956
  • rushman
    #356
    a PC változatban nincs gyaloglás
  • drizner
    #355
    Psp-n játszok Dinasty módót. 8 perces negyedekkel, all-star szinten. Az lenne a kérdésem, hogy lehet azt megoldani, hogy legyenek cserék automatikusa mindnálam, mind pedig az aktuális ellenfélnél, ne a kezdő ötös legyen fenn végig a pályán.
  • lovabb
    #354
    Azért valaki elmondhatná, hogyan lehet gyalogolni a labdával... Pl. ha az irányító felhozza és baromira ráér. A 2000-es-ben az egyik gomb volt a ,,fék", ami a futást gyaloglásra változtatta.
  • isclit
    #353
    Én aszondom irány az NBA 2K7...
  • lovabb
    #352
    LAL-PHO 36-81... Úgy látszik, béna vagyok. Statisztika: 1 támadó lepattanó és egy labdaszerzés, 15 labdaeladás. CPU összes büntetője pontot ért. Anno 1000-nél is több meccset játszottam régebbi verziókkal, de ilyen unreal szutyokkal még nem találkoztam. Irány az NHL!
  • boneyard
    #351
    utána néztem angol fórumokunk azt találtam, h a dynasty módot 82 meccsesre írták, úgyhogy csak szezonban lehet 29 meg 56 meccset játszani... bocsi, ha már ezt tudtátok, de nekem új volt ez az infó
  • Ramore
    #350
    Az NHL folyamatosan szépül, talán grafikailag a legszebb EA játék, és a játszhatóságára sincs okom panaszra. Ki kellene rúgni az NBA vonal fejlesztőit!!!
  • boneyard
    #349
    dyanasty módban nem lehet 28 meccses szezonokat játszani vagy csak én vagyok ilyen láma, h nem tudom beállítani???
  • And 1 #348
    erre könnyű a válasz ...... :D pc-re jóformán csak az nba live van ...konzolokra természetesen ebből is több van..
  • Razgon
    #347
    Melyik a legélvezetesebb, leghitelesebb kosárlabda játék???
  • Razgon
    #346
    Melyik a legélvezetesebb, leghitelesebb kosárlabda játék.
  • jbal
    #345
    most játszottam az NBA 2003-al.hát elég érdekes egy ember csak úgy átgázol mindenkin.kiváncsi lennék a 07-re
  • Cassell
    #344
    A focis az fejlődött. Tiszta vicc de a Fifa 07 -tel ma is játszottam lehet a magyar kommentár is dob rajta de a játszhatósága is sokat javult a tavalyihoz képest. Nhl-ről nem tudok nyilatkozni nem köt le...
  • jbal
    #343
    ja a szokásos EA faszságok:/
    a 06 is ilyen?más kosras game nincs?
    ja és #340 kipróbálnám én is
    áá azt csak hiszed h a focis fejlődik
  • Ramore
    #342
    Szerintem az a legnagyobb baj, hogy az EA azon csapata, amelyik az NBA vonallal foglalkozik, évről évre alul múlja magát. Bezzeg az NHL és a FIFA fejlődik, persze csak okosan, üzletileg kordában tartva, de tagadhatatlanul. Szóval azok a "team"-ek sokkal ügyesebbek, és ezt bánhatják a kosárrajongók.
  • Cassell
    #341
    Ezt a játékot sajnos ebben a formában le kellett törölnöm. A single player bugok ismerősek nyílván mindenkinek- az irányító önzősége, a csere nemléte - de az online játékban -a fáradás hiányán túl- nem lehet a triplákat bedobni! Szóval 40ből 2 beakad de hiába dolgozza ki az ember az opent a nem is gyenge tripladobóra aki full pihent szökőévenként ha bemákolja. Online bajnokságokban szorosabb meccsek lemennek 4 vagy még annyi se rádobott hárompontossal összesen! Ekkora bughalmazt a Titan's Quest óta nem láttam...
  • jbal
    #340
    Hello!Ennek van demoja?És ha van honnan töltsem le?
