #282
    Nem igaz b+, mindig egy olyan linkre hivatkoztok a zene kiszedéssel kapcsolatban ami már rég nem él. Nem lehetne segíteni nekünk is??? Vki leírhatná pls...
  • And 1 #281
    #271. hozzászólásban benne van de még nem jött ki a patch pedig ma már 20. van. de ha kijön akkor biztos fent lesz majd az nba-live.com -n....folyamatosan lesd az oldalt én is azt csinálom. :D
  • webibebi
    #280
    és azt nem tod hogy mikor akarják kiadni?
  • KeKKSZike
    #279
    Úgy tudom, hogy még nem!
  • webibebi
    #278
    kiadták már a peccset hozzá?
  • ProGabe #277
    visszaolvasás+kereső a lap alján elég jó dolog
    #267