  • laci92
    #339
    Csá mindenkinek!Most szedtem le az NBA-t a megaupload.com-ról 4 partban.Kicsomagolom semmi telepítés,elindítom, tök jó tudok játszani csak egy rohadt szám,videó(bemutató,extrák) nincs rajta!!:(Mitcsináljak?Töltsem le máshonnan?Segítsetek!!Előre is kösz!
  • lovabb
    #338
    Szerintem ne kezdj bele, bár a 06-ot nem ismerem. Jó lenne, ha EA Sport munkatársait egyszer kivinnék egy kosármeccsre, vagy lekötöznék őket egy székhez és a tv-ben meg kéne nézniük az idény összes találkozóját. Néhány észrevétel: bár a beállításokban sok a lehetőség, de semmit sem számít. Próbából cpu offensive reboundját 0-ra állítottam, az enyémet 100-ra. Ennek ellenére 60-40 az ő javára. Sorolhatnám tovább... aztán az is érdekes, hogy Kidd 10 büntetőjéből 10-et bedob és mind a gyűrűről pattan be. Irányítónak nem gond 3 magas embert átzsákolni. A cpu támadásai 8-10 másodpercesek max. 1-2 labdaérintés és kosár. 3 pontost bárhonnan bedob, kivéve a félpályáról 1 mp-cel a negyed vége előtt. CPU játékában semmi élvezetes nincs, az irányító végigviszi a labdát és bedobja, akkor is, ha 12-en védekeznek ellene. Néha passzol, akkor más dobja be, onnan, ahol áll. Ha a büfében, akkor onnan. Csapattársaid közelről nézik a meccset. A cserék 1 perc alatt elfáradnak, bár azt hinnénk, a kezdő ötöst nehéz alulmúlni lassúságban, de mégis... Egész pályás letámadást nem lehet játszani, mert ötből négyen nem érnek vissza a saját térfélre a meccs végére sem. Persze lehet, hogy rookie-ban fordítva van, de azt ki sem próbáltam. Persze ha akarsz bosszankodni, kezd bele :-)
  • joubi
    #337
    sztetek belekezdjek a nba07 be vagy inkabb ,nba06al toljam?(utoljara aszem nba2000el toltam atz valami iszonyat jo volt:)elore is koszi...
  • drakhel
    #336
    lehet valahogy loadolni?? mert eddig még nem sikerült:( izomból akarom beloadolni az elmentett playoff-omat de sehogy sem akarja..
  • Cassell
    #335
    Aki azt írta ,hogy nem lehet nyomni neten az teljesen vakon van. Direct ip-vel naná, hogy lehet zúzni neten keresztül is! A sok Online bajnokságban résztvevő Gm-eknek nehogymár mindnek eredeti játékuk legyen.
  • lovabb
    #334
    All-starral próbálom. A 3 pontos dobásai az ellenfélnek kitűnőek. Bárhonnan, bármikor bedobja. Nem cserél, csak az utolsó percben, de csak ha már 10 ponttal vezet. Nem is nagyon passzol, általában egy Marbury-szerű fickó egyedül hozza a meccset, végigviszi a pályán a labdát, kicselez 5 embert majd kosár. A sajátjaim a védőlepattanókat csak nézik, ahelyett, hogy ugranának. Labdalopás lehetetlen szemtől szemben. Az ellenfél 2x olyan gyors, mint én. A labda elvesztése után az enyémek úgy mozognak, mintha 100 évesek lennének, az ellenfél mint a villám. Egyébként se jellemző a csapatomra a gyorsaság, bár majdnem mindet kipróbáltam, a GS ugyanolyan sz@r, mint a SA. Úgy látszik, ellenem sztrájkolnak. Meg se merem próbálni Superstaron. Mentségemre szóljon, a 2000-es kiadás óta nem játszottam, úgy látszik, sok a 6 év kihagyás. Bár az realisztikusabbnak tűnt még Superstaron is.
  • drakhel
    #333
    amugy ki milyen fokozaton játszik?:)
  • drakhel
    #332
    én vagyok a láma vagy ha csinálsz embert az télleg nem marad meg következő belépésnél?
  • And 1 #331
    nah mind1 van még mit javítani a játékon.
  • N1ggA
    #330
    Igen, vannak ilyenek. Meg mondjuk az is idegesítő, amikor a Boykinsot, aki kb. akkora mint a 10 éves húgom, 3an fogunk, ő rádobja a 3 pontosat, 3an ugrunk blockra, ő meg átdobja a kezünkön és bemegy...
  • And 1 #329
    engem az érdekel hogy ő lök fel támadásánál de mégis védekező hiba.....ha átesik rajtam....de már kezdem szokni a játékot.most vertem el a lakerst a houstonnal 104-97-re :D...t-mac-el asszem 62 pontot szereztem.
  • And 1 #328
    engem az érdekel hogy ő lök fel támadásánál de mégis védekező hiba.....ha átesik rajtam....de már kezdem szokni a játékot.most vertem el a lakerst a houstonnal 104-97-re :D...t-mac-el asszem 62 pontot szereztem.
  • Ramore
    #327
    a legnyomósabb ok az unintallálásra az idegtépő csalásai a gépnek.
  • drakhel
    #326
    ha van egyáltalán...
  • drakhel
    #325
    tudom hogy visszavonult, te azért a 90's allstarsba befért volna.. egyébként a patchet honnan lehet leszedni?
  • N1ggA
    #324
    1. szerintem sehogy se lehet nyomni neten crackelt verziót (tanács: vedd meg)
    2. Jordant azért hagyták ki, mivel már kb. 3 éve végleg visszavonult
  • drakhel
    #323
    Nem tudjátok, hogy lehet-e tolni a crackelt verziót neten? amúgy jordant hogy vérbe lehetett kihagyni a játékból??? :@@
  • N1ggA
    #322
    Ahh mekkora jó meccset játszottam. Playoff, én vagyok Miamival, ellenfél a sixers. Harmadik hosszabbításban sikerült nyernem, és azért Alonso 3 pontosa se semmi :)
  • lovabb
    #321
    Sziasztok! A következő történt: 2 csapattal (egy nyugati és egy keleti) elindultam egy szezonnal. AZ első játéknapon mindkettő érdekelt volt, az egyik 1.00 PM, a másik 4.30 PM kezdett. Az első meccs megvolt, eredmény kiírva, statok rendben. Ezután mentem volna a másik csapattal az idénynyitóra, erre fel a gép leszimulálja a 4.30 PM előtti összes meccset, beleértve a már lejátszott USER irányítású meccsemet is. Ezek szerint szezononként csak egy csapatot irányíthatunk? Ez régen nem így volt. A simulate beállításban csupán 2 féle mód van, de tudtommal a USER irányítású meccseket sosem szimulálta, főleg visszafelé. Aki tud erről valamit, kérem írja le, hátha csak én vagyok lemaradva :-(
  • N1ggA
    #320
    nálam 26-os mert elcseréltem :)
  • FrezeR
    #319
    tessék a válasz

    Kobe mezt cserél
    2006. 04. 27. 21:38:24


    A liga engedélye már meg van, így minden akadály elhárult az elől, hogy Kobe Bryant jövőre ne a mágikus 8-as mezben virítson. A mezgyártók örömére, aki naprakészen akar Lakers meccsre menni, az a 24-es számú trikóban kell, hogy megjelenjen a Staples Centerben, mivel a hazaiak legnagyobb sztárja ezzel a számmal vág majd neki az új szezonnak. Hogy miért, arra egyelőre nincsen válasz. „Jelenleg a rájátszás a lényeg. Oda kell koncentrálni!” – nyilatkozta Bryant. És igazaz is van, hiszen a Lakers meglepetésre tegnap a második mérkőzésen elvette a Phoenix pályaelőnyét, ezzel reményt adva a Los Angeles hívőknek az esetleges továbbjutásra.

    info nba1.hu
  • N1ggA
    #318
    mi a bajod vele?
  • Ramore
    #317
    Én 3 meccs után töröltem a játékot. Megítélésem szerint ez minden idők egyik legrosszabbul sikerült EA sports játéka. Pedig az összes eddigi részt végigtoltam nem is egyszer. :(